|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: decemberčki 2016
6.5.2016 10:54:46   
mojamiška
Pelka...super za lepe novičke, verjamem, da si si oddahnila. Tekočina je pa tut pri meni problem, sploh mi ne gre dol pa se mi zdi, da se cel dan nalivam ampak spijem čist premal.

Zaspana sm pa tut jst skos, sam spala bi, sam žal negre po mojih željah, tamala se ne strinjauser posted image ati pride šele zvečer tko, da je kr pestro.

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: decemberčki 2016
6.5.2016 21:15:34   
Pelkaa
Uf ja sedaj je vse malce lažje user posted image , tako da sem malo bolj sproščena.

Za nuhalno sem že malce gledala, nisem se pa še odločila ali bi šla v Postojno ali Ljubljano...Bom mal pregledla, kaj nama s partnerjem datumsko bolj ustreza...

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: decemberčki 2016
6.5.2016 21:32:34   
Anibani
Jaz za boleče grlo vzamem ingverjev bombon za lizat in mi pomagajo čeprav fuuul pečejo.. Glede mraza ja tudi jaz mislim da so to hormoni. Sicer bi pa tudi sama kar naprej vlekla s seboj posteljo ker ko pridem iz službe bi samo spala...

(odgovor članu Pelkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: decemberčki 2016
7.5.2016 14:08:39   
Sareta88
Meni je tudi mraz, sicer sem že od prej bolj zmrzla, ampak zdej se kar moram v dve deki zavijat, ko ležim na kavču. Komaj čakam sonček, že vidim kako bo pasalo.
Punce kako ste pa kej z aktivnostjo? Jaz hodim na pilates, v hribe, na sprehode in dokler se dobro počutim, mislim s tem nadaljevat. Sploh pa mi paše bit na zraku, ko mi je slabo.

(odgovor članu Anibani)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: decemberčki 2016
7.5.2016 15:20:24   
Zabike
Sareta88 hihi jaz sem pred otroci hodila na squash in pilates, sedaj pa je moja aktivnost vsako dnevno vecurno tekanje za mini kolesarjem, ki je hiter kot blisk in za mini poganjalcem, ki probava dohiteti bratec, plezanje po vseh vrstah igral, igranje vojakov in skrivanje po grmovjih, lovlenje z vodnimi pistolami, skakanje po trampolinu in se in se. Sedaj pocasi poskusam usmerit aktivnosti v bolj nosecnosti primerno smer, se trudim no :).

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: decemberčki 2016
7.5.2016 15:28:32   
lastovica
Jaz sem pa telovadbo kar opustila, ker v IVF postopku ne priporocajo neke orng aktivnosti...sicer sem imela zamrzjencke, ampak zihr je zihr. Nekaj sem sicer se delala vaje za roke in noge, ampak sem pa trenutno cist brez energije, ceprav za svoje dobro vem, da bom mogla. Trenutno grem samo na kaksen 3/4 urni sprehod. Danes se mi je zacel sesti teden in to z glavobolom, ki kar ne mine. user posted image

(odgovor članu Zabike)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: decemberčki 2016
8.5.2016 14:28:09   
Sareta88
lastovica zgleda, da je 6.teden prelomni. Moj se je začel s slabostmi. Danes me je že ponoči zbudilo, zjutraj je bilo pa celo tako hudo, da sem mojega prosila, da greva kar direkt iz postelje na sprehod, svež zrak mi res paše in upam, da bo čim prej mimo, ker je nadležno. Ne vem kako bo jutri, ko grem delat :/

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: decemberčki 2016
9.5.2016 8:03:18   
lastovica
Sareta88 kot kaže je tudi mene počasi ujela ta slabost. Ni še nekaj groznega, samo zjutraj se mi je skoraj želodec obrnu, ko sm si pripravljala sendvič za malco, no pa tudi sedaj imam čuden občutek v grlu. user posted image No, zajtrk sm pa le uspešno pojedla.

Sicer jem kar normalno, edin kaj sladkega zlo mi ne paše. Prej bi vse pojedla, sedaj pa ne... bom še uspešno shujšala user posted image

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: decemberčki 2016
9.5.2016 8:35:59   
Lenčka83
Ijoj jaz imam tud probleme s hrano...Kar obrača se mi...Najhuj je ko si lačen pa ne morš nič spravit vase...Sedaj mi zelo paše kakšno osvežilno sadje...Ko pa pride čas za malico pa sploh ne vem kaj bi...Danes sem prvič vzela zjutraj bio ingverjev bombon za lizat, ker mi je bilo zelo slabo (saj ga lahko vzamem), ker sodelavka, ki je tudi noseča je rekla da ni dobro v nosečnosti uživati ingver...Jaz ima slabost čez cel dan in odvisno od položaja spanja tudi ponoči...

Sploh mi ne paše nič jest...

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: decemberčki 2016
9.5.2016 14:27:31   
aleckaa
Pozdravljene punce! Se ena v veselem pricakovanju, po veliko truda user posted image po izracunih je pdp 16.12, sem v 9.tednu. Ze vse od zacetka 6.tedna me mucijo grozne celodnevne slabosti, pomaga pa prav nic :) upam, da bo po 12.tednu res bolje...je mogoce katera iz okolice Trojan?

(odgovor članu Lenčka83)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: decemberčki 2016
9.5.2016 18:05:51   
Anonimen
Živjo punce!

No, tudi mene še vedno muči odpor do hrane. Preprosto mi skoraj nič ne paše jest. Hrana smrdi...se prav posilim, da kaj pojem.

Sem imela pa danes prvi pregled! Sem videla srček.Zaenkrat je vse ok, tudi velikost ustreza tednom. Sem zelo vesela.
Bom pa sedaj 14 dni na bolniški, ker sem v (zame) najbolj kritičnih tednih. Imam že pestro zgodovino nosečnosti (zaupam kdaj kasneje), prav tako jemljem dabroston in imam pogostejše preglede. Ima še katera take izkušnje?
To je tudi razlog zakaj bom še nekaj časa ostala anonimna...ko bo vse potekalo kot mora pa se razkrijem in pridem tudi na FB:)


(odgovor članu aleckaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: decemberčki 2016
9.5.2016 18:48:41   
Sunshine93
Pozdravljena..
Tudi jaz jemljem dabrastone 2x na dan in imam pogostejše preglede prav tako.. za enkrat je vse ok..

Kar se mene tiči slabost me prime samo zvečer.. Zadnje čase mi dišijo zelo ribe, meso ne prav dosti.. user posted image

V katerem tednu pa si če ni skrivnost ?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: decemberčki 2016
9.5.2016 19:52:19   
Anonimen
Uh, meni pa pašejo juhice. Sploh goveja. :)

Sem pa v 8. tednu.
Jaz dabroston jemljem bolj preventivno. Zakaj pa ti? Načeloma ga bom jemala do 13. tedna.

(odgovor članu Sunshine93)
  Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: decemberčki 2016
9.5.2016 20:21:57   
Anibani
Dobrodošla nova nosečka user posted image Ingver se v nosečnosti lahko uživa saj ga priporočajo proti slabosti... Menda se ne sme bezek in žajbelj pa še kaj drugega.. Tudi meni je zadnje čase spet bolj slabo kot pa ne.. Se je že malo umirilo in evo spet se je začelo..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: decemberčki 2016
10.5.2016 6:46:13   
Sareta88
Punce danes nas ima kar nekaj preglede, če me spomin ne vara. Ene prve uradne, druge samoplačniške. Ni važno. Držim pesti za pozitivne informacije pa javite kaj.
Meni je danes slabost v blažji obliki. Sem preventivno pozobala en prepečenec, ko sem proti jutru ustala na WC pa je zgleda pomagalo user posted image

(odgovor članu Anibani)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: decemberčki 2016
10.5.2016 9:05:09   
MaxKlara
Živjo punce,

tudi moje slabosti ne pojenjajo, vse mi smrdi...ko pa najdem, kaj kar bi jedla, pojem, mi je pa po jedi slabo, če pa nič ne jem, mi je pa še bolj slabo.
Do mojega prvega pregleda je pa še celih 10 dni.

No še malo, pa smo 12 tednov, potem bomo pa bolje.

Če katera pozna kakšno iz Facebook skupine, jim sporočite, da je skupina zaprta, ne pa skrita, ko jo najdeš, lahko vidiš imena in priimke vseh članic, no če želijo biti skrite.

Lep pozdravček vsem, tiste, ki imate danes pregled, pa se kaj javite.

Ko boste videle prvo slikici in slišale srčka...neprecenljivouser posted image .

Lep pozdrav,
P.

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: decemberčki 2016
10.5.2016 10:36:01   
nat.ka
ojla punce
pa se še jaz oglašam po dooolgeeem času :) včeraj sem imela prvi pregled in je vse b.p., srček lepo bije tut raste zelo lepo, mi je pa pdp dala 17.12. tako da 3 dni prej kot sem si jaz izračunala. dobila sem tudi slikico in ja fuuulll vesela tako da sem bila čist objokana user posted image za nuhalno sem se tudi glih naročila tako da imam pregled 7.junija in tut že komaj čakam. je pa res da so te moje slabosti še vedno prisotne čez celi dan in mi je zelo neprijetno saj skoraj nič ne morem jest ker mi vse zelo smrdi. upam da čimprej mine. in kako ste vi? lp

(odgovor članu MaxKlara)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: decemberčki 2016
10.5.2016 10:39:50   
Pikapoka92
Da se še jaz oglasim :) sem ena izmed tistik, ki ima danes prvi uradni pregled in že kooomaj čakam .. sem pa malo na trnih, zaradi začetnih težav in res upam da bo vse OK. Imam pa dokaj pozno uro (ob19h) tako da se bom še malo načakala :) me pa zanima, kaj vse so vam delali na prvem pregledu? Meni je samo omenil neko knjižico drugega nič :)

Moram pa potrkat, da slabosti nimam (upam da tako ostane) :) imam samo krče tu pa tam, vedno redkeje :)

(odgovor članu nat.ka)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: decemberčki 2016
10.5.2016 10:50:45   
Pelkaa
Joooj, en dan ne preberem foruma, pa mam toooolk za prebrat user posted image .

Vidim da nas je ogromno s slabostmi...pri meni sem zdaj že 2 večera spet čist boga. Grem lahko samo ležat in upam da čimprej mine. No ja, bo že bolje.

Sedaj sem se naročila na nuhalno, ki bo 1.6., drugi teden pa imam spet pregled pri moji ginekologinji. Zadnjič nisem še dobila materinske knjižice, tako da jo bom verjetno sedaj. Komaj čakam, da spet vidim našo malo pikico user posted image .

Punce kako so pa kaj vaši partnerji? So se že privadili na idejo o novem družinskem članu? Vas crkljajo, kot je treba? user posted image

(odgovor članu Pikapoka92)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: decemberčki 2016
10.5.2016 20:11:57   
Anonimen
Živjo punce!

Kako ste zrihtale na pregledih?

Ali ste že dobile sličico z UZ in materinsko knjižico?

(odgovor članu Pelkaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: decemberčki 2016
10.5.2016 21:20:15   
Sareta88
Jaz sem imela danes samoplačniški UZ. Videla sr je GV, rumenjakov mehurček in mini plodek 0,36 cm pa utripki so bli zaznani, ne vidni. Sem pa očitno kasneje zanosila, ker je ocenla da sem noseča od 5-6 tednov in bom mogoče še med januarke spadala. Bomo videli na prvem uradnem pregledu 7.6.
Sem se pa odločla, da grem na nuhalno kar v Lj, v zdravstveni center Dravlje. Tam dela dr. Uršula Reš Muravec, ki nuhalno opravlja tudi v Postojni pa je povedala, da imajo boljše naprave tu v Lj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: decemberčki 2016
10.5.2016 21:47:45   
Pikapoka92
Evo.. imela prvi pregled :) malo pogovora o družinskih podatkih, pol pa UZ :) se že vse lepo vidi, srček lepo utripa .. tako da vse ok :) jutri še grem dat kri in vodo .. upam da bo tudi to ok :) drugače pa dobila knjižico, dve slikici in pa neko razpredelnico kaj vse me v nosečnosti čaka (pregledi po tednih ) .. datum za nuhalno pa 7.6 takrat bom v 12 tednu :) Imam pa pdp 20.12. :)

Še katero noro boli križ? No bolj čisto na sredini hrbta, kot nekakšni krči.. prime in spusti.. ne vem kaj bi to lahko bilo.. :/

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: decemberčki 2016
11.5.2016 12:20:40   
ircomp
Groza, da te boli križ - in to že zdaj? Mene hvala bogu ni nikoli bolel, tudi na koncu nosečnosti ne.
Jaz imam pa še več kot 2 tedna do prvega pregleda :/ ... takrat bom 11t2d po mojih izračunih. Joj so si vzeli čas...
Ne vem kaj se recimo zgodi, da nosečnost ni v maternici (najbrž te začne že hitro kaj bolet?). Vsaj okoli 9. tedna bi lahko dali prvi pregled, bi se mi zdelo veliko bolj smiselno.
Držim pesti, da je vse v redu. Zaenkrat se počutim super in nič kaj nosečniško,... razen popoldne, po kosilu, ko mi trebuh očitno naraste in ga moram kar malo skrivati, ker še nihče ne ve.




(odgovor članu Pikapoka92)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: decemberčki 2016
11.5.2016 14:40:45   
Pikapoka92
Mene je napirmer zelo bolelo na desni strani in se malo krvavela (tam nekje 5 teden) in sem poklicala kar k G in je rekel da naj pridem kar tja takoj.. je takoj posumil IMN ker je bila bolečina samo na eni strani.. na srečo je bila samo cista, ki je včeraj več ni bilo :) Je pa zelo bolelo.. mi je rekel, da pri IMN čutiš močno bolečino, lahko tudi krvaviš, ni pa nujno - razen ko je že na koncu.. user posted image

Danes je s križem malo boljše, čeprav je bilo tudi včeraj najhuje zvečer.. bomo videli kaj bo danes :)

(odgovor članu ircomp)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: decemberčki 2016
11.5.2016 14:55:52   
ircomp
Joj kakšni šoki že na začetku nosečnosti.
Vsekakor imam v ozadju malo bojazni, ker sem 1x na prvem pregledu izvedela, da srček ne dela :( in potem je sledilo čiščenje v bolnici.
Zaenkrat sem v pozitivnem upanju na najboljši razplet. Sigurno se nekaj dogaja, ker čutim majhno bolečino v dojkah (drugače je nikoli ne), pa trebuh se vedno bolj napenja, pa apetit mi ne pojenja :), včasih malo zakrvavim iz nosu ali pa dlesni,... Mislim, da se malček lepo razvija <3

(odgovor članu Pikapoka92)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?