|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2017
20.12.2016 19:48:50   
Aljonka
Hojla majčice
Kako ste kaj? Kako kaj počutje?

(odgovor članu Aljonka)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: Majčice 2017
20.12.2016 21:31:10   
pomočnica vzg.
Oj Aljonka! Ne sprašuj...Jz sm mela v soboto tako virozo, da sm tri ure bruhala ,sam do postle, pa nazaj do školjke,pa drisko...tko,da me je moj peljal na urgenco,sm dubla eno flašo fiziološke. Zdj sm hvala bogu ok,ma pa mala driskouser posted image . Pa ti? Si ok? Že kaj na kupovala za bebico? Aja a že veš za spol?

(odgovor članu Aljonka)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: Majčice 2017
20.12.2016 22:09:56   
natty23
Hei hei..moje počutje je kar kul,razen kadar imam veliko dela v službi,me vse nekaj ščipa..na fesni strani imam.pa občasjo bolečine..najbrž ima bejbi tako lego...evo,morfologijo imam iz 2.1 prestavljeno na 5.1.zaradi praznika..ah,kaj hočemo...mehurčki oz.žgečkanje so občasni,čakam.pa konkretne brce bejbija...v soboto dopolnim 20t..wiii polovička že:)

(odgovor članu pomočnica vzg.)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: Majčice 2017
21.12.2016 11:19:54   
Aljonka
Pomočnica si bla pa res boga, mirkaj se sploh ker maš tako službo, da mimogrede kaj stakneš, za bebico nisem še nič kupovala sem pa sebi privoščla, da bom za praznik bolj komot user posted image
Spola tud še ne vem, imam pa 4.1. Morfologijo in bom tam verjetno zvedla komaj čakam
Natty jaz sem tud imela te bolečine desno spodaj sem bla že kar mal panična, ker so bile vsak dan hujše, sem razmišljala da bi bilo povezano tudi s slabo prebavo kaj misliš user posted image
Super da si datum zrihtala za morfologijo je kar blizu temu, ki si ga že imela, ti pa jaz čist tik sledim, bomo pa v ponedeljek 20 tednov napovnili user posted image

(odgovor članu natty23)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: Majčice 2017
21.12.2016 11:25:08   
natty23
Jaaa za par dni se mi je prestavila...ja hitro šibaš za mano:)
Ja pri meni ni skoz bolečina prisotna....občasno...mhm...a že kaj čutiš bejbija?Komaj komaj čakam kaj bolj konkretnega...😀😀
V decembru je znižan najin ogledan voziček in.upam,da ga greva pogledat v soboto dop,prej nama ni zneslo zaradi časa:(


(odgovor članu Aljonka)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: Majčice 2017
21.12.2016 11:38:39   
Aljonka
Ne sej mene tud ne boli skoz, najbolj ko vstanem pa počepnem pa tko, jo pa dons sploh še ni blo tako da upam da bo ok
Ja jas sem ene 2x ko sem šla spat začutla, da me je nekej brcnilo, super je blo. Drugač pa moj komej čaka, da bo tud on lahko sodeloval, me vsak dan sprašuje a je kej user posted image

(odgovor članu natty23)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: Majčice 2017
21.12.2016 12:03:13   
natty23
Haha,ja moj tudi komaj čakaaaa..uf,saj še malo...pa bo:)
Sko preveč nestprne..hehe:)

(odgovor članu Aljonka)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: Majčice 2017
24.12.2016 8:40:15   
Aljonka
Ojla
Imam eno vprašanje, moje bolečine v spodnjem delu trebuha se nadaljujejo, včeraj ko sem šla spat pa sem čutila še neko špikanje v nožnici, vam je kaj poznano? A naj delam paniko pa letim k dežurnemu?
Hvala vam za odgovore pa želim vam eno lepo mirno praznovanje pa ne se preveč prenajedat user posted image

(odgovor članu natty23)
Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: Majčice 2017
24.12.2016 11:56:15   
natty23
Glede bolečin...jaz imam kar pester teden za sabo,sploh zaradi veliko stoječega dela...imam namreč frizerski salon.En dan me je vse tiščalo dol,drug dan špikalo,potem vsake toiko ki trebuh otrpne..kot da se mi mali nekam upre ali obrne.in zaboli..in sem brala,da sedaj se vse vezi raztezajo...in če je bolečina za zdržat...je kul...jaz sedaj spijem 2x dnevno magnezij in če se le da...ležim...drugače pa delaj po svojem občutku...lahko ti tudi mehur nagaja....
Tako,danes pa sem vesela,saj sva z dragim končno imela čas in šla na ogled vozička in ga tudi kupila,saj je v akciji...Baby boom Mirage Reverso sivo-zelen:)

(odgovor članu Aljonka)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: Majčice 2017
24.12.2016 12:53:42   
Aljonka
Uf hvala natty si me res potolažila, ker to ko si opisala se mi danes kar velik dogaja, no najbolj me je prestrašlo tisto zbadanje v nožnici, ne bi pa rada panike delala sploh zdej ne med prazniki,
Čestitam za vozek tud moj je sivo zelen user posted image
Hvala ti pa lepo se imej

(odgovor članu natty23)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: Majčice 2017
24.12.2016 13:24:55   
natty23
Ja če bi bilo pa nevzdržno...je pa drugo😀
Ja veselaaa sem za vozek😀
Sedaj imam malce časa in bom za aktivne majčice poskusila narediti seznam...če mi uspe😀😀
Lepe praznike bejbike😀

(odgovor članu Aljonka)
Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: Majčice 2017
24.12.2016 13:47:38   
natty23
Majčice 2017user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

Ime in Pdp

Dorskly 2.5.2017
user posted image
Aloa 6.5.2017
user posted image
Oreo 8.5.2017
user posted image
Natty23 13.5.2017
user posted image
LilyEvelyn 14.5.2017
user posted image
Aljonka 16.5.2017
user posted image
TinaLana 18.5.2017
user posted image
Moja_sreča 25.5.2017
user posted image
Karena 27.5.2017
user posted image
Pomočnica vzg. 31.5.2017






< Sporočilo je popravil natty23 -- 24.12.2016 13:49:33 >

(odgovor članu natty23)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: Majčice 2017
24.12.2016 13:48:48   
natty23
Če sem katero izpustila ali se zmotila....zavpijte😀

(odgovor članu natty23)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: Majčice 2017
27.12.2016 10:54:55   
Aljonka
Sem se samo oglasila da se poslovim na božič sva se poslovila od najine prelepe punčke
Srečno pa vam vsem

(odgovor članu natty23)
Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: Majčice 2017
27.12.2016 11:42:36   
natty23
Aljonka😞😞😞😞😞😞😞
Pa kaaaaj....pa kaj je šlo narobe,ne morem verjetiiii....😞😞
Vem,da ti nobena beseda zdaj ne more pomagati,ampak iz srca ti želim,da čimprej okrevaš,in karkoli je že bilo krivo za to izgubo,da jo čimprej prebrodiš,da posije sonček in da dobiš kmalu zdravo štručko v naročje.Pošiljam ti objemček...❤❤❤❤❤❤❤

(odgovor članu Aljonka)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: Majčice 2017
28.12.2016 12:01:57   
lunica23
:( grozno prebrati, kaj šele doživeti ... moje sožalje :( želim vama, da se drugo leto lepše začne in še lepše konča user posted image user posted image

(odgovor članu Aljonka)
Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: Majčice 2017
30.12.2016 8:39:55   
karena
Joj, Aljonka, ne morem verjet. :( Sožalje z dna srca, res. Si ne morem predstavljat. SS v začetnih tednih je vseeno čisto nekaj drugega. Kaj je pa bilo? Ti pošiljam tople objeme.

(odgovor članu lunica23)
Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: Majčice 2017
4.1.2017 7:23:13   
pomočnica vzg.
Drage nosečke,najprejj Srečno, predvsem pa zdravo leto 2017, pa čimlepšI porod.
Se kar nekaj časa nisem oglasila in vas brala,ker se je tok dogajal. Kako kaj počutje? Pa trebuščki? Pridno rastejo? Meni se že kar konkretno pozna, je pa res,da v drugo še hitreje. Aja tiste,ki že imate doma kakšnega navihanka, kakšna bo starostna razlika med njimi?
Mi je pa hudo za Aljonko,zato ji želim,da čimprej spet zagleda plusek, pa da bo tokrat vse tko kot mora biti.. objemčke😚

(odgovor članu karena)
Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: Majčice 2017
5.1.2017 12:13:25   
karena
Joj, meni tale nosečnostntko ni. :( En kup drobnih težavic (še kar slabo, nizek pritisk, migrene, dermatitis na polno, boleče noge, neko mravljinčenje po rokah, začenja se nespečnost ...) in potem sem slabe volje in s slabo vestjo, da prenašam to na otroka, ker ne uživam kot prvič. Pa še mali ne miga tako redno kot je prvi, čeprav je bil bolj nežen. Ma saj bo. :)
Pri nas bosta dve leti razlike drugače.

(odgovor članu pomočnica vzg.)
Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: Majčice 2017
5.1.2017 15:26:29   
pomočnica vzg.
O Karena ti nič ne zavidam...a še kar ti je slabo? Boga. Jaz mam tud ful nizek pritisk,že skoz, ne sam v nosecnosti. Mam pa po moje spet premalo železa,ker sem skoz neki zaspana,pa brez energije,pa nč se mi ne dauser posted image . Mi bomo imeli pa 21 mesecev razlike...bo tudi zelo pestro. Jz se pa ful zadiham k grem po stopnicah,pa se ta malo morm gor nesit,k noče sama,al pa traja celo večnost. Drgač pa pazite nase,ne hodite v nakupovalna središča, če res ni zelo nujno k je ful nalezljivih bolezni,od bruhanja,driske,pa tud gripa je začela razsjat.

(odgovor članu karena)
Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: Majčice 2017
5.1.2017 16:43:01   
natty23
Hej majčice,tudi vam vse lepooo v 2017...predvsem zdravja,to je sesaj pomembno:)
Ja jaz imam že en teden hud prehlad...si pomagam s čajem,medom in fiziološko:)
Danes sva imela morfologijo,vse je bp...dojenček ima že 400g,kolebala sva če bova vprašala za spol...in ko sva se odločila...je bil pa na ritki..in ni pokazal...evo,nama je namenjeno da nisva izvedela..haha:)Važno,da je zdrav...drugo ni pomembno:)
Dobila sem hvalabogu samo 1,7kg v 6 tednih,kajti nazadnje sem se 3,5kg tako da sem bila pohvaljena:)
Počutje pa kar kul,zadovoljivo...važno,da lahko v službo hodim...
In ve kdaj imate morfologijo...?:)

(odgovor članu pomočnica vzg.)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: Majčice 2017
5.1.2017 19:04:44   
karena
Jeej, super za fajn pregled. No, midva pa "nočeva" vedet, tako da upam, da se danes teden ne bo preveč očitno razkazoval. :)

(odgovor članu natty23)
Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: Majčice 2017
6.1.2017 8:54:58   
pomočnica vzg.
O superuser posted image za morfologijo. Karena a pol mava na isti dan? 12.1.?
Jz že komaj čakam,da spet vidim mojga malega bebija. Občudujem vse tiste,ki ne vprašate za spol. Jz pa ne morm,da nebI vedla. Itak mi je vseeno,samo da je otrok zdrav,sam zanima me pa vseeno.

(odgovor članu karena)
Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: Majčice 2017
7.1.2017 18:06:14   
natty23
Ja jaz sem bila vedno firbčna...sedaj pa sploh ne...hehe hormoni:)tako,oa vstopam v 23 teden...v roku 14 dni grem k sestrični po posteljico in k sestri po cotike zaebkrat od 0-3mesece...pa da imam to doma..ker od marca dalje nočem skakat po trgovinah...tako da čez kak mesec pa v nabavo jogija on ostalih večjih stvari:)
Čas kar beži se mi zdi...tik tak bo tu april in takrat bomo že čist gin..hehe...jaz zaenkrat se ful rada hodim delat,čeprav 8 ur stojim..ampak energije he zaenkrat dovolj:)
Lep vikend majčice:)

(odgovor članu pomočnica vzg.)
Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: Majčice 2017
8.1.2017 11:21:35   
Aloa
Heii punce!
Da se vam še jaz malo javim po doolgem cajtuuser posted image . Nič vas nisem mogla brati ne pisati, ker sem mela telefon na popravilu skoraj 2 meseca..da o računalniku ne govorim user posted image .
Morfologijo sva preživela že pred prazniki, je vse okej. Tud vidla sva kdo naju bo razveselil. Veselo se je najin user posted image razkazoval celi uz. Razen obrazeka pa nismo mogli videt, ker je bil skoz obrjen proti hrbtu..
Karena tud jst mam skoozi neke težave..glavobole..da o dermatitisu ne govorim, sicer sem si kupla zdaj eno kremo in mi res pomaga. Bla se bolana celi teden po praznikih, še zdaj nisem okej. Ne vem a me glava boli od sinusov al od česa..skoz me nekaj peče po nosni sluznici ko diham. Brez energije, da za nikamor ni..včeraj sem ugotovila da še vidim malo slabšeuser posted image . Se mi vrjetno samo zdi! Maah bomo že preživele!
Nekaj mi povejte, zdaj sem točno v 23 tednu, je normalno da sem dva dni nazaj čutla mojga user posted image skoz ko brca, zdaj dva dni pa bol slabo. Al ga sploh ne čutim al pa čisto rahlo.

Aljonka za tebe mi je neizmerno žal! Prav šokirana sem bla, ko sem prebrala!! Upam, da nas še prebiraš kaj..zato ti želim eno reees najbolj pozitivno, srečno in nasmejano leto. Javi se nam kaj, da te malo dvignemo v pozitivo.

(odgovor članu natty23)
Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?