|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2017
12.12.2016 12:10:24   
karena
A na fb še kaj sprejemate?

(odgovor članu moja_sreča)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: Majčice 2017
12.12.2016 12:27:18   
natty23
Lep pozdrav vse majčice.V skupini na Facebooku smo aktivne že od septembra,v tem času se nas je kar nekaj nabralo in skupaj smo se odločile,da s 26.11 2017 ne sprejemamo več novih članic.Vseeno pa vam vsem čestitam in vam želim vsem eno krasno nosečnost in zdrave štručke.Se pa vsekakor še tipkamo kaj tukaj...na forumu Lp:)

(odgovor članu karena)
Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: Majčice 2017
12.12.2016 13:30:38   
karena
No, saj vprašam, ker ni ne bev ne mev, tu pa tudi nisem opazila, da bi bilo omenjeno.

(odgovor članu natty23)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: Majčice 2017
12.12.2016 14:19:46   
natty23
Ja saj je prav,da ste me opomnile,pravilno:)
Ker smo res to pozabile napisati...obstaja pa se ena skupina Majčki in Majčice 2017,mislim da še sprejemajo:)
Lp:)

(odgovor članu karena)
Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: Majčice 2017
12.12.2016 14:37:34   
karena
Hvala za informacijo, bo še kakšni prišla prav. :) Jaz glih nisem tip človeka za te množične skupine. Tudi ne bom umrla, če ne bom nikjer, ker pri drugem nisi več tako "nedolžen" in zaskrbljen. Tule mi je itak jasno po aktivnostih v zadnjem času, da je že v fazi zamiranja debate.

(odgovor članu natty23)
Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: Majčice 2017
12.12.2016 15:33:30   
natty23
Karena,jaz ti z veseljem delam družbo:)Mogoče.jo lahko oživiva...hehe:)
Evo rok imam 13.5....😀
Par tednov imam že rahle mehurčke...čakam na prave brce...po 4 mesecih slabosti...in potem še malo slabokrvnosti,sem sedaj super:)
Pa ti?:)

(odgovor članu karena)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: Majčice 2017
12.12.2016 17:11:29   
karena
Mene že tudi pridno žgačkajo metuljčki po trebuhu user posted image Pa kooončno so menda slabosti pri kraju, upam, da se nisem zarekla. Za vikend smo bile s prijateljicami v Lj, pa mi 2 uri vožnje do tja nista ravno sedli, ampak glih bruhala pa nisem. user posted image
Drugače pa prejšnji petek sem imela pregled, dete lepo raste <3 in sem čisto paf, da je naslednjič že morfologija. Mi beži prehitro tokrat tale čas. Dobra stran je, da imam posledično tudi manj časa za razmišljanje o hrani user posted image , samo tale veseli december mi ne dela uslug, ker sem od pridobljenih 3-eh kg polovico dobila v zadnjih 10-ih dneh. user posted image

(odgovor članu natty23)
Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: Majčice 2017
12.12.2016 21:03:57   
natty23
Ja jaz sem dobila datum za morfologijo 2.1.in sedaj nimam pojma kdaj jo bom imela...me bodo najbrž poklicali,če bo praznik.Kile ja,jaz sem jih kljub normalni prehrani dobila v 5 tednih 2,5kg...vse skupaj v 18 tednih...6kg:)
Ni ravno obetavno;)

(odgovor članu karena)
Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: Majčice 2017
12.12.2016 21:21:15   
karena
Mah, to je tako odvisno. Jaz sem se pri prvem zredila 19,5 kg, pa sem že iz porodnišnice prišla z minus 12,5 po 6h tednih pri G sem imela samo še 2kg več kot pred nosečnostjo. Samo postava je pa ostala vsa mlahava razpacana user posted image Nimam dovolj samodiscipline, da bi se spravila v red. Mogoče bo v drugo bolje :-)

(odgovor članu natty23)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: Majčice 2017
12.12.2016 21:23:02   
natty23
Ja to je verjetno res odvisno od telesa...mah važno,da so szručke vredu:)

(odgovor članu karena)
Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: Majčice 2017
13.12.2016 8:21:52   
Aljonka
Ojla nosečke
Vidim da vas kile skrbijo, jaz sem na +5,5 pa imam isti problem kot ti karena, ni samodiscipline tako da bomo vidli kolk bom shajala do maja user posted image
Natty23 sem ravno včeraj razmišljala kako bodo razporedili tiste, ki so naročene na 2.1., jaz imam sicer morfologijo 4.1. ampak se bojim da bo tolk večja gužva, je pa že včeraj pisalo da kao da bomo frej 2.1.

Sem pa včeraj zvečer prvič začutla otročka tolk da sem bila sigurna da je to res otroček, sem bila tako vesela da nisem mogla zaspat ( mogoče je bila pa tudi luna kriva, ki mi je svetla čez strešno okno direktno na glavo user posted image )
Lep dan vam želim

(odgovor članu natty23)
Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: Majčice 2017
13.12.2016 8:32:43   
karena
Meni tudi sije luna čez strešno okno v glavo. user posted image
A sem včeraj kaj o slabostih rekla ... Med pripravo večerje sem šla še malo školjko objet. user posted image

(odgovor članu Aljonka)
Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: Majčice 2017
13.12.2016 8:46:16   
natty23
Dobro jutro...ja jaz imam že kake tri tedne mehurčke,komaj čakam kaj konkretnega😀😀
Ja morfologija,bomo videli...2.1.bo 5 tednov od zadnjega pregleda...in upam,da mi ne vodo orestavili še na kasneje...ja kile,jaz vglavnem lačna ne morem biti:)

(odgovor članu karena)
Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: Majčice 2017
13.12.2016 9:48:14   
karena
Ma mene neki zlo ne skrbijo kile, bolj me skrbi s stališča kože in popuščanja mišic medeničnega dna. No, ampak sem se celo vpisala na pilates in grem danes prvič. :-D
Kar se hrane tiče ... Sem se pa včeraj napokala škampov na buzaro in čebulnega kruha. user posted image

(odgovor članu natty23)
Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: Majčice 2017
13.12.2016 10:14:55   
karena
Evo, uradno je. 2. januar je praznik user posted image Brez vas še vedela ne bi, da odločajo.

(odgovor članu karena)
Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: Majčice 2017
13.12.2016 12:16:19   
Aljonka
Karena se mi res smiliš s tem bruhanjem, jaz sem samo 1x čist na začetku pa vem da ni blo fajn

Natty kaj če bi kar takoj klicala za nov datum, da te ne bodo druge prehitele, da dobiš datum čim prej, uf men je tud kar dolga čakat 5 tednov, še dobro da je december da se mal več dogaja

Povejte če katera pozna voziček baby boom, jaz sem ga kar kupila od prijateljevih prijateljev user posted image je super ohranjen, sam se na to ne spoznam pa ne vem če bo ok, mi je pa prijateljica svetovala, da naj gledam na to da ima voziček velika kolesa in ta jih ima

(odgovor članu karena)
Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: Majčice 2017
13.12.2016 15:59:37   
karena
Baby boom so super vozički, jih vsi kar jih poznam hvalijo. Edino ta starejšim modelom radi falijo ležaji.

(odgovor članu Aljonka)
Neposredna povezava do sporočila: 442
   RE: Majčice 2017
13.12.2016 16:11:55   
pomočnica vzg.
Aljonka Hej! Jaz imam voziček baby boom mirage reverso in sem ful zadovoljna z njim! Na morju smo ga naložili do vrha in čez, ter z njim vozili slalom med borovci in čez korenine. Super je,vsaj meni. Tako,da ga bomo sedaj uporabljali tudi v drugo. user posted image Košara je tudi zelo udobna.Edino športni del je kar velik in če je otrok radoveden,kot moja k sva ble pri 4.5 ih mesecih že v športnem zna bit mal velik in je fajn otročka mal "založiš" okol. Kateri model pa si gledala?

(odgovor članu karena)
Neposredna povezava do sporočila: 443
   RE: Majčice 2017
13.12.2016 16:34:48   
Aljonka
Hojla
Ma nismo mi to samo gledal smo ga kar kupil za 150eur, res zgleda super, a to na njemu kje piše kater model je? Nisem nikjer našla napisano, je pa verjetno kak starejši model, ker je ta malček ki ga je uporabljal star že 4 leta

(odgovor članu pomočnica vzg.)
Neposredna povezava do sporočila: 444
   RE: Majčice 2017
14.12.2016 7:53:46   
karena
Ja, to s športnim delom je tudi pri starih težava. Sestrična vem, da je nekaj prešila un del med nogami više, da ni rabila toliko zalagati.

(odgovor članu Aljonka)
Neposredna povezava do sporočila: 445
   RE: Majčice 2017
14.12.2016 10:45:53   
natty23
Hei..glede vozičkov je pa pravo naključje...saj nama je v vsej poplavi vozičkov najbolj všeč orav Baby Boom.Mirage Reverso...pa tudi zato,ker imava bolj majhne avtomobile in ta voziček je vaje perfekten zato...sedaj v decembru so znižani in ga greva najbrž knalu pogledat in izbrat...kake barve pa imate?:)
Jaaa kličem G kot nora,pa se ne javijo...ja daj december bo res hitro minil in bo Novo leto tik tak tukaj...bomo videli,kdaj dobim nadomestni datum:)

(odgovor članu karena)
Neposredna povezava do sporočila: 446
   RE: Majčice 2017
15.12.2016 9:22:45   
karena
Upam, da ti je že uspelo dobiti nov datum. Sitno, res.

(odgovor članu natty23)
Neposredna povezava do sporočila: 447
   RE: Majčice 2017
15.12.2016 10:33:13   
pomočnica vzg.
Hej! Jaz imam mirage reverso rdeče barve. Mi je tak univerzalen. Če pa bi še enkrat izbirala bi izbrala srebrno rjave barve-noro lep. Ko sem jz kupovala ga še niso imel.user posted image Na sliki sta mi bili všeč kombinaciji siva-zelena in rumena-rjava,ampak ko sem ju videla v živo mi nista. Ne potegneta mi. Se pa da super zložiti,daš dol kolesa in gre tud v clio-tauser posted image Javite še druge Katere vozičke ste izbrale. Lp

(odgovor članu karena)
Neposredna povezava do sporočila: 448
   RE: Majčice 2017
15.12.2016 10:41:46   
karena
Mi imamo High treka, ker rabimo terenca. :) Itak pa raje kot voziček uporabljam nosilko.

(odgovor članu pomočnica vzg.)
Neposredna povezava do sporočila: 449
   RE: Majčice 2017
15.12.2016 11:30:10   
Aljonka
Ojla punce
Ja jaz sedaj ko je vozek doma lahko samo upam da se bo dobro obnesel, je zelene barve in tako zelo ga je videt vsako jutro mi je vse skupaj še tolko bolj resnično, mi smo na tole nosečnost čakal kar dooolgih 15 let in če vam povem po pravici sem jaz že obupala pa me je moj hvala bogu priganjal, da še poskušava.
Sem pa šla včeraj mal po nakupih malo zase malo za darila in sem se šele sedaj opazila, da sem čisto brez kondicije, se res pozna da sem že od avgusta doma in da nikamor ne grem, ker se bojim kontrole od zzzs-ja, bogi je tud moj kuža, prej sva vsak dan prehodilo cele hribe, sedaj pa nikamor, upam da bova od maja naprej vse nadoknadila user posted image

(odgovor članu karena)
Neposredna povezava do sporočila: 450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?