|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčki 2017
2.6.2016 12:04:27   
Januarka2017
Lepo pozdravljene punce ;) svoj + sem zagledla ravno na sinov 7 roj. Dan pdp imam 1.1.2017 ☺ ali obstaja morda kakšna skupinica na fb? Želim vam krasno nosečnost user posted image

(odgovor članu malenaD)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Januarčki 2017
2.6.2016 12:25:45   
Anya88
ooo lep datum, čestitke!!user posted image jst mam 3.1.2017, mogoče bomo pa skupaj, nikoli se ne ve :D
Srečno!

(odgovor članu Januarka2017)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Januarčki 2017
2.6.2016 12:46:38   
Januarka2017
Anja hvala :) skupaj bolj težko ker živimo v tujini domou prihajamo zelo malo a sedaj letos ko smo želeli za božič in novo leto v Slo nas je bibica presenetila hihi ne upam na tako dolgo pot da se kaj sred poti ne začne 😂

(odgovor članu Anya88)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Januarčki 2017
2.6.2016 12:49:59   
Anya88
hehe :) lepo nosečnost želim! user posted image

(odgovor članu Januarka2017)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Januarčki 2017
2.6.2016 14:48:45   
Mota
ojla punce!

učeraj sem imela svoj prvi pregled :) vse je potekalo bp, sm malo manj daleč kot sem mislila in sicer 6 tednov (sama se mislila, da je par dni več). sem pa že vidila srček iiiii, kakšen je to neverjeten občutek, sploh ker je to moja prva nosečnost user posted image . naslednji pregled imam pa čez 14 dni.

Vse lepo vam želim user posted image

(odgovor članu Anya88)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Januarčki 2017
2.6.2016 16:46:06   
itaMara
Za FB pisite na privat in vas dodam. Mail ali fb ime. Srecno nosecke :)

(odgovor članu Januarka2017)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Januarčki 2017
2.6.2016 18:15:59   
Yogi
Meni je trenutno tako slabo 24 ur na dan, da ni za opisat user posted image
Komaj čakam prvi pregled, ker zdaj sem začela paničariti, da imam zaradi res visokega hcg in hude slabosti molo. Kaj vse si babja glava namisli.

(odgovor članu itaMara)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Januarčki 2017
2.6.2016 21:12:31   
Januarka2017
ItaMara pisala sem zs ☺

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Januarčki 2017
3.6.2016 21:54:03   
tinci678
Se ena nova tukaj user posted image
To je moja druga nosecnost, imamo ze enega navihanega fantka. Zaenkrat ne cutim nobenih znakov nosecnosti, razen tega, da sem vsa napihnjena in ze zdaj komaj zapnem kavbojke user posted image Prvi pregled imam 17.6. Na fb se bi pa pridruzila malo kasneje.
Nosecke, vsem nam zelim veliiiko srece, da bi donosile in rodile zdrave otrocke user posted image

< Sporočilo je popravil tinci678 -- 3.6.2016 22:00:04 >

(odgovor članu Januarka2017)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Januarčki 2017
7.6.2016 8:51:08   
kozorogec
Pozdravljene punce,

se nisem dolgo oglasila, ker sem imela tudi probleme. Že zadnjič sem pisala, da sem imela krvavitve, to soboto nazaj pa se mi je ulilo in sem šla na urgenco. K sreči je plodek še bil živ in ne morejo nič narediti, ker imam ta hematom. Včeraj sem bila pri svojem ginekologu in je bil tudi skeptičen, ker baje je plod nekje ful visoko (nisem dobro razumela).. pod njim je pa še ta hematom 3 krat 3. In seveda mi ni dal optimizma, da lahko samo mirujem in počivam. Sicer sem dobila materinsko knjižico in vse, vendar nimam druge kot da se pazim in počivam. Naslednji pregled imam 16. 6. in upam, da se bo vse dobro končalo :) sem pa čisto prestrašena, za vsako ko grem na wc...

MalenaD iskreno mi je žal, si sploh nočem predstavljat kako ti je :( jaz sem preko ICSI zanosila in upam res, da bo uspelo do konca. Moj sicer nima problema s semenčicami, ampak ima povišan IGG, zato naravno ne moreva zanosit. Drugo naj bi blo vse ok. Ampak verjamem, da vama bo uspelo, samo ne obupat. Že to, da smo v prvo zanosile, čeprav ne gre vse po načrtih, se mi zdi, da je že nekaj na tem :)

Ostale nove nosečke, čestitam vsem in vam želim uspešno nosečnost :)

(odgovor članu tinci678)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Januarčki 2017
8.6.2016 11:55:22   
tinci678
MalenaD, tudi meni je res hudo zate, drzi se in ohrani optimizem...

Kozorogec, stiskam pesti, da bo vse dobro. Pocivaj in naj te malo razvajajo. Upam, da bo na naslednjem pregledu ze bolje kazalo, verjamem pa, da se dnevi do pregleda kar vlecejo.

Meni so se pa zacele slabosti, v prvi nosecnosti mi ni bilo nic slabo, res je vsaka nosecnost zgodba zase.

Pozdravcek vsem!

(odgovor članu kozorogec)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Januarčki 2017
8.6.2016 12:42:16   
malenaD
Hvala vsem za izrečeno in sočutje. Ja, sem bila na dokončanju neuspešne nosečnosti ( dosti lepši izraz kot "splav"), zdaj sem še doma, še krvavim, občutek je kot prvi dan menstruacije. Tam ko pa ležiš pa še malo huje. Zdaj mi je lažje, pridejo še renutki obupa, ampak probam gledati naprej in se psihično pripraviti za drugi postopek, ki pa seveda ne bo tako hitro.
Vam vsem pa želim vse dobro :)
Kozorogec, drži se, vse bo v redu, mora biti. Če srček že je, se lepo razvija, je že lepa pot. Ta hematom pa naj ne dela problemov, povej mu ;)

(odgovor članu tinci678)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Januarčki 2017
10.6.2016 13:47:05   
Yogi
Meni je tudi odmrl. Spet user posted image Žal včeraj čiščenje s tabletami ni ratalo in grem v nedeljo po še eno rundo. Jaz sem fejst naveličana.
Vsem ostalim želim veliko sreče!

(odgovor članu malenaD)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Januarčki 2017
10.6.2016 15:47:23   
mava1975
Objemček. Vem kako je...najdi moč v sebi. A te lahko vprašam koliko si bila noseča pa če si imela kake težave?

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Januarčki 2017
10.6.2016 15:50:39   
malenaD
Yogi, jaz sem bila v ponedeljek na čiščenju, odprlo e mi je ve bolj popoldan, ko več niso gledali kako e čistim in sem šla že domov. Takoj so ti rekli da greš nazaj? Jaz moram čez 14 dni k svoji ginekol. na pregled, dan pred tem pa na še v MB dat kri.

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Januarčki 2017
10.6.2016 17:57:07   
Yogi
Mava1975, žal ne vem točno, ker nisem imela menstruacije, ampak sem zanosila po splavu. Odmrl je v osmem (za toliko je velik). Lahko pa je brez utripa že dlje in ga nosim 10 tednov. Prejšnjič pa v sedmem. Nobenih težav, razen slabosti pač. Pa v ponedeljek sem imela hcg 60000. Mogoče gre za molo.

MalenaD, tam sem bila od včeraj zjutraj do danes zjutraj. Dobila sem 14 tablet (4 vaginalno in 10 oralno). Razen močne krvavitve, ni šlo ven nič. Zdaj niti krvavim ne več močno. Danes zjutraj so mi dali tisto prvo tableto, ki jo dobiš 48 ur prej, in me poslali domov. V najboljšem primeru bo šlo že pred nedeljo vse ven, ampak dvomim.

(odgovor članu malenaD)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Januarčki 2017
10.6.2016 18:39:48   
mava1975
Žal žal mi je. Pri meni je bilo isto lani. Sem se pa vedno odločila za aspiracijo oz. Abrazijo ker je takoj konec. Drži se...

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Januarčki 2017
10.6.2016 19:02:19   
malenaD
Yogi, si bila noseča več tednov ja, do 9 delajo samo z tistimi 4 vaginalnimi tabletami. Nad 9 tednom pa je že višji protokol, jaz sem baje imela nižji protokol, tako so se izrazili v bolnici. Krvavim še danes rahlo, do danes sem bolj krvavela in cel čas občutek kot prvi dan menstruacije. No, danes končno malo boljše. Srečno, upam da se sčistiš.
Mava1975, kako pa je s tabo?

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Januarčki 2017
10.6.2016 20:16:08   
mava1975
Tole s protokoli ti hočejo vsilit. Tudi meni so poizkusili pa nisem popustila. Meni je to sam podaljševanje travme. Meni je tudi ginekologinja rekla da imam pravico izbire. Sem jo prav vprašala. Še ko sem prišla v bolnico na abrazijo so mi rekli, ja sam ponavadi mi damo tabletko. Jaz pa da psihično nisem sposobna čakat da bo nekaj padlo iz mene. In kot sem gledala po netu so ful puncam morali potem delati abrazijo ker kaj noter ostane.
Jaz sem zdaj v 9 tednu. Sem bila v torek na uz zaenkrat vse ok. Gremo teden po teden naprej. Nimam pa več izcedkov kar mi daje upanje...

(odgovor članu malenaD)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Januarčki 2017
10.6.2016 20:50:27   
malenaD
Upanje kar ostaja, prav imaš, pogumno naprej.
Jaz pa nisem vedela kako to sploh poteka, prvič mi je vse to, prvič postopek umetne, prvič sem bla noseča, prvič splav, samo sem jih poslušala kaj mi govorijo, rahlo v šoku in sem samo sledila navodilom. Razložili so mi da tako pač poteka. Me je pa jezilo da sem morala 6 dni trpeti to muko da sem vedela da ne živi, je pa še v meni, mrtvo.

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Januarčki 2017
10.6.2016 20:57:26   
mava1975
Točno vem kako ti je. Jaz sem čakala 3 dni da sem prisla na vrsto za abrazijo. Jaz sem pa sam hotela da to čim prej spravijo ven ker mi je bilo grozno. Ker prej ne moreš začeti okrevati. Ne vem kako zdravniki tega ne razumejo. Mene je ful prizadelo in sem bila kar v neki depresiji potem. Če rabiš pomoč ali nasvet mi lahk pišeš na zs. Objemček

(odgovor članu malenaD)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Januarčki 2017
11.6.2016 23:32:22   
PikecPo
Punci, žal mi je user posted image user posted image

Obema želim hitro okrevanje user posted image user posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Januarčki 2017
16.6.2016 13:55:14   
kozorogec
Pozdravljene punce,

evo se spet oglašam z današnjega pregleda. Plodek je bil zelo lep in so se videle že rokice in nogice. :) Problem pa je spet v tem hematomu, ki je ravno pod njim in je že večji kot zadnjič, kar 4 krat 3 cm. Ginekolog je pač rekel, da nimava kaj naredit, da lahko samo čakamo in nič drugega. Mal počitka in to je to. In smo spet v strahu do naslednjega pregleda, če bo seveda vse ok... naročil me je kar 5. 7. na nuhalno. Upam, da bo vse do takrat ok. Imam pa kar hude bolečine od včeraj v spodnjem delu trebuha, še zdaj ne vem ali je mehur, črevesje ali kaj drugega. Prav težko grem lulat, saj res boli. Kličem za izvide, pa se še noben ne javi :/

Iskreno mi je žal za vse, ki ste izgubile pikice. user posted image Včasih se mi zdi, da se vsak dan sprašujem, kako bi prestala takšno žalost. Sploh pri zaželeni nosečnosti. Želim vam čim prejšnje okrevanje in veliko upanja v prihodnje.

(odgovor članu PikecPo)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Januarčki 2017
17.6.2016 21:42:15   
Pričakujem2015
Kozorogec, sem vesela, da pridno rastete. Upam, da hematom že do nuhalne izgine in bo vse tip top.

Tudi jaz sem iz morfologije in je pikica velika že skoraj 5 cm, veselo miga in na žalost skrbno skriva ali je user posted image ali user posted image .
Sem imela do sedaj ves čas občutek, da je pod srčkom punčka, sedaj pa je ginekologinja nekako med vrsticami dala misliti, da je fantek, čeprav ni hotela reči nič ... Ali pa sem si te vrstice izmislila kar sama :) Še bo treba počakat en teden do nuhalne, morda bodo takrat bolj radodarni z informacijami, če ne pa bo zagotovo izdal nifty :) A že katera ve kaj ima?

(odgovor članu kozorogec)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Januarčki 2017
20.6.2016 7:36:07   
danny123
Živjo!
Oglaša se še ena januarka. user posted image
Danes začenjam 11. teden. Je moja prva nosečnost. Zaenkrat gre vse kot mora it. Glede nosečniških znakov imam kar srečno. Razen rahlih slabosti zjutraj ali zvečer in zaspanosti ni nič drugega. Tako, da se včasih. kar vprašam, če je vse res.user posted image user posted image
Ampak imam že dve slikci, ki dokazujeta da je. user posted image
PDP imam 11.1. V začetku julija imam še NS potem pa če bo vse okej bomo širili novico. user posted image

Srečno vsem nosečkam! In veliko optimizma vse, katerim se ni izšlo...Močno, močno stiskam pesti za naslednjič.user posted image

(odgovor članu Pričakujem2015)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?