|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčki 2017
1.8.2016 6:05:15   
Storžek3
Po moje bojo po dopustih prisle nove aprilčice.

jaz sem vredu. imam napihnjen trebuh, pika me vsake toliko v trebuhu ali v križu.
Spim grozno slabo in zbujam se ob 5ih zjutraj, kar se prej nikoli nisem. slabo mi pa še ni.

ashatan kako pa si ti?

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Aprilčki 2017
1.8.2016 13:15:59   
Ashatan
V trebuhu me več ne boli, ali pa vsaj ne toliko kot me je, tudi prsa so se umirila. Bi rekla bolj občasno križ. Nekako je prevelik mir, do sedaj bi po preteklih izkušnjah že pričakovala slabost. Prevelik mir je in to me dela rahlo panično. Grozna sem v bistvu no, tak en slab občutek imam, tisti 6 čut veš........
Drugače pa tudi slabo spim, skoraj bi temu rekla da sploh ne spim, že enih 10 dni (še pred testom) sem naenkrat nehala spati, cele noči preležim v postelji z zaprtimi očmi in ne spim. vse sorte me neke skrbi preganjajo....... Nekako tisto, ko imaš dojenčka in nikoli zares ne spiš, vedno si v enem polsnu in na pol zbujen. Čudim se, da nisem še čisto crknjena, da se nekako vsaj spočijem.

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Aprilčki 2017
1.8.2016 13:37:31   
Storžek3
Ti je bilo v obeh nosečnostih slabo?

Jaz v prvi samo jest nisem mogla, v drugi pa grozna slabost, na meji z bruhanjem. Oboje od 7. pa do 11. tedna. Tko da drug teden pričakujem slabost.

Saj mene tudi vse skrbi..včeraj sem videla enega otroka s posebnimi potrebami in se mi je srce paralo in itak potem pomisliš... Ampak ne, vse bo ok. Mora bit!

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Aprilčki 2017
1.8.2016 14:26:20   
Ashatan

IZVIRNO SPOROČILO: Storžek3

Ti je bilo v obeh nosečnostih slabo?

Jaz v prvi samo jest nisem mogla, v drugi pa grozna slabost, na meji z bruhanjem. Oboje od 7. pa do 11. tedna. Tko da drug teden pričakujem slabost.

Saj mene tudi vse skrbi..včeraj sem videla enega otroka s posebnimi potrebami in se mi je srce paralo in itak potem pomisliš... Ampak ne, vse bo ok. Mora bit!


Ko sem bila prvič noseča, je bil samo test pozitiven, to je pa tudi vse od znakov, pri 6-7t na prvem pregledu se ni videlo srčka, 2mm je bila samo vrečka in sem morala na čiščenje. Kam me je, res me je dotolko. Pa ne v smislu nekega žalovanja, ampak v mene se je naselil en strah in groza me je anestezije, oba CR sem imela v lokalni in bila zbujena, to mi je ok tako. Samo takrat prvič sem bila evforična, vsem povedala, načrtovala, gledala vozičke, vesela, kaj se pa meni lahko zgodi sploh slabega, mlada sem še bila........Ti povem, v nobeni naslednji nosečnosti nisem bila tako mirna, pa sta se obe dobro končali in potekalo brez problema vse. Amoak kasneje obakrat se so prvega pregleda nisem niti upala veseliti, tudi partnerju takorekoč nisem dopuščala nekega veselja in govorjenja o tem......vse zaradi prve slabe izkušnje. Ker vem kako je boleče. In če se pri meni sedaj tole ne konča dobro, je konec s poskušanjem, da moram na čiščenje mi naredijo istočasno (če je le mogoče) še sterilizacijo.

Slabo mi je pa potem bilo v obeh, samo ne vem od kdaj točno, sem v stare materinske sedaj pogledala in sem imela prvič pregled pri 8t in imam vpisano slabost, v drugi nosečnosti isto 8t in je slabost napisana, tako da do takrat mi je očitno že bilo fajn slabouser posted image Nisem toliko veliko bruhala, kot to da mi je skozi nekaj gor dvigovalo in tisti občutek, da boš vsaki čas bruhal in veliko stvari mi je grozno smrdelo......Obakrat se je končalo okoli 12-14t, torej od prvega pregleda do malo po NS. Morda sem se po NS tudi pomirila bolj. Dalje pa vse brez problema.

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Aprilčki 2017
1.8.2016 14:30:26   
Ashatan

IZVIRNO SPOROČILO: Storžek3



Saj mene tudi vse skrbi..včeraj sem videla enega otroka s posebnimi potrebami in se mi je srce paralo in itak potem pomisliš... Ampak ne, vse bo ok. Mora bit!


Kaj to pride, s starostjo? Izkušnjami, ko imaš enkrat otroke in veš kaj vse se vedno lahko zgodiuser posted image Ker sem jaz tudi takšna, mož je imel sestro z DS, sicer ne vedno zakaj se je to zgodilo, potem sta imela še dva zdrava otroka in ti dva imata oba že po sva zdrava otroka......a vseeno.....jaz bom na NS+DHT šla, na AC......Ajme kaj me še za enega sekiranja čaka.......

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Aprilčki 2017
1.8.2016 14:40:19   
Sofie

Vidim, se tukaj ful dogaja. Pa še malo aprilčice spremljamuser posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Aprilčki 2017
1.8.2016 14:42:10   
Storžek3
Žal mi je za tvojo slabo izkušnjo! Verjamem da te potem skrb nikoli ne zapusti..
Jaz sem imela zaenkrat to srečo da sta bili obe nosečnosti ok, samo so me prestrašili pri prvi da je majhna možnost da ima gensko napako ampak so potem ugotovili da ja vse ok. Pa me skrbi da mi kar 'pripada' da gre kaj narobe v tretje, če veš kaj mislim.. Se mi zdi da imajo vsi kako slabo izkušnjo, vsaj tisti z več ottoki, samo še jaz ne. Neumno a ne?

Jaz bom tud naredila kake dodatne teste poleg nuhalne. Bom videla še katere, se še nisem poglabljal v to. Bom po prvem pregledu začela o tem razmisljat, če bo seveda tam vse ok.

Si naredila še kak test?

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Aprilčki 2017
1.8.2016 14:43:43   
Storžek3
kaj je to DHT? A to je to ko ti samo kri vzamejo?

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Aprilčki 2017
1.8.2016 14:46:28   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Storžek3

kaj je to DHT? A to je to ko ti samo kri vzamejo?


Samo kri ti vzamejo. Lahko ti poslabša ali izboljša rezultate NS. Meni je G naročil naj tudi to opravim, saj bom letos stara 30.

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Aprilčki 2017
1.8.2016 14:49:52   
Ashatan
DHT je dvojni hormonski test, ki se dela ali pred NS ali pa istočasno vzamejo kri (odvisno od prakse dr) in potem je NS nekako še natančnejša oziroma v višjem % točna. Kolikor pa berem, nam po 37. letu pripada ALI brezplačna NS ALI brezplačna AC ali Horionske resice. Ne oboje, kakor sem jaz do sedaj mislila. Tako da NS+DHT si bom sama plačala, ker je veliko cenejše kot AC ali HC.
V prvih dveh user posted image sem samo na NS šla, rezultati so bili res lepi, pa mlajša sem bila precej......Sedaj pa imam drugega partnerja, ki je imel sestro z DS, pa sama sem 27 stara kar poviša tveganje za marsikaj in želim iti na več testov. Razen seveda, da se NS pokaže za čisto dobro.

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Aprilčki 2017
1.8.2016 14:50:29   
Ashatan

IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


Vidim, se tukaj ful dogaja. Pa še malo aprilčice spremljamuser posted image


Strašne smo aprilčice, dve panični se pogovarjavauser posted image user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Aprilčki 2017
1.8.2016 14:52:22   
Ashatan
Stroržek, čisto razumem s tem, če je 2x šlo dobro mi skoraj ne pripada še tretjič........grozne smo! Koliko si stara, če smem vprašatiuser posted image

Zakaj me sprašuješ, če sem še kak test naredila? Zaka, misliš za ono če tedni rastejo? Ne vem kdaj naj ga, prejšnjo sredo je bilo 1-2tuser posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Aprilčki 2017
1.8.2016 14:56:47   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Ashatan


IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


Vidim, se tukaj ful dogaja. Pa še malo aprilčice spremljamuser posted image


Strašne smo aprilčice, dve panični se pogovarjavauser posted image user posted image


Sej pravuser posted image Se vsaj dogaja pri vasuser posted image

Jaz bi morala biti letošnja aprilčica, pa se je žal slabo zaključilo. Ampak pri vama bo vse ok, samo optimistično naprej.

Kdaj imata prvi pregled?

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Aprilčki 2017
1.8.2016 15:19:16   
Ashatan
Storžek mislim da sedaj enkrat kmalu, jaz pa šele 26.8. ko bo 9t, ker je G prej na dopustu. Pa saj je ok tako, se bo takrat vsaj zagotovo vse videlo.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Aprilčki 2017
1.8.2016 16:20:31   
Ashatan

IZVIRNO SPOROČILO: Ashatan

DHT je dvojni hormonski test, ki se dela ali pred NS ali pa istočasno vzamejo kri (odvisno od prakse dr) in potem je NS nekako še natančnejša oziroma v višjem % točna. Kolikor pa berem, nam po 37. letu pripada ALI brezplačna NS ALI brezplačna AC ali Horionske resice. Ne oboje, kakor sem jaz do sedaj mislila. Tako da NS+DHT si bom sama plačala, ker je veliko cenejše kot AC ali HC.
V prvih dveh user posted image sem samo na NS šla, rezultati so bili res lepi, pa mlajša sem bila precej......Sedaj pa imam drugega partnerja, ki je imel sestro z DS, pa sama sem 37 stara kar poviša tveganje za marsikaj in želim iti na več testov. Razen seveda, da se NS pokaže za čisto dobro.


(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Aprilčki 2017
1.8.2016 17:13:36   
Storžek3
Ne, sem mislila k si rekla da boš še kakega naredila. Sej ne vem kok je pametno to delat, če so ravni hcg tok različne..

jaz sem drugače 30 stara.

Kok smo grozne, če nimaš slabe izkušnje misliš da jo boš pa zdaj mel, če jo imaš te pa zaradi nje skrbi.. Mah zmešane smo čist user posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Aprilčki 2017
1.8.2016 17:14:38   
Storžek3
No ta DHT grem tudi jaz.

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Aprilčki 2017
1.8.2016 20:50:14   
Ashatan

IZVIRNO SPOROČILO: Storžek3

Ne, sem mislila k si rekla da boš še kakega naredila. Sej ne vem kok je pametno to delat, če so ravni hcg tok različne..




37 sem, ne 27, sem se prej zatipkalauser posted image

Test sem mislila, da bi še naredila, konec koncev se mora tudi meni tole dvigati, če je vse ok in priti iz 1-2t na 2-3t in na 3+, a ne user posted image user posted image . Bojda naj bi bilo tole dokaj natančno, če se tako hvalijo kako ti pove to še koliko tednov si noseč in ne samo ali si. Pa kar dobro bi bilo vedeti, če je kasnejša zanositev, da mi pdp res premakne naprej, ker bom imela napovedani CR in mi je kar pomembno da je teden pravi, da ni prehitro (ali prepozno seveda)

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Aprilčki 2017
1.8.2016 21:07:44   
mateiicicaa
pozdravljene aprilke 2017 user posted image se vam pridružujem user posted image po mojih izračunih naj bi imela PDP 5.4., stara pa sem 23let.
to je moja druga nosečnost, prva se je končala s SS v 6tednu letos februarja. tudi sedaj imam en strah da bi se zgodba ponovila. danes sem klicala mojo G, prvi pregled imam 24.8., takrat bom ravno začela 9.teden. do pregleda imam bolniško zaradi prvotnega splava in dela v službi, tako da sem za user posted image že povedala svojemu šefu ter direktorju.
Drugače od znakov imam malo boleče prsi, občasno slabost in nenehno napihnjenost. Kako ste kaj ostale?

Lp, Mateja user posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Aprilčki 2017
1.8.2016 21:30:30   
Ashatan
Jeeeee, končno še ena zravenuser posted image

Me smo kot vidiš sama, ena gručica prestrašenih pred prvim pregledom, tako kot si ti samauser posted image Kaj pa delaš v službi takšnega, da si bolniško dobila? Pa bi na bolniški ostala do konca nosečnosti ali samo sedaj v začetku?

Znaki pa eni takšni kot jih imaš tudi sama.

(odgovor članu mateiicicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Aprilčki 2017
2.8.2016 9:15:30   
mateiicicaa
use prestrašene ja user posted image
delam v proizvodnji in imam nonstop neko sklanjanje in dvigovanje tako da mi je G rekla da do prvega pregleda lepo počivat pol pa vidmo kok pa kaj za naprej user posted image upam da ne bom rabila biti celo nosečnost doma, ker bo za porodniško slabo user posted image no če bo treba, bom ostala doma, saj je najbolj pomembno zdravje user posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Aprilčki 2017
2.8.2016 10:39:01   
Ashatan
Dan, kako je kaj danes? Kaj novega, kdo nov?user posted image

(odgovor članu mateiicicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Aprilčki 2017
2.8.2016 13:12:35   
Storžek3
Sem se včeraj al kdaj hvalila da mi še ni slabo..pa me je našla slabost. Zaenkrat še v mili obliki in lahko normalno funkcioniram.
Čez 1 teden imam že pregled, joj komaj čakam user posted image

Kako kaj ostale?

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Aprilčki 2017
2.8.2016 13:14:38   
Storžek3
Šele zdaj vidim da je ena nova aprilčica, super! Bo bolj veselo user posted image

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Aprilčki 2017
2.8.2016 13:23:06   
mateiicicaa
storžek kako pa to da imaš tako zgodaj prvi pregled? user posted image

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?