|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2016
3.2.2016 13:00:31   
Nericaa
Pozdravljene:) tudi mi smo 28.1.zagledali plusek in imamo zdaj v petek že prvi pregled :) Itak komaj čakam in upam da bomo slišali srčka in da bo vse ok :) Koledarček nam je dal datum 29.9.2016 tako da smo v 6t6d...bomo videli kaj bo G rekel :) Je pa to moja druga user posted image 😊 Čestitam pa tudi vsem septembrkam za pluske😊

(odgovor članu Niky10)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Septembrke 2016
4.2.2016 13:15:46   
molekulca
Hojla! Tudi midva sva zagledala na božično jutro neki najlepšega user posted image user posted image Dva UZ-ja sta že za mano in je vse ok, videli pa smo user posted image user posted image . Komaj čakam še nuhalno, potem pa zadiham s polnimi pljuči :) Rok pa imam 4.9

(odgovor članu Nericaa)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Septembrke 2016
4.2.2016 13:19:01   
Stella83
Uau čestitke vsem novim pridruženim user posted image

Molekulca, videli ste 2??

(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Septembrke 2016
4.2.2016 15:07:36   
molekulca
vala. Ja, videli smo dva.user posted image Prejšnji teden sem imela UZ pa jih je ginekologinja merla in sta bla velika 2.3 cm in 2.5 cm :H

(odgovor članu Stella83)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Septembrke 2016
4.2.2016 22:45:07   
Stella83
Uuuu čestitkeeee user posted image v katerem tednu pa si, da sta že tako velika?
Mene je moj, ko sem se vračala s pregleda, vprašal, če je sigurno samo eden user posted image

(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Septembrke 2016
10.2.2016 14:43:51   
molekulca
Takrat sem bila v osmem. Še 14 dni in bo nuhalna. Upam samo, da je vse ok!

(odgovor članu Stella83)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Septembrke 2016
10.2.2016 21:49:21   
Stella83
Tudi jaz imam nuhalno čez 14dni.. kam pa greš na nuhalno?

Na pregledu pri 8t 6/7 (po zadnji m; po UZ 8 4/7) je moj meril 2cm user posted image

(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Septembrke 2016
11.2.2016 8:49:34   
molekulca
Na nuhlalno grem v Dravlje. Ti?

(odgovor članu Stella83)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Septembrke 2016
11.2.2016 9:56:12   
Anonimen
Punce eno vprašanje. Ne vem ali sem samo jaz tako prekleto paniča ali še katero skrbi.
V medijih se stalno pojavla virus zika ( piki komarja). Sedaj vem, da jih ni ampak me skrbi kako v poletnih mesecih takrat pa so!?
Ste kaj razmišlale o tem in ali je katera govorila kaj s svojo gonekologinjo?

(odgovor članu molekulca)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Septembrke 2016
11.2.2016 10:38:47   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Punce eno vprašanje. Ne vem ali sem samo jaz tako prekleto paniča ali še katero skrbi.
V medijih se stalno pojavla virus zika ( piki komarja). Sedaj vem, da jih ni ampak me skrbi kako v poletnih mesecih takrat pa so!?
Ste kaj razmišlale o tem in ali je katera govorila kaj s svojo gonekologinjo?


Ja, opozoril so ja na to ... ampak sej so takrt ( 10 let nazaj ) tud govoril o piku muhe cece, pa ni sploh pršla do nas ... isto kot je nevarn klop da ga fašeš ... user posted image
Zato samo pravim, čim manj brat o tem in je to to user posted image
IN še to, kaj i vedla ginekologinja več povedat kot so že mediji?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Septembrke 2016
11.2.2016 10:49:54   
Stella83
Jaz grem k dr. Podnarjevi v Šenčur.

Kar se tiče virusa zika pa čim manj razmišljaj. Do poletja ga mogoče ne bo več, mogoče ga v naših koncih še ne bo (vsi okuženi v EU so se okužili na potovanju), ipd. Zakaj bi zdaj paniko zganjala, če sploh ne veš kaj bo do takrat. Razen, če nimaš kakšnega eksoticnega potovanja v mislih.

S problemom se ukvarja, ko do njega pride. Prej je le škoda živcev.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Septembrke 2016
11.2.2016 10:58:29   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Stella83

Jaz grem k dr. Podnarjevi v Šenčur.

Kar se tiče virusa zika pa čim manj razmišljaj. Do poletja ga mogoče ne bo več, mogoče ga v naših koncih še ne bo (vsi okuženi v EU so se okužili na potovanju), ipd. Zakaj bi zdaj paniko zganjala, če sploh ne veš kaj bo do takrat. Razen, če nimaš kakšnega eksoticnega potovanja v mislih.

S problemom se ukvarja, ko do njega pride. Prej je le škoda živcev.




PODPIS ja user posted image

(odgovor članu Stella83)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Septembrke 2016
12.2.2016 18:27:01   
metmaris159
Pozdravljene. Sem nova med vami. Zgleda da se ena septemberka. :) 2.1 sem nehala jemat kt tablete in menstruacije nisem dobila. Sem delala teste januarja en pozitivn ostali negativni ampak crtica vidna zelo rahlo na pozitivnem. Sem bla konec januarja na uz videt ni bilo nic. Dobila dabroston za sprozit m in M še kar ni. In včeraj (zaradi bolecih prsi) sla delat test kateri je bil pozitiven in danes sem vajo ponovila se s clearblu digital in se je pokazal plus 3+. Se pravi da konec jabuarja ni bilo vidno nic se na uz ker je bilo tako malo ali pa sem kasneje zanosla. Aja zadnja men. še v casu jemanja kt 15.12.2015.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Septembrke 2016
15.2.2016 7:35:57   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: metmaris159

Pozdravljene. Sem nova med vami. Zgleda da se ena septemberka. :) 2.1 sem nehala jemat kt tablete in menstruacije nisem dobila. Sem delala teste januarja en pozitivn ostali negativni ampak crtica vidna zelo rahlo na pozitivnem. Sem bla konec januarja na uz videt ni bilo nic. Dobila dabroston za sprozit m in M še kar ni. In včeraj (zaradi bolecih prsi) sla delat test kateri je bil pozitiven in danes sem vajo ponovila se s clearblu digital in se je pokazal plus 3+. Se pravi da konec jabuarja ni bilo vidno nic se na uz ker je bilo tako malo ali pa sem kasneje zanosla. Aja zadnja men. še v casu jemanja kt 15.12.2015.



Tole je blo pa zanimiovo brat .. ubistvu si jemala KT in si zanosila???
Pa isto zadnjo M si imela kt jaz ...

(odgovor članu metmaris159)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Septembrke 2016
15.2.2016 8:18:40   
metmaris159
2.1 sem vzela zadnjo KT in pol jih vec nisem jemala. Sem pa jemala carezzete pri njih pa po navadi M niti mela nisem. Mi je bilo pa razloženo da če dobiš M da potem tablete niso naredle svoje naloge... skratka pride ravno tako do ovulacije in lahko zanosiš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Septembrke 2016
15.2.2016 8:21:17   
Janchek81
IZVIRNO SPOROČILO: metmaris159

2.1 sem vzela zadnjo KT in pol jih vec nisem jemala. Sem pa jemala carezzete pri njih pa po navadi M niti mela nisem. Mi je bilo pa razloženo da če dobiš M da potem tablete niso naredle svoje naloge... skratka pride ravno tako do ovulacije in lahko zanosiš.


Kako, da če dobiš M, da niso naredle tablete svoje .. a ni tko, da 21 dni jemlješ in čez ene 7 dni jo dobiš ... to je smisel KT blo, da pač maš tud uravnano M, poleg tega, da je valda zaščita ane ...
Zanimivo matr .. ene se tok trudjo ( brez KT ), da zanosijo, tle pa hopla hopla pa zanosiš ... BRAVO res user posted image
Pa sklepam, da si še med mlajšimi, 25 - user posted image

(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Septembrke 2016
15.2.2016 9:00:00   
metmaris159
Ne te tablete ješ nonstop. In ponavadi jaz M nisem mela. Redko kdaj. 28 sem stara jaz. S prvo smo se 4 leta mantrali da smo jo dobli. Pa sem bila takrat mlajsa.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Septembrke 2016
15.2.2016 9:04:17   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: metmaris159

Ne te tablete ješ nonstop. In ponavadi jaz M nisem mela. Redko kdaj. 28 sem stara jaz. S prvo smo se 4 leta mantrali da smo jo dobli. Pa sem bila takrat mlajsa.


A to je pol spet neki nouga user posted image nisem na tekočem z KT ... nazadnje sem jih jemala 10 let nazaj user posted image
Pol maš pa PDP takrat ko jaz ... 20.9. , ker maš isti zadnji dan M .. kdaj maš pa pregled?

(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Septembrke 2016
15.2.2016 9:09:03   
metmaris159
Za pregled cakam da me poklicejo. Takrat bom tudi najbolj ziher kak dalec smo po tednih in rok.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Septembrke 2016
15.2.2016 9:26:13   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: metmaris159

Za pregled cakam da me poklicejo. Takrat bom tudi najbolj ziher kak dalec smo po tednih in rok.


Da te oni pokličejo?Zakaj pa to?

(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Septembrke 2016
15.2.2016 9:38:09   
metmaris159
Zato ker sem en uz mela ze 26.1 in takrat so mi rekli da nisem noseca ker ni blo videt nic. Na testu pa je bla cisto rahla crtica videt. Komaj vidna. Zdaj pa sem klicala v petek in povedala kak je na stvari in da je test pizitivn zopet in je rekla da se zmeni z zdravnico pa me poklice kdaj lahko pridem.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Septembrke 2016
15.2.2016 9:40:06   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: metmaris159

Zato ker sem en uz mela ze 26.1 in takrat so mi rekli da nisem noseca ker ni blo videt nic. Na testu pa je bla cisto rahla crtica videt. Komaj vidna. Zdaj pa sem klicala v petek in povedala kak je na stvari in da je test pizitivn zopet in je rekla da se zmeni z zdravnico pa me poklice kdaj lahko pridem.


Zanimivo .. jaz sem imela zadnoj M 15.12. in sem imela ravno 26.1. pregled in se je vidla GV in plod s srčkom ( 6 T ) ..
Kaj pa če bi šla na krvni test, da bi vidla na čem si ...

(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Septembrke 2016
15.2.2016 9:48:03   
metmaris159
Po telefonu mi je ze rekla da je mozno da sem pozneje zanosla. Glede na znake in zadnje tri teste sem noseca samo kolko casa je vprasanje.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Septembrke 2016
15.2.2016 9:53:19   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: metmaris159

Po telefonu mi je ze rekla da je mozno da sem pozneje zanosla. Glede na znake in zadnje tri teste sem noseca samo kolko casa je vprasanje.


No ja, želim ti, da bo vse potekalo tako kot treba user posted image
Optimizem velja! user posted image

(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Septembrke 2016
15.2.2016 12:32:12   
metmaris159
No bomo vidli ko bo uz za mano.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?