|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2017
9.7.2016 16:31:57   
Natka_86
Sem videla, da večina nas je drugič nosečih.
Mene tud prsi tiščijo, pa malo me utrujenost daje, drugače je pa vse ok.
Kar se pa hrane tiče, mi vse paše, celo meso, v prvi nosečnosti mi je meso grozno smrdelo. Mogoče bomo imeli pa zdaj fanta :) napihnjeno se pa tako počutim, kot da me bo razneslo vsak čas.


(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Marčevke 2017
9.7.2016 16:38:25   
Bibabuba12
diamantina tocno tako je. Lepo bom uzivala v nosecnosti in konec. Se ne mislim obremenjevat. Nosecniskih znakov mam itak prevec, tako da mi je vec kot jasno, da sem noseca. Pri IMN jih nisem imela toliko. Pa ne bom pustila, da mi pretekla izkusnja pokvari tole. user posted image Ce gre karkoli narobe, itak nic ne mores vplivat, pozitivno razmisljanje je pa veliko vredno. Tako da ja, tukaj sem in tukaj bom ostala. In upam na puncko, ker imamo ze fantka doma. user posted image

(odgovor članu Natka_86)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Marčevke 2017
9.7.2016 17:07:26   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Bibabuba12

Evo, sem posodobila seznamcek, upam da nisem katere pozabila. Ce sem, se opravicujem.

Drugace sem pa danes naredila spet test in crtica ni bila bistveno mocnejsa in sem se odlocila, da se bom kar nehala sekirat. Sem potem naredila se CB digitalnega, ki je po minuti pokazal pregnant, tako da je to to. Sem noseca in konec s tem. user posted image Sem potem ta CB se mojemu pokazala, ces da mam darilo za njega. Ni najbolj vedel kaj rect. Samo smejal se je.user posted image

Bibabuba12, točno tako, noseča si in pika! user posted image Sedaj pusti teste na strani in uživaj. Verjamem, da je bilo za dragega kar presenečenje ta novička user posted image jaz sem tudi tuhtala, kako bi mu povedala, potem pa sem mu kar sliko testerja cb digital poslala po MMSu user posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Marčevke 2017
9.7.2016 17:09:41   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: majčyca

Bibabuba12 saj je moralo to bit prijetno presenečenje za njega, če vama je uspelo kar v prvem poskusu user posted image in pa lepo predporočno darilo user posted image

Punce, tiste ki že imate doma svoje sončke, kdaj jim imate namen povedat, da dobijo bratca ali sestrico?



Midva bova mami povedala pred prvim pregledom, ker me bo zaradi moje ekstremne napihnjenosti zdaj zdaj razkrinkala sama, malemu in vsem ostalim pa po nuhalni.

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Marčevke 2017
9.7.2016 17:18:08   
Bibabuba12
Moj je tudi nekaj navijal, da bi naj povedala moji mami, ko bom prisla v Slovenijo, ampak sem se odlocila, da ne in konec. To pa zato, ker pridejo septembra za par dni na dopust in ze tocno vem kako jima bom povedala. user posted image Pa se poroko imava v avgustu in res nocem, da vsi tam vejo, da sem user posted image . Ker bo cel vecer eno samo pametovanje glede tega. user posted image Bova raje uzivala in mir in poveva ob svojem casu. user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Marčevke 2017
9.7.2016 17:40:59   
mimi_ka
Ja jaz tudi na tvojem mestu pred poroko ne bi nikomur govorila, sploh pa ker vaju potem ne bo več v Sloveniji in boš komot skrivala novičko pred drugimi user posted image jaz moram mami povedat, ker živimo v isti hiši in bi prej ali slej sama ugotovila. Pa tudi zaradi slabe izkušnje v primeru, da gre kaj narobe, se mi zdi prav, da ve, ker ne bi mogla pustit ji malega v varstvu in se zlagat, da grem na obisk h kolegici, čebi morala v bolnico. Res močno upam, da se kaj takega ne bo zgodilo.

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Marčevke 2017
9.7.2016 19:43:15   
Sofie

Bibabuba12 čestitke.

In katera ima prva pregled? Jaz komaj čakam, da izvem datum in potem prvi UZuser posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Marčevke 2017
9.7.2016 20:24:55   
Bibabuba12

IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka

Ja jaz tudi na tvojem mestu pred poroko ne bi nikomur govorila, sploh pa ker vaju potem ne bo več v Sloveniji in boš komot skrivala novičko pred drugimi user posted image jaz moram mami povedat, ker živimo v isti hiši in bi prej ali slej sama ugotovila. Pa tudi zaradi slabe izkušnje v primeru, da gre kaj narobe, se mi zdi prav, da ve, ker ne bi mogla pustit ji malega v varstvu in se zlagat, da grem na obisk h kolegici, čebi morala v bolnico. Res močno upam, da se kaj takega ne bo zgodilo.


mimi_ka, tokrat je najin cas in pika! Nic ne bo slo narobe in sploh ne razmisljati tako! Samo pozitiva! user posted image

Sofie hvala.

Js planiram UZ v prvem tednu avgusta, da gre lahko moj zraven, ker takrat tudi on pride v Slovenijo.user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Marčevke 2017
10.7.2016 7:50:09   
mimi_ka
Bibabuba12 tako ja, se strinjam user posted image nič se ne bo zgodilo, dovolj je bilo slabega, samo še lepe stvari na s sedaj čakajo user posted image
Jaz imam prvi pregled tudi šele v začetku avgusta 2.8., tako da gotovo ne bom med prvimi user posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Marčevke 2017
10.7.2016 9:21:23   
viČipU
jutro, še ena marčevka ..menda.. 6.3.2017
6t 3d
srček že lepo bije, je pa še ena prazna vrečkica zraven, ki bo menda sama šla ali pa razvila kaj, bomo videl 28.7., k mam drugi UZ
19.8. nuhalna

brez otrok, IVF 3.postopek.. upam d bo sedaj sreča tud men naklonjena.
se pa bojim, tako kot vse.

stanje,
slabost, vrtoglavica, utrujenost, apetit po sladkem pa siru user posted image user posted image

pozdravček vsem

_____________________________

''I'm not afraid of storms, for I'm learning to sail my ship.'' - Louisa May Alcott

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Marčevke 2017
10.7.2016 9:45:21   
mimi_ka
vičipu čestitke in dobrodošla!
Tebe se pa spomnem še iz teme pričakujemo user posted image držim pesti, da se tudi tebi tokrat vse srečno izteče user posted image

(odgovor članu viČipU)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Marčevke 2017
10.7.2016 9:49:28   
viČipU
jup, februarja se je žal slabo izteklo.
upam da bo sedaj to in bom marca mela na zizah prsesano pikico, tako jaz kot vse ve user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''I'm not afraid of storms, for I'm learning to sail my ship.'' - Louisa May Alcott

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Marčevke 2017
10.7.2016 10:13:18   
Radenska_
Jaz mam pdp 5.3 to se lahko dopises.
Prvi pregled mam v cetrtek, ko bom 6t 4d in tudi jaz sem zanosila po IVF :)

Tokratna nosecnost je res cisto nasprotje prvi. Sem malo utrujena cez dan pride in gre, slabosti absoultno nobenih, joske mehke in nebolece.
Tako da sem noro srecna da je tko ker ne vem kako bi z istimj znaki kot v prvo zraven furala se skoraj dvoletnika :)
Mu pa nimam namena govorit se kar nekaj casa, ne vem, dokler se nau trebuh poznal.
Garderoba bo mogla bit vecinoma nova, vsaj od poletja dalje, hb pa spomladanska bo (prvi je jesenski).
Pa vozicek bo drug.
Vecino casa v glavnem cist pozabim da sem noseca ker nic ne kaze na to.



_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu viČipU)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Marčevke 2017
10.7.2016 10:41:30   
Radenska_
Aja, pa se en znak imam ki je pa identicen kot prvic - spontani orgazmi v spanju. Nad cemer se ne pritozujem :) se pa dogaja samo v N, drugace ne.

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Marčevke 2017
10.7.2016 10:48:28   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Radenska_

Aja, pa se en znak imam ki je pa identicen kot prvic - spontani orgazmi v spanju. Nad cemer se ne pritozujem :) se pa dogaja samo v N, drugace ne.

user posted image user posted image user posted image a to tudi obstaja?

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Marčevke 2017
10.7.2016 10:50:21   
Radenska_
Ja, tudi.

http://www.medhelp.org/posts/Pregnancy-Ages-18-24-/What-causes-orgasms-in-your-sleep/amp_show/548863

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Marčevke 2017
10.7.2016 11:00:35   
mimi_ka
Hhe..res zanimivo user posted image

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Marčevke 2017
10.7.2016 11:21:06   
Sofie

Jaz se tudi počutim super. Sem čisto happy, da mi ni slabo. Upam, da tako ostane še naprejuser posted image

Mi je pa lepo prebrat, da se sedaj že sliši kako bije srček. Je katera od vas uporabljala AS in poslušala srček tudi doma?

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Marčevke 2017
10.7.2016 11:25:15   
Radenska_
Jaz sem in ga imam se doma, slisal se je nekje od 13t dalje.

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Marčevke 2017
10.7.2016 11:31:37   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Radenska_

Jaz sem in ga imam se doma, slisal se je nekje od 13t dalje.


Priporočaš?

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Marčevke 2017
10.7.2016 12:05:10   
Radenska_
Ma tko, jaz sem sem in tja kar poslusla ce ga pa nimas pa tudi ne zamujas prav veliko. Bolj zato, da si pomirjena ce te vmes kaj skrbi....pa kolcanje se tudi slisi, kasneje.

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Marčevke 2017
10.7.2016 19:34:45   
talisman13
Ja jst imam tudi AS doma, mi je bil fajn dokler nisem čutila brcik da se malo pomiriš in veš da je vse ok in še kasneje (sem že pozabila v katerem tednu se poveča količina plodovnice in tudi manj čutiš otroka) sem tudi uporabljala AS, sem pa tudi snemala srčka da imam za spomin, je pa tako da na začetku te lahko tudi kdaj prestraši ker je plod še tako majhen in ima veliko placa plavati sem in tja in ga ne najdeš

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Marčevke 2017
10.7.2016 20:02:22   
mava1975
Punce sem sicer januarka sam preberem kar vse. Namesto angelsound priporočam home fetal doppler na Aliexpress, skupaj z ddv okoli 40 eur. Če boste kupovele vzemite tistega ki je 3 mhz. Slisiš srček že od 9 tedna. Jaz sem imela pred tem missed ab. in me poslušanje ful pomiri.

(odgovor članu talisman13)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Marčevke 2017
10.7.2016 21:00:04   
Bibabuba12
mava1975 ravno gledam na Aliexpress, pa vidim, da je tudi Angel Sound 3 mhz. Kaksna je torej razlika med njima?

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Marčevke 2017
10.7.2016 21:06:29   
mava1975
Jaz sem gledala po you tubu in tam punce priporočajo doppler. Jaz sem vzela takega ko kaže tudi srčni utrip. Imaš pa vse sorte tudi take ki jih lahko na računalnik priklopiš sam so dražji. Jaz sem fulll zadovoljna. Doppler ima tako kot ima zdravnik tisto sondo s katero greš preko bušija in je priklopljena na drugi del kjer slišiš in vidiš utripe.

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Prostorož
_Anja_

Ali poznaš ta projekt, ki skrbi za obnovo otroških igrišč?

Ja, sem že slišal/a (17%)

Ne, nikoli (81%)

Ja, sem se že udeležil/a (2%)


Število vseh glasov: 295

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!