|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kava in cigareti, luksuz ali ne?
2.2.2016 12:33:10   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Če imaš otroke, je mir luksuz. Tudi brez čikov in kave:D. Ga pa zato toliko bolj uživaš, hehe.


Ti nimaš pojma kakšen luksuz je lahko čik in kava.....jaz danes že hrepenim po tem, da si po dvo dnevni pavzi enega nažgem (kavo sem si danes že privoščila, čik mi pa zjutraj še vedno ni dišal).....sem staknila neko trebušno virozo in sem na prisilni abstinenci.....privoščila sem si le malo šilce žganja za razkužilo.......

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kava in cigareti, luksuz ali ne?
2.2.2016 14:31:19   
ronja
To maš gotovo prav, pojma nimam, kakšen je to užitek:). Verjetno pa meni mir toliko več pomeni:D. Lili, uživaj v cigaretu, ko boš spet lahko. Kar si privoščimo, naj bo res užitek:). Jaz pa uživam v miru, hehe:). Veš, kaj je pa meni zakon? Da lahko ustvarjam in poslušam stari rock in to celo pesem, ne da bi kdo začel brbljat/spraševat vmes in če si lahko zraven še pojem, još bolje. Samo še skakanje mi manjka, ampak ajde, vsega ne moreš met:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kava in cigareti, luksuz ali ne?
2.2.2016 14:42:46   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

To maš gotovo prav, pojma nimam, kakšen je to užitek:). Verjetno pa meni mir toliko več pomeni:D. Lili, uživaj v cigaretu, ko boš spet lahko. Kar si privoščimo, naj bo res užitek:). Jaz pa uživam v miru, hehe:). Veš, kaj je pa meni zakon? Da lahko ustvarjam in poslušam stari rock in to celo pesem, ne da bi kdo začel brbljat/spraševat vmes in če si lahko zraven še pojem, još bolje. Samo še skakanje mi manjka, ampak ajde, vsega ne moreš met:D.


To jaz v avtu iskoristim, ko sem sama.....samo drugi vozniki si pa verjetno mislijo "Baba zmešana, sama s sabo govori", ko me zgolj vidijo pri semaforu, kako usta odpiram......user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kava in cigareti, luksuz ali ne?
2.2.2016 22:49:27   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
privoščila sem si le malo šilce žganja za razkužilo.......

Eno šilce ničesar ne razkuži.

Preverjeno z domačo rakijo. user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kava in cigareti, luksuz ali ne?
2.2.2016 23:20:26   
liliana
Kot preventiva razkuži, če jemlješ večkrat po malouser posted image ......kot kurativo pa rabiš že v decilitrih.....in ti je potem lažje, ker ne veš več zase.....

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kava in cigareti, luksuz ali ne?
2.2.2016 23:31:08   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa


Preverjeno z domačo rakijo. user posted image


Rakija ni isto kot naša palinka......jaz v Srbiji količinsko lahko več dunje spijem preden čutim omamo......in enkrat so nam srbi rekli, ko smo jim našo slivovko prinesli, da smo jim špirit prinesli.....

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kava in cigareti, luksuz ali ne?
3.2.2016 12:30:03   
ronja
To jaz v avtu iskoristim, ko sem sama.....samo drugi vozniki si pa verjetno mislijo "Baba zmešana, sama s sabo govori", ko me zgolj vidijo pri semaforu, kako usta odpiram...

Ma, ne, po moje mislijo, da telefoniraš:). Zdaj se človek komot pogovarja sam s sabo kjerkoli, ker ljudje predvidevajo, da ima kej kako slušalko. Tu je veliko sprehajalcev in pol, ki so sami, jih govori samih s sabo. Nekatere potem vidim s slušalko:D.

Jaz sem bolj redko sama v avtu, če pa sem in je dober komad, pa se vedno derem:D. Na srečo je tudi tamalim všeč, če pojem (ker vem, da nimamo vse mame te sreče, smo se ravno zadnjič s prijatlejicami pogovarjale in so se mi kar zasmilile), samo problem je v tem, da se vedno kak najde, ki vmes kaj hoče (obrisat ritko, mami, a lahko tisto...)

Upam, da si se razkužila in si zdrava ko ribica:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kava in cigareti, luksuz ali ne?
3.2.2016 19:03:33   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja


Upam, da si se razkužila in si zdrava ko ribica:).


Kot ribica še nisem.....je pa ena pozitivna stran.....mam 3 kile manj......user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kava in cigareti, luksuz ali ne?
3.2.2016 20:00:00   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: ronja


Upam, da si se razkužila in si zdrava ko ribica:).


Kot ribica še nisem.....je pa ena pozitivna stran.....mam 3 kile manj......user posted image


Nova dieta, z rakijo dunjo ali s čim že user posted image . Pa so rekli, da alkohol redi user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kava in cigareti, luksuz ali ne?
3.2.2016 21:24:20   
liliana
Če ga ne mešaš, ne redi.....v ločevanju je point.....user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kava in cigareti, luksuz ali ne?
4.2.2016 0:07:40   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Kot preventiva razkuži, če jemlješ večkrat po malouser posted image ......kot kurativo pa rabiš že v decilitrih.....in ti je potem lažje, ker ne veš več zase.....

Z našo domačo plitvičko rakijo je postopek malce drugačen. user posted image

Ko zboliš, se ga moraš čimprej konkretno napit. Pomaga zato, ker si tako pijan, da te tisti dan simptomi sploh ne motijo več. Ponoči fenomenalno spiš. Zbudiš se sicer z groznim tigrom (nikakor ne mačkom), ampak ko prideš k sebi, si razkužen. Če po nekem čudežu nisi, potem to pomeni, da si al fejst bolan al pa, da je bila rakija prešvoh in se moraš čimprej še enkrat napit.

Če 2x zaporedoma (v dnevu ali dveh) preživiš kaj takšnega, potem verjemi, da te nobena viroza ali gripa (in podobno) ne more več sesuti. user posted image

Pri hujšanju pa zagotovo NE pomaga.

< Sporočilo je popravil Kerensa -- 4.2.2016 0:08:00 >


_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 61
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?