|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčki 2017
2.8.2016 13:24:37   
Ashatan
Slabost je dober znak user posted image Jaz nimam nič, v bistvu vsake toliko razmišljam, če je bil prejšnji teden en test pozitiven ali se mi je to samo nekaj zdelo. V bistvu neko čudno stanje.

Se pa vidi, da zgleda RR več ni popularen, ne vem kje se dandanes nosečke zbirajo, ali v FB skupinahuser posted image . Ker kar sem bila dvakrat noseča je bilo tukaj od začetka noro, če te kak dan ali dva ni bilo je bilo po 10-tudi 20 strani pa prebrati, veliko članic.........tako je pa res popolno mrtvilo. Kljub dopustom.

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Aprilčki 2017
2.8.2016 13:35:14   
Storžek3
mateiicicaa zaradi dopustov. moj g je 1 mesec na dopustu potem grem jaz za 1 mesec na dopust, zato grem samoplačniško. Bom pa takrat 6 tednov in par dni in naj bi se že vse videlo. Bomo vidli..

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Aprilčki 2017
2.8.2016 13:46:17   
Storžek3
Ja ne vem. Saj skupine FB po moje še ni. Jaz itak ne grem na FB dokler ne bonuhalna mimo.

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Aprilčki 2017
2.8.2016 13:53:53   
mateiicicaa
kam pa greš samoplačniško? Iz kod pa prihajaš? jaz sem z Notranjskega konca user posted image
tudi jaz razmišljam da bi šla nekam samoplačniško, za mirne žiučke user posted image

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Aprilčki 2017
2.8.2016 14:20:55   
Ashatan

IZVIRNO SPOROČILO: Storžek3

Ja ne vem. Saj skupine FB po moje še ni. Jaz itak ne grem na FB dokler ne bonuhalna mimo.


Zakaj je pa treba na FB skupino čakati na NS? Ker se razkriješ z imenom in potem folk ve kdo siuser posted image

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Aprilčki 2017
2.8.2016 14:26:58   
banana88
Ja tudi jaz nameravam v fb skupino sele po nuhalni... prehitro tele cence grejo naprej 😉

Drugace pa se ne vejo vse mamice da so nosecke in da bodo aprilcice, jaz sem pri prvemi zvedela konec avgusta da sem N, tako da tudi zato je tako zatisje 🤗😉

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Aprilčki 2017
2.8.2016 14:31:54   
Storžek3
Ja tko kot je banana napisala..prehitro se razve, jaz pa želim najprej sama povedat bližnjim in šele potem facebooku.

(odgovor članu banana88)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Aprilčki 2017
2.8.2016 14:33:15   
Storžek3
jaz grem v Ljubljani v Šiški.. www.noseca.com

< Sporočilo je popravil Storžek3 -- 2.8.2016 14:34:53 >

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Aprilčki 2017
2.8.2016 14:34:24   
banana88
Jazsem se pri orve na fbju pridruzila sele konec novembra/decembra 😁 4m pred rokom 😂 se mi ni mudilo... je bla res lustna skupinica, nekatere smo se se dobivale in imele redne stike.. potem ko se je zacelo uvajanje gh se je pa zacelo- kreganje, zaljenje, ojojoj😁 tako da me je teh skupin kar malo strah 😂

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Aprilčki 2017
2.8.2016 14:35:20   
banana88
Jaz bom sla na NS k dr. Strahovi. Zeloo zadovoljna 😊

(odgovor članu banana88)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Aprilčki 2017
2.8.2016 17:19:27   
lola85 RR
Pozdravljene čvekiceuser posted image
Srčno upam, da se vam pridružim, bom pa kaj več vedela šele naslednji teden- kje je šele to...user posted image
Cel mesec sva bila zelo pridna, tako da kar računam, da zagledam plusekuser posted image
Me je pa seveda malo strah...To bi bila moja 5. nosečnost, doma pa imam enega 3 letnega navihanca, ki mi lepša dneveuser posted image Tudi v Aprilčicah 2013 sem že bila pa sem se kasneje poslovila od njih..
Vse dobro vam želim in lepo nosečnostuser posted image user posted image

(odgovor članu banana88)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Aprilčki 2017
2.8.2016 18:50:39   
Storžek3
lola85 upam da se nam pridružiš user posted image

glede fb skupin pa se mi zdi da manjše skupine so lahko ful luštne, tiste ki so pa velike pa je na žalost samo kreg. Bomo videle kako bo pri nas user posted image

Jaz sem obležala, slabo za znoret user posted image

(odgovor članu lola85 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Aprilčki 2017
2.8.2016 19:28:42   
Ashatan
Joj Storžek, boga no, a si že tam ko se to začneuser posted image

Kreg je pa vedno bil, pa ne šele ko pride GH hrana na vrsto, ah kje je še to......eden večjih kreganj zna biti že okoli vozičkov, kateri je boljši in lepši in kvalitetnejši.....debata brez konca in kraja. Kaj je še potem velik kreg.....aha, okoli imen in mnenj o imenih. Uuuuu točno, pa kje bo otrok spal in kaj je najboljše (s starši v postelji, ob postelji, ločeni sobi.......), mah, priložnosti za kreg še in šeuser posted image user posted image user posted image (meni je vedno bilo malo smešno). Ko rodimo se pa že tako začne s tem katera porodna zgodba je najbolj grozna, zmaga seveda tista, ki je najbolj trpela in ne tista, ki je rešila v eno uri (tipično slovenskouser posted image user posted image ). Potem pa tekmovanje kateri več spi, dlje spi, kateri je večji, težji, lepši........in potem velecenjeno mnenje o dojenju in nato šele uvajanje goste hrane, kdaj, kako, katera jed najprej.......In potem sledi kateri prvi plazi, sedi samostojno, stoji, shodi.........
In si vedno o kateri misliš wow, kako ta obvlada, kako ji vse gre, kako krasen otrok.......potem se pa dobiš na kakšnem srečanju, pa vidiš da je tvoj pol leta pred njenim user posted image user posted image user posted image

Tole je bilo sedaj malo za popestritev, da ne bomo samo govorile o tem kako nas je strah. BTW, mene je še zmeraj, jutri zjutraj test naredim, če so se ti tedni kaj premaknili na več tednov.

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Aprilčki 2017
2.8.2016 19:34:14   
banana88
Haha ja dojenje pa je tes huda tema, non stop kreganje.

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Aprilčki 2017
2.8.2016 20:12:29   
Ashatan
IZVIRNO SPOROČILO: banana88

Haha ja dojenje pa je tes huda tema, non stop kreganje.



Ja, kot da bo katera drugega našega otroka gor spravila ali pa bo njej lačen, če se jaz odločim ne dojiti svojega user posted image Ali obratno.

< Sporočilo je popravil Ashatan -- 2.8.2016 20:14:23 >

(odgovor članu banana88)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Aprilčki 2017
2.8.2016 20:37:35   
banana88
Ne rečem,meni so nasveti zelo pomagali in sem hvaležna da sem dolgo dojila... samo nekatere pa pač niso hotle dojit in so bla non stop napadanja...grozno :)

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Aprilčki 2017
3.8.2016 6:24:09   
Storžek3
Haha ashatan dobr si to napisala user posted image
je pa res da tistr, ki se najbolj hvalijo in nikoli ne pojamrajo, tam sigurno ni vse tako kot je treba. Ena je bila ki se je hvalila da njen otrok sploh ne joka, vse uboga in oh in sploh..pol ko smo se pa dobili pa je bil največji lumpek od vseh.

Jaz sem spet zelo slabo spala. ponoči mi je nekaj časa vroče, pa me zebe, pa spet vroče in se samo odkrivam in pokrivam.

lep dan vsem!

(odgovor članu banana88)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Aprilčki 2017
3.8.2016 11:44:18   
mateiicicaa
jaz sem šla danes samoplačniško na pregled v Postojno, ker me je res strah da bi se SS ponovil. Glede na zadnjo M naj bi bila noseča 5t4d, to pomeni da bi mogla biti gestacijska vrečka velika vsaj kakšnih 7mm, mojo GV pa je izmeril 3mm...tako da obstaja velika verjetnost da se nosečnost ne bo razvila naprej. In pol mi še reče da bom kaj več izvedela 24.8. na pregledu pri moji G. Kako naj bom zdaj mirna še tri tedne??? Vse upanje sem zopet izgubila in sam še čakam da začnem krvaveti... user posted image žalostna zelo user posted image user posted image

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Aprilčki 2017
3.8.2016 11:47:45   
banana88
Ojoj mateiiciika... 😯 ja saj nima kaj, res bos morala pocakati 24. :/ drzim pesti da bo vse ok :(

(odgovor članu mateiicicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Aprilčki 2017
3.8.2016 11:58:30   
Storžek3
mateiicicaa žal mi je user posted image Misliš da ni možno da si kak teden kasneje zanosila. Ne vem kakšnega G imaš, ampak jaz bi na tvojem mestu ga poklicala in mu povedala kako in kaj in če lahko prideš malo prej kot si naročena na pregled da se vidi če napreduje. magari čez teden ali dva, ker tri tedne je full dolga doba. Držim pesti, da bo vseeno vse ok!

(odgovor članu banana88)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Aprilčki 2017
3.8.2016 12:13:40   
Ashatan
mateiicicaa, to pa ni najbolj podobno Postojni, da ti niso rekli, da pridi spet čez en teden, magari spet samoplačniško, da pogledate če je kaj zrasla GV in če je srček že viden. Lahko pa konec koncev pokličeš nazaj tja in rečeš, da bi čez en teden prišla ponovno.
Te pa zelo razumem, meni se je to v prvi nosečnsti zgodilo, sem imela kar hitro prvi pregled, tudi nekje 5t in nekaj dni in je bila GV na 2mm in bi lahko šlo za kasnejšo zanositev ali pa se je nehal razvijati, pa me je G naročila čez en teden ponovno in je še vedno bilo na 2mm in sem morala na abrazijo, ker samo se ni nič začelo čistiti.
V drugi nosečnosti je bilo na prvem pregledu pri 8t vse ok, le kasnejpa zanositev.
V tretji pa spet tako kot v prvi nosečnosti, pregled pri 6t in ni bili srčka in manjše vse skupaj, je G kar rekla iz tega ne bo nič in mi dala napotnico za abrazijo dva dni kasneje, čeprav sem ji ves čas govorila, da vem dan kdaj je bilo spočeto in je teden dni kasnejša zanositev, je vseeno rekla da je tudi za teden več premalo in naj grem na abrazijo. Sem bila čisto fertik, v Postojno klicala in mi je G rekel da se nikoli na prvem pregledu ti kar ne zaključi, me k sebi naročil teden kasneje in glej, bil je srček in sedaj zraven mene na kavču sedi navihana 6 letnica.
kaj ti želi povedati? Da ni vse končano, ne nujno. To je še vse tako zgodaj, da je normalno, da se v takem primeru (pa res si šla zelo zgodaj na pregled, ampak to je bila tvoja odločitev), da bi lahko vedela da tole še ne bo ravno najbolj rožnato. Probaj nekam čez en teden, če tvoje G ni in je na dopustu ali pa zdrži do 24. Imaš absolutno še vedno vsaj 50:50 možnosti da je vse ok, ker pregled sedaj je res res zgodaj še.

Jaz imam pregled 26.8. šele in bom do takrat zdržala, mi je čisto ok tako, ker kot vidiš, kakšne imam izkušnje s prehitrimi pregledi in da skoraj moje punčke ne bi bilo, če bi G poslušala in šla na abrazijo.......grem raje kasneje, ko vem da se mora 100% vse videti. Če pa se ne bi, pa vem kaj sledi, ni nibenega tedna čakanja, sekiranja in solz.

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Aprilčki 2017
3.8.2016 12:19:23   
banana88
Oh ja, tudi jaz imam prvi pregled 25.8, nuhalno sem se pa prakvar narocila sele 19.9. Ok sej bo,bom takrat ze kar malo okrogla :)

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Aprilčki 2017
3.8.2016 12:19:36   
Ashatan
Jaz sem danes test naredila spet in raste, prejšnjo sredo je bilo 1-2, danes pa 2-3 tedne. Kar spet potrjuje, da je ponovno kasnejša zanositev (ali pa pri meni pač dlje traja od oploditve do same vgnezditve), tako da bo PDP sigurno spet premaknjen. Naj bi pa po ZM bila 5t4d danes.

Aja, Mateiicicaa, kaj pa varianta s krvnim testom, to lahko greš kadarkoli, pa vidiš če vsaki dan naraste Bhcg?

Zdi se mi, da me bo počasi začela slabost loviti, tisti čuden občutek v želodcu se malo pojavlja na čase. Spim pa tako nič ne, ampak to od sto tisoč skrbi raznih, ker ravno končujemo hišo in smo pred selitvijo. Tako da imam tudi cele dneve bolj malo časa se s samo user posted image ukvarjati in o tem veliko razmišljati, kar je pa po svoje tudi kar ok.

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Aprilčki 2017
3.8.2016 12:21:33   
Ashatan

IZVIRNO SPOROČILO: banana88

Oh ja, tudi jaz imam prvi pregled 25.8, nuhalno sem se pa prakvar narocila sele 19.9. Ok sej bo,bom takrat ze kar malo okrogla :)


Ali je sedaj že čas za NS se naročiti, bi se že morala? Uf, imate kak seznam, kdo to dela, jaz bi Ptuj verjetno imela najbližje..... Ponavadi sem se to naročila po prvem pregledu, samo je pa res, da imam prvi pregled pri 9t in je potem že skoraj čas za NS, če imajo gužve

(odgovor članu banana88)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Aprilčki 2017
3.8.2016 12:25:22   
banana88
Hja jaz bom imela orvi pregled oo bom v 10t tako da sem se ze narocila.

Jaz hodim k dr.Strah v Domzale..

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?