|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2017
9.1.2017 12:43:16   
karena
Aloa, katero kremo pa?

(odgovor članu Aloa)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: Majčice 2017
13.1.2017 5:46:36   
Aloa
Cauu.
Kupila sem si- Eucerin AtopiControl losjon za nego telesa, in mi res zlo pomaga user posted image .
Kako ste kaj drugace?? user posted image

(odgovor članu karena)
Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: Majčice 2017
13.1.2017 14:55:59   
karena
Eh, meni eucerin ne pomaga. :-/ Drugače pa me je ujela neka viroza, sem kuhala en dan z 38+ kljub lekadolom, potem je vročina na srečo padla. Sin je v varstvu pri tašči, da se ne bi nalezel, ker imamo v ponedeljek dopust rezerviran, pa so mi prej javili, da ima vročino user posted image
No, dobra stvar je pa, da je za mano morfologija in dete pridno raste in ima že 450g. <3

(odgovor članu Aloa)
Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: Majčice 2017
13.1.2017 17:55:03   
Aloa
Aja. Meni pa čudežno samo eucerin..jooj boga, samo da si zdaj v redu. Jaz sem mela pa samo prehlad in to kar 2 tedna skupaj.
Pridnoo rasteta user posted image a brca tudi skos? Kaj pripravlat si že začela kaj, al boš še počakala? Jaz nisem še čisto nič kupla al pa dobla user posted image pol proti koncu bom pa vsa panična gledala kaj še moram met.

(odgovor članu karena)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: Majčice 2017
13.1.2017 18:10:38   
karena
Ah, kje, nič še ne rihtam. Itak ta glavne stvari mamo od prvega. No, saj tudi pri prvem sem po morfologiji začela počasi razmišljat, kaj rabimo, kaj si lahko sposodim in kaj je treba kupiti. Zdaj je pa časa še na pretek. :)
Miga ... kak dan bolj, kak dan manj ali pa sploh ne čutim. :) Prvi je bil bolj reden, se je vsaj po kosilu vedno oglasil. :)

(odgovor članu Aloa)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: Majčice 2017
13.1.2017 20:48:45   
Aloa
No to ti je res fajn, pa že vse veš kaj nabavit. Pri meni je pa vse prvič, ampak bom počasi začela..malo moram še pogledat za vozički, ampak sploh ne vem kaj mi je všeč.
Ooo super user posted image pri meni je isto. Pride dan ko ga čutim celi dan, pride pa tud dan ko ga skor nič ni za čutit..čisto malo user posted image . Zdaj naslednič imam pa pregled za sladkor, kak si kaj ti mela to v prvi nosečnosti??

(odgovor članu karena)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: Majčice 2017
13.1.2017 22:20:55   
natty23
Heiii majčice...Karena,res lepo rastete...super da je vse ok...ja sedaj je velikoooo bacilov,jaz imam tudi že 14dni prehlad,upam da čimprej mine....počutje drugače ok...brcike so pa isto kot pri vama...en dan več,en dan manj...pa še to zjutraj in zvečer...čez dan sem preveč aktivna,hehe:)
Evo še 4 mesece in bejbi bo tu....jupiiii:)
Kupila sem edino voziček in kak bodi za dušo..vse ostalo začnem čez kak mesec:)
A greste na šolo za starše?Jok drugače pa obožujem večere z brcami in buši..res nepozabni občutki:(

(odgovor članu Aloa)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: Majčice 2017
19.1.2017 14:27:48   
pomočnica vzg.
Hej! Kako ste? Upam,da zdrave. Tudi za mano je že morfologija in izgleda vse okuser posted image . Drugače sem kar ok,samo železa mi primanjkuje tako, da sem dobila tabletke. Dojenčica je zelo živahna in vsak dan pridno telovadi. Včasih so brcike že kar konkretneuser posted image . Ste že kaj na kupovale? Jaz še nič. Nekaj imam še od sterejše (ki je sedaj 14 mesecev),ostalo pa bom kupila potem,ko bom na dopustu...Torej čez 2 mesecauser posted image že komaj čakam, da bom doma. Tiste,ki imate že otročke doma in obiskujejo vrtec,ali jih boste imele doma,ali bodo hodili v vrtec? Vse dobro vsem😚

(odgovor članu natty23)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: Majčice 2017
29.1.2017 19:12:56   
Aloa
Heii. Mi smo super, kaj pa ostale?? Nič se ne javite user posted image
A ste že nakupovale kaj oblačilca?? Tiste ki boste že drugič mamice mi povejte kakšno številko naj nabavim..počasi bom šla po nakupih user posted image ..Aja, kaj vi boste nakupovale dolge rokave?? Ali mogoče kaj na krate? Pa koliko tega sploh potrebujem..user posted image hvalaaa.

(odgovor članu pomočnica vzg.)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: Majčice 2017
30.1.2017 12:44:07   
natty23
Hei majčice...kako ste?Evo,še tri mesece in bo naš maj tukaj:)
Jaz sem kar ok,paziti moram kaj jem,sicer me boli želodec.Čez dan sem fajn,zvečer me malce hrbet boli...ampak ni hudega.Nakupujem pa vsake toliko kaj...v petek sva šla po banjico,previjalno blazino,tetra pleničke in par stvari še za nego bejbija...ta majhne stvari bom pa nakupila najbrž v aprilu.Votike mi je pa tudi sestra dala,dokupila bom samo bodije z dolgimi rokavi,saj maj je lahko še kar hladen.So mi všeč te priprave..ampak tko v izi morajo potekati.Čez en teden imam zopet pregled,upam da se bo videla sedaj spol...sedaj sem že v 26 tednu...uuu hitro gre:)
Ve,že kaj nakupujete?
Jaz upam,da bom v službi do konca,torej 14.4.17:)
Lep začetek tedna punce😀😀

(odgovor članu Aloa)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: Majčice 2017
31.1.2017 8:43:33   
pomočnica vzg.
Hej usem,ki ste še tle,očitno nas je malo,ampak vseeno, če imam čas vas rada beremuser posted image . A ima še katera pomanjkanje železa? Jaz sem namreč dobila tabletke. Drugače se kar držim, zaenkrat-trkam, kljub vsem virozam okol mene,doma k sta moj in hči bolna in v službi. Ah priznam,da že kar malo odštevam dneve. Natty a ne boš nič dopusta koristila? Jaz bom celega,tako,da delam nekje do 20.3 (PDP imam 31.5.). Glede oblačilc, jz sm pri prvi kupila št.62 (k so nam tko rekli v soli za starse),sam je mali pol use šrlel z nje,pa ni bila majhna 53cm,ko se je rodila. K sreči sm mela tud kšno 56.Tako,da zdaj kupim sigurno 56 in še kšna 2X 50-ko. Aja definitivno dolge rokave,vsaj do une vročine. Jaz sm prvič rodila konec avgusta,zuni 29 stopinj,pa so jo v porodnišnici oblekli dvojne dolge rokave. Otročki še nimajo prekrvavitve. No doma sva bile potem v enih dolgih,pa za ven po bombažno kapico. Aja tetra pleničke majo v Müller ju 3x v kompletu,ful dobre po 17m kot nove. Iz pikapolonice so pa sam še za po tleh brisati.

(odgovor članu natty23)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: Majčice 2017
31.1.2017 10:09:25   
natty23
A jaz kolikor uspem,sem tudi tukaj aktivna😀Jaz imam frizerski salon,in tukaj ni dopusta ali par dnevnih bolnišk...delam po občutku,kak dan več ali manj...kolikor lahko...ampak mi je luštno,saj dnevi hitreje bežijo in kadar delam,me nič ne boli...samo ko se uležem na kavč,sem kot stoletnica:)Hehe...ooo potem delaš samo še slaba dva meseca..no saj jaz pa 2,5 meseca...tik tak bo šlo.Ja jaz kupujem po filingu,malo tu malo tam..ne kompliciram...sedaj v kratkem se bom lotila pranja...da vidim,koliko česa mi še manjka,predvsem bodiji z dolgimi rokavi.Sestra mi.je zaenkrat dala vse od 50-62...ker čist odvisn kak dojenček se rodi...kako je pa kaj z brcami pri vas...pri meni kak dan fuuul spi,kak dan pa žur...ni vsak dan isti...kak dan me zbudi,kak dan jaz njega..ampak je luštno😀😀


(odgovor članu pomočnica vzg.)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: Majčice 2017
31.1.2017 10:14:51   
pomočnica vzg.
Naša punca je kar vsak dan aktivna,včasih ma prave akrobacije. Uf kaj šele bo? Se spomnim pri prvi,zadnje dni brce pod rebra,da sm kr zvezde vidla. Ne vem al smo kdaj pisale al ne-pa se mi ne lub za nazajtrk gledat. Iz kje ste? Jz iz Lj. Ja še slaba dva meseca,potem bom pa začela pripravljat. user posted image

(odgovor članu natty23)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: Majčice 2017
31.1.2017 10:44:06   
natty23
Ja jaz sem iz okolice Ljubljane ja...ja pri meni so akrobacije še zelooo nežne...ampak verjamem,da je vse od otročkov odvisno..ja jaz bi rada da imam kak mesec prej vse prštiman,ker kaj pa vemo,kake bomo takrat...hehe...pa zadnji mesec bo bolj za uživanje in sprehode v naravi ..pa se pomlad...komaj čakam:)

(odgovor članu pomočnica vzg.)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: Majčice 2017
31.1.2017 14:06:51   
pomočnica vzg.
Ja res je fino met,vsaj kšn mesec prej,nikoli ne vemo kdaj bo. Ja jz tudi komaj čakam pomlad,sicer je nimam najrajši -cvetni prah,ampak vsaj sonček bo in pa regrad. Se mi ga tako lušta mmm. A imate kakšne posebne apetite in lušte po hrani? Jz sm mela v prvi nosečnosti napad na sadne jogurte,zaradi katerih je teža kar skakala navzgor. Aja pa paštete so mi noro pasale. Joj pa spet se mi lušta suhih salamc, pa pršuta...pa se izogibam zaradi toksoplasmoze...kaj pa ve? Jeste al se držite nazaj?

(odgovor članu natty23)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: Majčice 2017
1.2.2017 16:39:40   
Aloa
Pozdravljeni! Super da sta se oglasili, smo še res samo mi tri aktivne hih. Midva z mojim srckom sva v redu..je pa pri brcanju enako kot pri tebi Naty, včasih je len da ga morem kar malo požokat da se premakneuser posted image čeprav bom že v 27 tednu se mi zdi da je še ful nežen..ne vem kdaj se začnejo tiste konkretne brcike.
Glede hemoglobina ga mam jst skoz okej..res ogromno pojem suhega sadja, marelic in sliv. Mogoče tudi zato..kar se pa druge hrane tiče bi jedla pa samo pice pa kake sendviče user posted image tu pa tam že pojem, malo se pa izogibam. Pršut normalno jem, trgovinski. Suhih salam pa nimam rada, že od prej ne..paštete pa itak, pa malo majoneze zraven hiihuser posted image ničesar se ne izogibam razen bifteka. Kaj trebuščke že imata velike? Men se zdi da moj je čisto majhen, ker sem sama velika. Tak da prav ne vem kje se skriva to dete. Mislim da mi bo zdaj zadnje mesece kar zrastuuser posted image . Uživajta! Aja sem pa iz okolice Celja..

(odgovor članu pomočnica vzg.)
Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: Majčice 2017
1.2.2017 16:53:33   
natty23
Ja jaz se pršuta,suhih salam in paštet izogibam,čeprav s težavo.Jem,kar mi paše,čeprav zelenjave ne veliko.Ja brcike...kak dan fuuul,kak dan v izi...ah,važno da so.Sedaj že kar čakam pomlad saj to vreme je depresivno,tudi jaz sem že kak teden čudne volje,nič čudnega.Zaključujem 26 teden,in počasi pa bo.odštevanje kajne..še dobre 3 mesece..hehe:)

(odgovor članu Aloa)
Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: Majčice 2017
1.2.2017 17:52:34   
Aloa
Jaaa še malo pa bo..tudi jst kumi čakam na rožice in sonček..pa da minejo gripe in prehladi user posted image še to mi gre na živce, ker res nebi rada zbolela..počasi se bomo pa začele pripravljat user posted image
Lp!

(odgovor članu natty23)
Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: Majčice 2017
1.2.2017 19:19:47   
pomočnica vzg.
Hehe ja očitno smo samo še me triuser posted image nimam nič proti, prov luštn poklepetamo. Jz sm bolj mala in se mi trebušček že kar lepo vidi.. sploh pri kšni obleki,k se ne da več zapret hihi...a res iz Okolice Celja? No jz sm po naturi Štajerka,ampak živim v Lj že kr nekaj časa...tko da mal razmišljamo, da bi se preselili nazaj na Štajersko...

(odgovor članu Aloa)
Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: Majčice 2017
1.2.2017 20:36:49   
natty23
Jaz pa Primorka priseljena v Lj..hehe:)
Ja buši je pri meni mislim da ravno prav viden,prav žogica...prov lepo je gledati,kako raste:)
Ja saj človek res ne ve,kje bi živel in si ustvaril življenje,podpiram samo to,da si na svojem,že zaradi dobrih odnosov:)
Priprave na bejbija so pa takooo luštne...res lepoo:)
V torek imam pregled,bomo videli kako bo.Šla sem sicer 10kg gor,ampak samo v trebuh in pomojem voda..ker vizualno sem ista:)
Zanimivo je to žensko telo:)

(odgovor članu pomočnica vzg.)
Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: Majčice 2017
1.2.2017 21:24:29   
Aloa
Kaj pa bota nabavli zdaj za prve mesece. Jst sploh ne bom kaj..voziček, zibelko, previjalno, kaj pa kakšen ležalnik pa blazino tisto z lokom? To pa verjetno še ni potrebno. Jaaa natty moje kile so tudi šle za 10kg gor. Vidi se mi nikjer ne, tud v trebušček nisem ne vem kaj dobila razen v boke. Mislim da se bom kar v bokih širla user posted image

(odgovor članu natty23)
Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: Majčice 2017
1.2.2017 21:28:30   
natty23
Ja za prve tri mesece isto kot ti,ne bom nič pretiravala...saj bom sproti videla:)
Itak bo v zibki ponoči in čez dan...potem kasneje bomo pa nekaj pogruntal...
Ja te kile so zanimive ja...ampak se ne sekiram,važno da sva z bejbijem ok:)
O porodu kaj razmišljate?:)

(odgovor članu Aloa)
Neposredna povezava do sporočila: 497
   RE: Majčice 2017
1.2.2017 21:37:15   
Aloa
Tocno tako. Bomo potem vse s sprehodi zgubile user posted image nee sploh nič ne razmišljam. Se pustim presenetit user posted image nočem si nekih ciljev oz. pričakovanj zadati, ker vem da bi bla potem še kar razočarana če ne bo tako. Sem bolj med očutljivimi in se rada sekiram. Kaj pa ti??

(odgovor članu natty23)
Neposredna povezava do sporočila: 498
   RE: Majčice 2017
2.2.2017 8:53:02   
pomočnica vzg.
Pri kilah pravijo 9mesecev gor,9 mesecev dol...no samo ne gre kar samo od sebe,je treba mal pomivat. Gre pa veliko dol že s sprehodi. A bosta obe prvič mamici? Ne za začetek res ni treba veliko. Naša bo tud na začetku v košku spala. V kateri porodnišnici pa boste rodile?

(odgovor članu Aloa)
Neposredna povezava do sporočila: 499
   RE: Majčice 2017
2.2.2017 11:22:15   
Aloa
Ja jst bom prvič..do kdaj prb pa so v košeku? Kaj pa ležalnik, si ga pri prvi uporabljala? Rodila bom pa kar tuki v Celjski. Kaj pa ti?

(odgovor članu pomočnica vzg.)
Neposredna povezava do sporočila: 500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?