|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2017
8.7.2016 12:43:22   
Bibabuba12
Evo punce, js sem naredila seznamcek. Ce zeli se katera da se kaj doda, naj javi. Tiste, ki niste javile PDP-ja se ga dajte in popravim. Vanja R., pri tebi nisem napisala kater otrocek je, ker ne vem kako sama zelis da napisemo. Cestitke vsem, se nas je ze kar nekaj nabralo. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Marčevke 2017
8.7.2016 12:56:32   
Sofie

A lahko pri meni prosim popraviš na 7.3. Hvala.

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Marčevke 2017
8.7.2016 13:10:04   
Vanja R.
Hej

Lahko samo zapišeš, da je to moj drugi. Danes sem se naročila pri gin. za 20.7. Komaj čakam, da spoznam to malo bitje

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Marčevke 2017
8.7.2016 13:13:06   
chilika
9.3., drugi otrok

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Marčevke 2017
8.7.2016 13:41:43   
morskazvezdica
Ojla punce.

Jaz pa ze komaj cakam prvi pregled 15.7. Se mi zdi da sem bolj neucakana kot prvo nosecnostuser posted image mam pa ful napihnjen trebuh, utrujena sem za umret. Veliko nas je ko bo to 2.ali 3.otrok. Verjetno bomo manj komplicirale kot pri prvem user posted image pa kupile pol manj nepotrebnih stvari. user posted image

Lp

(odgovor članu chilika)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Marčevke 2017
8.7.2016 15:25:25   
mimi_ka
Dobrodošle vse nove in Bibabuba12 super za seznamček user posted image vidiš, da ti je očitno bilo usojeno, da se nam pridružiš pri marčevkah user posted image res sem vesela, da bova spet skupaj pričakovali user posted image

Radenska jaz ti bom za fb pisala po prvem pregledu in nuhalni, ker glede na slabo izkušnjo iz preteklosti ne bi rada prehitevala dogodkov. Imam pa prvi pregled šele 2.8. tako da se bom še načakala.

Za pdp pa mislim, da bo kakšen dan pozneje, ampak naj zaenkrat ostane kar 7.3., pa javim točen datum po pregledu.

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Marčevke 2017
8.7.2016 15:25:46   
talisman13
Oh, jst se pa še nisem naročila na prvi pregled, je moj gin. na dopustu tako da se bom šele naslednji teden naročila, sem pa tudi zelo neučakana se mi zdi da bo kar težko tako dolgo skrivati ampak bo treba, seveda je prisoten tudi strah da bi šlo kaj narobe, še vedno nisem dojela da sem user posted image , sploh ker se večino časa počutim odlično

(odgovor članu morskazvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Marčevke 2017
8.7.2016 15:28:55   
mimi_ka
talisman13 enako tudi jaz. razen bolečih prsi in napihnjenosti se počutim čisto običajno in nenosečo. Sva se pa midva odločila, da pred pregledom poveva edino moji mami, ker živimo v isti hiši in bi me kmalu verjetno sama razkrinkala user posted image ostalim pa šele po nuhalni, čeprav bo dolga do takrat in upam, da bom lahko skrila tudi v službi.

(odgovor članu talisman13)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Marčevke 2017
8.7.2016 16:06:46   
talisman13
Tudi midva sva se odločila da poveva šele po NS, sem pa povedala sodelavki da mi pomaga pri težjih stvareh, se mi pa zdi da domači kar malo čakajo in bodo hitro zečeli sumiti

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Marčevke 2017
8.7.2016 16:14:32   
mimi_ka
Ja saj pri nas verjetno isto, ker sem imela marca ss in mama ve, tako da ji je jasno, da očitno delava na še enem user posted image morda edino ne pričakuje, da bo ravno sedaj, ker sem zdaj čez sezono dobila službo user posted image

(odgovor članu talisman13)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Marčevke 2017
8.7.2016 16:34:34   
Nilaveli
Se pridružujem tudi jaz :) bo prvi otročiček za naju :) sicer načrtovano, ampak vseeno kar ne morem verjeti, da nama je uspelo v prvo :) zdej pa samo pozitivne misli, da bo vse OK in je to to :) aja, če sem si prav izračunala naj bi blo 3.3, bom videla kaj bo rekla ginekologinja :)

Tudi mene je ta teden začela mučiti utrujenost in se kar ne morm navadit, da si lahko tok zmatran :/ ampak ni za jamart :) pač to pride v paketu :)

ČESTITKE tudi vse ostalim bodočim mamicam :) Komaj sem se navadila na izraz žena, mami mi je pa še čist abstraktno :D

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Marčevke 2017
8.7.2016 16:51:09   
mimi_ka
Dobrodošla in čestitke! user posted image
Tako je, samo pozitivno naprej, drugo tako ni v naši moči. Ampak je treba verjeti, da bo vse ok user posted image

(odgovor članu Nilaveli)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Marčevke 2017
8.7.2016 18:38:07   
Sofie

Pri meni ve samo ena prijateljica. Ostali bodo izvedeli po NS. Drugače pa mi vročina nikakor ne paše. Za kosilo sem imela lubenico, saj mi sploh ni do hrane. Itak se mi posledično občasno potem vrti. Prsi so vedno bolj občutljive, ostalo je pa ok.

Komaj čakam ponedeljek, da zvem datum prvega pregleda.


(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Marčevke 2017
8.7.2016 20:32:27   
Bibabuba12
mimi_ka js sem tudi izjemno vesela, da sva skupaj v isti temi. Sem si res zelela, da bi se nama zdaj takole izslo. user posted image

Js ne vem, ce je normalno, da mi je ze tako hitro slabo? In da sem tako utrujena? Danes sem prisla iz sluzbe in sem dve uri skoraj prespala, tamali se je cel cas igral, potem pa tudi sam omagal na kavcu ze pred osmo. Srcek moj zlati. user posted image Ce js pravilno vem, naj bi tapravi znaki prisli po 6. ali 7. tednu, ko je naval hormonov. Ne vem, ce mene to psiha tako zdeluje ali kaj je to? Pa zame se nihce ne ve, nisem se niti mojemu povedala. Cakam na orng crtico se vedno. user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Marčevke 2017
8.7.2016 21:53:21   
Petriiica
Mamice pozdravljene...sem nova tukaj ki tud pricakujem marca ( po mojem izracunu 4.3.) drugega otrocka user posted image user posted image bom zlo vesela ce vas lahko spremljam in obenem vprasam ce me lahko katera tudi doda na Facebook v skupino? user posted image hvala vam user posted image in cestitke vsem mamicam 😆

< Sporočilo je popravil Petriiica -- 8.7.2016 21:57:15 >

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Marčevke 2017
8.7.2016 23:18:19   
diamantina
Dobrodošle vse nove in čestitke!

Jaz vam datum poroda sporočim po pregledu, mislim, da bo sicer nekje 4. 3., ampak bom počakala, kaj bo rekla G. Pregled imam že 25., tako da bo kar hitro.

(odgovor članu Petriiica)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Marčevke 2017
9.7.2016 7:08:24   
majčyca
Dobrodošle vse nove in čestitke user posted image user posted image

Mene pa nič ne muči nekaj fejst, se mi zdi da utrujenost in nespečnost še najbolj. In pa hrana mi najbolj ne odgovarja, pa občasno mi zaslabi.

Punce kaj boste lepega počele čez vikend? Mene čaka malo pospravljanja in čiščenja po stanovanju danes, jutri pa gremo na en piknik popoldan.

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Marčevke 2017
9.7.2016 8:35:28   
morskazvezdica
Ojla.

Cestitke in dobrodosle vse noveuser posted image

Torej za fb skupino lahko pisete meni ali pa radenski. Mislim da ona tudi lahko dodaja v skupino. Skupina je skrita in bo ostala skrita. Kar se mi zdi najboljse da je to res zasebno.

Drugace me pa daje obcasna slabost pa utrujenost. Spala sem vcer popoldne dve uri kot ubita. Obcasno mi zmanjka energije pa cudne kombinacije hrane. Na primer krof+navadni jogurt user posted image

Lep dan

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Marčevke 2017
9.7.2016 11:12:50   
Bibabuba12
user posted image MARCEVKE 2017user posted image

1.3.2017
morskazvezdica, 2. otrok
Dreamcatcher, 1. otrok
3.3.2017
ana88, 3. otrok
Pikica89, 2. otrok
Nilaveli, 1. otrok
4.3.2017
Petriiica, 2. otrok
diamantina, 3. otrok
6.3.2017
epica, 2.otrok
7.3.2017
mimi_ka, 2. otrok
firbcna, 3. otrok
Lana86, 2. otrok
Natka_86, 2. otrok
Sofie, 1. otrok
9.3.2017
Luminnel, 1. otrok
Vanja R., 2. otrok
chilika, 2. otrok
11.3.2017
talisman13, 2. otrok
19.3.2017
majčyca, 2. otrok
21.3.2017
Bibabuba12, 2. otrok

v marcu
Radenska_, 2. otrok
zalika1989, 2. otrok


(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Marčevke 2017
9.7.2016 11:15:04   
Bibabuba12
Evo, sem posodobila seznamcek, upam da nisem katere pozabila. Ce sem, se opravicujem.

Drugace sem pa danes naredila spet test in crtica ni bila bistveno mocnejsa in sem se odlocila, da se bom kar nehala sekirat. Sem potem naredila se CB digitalnega, ki je po minuti pokazal pregnant, tako da je to to. Sem noseca in konec s tem. user posted image Sem potem ta CB se mojemu pokazala, ces da mam darilo za njega. Ni najbolj vedel kaj rect. Samo smejal se je.user posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Marčevke 2017
9.7.2016 11:37:44   
majčyca
Bibabuba12 saj je moralo to bit prijetno presenečenje za njega, če vama je uspelo kar v prvem poskusu user posted image in pa lepo predporočno darilo user posted image

Punce, tiste ki že imate doma svoje sončke, kdaj jim imate namen povedat, da dobijo bratca ali sestrico?


(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Marčevke 2017
9.7.2016 12:10:31   
Bibabuba12
Ja, nimam pojma kako je mozno, da je uspelo takoj ko sva si rekla, da bova probala. Res imava neizmerno sreco. No saj, po prejsnji izkusnji nama malo srece ne skodi. user posted image Je rekel, da je tole skoraj malo prehitro za njega. user posted image

Midva mu bova povedala po nuhalni, sploh ker je bila prejsnja IMN in mi nekak ni, da bi mu ze zdaj povedala. Za vsak slucaj pac. Pa tudi drugim ne nameravava povedati pred tem, niti starsem. Tokrat bom bolj previdna pac. user posted image

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Marčevke 2017
9.7.2016 12:16:42   
majčyca

IZVIRNO SPOROČILO: Bibabuba12

Ja, nimam pojma kako je mozno, da je uspelo takoj ko sva si rekla, da bova probala. Res imava neizmerno sreco. No saj, po prejsnji izkusnji nama malo srece ne skodi. user posted image Je rekel, da je tole skoraj malo prehitro za njega. user posted image

Midva mu bova povedala po nuhalni, sploh ker je bila prejsnja IMN in mi nekak ni, da bi mu ze zdaj povedala. Za vsak slucaj pac. Pa tudi drugim ne nameravava povedati pred tem, niti starsem. Tokrat bom bolj previdna pac. user posted image


Tudi jaz razmišljam, da bova povedala vsem po nuhalni, nič prej. Se mi zdi tako še nekako najboljše, vseeno nikoli ne vemo kaj in kako bo, no saj mora bit vse ok user posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Marčevke 2017
9.7.2016 13:10:03   
talisman13
Ja midva sva se tudi odločila da poveva po NS, in takrat bova tudi hčerki, otrok si itak ne pradstavlja koliko časa bo dojenček v trebuhu predno pride na svet, pa še če bi svoji hčerki začela razalgati da imam dojenčka v trebuhu bi ona to vsakemu razlagala, sedaj ji rečem da mora merkati trebuh ker me boli pa se mi zdi da se je malo že navadila da mi ne sme več gor skakat user posted image

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Marčevke 2017
9.7.2016 13:49:38   
diamantina
Mi smo pa že povedali in otrokom in staršem. Meni to ne pomeni neke grozno velike skrivnosti, da bi morala skrivati. Smo zelo veseli vsi in meni se zdi, da so novice od nosečnosti nekaj najlepšega.

Znaki - joj, prsi mi bo razgnalo, tako me bolijo, pa kislina me fajn peče, se mi zdi, da je kar enaka zgodba kot v prejšnjih dveh N. Zdaj ne morem spat na trebuhu, ker me zize bolijo, potem bo pa trebuh prevelik in bo spet moja najboljša poza v spanju morala počakati na po porodu. Se spomnim prej, da sem komaj čakala, da se lahko po porodu vležem na trebuh, kaj mi je pasalo ... edino prsi so me tiščale od navala mleka.
Drugače pa mi zopet suhe salame dišijo in to domače, ne kupljene, ravno to, kar načeloma ne bi smela. user posted image Po hrani, ki mi diši sodeč, bi utegnila zopet nositi fantka (meso über alles).

Lepo bodite!

Bibabuba, prav si rekla, noseča si in konc. user posted image Kar ostani z nami in uživaj v N.

Jaz to N vsekakor bom (če bo vse ok), ker je definitivno moja zadnja. user posted image

(odgovor članu talisman13)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?