|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2017
12.7.2016 9:28:51   
diamantina
mimika, držim pesti, da se zate dobro izteče.

Strahovi - hm ... ja in ne, strah me je tega, da gre lahko kaj narobe, poroda me sicer ni strah, zase ne, za otroka pa. Ko bo to šlo mimo, pa je druga preizkušnja pred nami, otrokovo življenje z vsemi vzponi in padci ...

(odgovor članu viČipU)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Marčevke 2017
12.7.2016 10:14:16   
talisman13
viČipU user posted image
mimi_ka upam da se dobro izteče, počivaj in se ne obremenjuj še z službo ni tako pomembna kot user posted image , glede na to da se je videl srček ti je kaj povedal gin. zakaj bi lahko prišlo do krvavitev?

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Marčevke 2017
12.7.2016 10:23:16   
Vanja R.
Mimi_ka držimo pesti zate user posted image
Mene pa bo strah vsakega uz, ker bom vedno mela v mislih prvo nosečnost. Skoraj ne upam biti srečna...

(odgovor članu talisman13)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Marčevke 2017
12.7.2016 11:23:37   
roželjubka
Ojoj Mimi_ka, tudi jaz upam da se izteče najboljše zate in za tvojo pikico!

Dekleta, jaz sem pa danes tako grozno slabo spala, pa ponavadi nimam problemov s tem... Zbudila sem se že ob 4h in potem ni bilo spanca od nikoder... Pa take krče sem imela v medenici, nevem le ravno v maternici ampak kar vse me je bolelo, ahjoj user posted image . Danes sem tako utrujena da se mi tudi delat ne ljubi...

Skratka, čakamo na pregledek, potem pa naprej... ☺

Aja, a bi mogla jest še kakšne vitamine? Jaz jem le folno, ker sem jo mogča po Ss, pa jo že tri mesece jem user posted image

(odgovor članu Vanja R.)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Marčevke 2017
12.7.2016 11:51:47   
majčyca
Končno mi je uspelo malo do računalnika, zadnja dva dni sploh ni bilo časa.

mimi_ka drži se, ta krvavitev še ne pomeni, da ne bo vse ok. Ti pa tudi jaz priporočam, da zdaj počivaj, služba ni tako pomembna kot mala pikica, ki raste v tebi! Jaz poznam nekaj primerov, ki so punce celo nosečnost krvavele in je bilo vse ok! Stiskam pesti, da se vse dobro izteče!

Jaz pa sem danes za hec naredila CB digital, ki kaže tedne nosečnosti. Ker bo v četrtek ali petek komaj 3 tedne od O, sem pričakovala da bo pokazalo največ 2-3 tedne, je pa mi pokazalo 3+ user posted image sem super vesela, da je toliko hormona, verjetno je to že dober znak, da nosečnost dobro napreduje. Me pa zanima, če katera mogoče pozna razlog, da je že zdaj toliko hormona? V kakšnih primerih se to zgodi (če mogoče katera ve)?

Kako se drugače počutite? Jaz se večino časa počutim odlično, na čase sem rahlo utrujena, občasno mi je malo slabo in zvečer sem malo napihnjena, drugače pa sploh ne vem da sem noseča user posted image

Bibabuba12 super ideja to s čeveljčki za malo pikico user posted image to bo res lepa poročna fotografija user posted image Kaj pa bosta rekla malemu škratu zakaj imate še ene čeveljčke zraven? Mu bosta povedala za nosečnost že prej ali izpeljala tako, da sploh ne bo opazil tega? user posted image

(odgovor članu roželjubka)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Marčevke 2017
12.7.2016 12:06:15   
viČipU

IZVIRNO SPOROČILO: majčyca


Jaz pa sem danes za hec naredila CB digital, ki kaže tedne nosečnosti. Ker bo v četrtek ali petek komaj 3 tedne od O, sem pričakovala da bo pokazalo največ 2-3 tedne, je pa mi pokazalo 3+ user posted image sem super vesela, da je toliko hormona, verjetno je to že dober znak, da nosečnost dobro napreduje. Me pa zanima, če katera mogoče pozna razlog, da je že zdaj toliko hormona? V kakšnih primerih se to zgodi (če mogoče katera ve)?



jz sem mela 4 dni predn bi mogla dobit menzes 2-3 na cb
pol mi je pa full hit rastl pa se podvajal na 1,5dni..sem si hcg merila..
vidis d je pr men razlog 2 user posted image

_____________________________

''I'm not afraid of storms, for I'm learning to sail my ship.'' - Louisa May Alcott

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Marčevke 2017
12.7.2016 12:15:08   
majčyca

IZVIRNO SPOROČILO: viČipU


IZVIRNO SPOROČILO: majčyca


Jaz pa sem danes za hec naredila CB digital, ki kaže tedne nosečnosti. Ker bo v četrtek ali petek komaj 3 tedne od O, sem pričakovala da bo pokazalo največ 2-3 tedne, je pa mi pokazalo 3+ user posted image sem super vesela, da je toliko hormona, verjetno je to že dober znak, da nosečnost dobro napreduje. Me pa zanima, če katera mogoče pozna razlog, da je že zdaj toliko hormona? V kakšnih primerih se to zgodi (če mogoče katera ve)?



jz sem mela 4 dni predn bi mogla dobit menzes 2-3 na cb
pol mi je pa full hit rastl pa se podvajal na 1,5dni..sem si hcg merila..
vidis d je pr men razlog 2 user posted image


Sem zdaj komaj prebrala, da imaš dvojno srečo user posted image iskrene čestitke!! user posted image user posted image
Ja jaz bi po koledarju naj včeraj dobila komaj user posted image , prvi test sem delala že prejšnji teden v torek in je bila črtica kar lepo vidna, potem sem jih še nekaj naredila, ker me je zanimalo, kdaj ko kaj močnejša in je bila vsak dan močnejša. Danes pa se mi zdi da je na navadnem testu celo bolj močna od kontrolne, na CB digital pa piše 3+ user posted image no bomo videli kaj bodo povedali na pregledu čez 14 dni user posted image

(odgovor članu viČipU)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Marčevke 2017
12.7.2016 12:20:17   
Ribica **
majčyca, nosečnost se šteje od prvega dne zadnje M po tednih, ne od O .. edino če je ta digitalni CB kaj drugačen. Tako da če bi zdaj morala dobit M je 3+ čisto ok rezultat.

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Marčevke 2017
12.7.2016 12:21:13   
majčyca

IZVIRNO SPOROČILO: majčyca


IZVIRNO SPOROČILO: viČipU


IZVIRNO SPOROČILO: majčyca


Jaz pa sem danes za hec naredila CB digital, ki kaže tedne nosečnosti. Ker bo v četrtek ali petek komaj 3 tedne od O, sem pričakovala da bo pokazalo največ 2-3 tedne, je pa mi pokazalo 3+ user posted image sem super vesela, da je toliko hormona, verjetno je to že dober znak, da nosečnost dobro napreduje. Me pa zanima, če katera mogoče pozna razlog, da je že zdaj toliko hormona? V kakšnih primerih se to zgodi (če mogoče katera ve)?



jz sem mela 4 dni predn bi mogla dobit menzes 2-3 na cb
pol mi je pa full hit rastl pa se podvajal na 1,5dni..sem si hcg merila..
vidis d je pr men razlog 2 user posted image


Sem zdaj komaj prebrala, da imaš dvojno srečo user posted image iskrene čestitke!! user posted image user posted image
Ja jaz bi po koledarju naj včeraj dobila komaj user posted image , prvi test sem delala že prejšnji teden v torek in je bila črtica kar lepo vidna, potem sem jih še nekaj naredila, ker me je zanimalo, kdaj ko kaj močnejša in je bila vsak dan močnejša. Danes pa se mi zdi da je na navadnem testu celo bolj močna od kontrolne, na CB digital pa piše 3+ user posted image no bomo videli kaj bodo povedali na pregledu čez 14 dni user posted image

Še to - kako to, da si hodila merit hcg? To si hodila samoplačniško? Zanosila si naravno in dobila dvojno srečo ali s pomočjo kakšnih tablet? Pa se to pri tebi zdaj že ve če sta enojajčna dvojčka ali dvojajčna? Oprosti, ker toliko sprašujem, ampak mi je to tako lepo, ko sta dvojčka user posted image Jaz sem si to vedno želela user posted image Še enkrat čestitke user posted image

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Marčevke 2017
12.7.2016 12:24:51   
Bibabuba12
Kolicina hormona je razlicna, nekatere imajo veliko kolicino, druge malo. Samo to, da je HCG visok se ni pokazatelj tega, da je vecplodna nosecnost. Je pa vsekakor boljse, da je rezultat visji kot pa prenizek.

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Marčevke 2017
12.7.2016 12:25:15   
viČipU
dvojajčna dvojčka, slikca je par objav nazaj..
ivf 3.postopek
hcg..samoplacnisko 2x na tedn
po tem sem videla da raste
kar se pa cb digital tice

1-2 pomen hcg od 50-200 in to pomeni da si 1-2 tedna od ovulacije in ne od menz6esa
2-3 pomen hcg od 201-20000
3+ 20001...



_____________________________

''I'm not afraid of storms, for I'm learning to sail my ship.'' - Louisa May Alcott

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Marčevke 2017
12.7.2016 12:26:32   
majčyca

IZVIRNO SPOROČILO: Ribica **

majčyca, nosečnost se šteje od prvega dne zadnje M po tednih, ne od O .. edino če je ta digitalni CB kaj drugačen. Tako da če bi zdaj morala dobit M je 3+ čisto ok rezultat.

V navodilih od digitalnega clear blue piše, da je 3+ dejansko 5+, zato me je to rahlo zmedlo user posted image

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Marčevke 2017
12.7.2016 12:28:43   
majčyca
IZVIRNO SPOROČILO: viČipU

dvojajčna dvojčka, slikca je par objav nazaj..
ivf 3.postopek
hcg..samoplacnisko 2x na tedn
po tem sem videla da raste
kar se pa cb digital tice

1-2 pomen hcg od 50-200 in to pomeni da si 1-2 tedna od ovulacije in ne od menz6esa
2-3 pomen hcg od 201-20000
3+ 20001...




Hvala za vse te odgovore glede testa in vsega ostalega! Slikco sem pa zdaj pogledala, zelo lepo! user posted image
Kje pa si našla informacijo koliko hormona pomeni kateri teden nosečnosti pri CB digital?

< Sporočilo je popravil majčyca -- 12.7.2016 12:30:02 >

(odgovor članu viČipU)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Marčevke 2017
12.7.2016 12:31:15   
majčyca

IZVIRNO SPOROČILO: Bibabuba12

Kolicina hormona je razlicna, nekatere imajo veliko kolicino, druge malo. Samo to, da je HCG visok se ni pokazatelj tega, da je vecplodna nosecnost. Je pa vsekakor boljse, da je rezultat visji kot pa prenizek.

Ja saj to vem da ne pomeni da je večplodna nosečnost, samo zanimivo mi je bilo, da je že zdaj tako visok hcg user posted image kakorkoli, glavno da lepo raste user posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Marčevke 2017
12.7.2016 12:34:06   
Luminnel
Waww čestitam za dvojno srečo... user posted image Kako lepo je videti dve pikici, čeprav jaz se bojim, da bi bil pri meni tak rezultat. Imam pa pregled v četrtek navsezgodaj zjutraj... komaj čakam. user posted image

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Marčevke 2017
12.7.2016 12:43:36   
viČipU
drzim pestke, katera ima najprej uz zdj?

_____________________________

''I'm not afraid of storms, for I'm learning to sail my ship.'' - Louisa May Alcott

(odgovor članu Luminnel)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Marčevke 2017
12.7.2016 13:23:53   
Bibabuba12

IZVIRNO SPOROČILO: majčyca

IZVIRNO SPOROČILO: viČipU

dvojajčna dvojčka, slikca je par objav nazaj..
ivf 3.postopek
hcg..samoplacnisko 2x na tedn
po tem sem videla da raste
kar se pa cb digital tice

1-2 pomen hcg od 50-200 in to pomeni da si 1-2 tedna od ovulacije in ne od menz6esa
2-3 pomen hcg od 201-20000
3+ 20001...




Hvala za vse te odgovore glede testa in vsega ostalega! Slikco sem pa zdaj pogledala, zelo lepo! user posted image
Kje pa si našla informacijo koliko hormona pomeni kateri teden nosečnosti pri CB digital?


Js sem brala, da je napaka v tem zapisanem in da je pravilno takole:

25-200 = 1-2
200-2000 = 2-3
2000+ = 3+

Ker 20000 je malo huda stevilka za 5 tednov nosecnosti, ker je sele pri 7. tednih norma da prides cez.

3 weeks LMP: 5 – 50 mIU/ml
4 weeks LMP: 5 – 426 mIU/ml
5 weeks LMP: 18 – 7,340 mIU/ml
6 weeks LMP: 1,080 – 56,500 mIU/ml
7 – 8 weeks LMP: 7, 650 – 229,000 mIU/ml
9 – 12 weeks LMP: 25,700 – 288,000 mIU/ml

Tako da js bi bolj verjela, da je 3+ za vec kot 2000 mIU/ml. user posted image

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Marčevke 2017
12.7.2016 13:26:38   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Luminnel

Waww čestitam za dvojno srečo... user posted image Kako lepo je videti dve pikici, čeprav jaz se bojim, da bi bil pri meni tak rezultat. Imam pa pregled v četrtek navsezgodaj zjutraj... komaj čakam. user posted image


Kolk boš v sredo noseča? Jaz sem svoj pregled prestavila...da se ne bom brez veze sekirala, če je še prezgodaj.

(odgovor članu Luminnel)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Marčevke 2017
12.7.2016 13:49:05   
viČipU

IZVIRNO SPOROČILO: Bibabuba12


IZVIRNO SPOROČILO: majčyca

IZVIRNO SPOROČILO: viČipU

dvojajčna dvojčka, slikca je par objav nazaj..
ivf 3.postopek
hcg..samoplacnisko 2x na tedn
po tem sem videla da raste
kar se pa cb digital tice

1-2 pomen hcg od 50-200 in to pomeni da si 1-2 tedna od ovulacije in ne od menz6esa
2-3 pomen hcg od 201-20000
3+ 20001...




Hvala za vse te odgovore glede testa in vsega ostalega! Slikco sem pa zdaj pogledala, zelo lepo! user posted image
Kje pa si našla informacijo koliko hormona pomeni kateri teden nosečnosti pri CB digital?


Js sem brala, da je napaka v tem zapisanem in da je pravilno takole:

25-200 = 1-2
200-2000 = 2-3
2000+ = 3+

Ker 20000 je malo huda stevilka za 5 tednov nosecnosti, ker je sele pri 7. tednih norma da prides cez.

3 weeks LMP: 5 – 50 mIU/ml
4 weeks LMP: 5 – 426 mIU/ml
5 weeks LMP: 18 – 7,340 mIU/ml
6 weeks LMP: 1,080 – 56,500 mIU/ml
7 – 8 weeks LMP: 7, 650 – 229,000 mIU/ml
9 – 12 weeks LMP: 25,700 – 288,000 mIU/ml

Tako da js bi bolj verjela, da je 3+ za vec kot 2000 mIU/ml. user posted image

vrjemi meni da k sm mela 19000 ( hcg meritev Adralab) sem lulala na cb digital ..2-3
cez 3 dni 24000...prav tako lulam na cb...3+ ;)

_____________________________

''I'm not afraid of storms, for I'm learning to sail my ship.'' - Louisa May Alcott

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Marčevke 2017
12.7.2016 13:50:38   
viČipU
sicer pa vazno je da je vse ok, kar bo pa uz pokazal iz tedna v tedn
user posted image user posted image
tu smo da si pomagamo in se podpiramo

_____________________________

''I'm not afraid of storms, for I'm learning to sail my ship.'' - Louisa May Alcott

(odgovor članu viČipU)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Marčevke 2017
12.7.2016 14:04:30   
Bibabuba12
Meni se zdi tole cist nepredstavljivo, ker ni nujno da imas pri 5. tednih nosecnosti HCG 20000, in ce ti pokaze manj, se ziher sekiras. Torej je cel test neumno zastavljen in ni cudno da se potem punce samo sekiramo kako in kaj je. user posted image

(odgovor članu viČipU)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Marčevke 2017
12.7.2016 14:13:35   
viČipU
UZ je bistven, jaz sem imela vstavljena 2 not, pa ker sta se oba prijela, sem imela tudi več hormona v sebi.
ne mislim se pregovarjati o tem, se raje distanciram od tematike..kot pa da se prerekam o tem.
v 5.tednu sem imela že krepko okoli 12.000 tako da hcg je po mnenju ginekologa nepomemben..ko vidiš utrip je to temelj.
in potem korak za korakom..

držim pesti za vse, iskreno.

moje objave niso bile ne škodoželjne ne imele namen begati kogarkoli!

se opravičujem in Vas vse lepo pozdravljam, ter želim vse lepo

LP

_____________________________

''I'm not afraid of storms, for I'm learning to sail my ship.'' - Louisa May Alcott

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Marčevke 2017
12.7.2016 14:28:56   
Bibabuba12
Pa saj jih nisem jemala kot skodozeljno ali kakorkoli izrazila sem samo mnenje, da se mi zdi test butasto zastavljen, ker krvni standardi za HCG se pac razlikujejo. In nisem nicesar niti rekla o tvojem rezultatu ali pa o tvojem mnenju. Se bom js odstranila, ker je ocitno v meni problem. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viČipU)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Marčevke 2017
12.7.2016 15:35:15   
mimi_ka
Evo, malo sem se spravila k sebi, pa se vam javljam na hitro. Že od jutra v glavnem ležim in počivam, kot mi je bilo naročeno. Do četrtka sem se dogovorila da bom doma, za vikend pa bom videla kako bo stanje, ali bom lahko šla delat. Krvavitev se je danes umirila, samo zjutraj je bilo še malo izcedka, me pa skozi tišči in boli v trebuhu, pa fuuul pogosto hodim lulat. Ne vem, če je to posledica teh tablet al same nosečnosti, samo prej se mi to ni dogajalo.
Ne vem, res ne vem kako se bo to izteklo. Po eni strani skušam biti pozitivna in samo sebe prepričujem, da bo vse ok, po drugi pa vem, da ne morem nič in da bo kar bo. Pripravljena sem na vse, ne želim gojiti prevelikih upov, ker res ne bi prenesla še enega takega razočaranja potem. Nekako sem se pomirila s tem sama pri sebi in sprejela to situacijo tako kot je.

Hvala vam za pzitivne misli in dobre želje. Tudi jaz mislim na vas in vam želim čim bolj mirne in sproščene dni do prvega pregleda.

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Marčevke 2017
12.7.2016 15:39:40   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: talisman13

viČipU user posted image
mimi_ka upam da se dobro izteče, počivaj in se ne obremenjuj še z službo ni tako pomembna kot user posted image , glede na to da se je videl srček ti je kaj povedal gin. zakaj bi lahko prišlo do krvavitev?


Nič ni komentiral, samo vprašal me je, če sem jemala Dabroston. Glede na to, da sem imela pred tem že en splav, je verjetno nekaj narobe ali s hormoni ali pa kaj drugega ne štima. Nimam pojma. Bom videla kaj mi bo povedal moj G čez 14 dni ko imam kontrolo..če do tja sploh pridem.

(odgovor članu talisman13)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?