|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Referendum
10.12.2015 22:07:39   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Torej bo vedno več ljudi, ki se ne bodo podredili družbenim normam in bodo svobodno živeli svojo spolno usmeritev in svoje življenje. Vsaka generacija gre korak naprej.



Torej bo družbena norma postala homoseksualna družina?


Tudi homoseksualna ne, ker se itak ne bo več vedelo, kdo je katerega spola. Hedonizem prve vrste, umetno spočeti otroci, donošeni v umetnih maternicah, nato sledi samo še kastni sistem in smo v Krsnem novem svetu.



Če lahko vprašam, si vsi želite, da ste ONO? Ne ženska, ne mati, ne oseba, amapk nedoločeno ONO?


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Referendum
10.12.2015 22:12:28   
Vijoličarka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka


Ne.

Hočem reči, da počasi prebavljamo, da človek ni 100% hetero ali 100% homo. Do zdaj se je nekako tako razmišljalo oziroma celo, da je homoseksualnost bolezen. Smo lahko večinoma eno ali drugo lahko pa tudi 50:50. Slednji so tista grupa, za katero pravijo, da jo je mogoče 'ozdraviti', v resnici pa tukaj odločajo življenjske izkušnje. Doslej se ljudje s tem večinoma niso hoteli ukvarjati, zdaj so se pa počasi začeli. Verjamem, da se raje ne bi. Ampak če nekaj odmisliš, še ne pomeni, da ne obstaja.


Ja....počasi gre tudi to prebavljanje, da človek ni 100% hetero ali 100% homo....mogoče bo čez 100 let to nekaj čisto normalnega, da bodo ljudje živeli v skupnosti kot v Vicky, Christina, Barcelona......

torej, če smo lahko 50 : 50.....zakaj odrekati tem ljudem iste pravice, ki jih imajo tisti, ki so eno ali drugo.....? Zakaj tisti, ki so 50 : 50 ne morejo vstopiti v ustrezno zakonsko zvezo, ki je enaka pred zakonom s tistimi, ki so eno ali drugo.....?

Preveč si bomo zakomplicirali življenje s takimi ali drugačnimi pravicami.....ker bo postalo potem to neverending story........ko bomo postali vedno bolj "napredni"......


Hm. Vsaka generacija doseže neka določena leta, ko meni, da je prav ona tista, ki je sprejela vse napredne spremembe, zato nadaljne spremembe niso več potrebne. Še več, celo pogubne so. Malo za šalo, malo zares:

https://www.youtube.com/watch?v=jGkI6FgRTU8

Nam se vsaj z androidi ne bo treba ukvarjati. Upam. user posted image


_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Referendum
10.12.2015 22:20:44   
Vijoličarka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Torej bo vedno več ljudi, ki se ne bodo podredili družbenim normam in bodo svobodno živeli svojo spolno usmeritev in svoje življenje. Vsaka generacija gre korak naprej.



Torej bo družbena norma postala homoseksualna družina?


Tudi homoseksualna ne, ker se itak ne bo več vedelo, kdo je katerega spola. Hedonizem prve vrste, umetno spočeti otroci, donošeni v umetnih maternicah, nato sledi samo še kastni sistem in smo v Krsnem novem svetu.



Če lahko vprašam, si vsi želite, da ste ONO? Ne ženska, ne mati, ne oseba, amapk nedoločeno ONO?



Jaz si čisto nič ne želim biti ONO. Do mene je bila mati narava velikodušna, kolikor se poznam, sem zelo blizu 100% hetero. In zato imam vse pravice pretelih in sedanjih norm. Meni se zdi grozno, da pa nekdo, ki je pač drugačen in ni kriv, da je drugačen, ne more javno izraziti svoje ljubezni, nekako ni kompetenten vzgajati otroka... Kljub temu, da so se vsi ti primerki rodili in vzgojili v 'idealnih družinah'. Zame za ljubezen, družino in vzgojo ni bistvena 'pravilna spolna sestava staršev'.


_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Referendum
10.12.2015 22:22:57   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Torej bo vedno več ljudi, ki se ne bodo podredili družbenim normam in bodo svobodno živeli svojo spolno usmeritev in svoje življenje. Vsaka generacija gre korak naprej.



Torej bo družbena norma postala homoseksualna družina?


Tudi homoseksualna ne, ker se itak ne bo več vedelo, kdo je katerega spola. Hedonizem prve vrste, umetno spočeti otroci, donošeni v umetnih maternicah, nato sledi samo še kastni sistem in smo v Krsnem novem svetu.



Če lahko vprašam, si vsi želite, da ste ONO? Ne ženska, ne mati, ne oseba, amapk nedoločeno ONO?



O, madona, a znate poslušati/brati user posted image Saj sem v svojem prvem postu napisala, kako bom glasovala. tole o Haxleyu pa je moje pojasnilo, zakaj bom tako glasovala. Takega Krasnega novega sveta nočem soustvarjati. Z moje strani pač ne bo dobil odobritve. Imam pa nek čuden priokus že nekaj časa, da gredo stvari v to smer in bodo tja tudi prišle. Nekoč. Boga molim, da ne še za časa mojega življenja, pa za časa mojih otrok ... no, v bistvu si te krasnjave ne želim nikoli.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Referendum
10.12.2015 22:26:52   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Jaz si čisto nič ne želim biti ONO. Do mene je bila mati narava velikodušna, kolikor se poznam, sem zelo blizu 100% hetero.



Kako da ne, če gre vse v smeri napredka proti ono? Ker po tej logiki boš kmalu ogrožena vrsta?



_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Referendum
10.12.2015 22:29:15   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Torej bo vedno več ljudi, ki se ne bodo podredili družbenim normam in bodo svobodno živeli svojo spolno usmeritev in svoje življenje. Vsaka generacija gre korak naprej.



Torej bo družbena norma postala homoseksualna družina?


Tudi homoseksualna ne, ker se itak ne bo več vedelo, kdo je katerega spola. Hedonizem prve vrste, umetno spočeti otroci, donošeni v umetnih maternicah, nato sledi samo še kastni sistem in smo v Krsnem novem svetu.



Če lahko vprašam, si vsi želite, da ste ONO? Ne ženska, ne mati, ne oseba, amapk nedoločeno ONO?



O, madona, a znate poslušati/brati user posted image Saj sem v svojem prvem postu napisala, kako bom glasovala. tole o Haxleyu pa je moje pojasnilo, zakaj bom tako glasovala. Takega Krasnega novega sveta nočem soustvarjati. Z moje strani pač ne bo dobil odobritve. Imam pa nek čuden priokus že nekaj časa, da gredo stvari v to smer in bodo tja tudi prišle. Nekoč. Boga molim, da ne še za časa mojega življenja, pa za časa mojih otrok ... no, v bistvu si te krasnjave ne želim nikoli.



A znaš ti user posted image ?

Ne sprašujem tebe, ampak na splošno.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Referendum
10.12.2015 22:30:16   
Vijoličarka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Jaz si čisto nič ne želim biti ONO. Do mene je bila mati narava velikodušna, kolikor se poznam, sem zelo blizu 100% hetero.



Kako da ne, če gre vse v smeri napredka proti ono? Ker po tej logiki boš kmalu ogrožena vrsta?




Ne. Samo manjšina bo lahko to, kar je. Ni nujno, da je to negativno, četudi je težko predstavljivo.


_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Referendum
10.12.2015 22:31:40   
nejcko
Če si pa mene citirala, to jaz potem avtomatično smatram, da sem naslovnik user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Referendum
10.12.2015 22:32:55   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Ne, brez panike. Samo definicija se razširja.



Razširja s čim in kam?



Izven betona: mami, oči in otroci in to je edino možno.


fizično gledano, edino možno.......moški in ženska sta potrebna, da nastane otrok.....oz. vsaj izločki moškega in ženske.....drugače ne gre....ženska ženska in moški moškemu ne more narediti otroka.......

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Referendum
10.12.2015 22:36:07   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Jaz si čisto nič ne želim biti ONO. Do mene je bila mati narava velikodušna, kolikor se poznam, sem zelo blizu 100% hetero.



Kako da ne, če gre vse v smeri napredka proti ono? Ker po tej logiki boš kmalu ogrožena vrsta?




Ne. Samo manjšina bo lahko to, kar je. Ni nujno, da je to negativno, četudi je težko predstavljivo.



Kaj je zdaj, čedalje več? Manjšina? Kako velika ali kako majhna manjšina?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Referendum
10.12.2015 22:37:31   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka


Hm. Vsaka generacija doseže neka določena leta, ko meni, da je prav ona tista, ki je sprejela vse napredne spremembe, zato nadaljne spremembe niso več potrebne. Še več, celo pogubne so. Malo za šalo, malo zares:

https://www.youtube.com/watch?v=jGkI6FgRTU8

Nam se vsaj z androidi ne bo treba ukvarjati. Upam. user posted image



Ja....hm......težko je določiti to, kaj je pogubno......zate je to "zakonska zveza vsaj dveh oseb".....za nekoga drugega pa je pogubna že "zakonska zveza dveh oseb, ne glede na spol".......za nekoga je nekaj napredno, za drugega pa je to napredno pogubno.....

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Referendum
10.12.2015 22:38:12   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Jaz si čisto nič ne želim biti ONO. Do mene je bila mati narava velikodušna, kolikor se poznam, sem zelo blizu 100% hetero.



Kako da ne, če gre vse v smeri napredka proti ono? Ker po tej logiki boš kmalu ogrožena vrsta?




Ne. Samo manjšina bo lahko to, kar je. Ni nujno, da je to negativno, četudi je težko predstavljivo.



Pa saj je lahko že zdaj. Pa v bistvu se lahko domenijo s Čezvesoljsko Zombi Cerkvijo blaženega zvonjenja, ki so njihov zagovornik, da jih poročajo in imajo še poročni obred ... zaradi mene, tudi če se doda še en zakon, da se lahko tudi oni poročajo, spol in ostale zadeve pa naj pustijo pri miru.

Ampak oni niso za kompromis. Oni hočejo, zahtevajo popolno izenačitev.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Referendum
10.12.2015 22:41:10   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Če si pa mene citirala, to jaz potem avtomatično smatram, da sem naslovnik user posted image


Kot praviš - beri user posted image .

Ne bit tako trmasta....user posted image in takoj z glavo skozi zid...ker nisi vedno ogrožena user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Referendum
10.12.2015 22:42:58   
Stanislava_
A pri vzgoji svojih otrok ste tudi tako liberalni? Izven okvirjev, pa razmišljat o napredku in tako?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Referendum
10.12.2015 22:45:26   
Vijoličarka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Jaz si čisto nič ne želim biti ONO. Do mene je bila mati narava velikodušna, kolikor se poznam, sem zelo blizu 100% hetero.



Kako da ne, če gre vse v smeri napredka proti ono? Ker po tej logiki boš kmalu ogrožena vrsta?




Ne. Samo manjšina bo lahko to, kar je. Ni nujno, da je to negativno, četudi je težko predstavljivo.



Kaj je zdaj, čedalje več? Manjšina? Kako velika ali kako majhna manjšina?



Hetero smo večina. Kakšno je točno razmerje, bi pa ronja vedela povedati, če bo kaj okrog prišla.



_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Referendum
10.12.2015 22:48:41   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Jaz si čisto nič ne želim biti ONO. Do mene je bila mati narava velikodušna, kolikor se poznam, sem zelo blizu 100% hetero.



Kako da ne, če gre vse v smeri napredka proti ono? Ker po tej logiki boš kmalu ogrožena vrsta?




Ne. Samo manjšina bo lahko to, kar je. Ni nujno, da je to negativno, četudi je težko predstavljivo.



Kaj je zdaj, čedalje več? Manjšina? Kako velika ali kako majhna manjšina?



Hetero smo večina. Kakšno je točno razmerje, bi pa ronja vedela povedati, če bo kaj okrog prišla.




Zakaj pa ne bi ti, če si že sposobna oceniti, da jih bo čedalje več? Koliko več?


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Referendum
10.12.2015 22:49:10   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

A pri vzgoji svojih otrok ste tudi tako liberalni? Izven okvirjev, pa razmišljat o napredku in tako?


Jaz združujem tradicijo z napredkom.......moja hči bo dobila za božič pametni telefon........user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Referendum
10.12.2015 22:58:57   
nejcko
Meni je samo žal, ker pobudniki referenduma niso izkoristili te priložnosti na soočenju (kolikor sem razumela, bo edini) in so dejansko s tistimi odbijajočimi argumenti streljali na polno. Škoda. Verjamem, da os marsikoga odbili. Ker ljudje pač dajo na embalažo, je imela una deklica prav.
Nasprotni ZA tabor, pa ves nasmejan, sama ljubezen je vela iz njih ... omb, kako patetično user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Referendum
10.12.2015 23:03:14   
Vijoličarka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Jaz si čisto nič ne želim biti ONO. Do mene je bila mati narava velikodušna, kolikor se poznam, sem zelo blizu 100% hetero.



Kako da ne, če gre vse v smeri napredka proti ono? Ker po tej logiki boš kmalu ogrožena vrsta?




Ne. Samo manjšina bo lahko to, kar je. Ni nujno, da je to negativno, četudi je težko predstavljivo.



Kaj je zdaj, čedalje več? Manjšina? Kako velika ali kako majhna manjšina?



Hetero smo večina. Kakšno je točno razmerje, bi pa ronja vedela povedati, če bo kaj okrog prišla.




Zakaj pa ne bi ti, če si že sposobna oceniti, da jih bo čedalje več? Koliko več?



Mislim kakšno je razmerje hetero : homo v naravi. (Velja tudi za živali, ne le za homo sapiensa). To razmerje se najbrž ne spreminja. Biološko se nič ne spreminja. Samo družbeno. Koliko več, pojma nimam, ampak mislim da ne toliko, da bi jih bila cela vojska. Se pa zna zgoditi, da se bo kakšen tak otrok znašel v istem vrtcu, kot tvoj otrok.

Da jih bo več, sklepam po tem, ker vidim, da pogumno se pogumno sprejemajo, kakršni so in se soočajo s s čemer se pač soočajo.


_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Referendum
10.12.2015 23:14:41   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka


Da jih bo več, sklepam po tem, ker vidim, da pogumno se pogumno sprejemajo, kakršni so in se soočajo s s čemer se pač soočajo.



Zanimivo, na soočenju se jih je sila malo borilo za svoje pravice. Čuden pogum user posted image
Ko so se črnci borili za svoje pravice, so bili oni v prvih vrstah, niso se za njihove pravice borili belci. Ko so se za svoje pravice borile ženske, so bile one v prvih vrstah, niso se za njihove pravice borili moški. Ko so se kmetje borili za svoje pravice, so oni z vilami stali v prvih vrstah in ne grof. Ko so se delavci borili za svoje pravice, so v prvih vrstah stali delavci, ne direktorji.

Imamo torej res opravka z biološko danostjo in posledično željo, izhajajočo iz nje? Ali gre v prvi vrsti za družbeno (lobistično) težnjo? Kaj misliš?

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Referendum
10.12.2015 23:20:59   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka


Da jih bo več, sklepam po tem, ker vidim, da pogumno se pogumno sprejemajo, kakršni so in se soočajo s s čemer se pač soočajo.



Glede na to, da ji poznaš, lahko ekstrapoliraš svoj vzorec na populacijo, vsaj okvirno? In v prihodnost glede na to, da iz prve roke vidiš, kako se družba spreminja.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Referendum
10.12.2015 23:21:24   
madjanca
ne morem, da nebi vskočila v debato.

zaradi mene naj sklenejo zakonsko zvezo prav kdorkoli jo želi s komerkoli... me pa žalosti dejstvo, da bodo imeli prav tako pravico za posvojitev otrok. že hetero pari se trudijo ogromno let, da posvojijo dušico, ki si jo neizmerno želijo, sedaj pa bodo imeli še "konkurenco"??

in druga stvar preko katere ne moram: tak referendum je že bil in rezultat je jasen..večina je bila proti. ampak ker se gre tu za diskriminacijo in raznorazne lobije, se bo še enkrat zapravilo 3mio... s tem denarjem bi nasitili kar nekaj ust kajne??


sploh pa: zakaj referendum?? bil je že glede zaprtja trgovin med prazniki in ob nedeljah... pa so zaprte???

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Referendum
10.12.2015 23:25:46   
nejcko
O, madjanca, pa si le prišla user posted image

Vidiš, tukaj ne grizemo, smo same strpne. Pa pravijo, da smo tisti, ki smo proti, nestrpni in agresivni user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Referendum
10.12.2015 23:38:53   
Vijoličarka

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka


Da jih bo več, sklepam po tem, ker vidim, da pogumno se pogumno sprejemajo, kakršni so in se soočajo s s čemer se pač soočajo.



Zanimivo, na soočenju se jih je sila malo borilo za svoje pravice. Čuden pogum user posted image
Ko so se črnci borili za svoje pravice, so bili oni v prvih vrstah, niso se za njihove pravice borili belci. Ko so se za svoje pravice borile ženske, so bile one v prvih vrstah, niso se za njihove pravice borili moški. Ko so se kmetje borili za svoje pravice, so oni z vilami stali v prvih vrstah in ne grof. Ko so se delavci borili za svoje pravice, so v prvih vrstah stali delavci, ne direktorji.

Imamo torej res opravka z biološko danostjo in posledično željo, izhajajočo iz nje? Ali gre v prvi vrsti za družbeno (lobistično) težnjo? Kaj misliš?


Pogum je potreben vsak sleherni dan. V družini, s sosedi, sodelavci. Zakaj takšna sestava, ne vem, težko rečem. Lobiranje? Mislim da ne. Samo lepo število ljudi enostavno ne vidi tega kot pereč problem.


_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Referendum
10.12.2015 23:46:19   
Vijoličarka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka


Da jih bo več, sklepam po tem, ker vidim, da pogumno se pogumno sprejemajo, kakršni so in se soočajo s s čemer se pač soočajo.



Glede na to, da ji poznaš, lahko ekstrapoliraš svoj vzorec na populacijo, vsaj okvirno? In v prihodnost glede na to, da iz prve roke vidiš, kako se družba spreminja.



Videti je, da je to odvisno od narodnosti in izvora raziskave.

https://sl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualnost#Pogostnost_homoseksualnosti

Torej, nekje do 10% ljudi naj bi bilo homoseksualcev. Če bi se vsi odprli javnosti, bi jih bilo torej 10%. Torej je 'najhujše', kar nas lahko doleti, 10% populacije. Če bi se vsi odprli.




_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?