|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčki 2017
20.6.2016 7:38:47   
mava1975
Čestitke...jaz imam tudi rok 11.1. Vabim te na Fb tam že fajn klepetamo je pa skupina skrita in nihče nič ne vidi od ostalih...

(odgovor članu danny123)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Januarčki 2017
21.6.2016 11:42:27   
Anya88
Vceraj imela NS in so videli, da ni vec utripa, tako da.. user posted image
Se pa odravljam pocasi do g. po napotnico in na urgenco. Takooo mi je tezko, jokam k dez, vsaka malenkost me spravi v jok, se psicka se slabo pocuti, bruhanje, driska :( tut zivali cutijo.
Srecno vsem user posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Januarčki 2017
21.6.2016 16:52:15   
Pričakujem2015
ojej user posted image user posted image

(odgovor članu Anya88)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Januarčki 2017
21.6.2016 20:55:03   
PikecPo
user posted image user posted image user posted image user posted image

Te slabe novičke se pa kar ne nehajo v tejle skupinici user posted image

(odgovor članu Pričakujem2015)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Januarčki 2017
22.6.2016 13:39:44   
kozorogec
Pozdravljene punce,

Anya88 iskreno sočustvujem s tabo. To je moralo bit šok za tebe. Zakaj se to dogaja? Sploh ne razumem, da kar naenkrat srček več ne bije :((((( drži se, verjamem da ti je hudo.

Jaz pa imam še kar neznosne bolečine v spodnjem delu trebuha in so se razširile še na levo in desno stran. Še spat ne morem več v nobenem položaju. Sem mogla danes it h ginekologu, kr me je pošteno že skrbelo. Dala sem še enkrat urin ter UZ. Še zmeraj mi grozi ta hematom in zgleda, da me pritiska na mehur in ostale organe, zato me tooook boli :/ dali so mi buscopan in strogo ležanje. Res super :(

Ja res koliko nas je še ostalo sploh tukaj gor? To je res grozno, same slabe novice :(((((

(odgovor članu PikecPo)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Januarčki 2017
22.6.2016 14:07:22   
malenaD
Kozorogec, Mava1975, tinci678 in vsem vam hvala za vse izrečeno, in upam da bo pri vas vseh nosečkah vse ok, se veselim za vas :) Posebej ker se nekatere dale že toliko skoz.
Anya88, Yogi, vaju popolnoma razumem, moramo iti čez to in čez čas poskusiti znova, drugo nam ne preostane. Ampak do nuhalne vse ok in potem odmre, ojej še huje, kot meni ko sem izvedela v 6-7 tednu. No, po ss sem krvavela kar čez 1 teden še, včeraj imela pregled pri ginekolog. in pravi da še čisto mali vidi da je , ampak se počaka, se zna še to samo izločiti. Hormona imam še 93, ta baje en čas pada. Čez 10 dni moram nazaj, ni mi jasno zakaj, če je rekla da lahko tudi pri naslednji menstruaciji to gre iz mene, ta pa pride komaj čez 4-6 tednov baje.

(odgovor članu kozorogec)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Januarčki 2017
22.6.2016 17:36:26   
mava1975
Nazaj moraš zaradi tega, da se pogleda, da se ne bi kaj pacalo, lahko bi prišlo tudi do sepse...Res ti želim, da se ti čim prej uresniči otroček...vzemi si čas za žalovanje, pošiljam ti objem moči...drži se

(odgovor članu malenaD)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Januarčki 2017
22.6.2016 18:53:48   
itaMara
Dekleta, najinmu škratku je nehalo biti srce, pač mu ni bilo usojeno. Vse, ki želite na fb, pa še niste bile dodane, malce počakajte, se bodo javile nove admin punce, ki vas bodo dodale. Jaz se poslavljam... Srečno vsem nosečkam in pridno božajte bušije user posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Januarčki 2017
22.6.2016 19:02:05   
malenaD
Mava1975, saj res ja, hvala za pojasnilo.
itaMAra, žal mi je tudi za vašega škratka, v katerem tednu če lahko vprašam?
Sem pa pozabila napisati da mi je včeraj ginekologinja rekla da v 1 od 5 nosečnosti je problem to s srčkom:(

(odgovor članu itaMara)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Januarčki 2017
22.6.2016 19:07:58   
itaMara
v 8t., velikost je bila primerna starosti in je rekla, da je te dni nehal bit..sem slutila, da nekaj ni ok, moj mi ni verjel, ko sem rekla, da je mrtev...čakam,d a pride domov in greva skozi to, potem pa v nov ivf

(odgovor članu malenaD)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Januarčki 2017
22.6.2016 19:11:52   
malenaD
itaMAra, tudi meni so znaki začeli zginjati ja, sicer niti se srček ni razvil pri nas. Tudi v nov postopek, upam da v jeseni. Mora se najprej to vse sčistit, in potem spet javim v mb da me dajo na listo.

(odgovor članu itaMara)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Januarčki 2017
22.6.2016 19:15:53   
itaMara
Jaz sploh nisem imela nobenih znakov nosečnosti, nobene krvavitve, nič...samo moj občutek...srečno tudi tebi, bomo preživele...najhuej je, ker me čaka še en uz in tableta, do takrat ga moram pa nosit v sebi...grozen občutek

(odgovor članu malenaD)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Januarčki 2017
22.6.2016 19:20:06   
malenaD
ja, jaz sem tudi to čakala 1 teden! Zvedela v torek, po tabletko šla v četrtek, morala sem jo vzeti v soboto in v ponedeljek priti na oddelek, kjer dobiš 4 vaginalne tabletke in ležiš tam nekaj ur. Vsaki 2 uri greš lulat na kahlo da vidijo kaj je šlo s tebe. Povem ti da je bil ta teden najhujši. Potem pa je malo boljše. Vsaj meni. Zdaj komaj čakam da mine teh nekaj mesecev in da bo vse ok zdaj in da lahko gremo v nov postopek. Drži se!

(odgovor članu itaMara)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Januarčki 2017
22.6.2016 19:29:52   
itaMara

IZVIRNO SPOROČILO: malenaD

ja, jaz sem tudi to čakala 1 teden! Zvedela v torek, po tabletko šla v četrtek, morala sem jo vzeti v soboto in v ponedeljek priti na oddelek, kjer dobiš 4 vaginalne tabletke in ležiš tam nekaj ur. Vsaki 2 uri greš lulat na kahlo da vidijo kaj je šlo s tebe. Povem ti da je bil ta teden najhujši. Potem pa je malo boljše. Vsaj meni. Zdaj komaj čakam da mine teh nekaj mesecev in da bo vse ok zdaj in da lahko gremo v nov postopek. Drži se!



a tako gre to, hvala za nazoren opis...sem mislila, da vzames in odležiš tisti dan doma

(odgovor članu malenaD)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Januarčki 2017
22.6.2016 19:32:47   
malenaD
v mb je tako da si od 8 oz 9 pa do 15 tam. Potem pa sem še krvavela počasi dober teden doma. Ampak ne rabiš več poem ležati doma.

(odgovor članu itaMara)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Januarčki 2017
25.6.2016 11:16:34   
Pričakujem2015
A je katera že prevzela administratorstvo na FB? Bi se želela pridružiti ćveku :)

(odgovor članu malenaD)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Januarčki 2017
25.6.2016 14:51:32   
mava1975
Piši meni na zs pod katerimi podatki si na FB...

(odgovor članu Pričakujem2015)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Januarčki 2017
26.6.2016 20:12:15   
Pričakujem2015
Poslano :)

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Januarčki 2017
27.6.2016 14:45:22   
Januarka2017
Če katera želi v skupino Januarke 2017 ne naj kontaktira v inbox ter napise ime ter priimek da vas najdem na fb ;) clanice vas srcno pricakujejo ;)

(odgovor članu malenaD)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Januarčki 2017
28.6.2016 10:16:02   
kozorogec
Pozdravljene punce,

spet se oglašam. Bila v bolnišnici, ker sem imela neznosne bolečine. Niso sploh vedeli, kaj mi je. Krvavela noro, lilo z mene. Sumili, da se je hematom izlil, vendar je še vedno prisoten. Problem je bil v mojih bolečinah. Komaj so skužili, da me bolijo jajčniki in da jih imam petkrat povečane zaradi prisotnih hormonov od IVF-ja. To bo tako boli, da ne morem ne hodit, ne stat, ne spat, obup resničen obup :/ samo lekadol lahko jem, pa še ta nič ne pomaga. Vrtoglavice so neznosne. Res ti je hudo, da ne moreš normalno uživat nosečnosti :(

Komaj čakam nuhalno 5., da vsaj vidimo pri čem smo zaenkrat. Upam, da zdržimo do takrat brez večjih problemov.

Na FB bom pa še malo počakala...

Lepo se mejte pa čim več sreče vam želim :)

(odgovor članu Januarka2017)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Januarčki 2017
28.6.2016 10:19:10   
mava1975
Drži se kozorogec. No vsaj pogruntali so kaj ti je...

(odgovor članu kozorogec)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Januarčki 2017
4.7.2016 10:42:08   
žabonček
se pridružujem skupini user posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Januarčki 2017
7.7.2016 10:01:29   
kozorogec
Pozdravljene punce,

evo se oglašam, kako je bilo na nuhalni. S partnerjem sva končno malo bolj zadihala, saj je trenutno z malim vse ok :) bilo je res zanimivo gledat, kako se premika sem in tja :) na žalost se hematom nič ne zmanjša, jajčniki me pa še zmeraj neznosno bolijo tako da spanja ni nč. :( Za spol je pa samo namignil, da nekaj štrli, ampak ne more še reči nič :)

Punce upam, da ste srečne in da vse poteka tako kot mora biti :)


(odgovor članu žabonček)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Januarčki 2017
7.7.2016 10:10:13   
mava1975
O super, zdaj pa pogumno naprej. Pri nas je tudi nuhalna ok in malo lažje dihamo. Upamo da bo uspelo.

(odgovor članu kozorogec)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Januarčki 2017
7.7.2016 13:33:40   
PikecPo
Super za dobro opravljeni nuhalni user posted image

Jaz nanjo še čakam, jo imam komaj 26.7user posted image

Ima katera še težave s sladkorjem? Sama sem imela ob prvem odvzemu v laboratoriju vrednost 5,3, meja pa je 5,1 in sem bila napotena v ambulanto za sladkorne bolnike. Tako imam na sporedu vsakodnevno špikanje, vrednosti pa so seveda popolnoma normalne. Imam jutri pregled pri zdravniku in rahlo upanje, da se mogoče tega rešim ali pa mi zmanjša vsaj špikanje, zdaj si merim 7x dnevno.

Lepo bodite user posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?