|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2017
22.11.2016 18:48:18   
Aljonka
Pomočnica sem vesela da je blo nuhalni vse ok user posted image sem te že kar malo nestrpno čakala da se kaj oglasiš. Kdaj imaš pa sedaj naslednji pregled?
Karena dobrodošla, ja samo še malo potrpibpa naj bi bilo bolje, je pa meni moja g priporočila akupunkturo če ne bi bilo z migrenami bolje no pa so se hvala bogu umirile, ostajajo pa rahlo nadležni manjši glavoboli
Aloa ja jaz mam že kr orng trebuh me zna že kakšna trenirka z močnejšo elastiko tiščat, je pa to čist različno, moji prijateljici se je pri obeh nosečnostih pokazal šele v petem mesecu, bo tud tvoj zrastu brez skrbi user posted image

(odgovor članu karena)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: Majčice 2017
22.11.2016 18:57:00   
pomočnica vzg.
Oh Aljonka naslednji pregled imam šele 13.12...

(odgovor članu Aljonka)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: Majčice 2017
22.11.2016 19:02:35   
Aljonka
Uf men se tud takoo dolgo zdi, sicer ga imam naslednji teden ampak je od nuhalne minila že cela večnost user posted image komaj čakam da vidim če je še vedno vs ok

(odgovor članu pomočnica vzg.)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: Majčice 2017
23.11.2016 10:21:43   
Aloa
Heeei punceuser posted image
Ja moja prva nosečnost je to..kako se kaj imate??

(odgovor članu pomočnica vzg.)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: Majčice 2017
23.11.2016 10:30:31   
Aljonka
Oj
Danes je dobr dan, čeprav zvečer nikakor nisem mogla zaspat ob 1h sem nazadnje pogledala na uro, groza samo vrtela sem se, no ja bom pa danes bolj spala.
Kako si ti? Si že vsem povedala za nosečnost?

(odgovor članu Aloa)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: Majčice 2017
23.11.2016 10:50:36   
karena
Meni se pa zdi, da ob službi in malčku sploh nimam časa bit noseča. Mi kar letijo dnevi in se čudim, da imam čez dva tedna kar že spet pregled, če se mi zdi, da sem ravnokar bila. :) No, prijateljici, ki je brez službe, prvič noseča in ima 2 dni pred mano prvi pregled, se zdi pa to še neskončno daleč. Ah, ta relativnost časa. ;)

(odgovor članu Aljonka)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: Majčice 2017
23.11.2016 10:59:39   
Aloa
Jooj to spanje..jaz tudi zvečer ne morem zaspati, čez dan bi pa spala. Ja saj veš, poveš trem vejo pa že vsi..kaj pa ti? Kako si krajšaš dneve? user posted image že gledaš kaj stvari kaj bi kupila?? Jaz vsak dan malo preletim strani, si rečem danes bom nekaj naročila za lušte..mhmmmm mah imam še malo časa user posted image drugače pa imam jutri pregled..rutinskega.

(odgovor članu karena)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: Majčice 2017
23.11.2016 11:03:33   
karena
Jaz sem pa včeraj dobila svoj prvi nakup, za katerega je bil povod mali fižolček. :) Novo nosilko. Smo imeli prej eno sposojeno pa so jo rabili nazaj. Če ne bi zanosila, bi rekla bomo že pregurali brez, čeprav sem pogrešala sprehode po grmih s psom. No, zdaj sem pa imela izgovor, da bo še dolgo v uporabi. :)

(odgovor članu Aloa)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: Majčice 2017
23.11.2016 11:32:01   
Aljonka
Jaz se motim s preurejanjem hiške pa stran mečem stvari, ki jih res ne rabimo, moj je mal hrčku podoben pa se vse špara user posted image zdej sem pa jaz na vrsto prišla da se rešim teh stvari. Mal me moti pri mojmu, ker noče sodelovat tako kot bi jaz hotla, imava dokaj novo hišo pa ni še vse narejeno, ker nisva rabila, sedaj bi bilo pa fajn vse porihtat in moj dragi je prepričan da imamo še full časa, me tako jezi, ja kaj bo čakal do zadnjega meseca ko bom že nerodna in ne bom mogla tolk sodelovat.

Ej kje pa boste kupovale opremo a je bolš novo al imate kakšne izkušnje s bolho pa to?

(odgovor članu karena)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: Majčice 2017
23.11.2016 11:43:58   
pomočnica vzg.
Aljonka te čist razumem...moški pač Haha...moj je biu hecn,k je tud reku, zakaj tko hitim z nakupom vozička? Sej ga še ne bomo tko hit rabil. Itak,moški ne razumejo. Glede opreme,na bolhi se najde kaj, ki je res kot novo,je pa odvisno koliko kompliciras in kaj želiš. Jaz sem veliko cunj dobila od prijateljice,kot nove,ker dojencki pač ne uničijo. Kšno oblekco tako hitro prerastejo,da jo oblečejo 1x,2x ali pa sploh ne.

(odgovor članu Aljonka)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: Majčice 2017
23.11.2016 11:54:09   
Aloa
Jooj pri meni je pa moj tako navdušen nad nosilko in on sploh vozička nebi kupoval, zdaj ima trenutno take pribliske. Karena kje si jo pa kupila??
Drugače sem pa gledla malo po bolhi ja in ne vem če ne bom kar tam gor vse kupla..malo je preveč vsega kar si zaželim da bi mela vse novo haha. Jaaa moj tudi skoz govori, da imam še ne vem koliko časa..pa gledam po trgovinah stvari vsa navdušena on pa ko duh user posted image

(odgovor članu Aljonka)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: Majčice 2017
23.11.2016 12:08:13   
karena
Sem kupila Ergo baby pri kitajcih. :) Odlična je! V bistvu mi je bolj udobna od bobe 3g, ki smo jo imeli na posodo. Za na začetku imam pa Wallaboo culo, ki sem jo prek bolhe rabljeno kupila.
Jaz nisem glih človek za pohajat z vozičkom, ker rada letim s psom po grmih, ampak da prav ne bi imeli vozička, si pa ne predstavljam. Še posebno za na kak izlet, ko se mora otrok tudi nekje naspat. No, sem pa ravno zato, ker je malo v uporabi, kupila rabljenega. Sva šla v komisijsko trgovino, pogledala malo, kater je terenec, lepo ohranjen in gre komot v avto in vzela :)

(odgovor članu Aloa)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: Majčice 2017
23.11.2016 12:09:51   
Aljonka
Ja sej cunjice bom tud jaz od kolegice dobila ima zdajle 6mescev starga fantiča bolj me za voziček postelco pa to zanima če je preko bolhe varno nakupovat.
Ka je katera že zvedla za spol? Naš je na nuhalni sam ritko kazal tako da nismo nič vidli user posted image

Aloa sigurno že komaj čakaš jutri, bomo čakale da nam sporočiš kako je bilo

(odgovor članu Aloa)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: Majčice 2017
23.11.2016 12:10:55   
karena
Drugače sem pa za prvega otroka začela kupovati po morfologiji in je časa dovolj, tudi če želiš stroške si razporediti. ;) Še največ časa mi je vzelo iskanje nevtralnih oblačil za prihajajočega člana :)

(odgovor članu karena)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: Majčice 2017
23.11.2016 12:36:12   
Aloa
Super, hvala ti, bom malo pregledala..ja saj sem mu razložila, da sebe brez vozička sploh ne vidim. Ker ponavadi morem vlečt s sabo celo sobo in kopalnico user posted image user posted image že v torbici vlačim toliko stvari za "vsak slučaj" uporabljam pa nič. Drugače pa oblačila tud jaz dobim od kolegice..za voziček sem pa ziher da ga bom kupila prek bolhe..vem da je moja kolegica kupila hlače nosečniške in previjalno, pa ni mela slabih izkušen. Hlače je dobila po pošti in so bile res takšne kot na sliki, previjalno sta si šla pogledat pa je bla tudi v redu..
Jaaa jutrii se pa grem malo pokazat, sicer ne bo uzja ampak dobro..vsaj srček bom poslušala user posted image glede spola se pa ni nič videlo na nuhalni. Kaj pa pri tebi??

(odgovor članu karena)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: Majčice 2017
23.11.2016 12:41:01   
karena
Za opremo se splača res pogledat tudi po trgovinah z rabljeno opremo. Saj jih je kar nekaj pi Sloveniji. Imaš precej stvari na kupu. Pri bolhi pa tudi, če greš pogledat, itak vidiš, a ti je ok. Pa jaz vedno poleg iskanega pogledam še ostale oglase istega prodajalca, ker sploh pri otroški opremi znajo prodajat več stvari, ki jih rabiš, tudi če je kakšna stvar kak evro več, pa prišparaš pri poti.

(odgovor članu Aloa)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: Majčice 2017
27.11.2016 7:01:09   
moja_sreča
Pozdravljene. Tudi jaz sem majčica 2017, PDP imem 25. 5. Za mano je že NS. Zaenkrat kaže vse dobro. Kako ste ve? Poslala sem tudi sporočilo za včlanitev v FB skupino, če je altualna.
Lep dan vsem. :)

(odgovor članu karena)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: Majčice 2017
28.11.2016 14:08:22   
moja_sreča
Pozdravljena.
Tudi jaz sem srečka nosečka. P. D. P. imam 25. 5.Sem že pisala Dorsky za včlanitev v FB skupino, samo ni še nič odgovorila, zato prosim, če me lahko dodaš. Tu na forumu nisem bila aktivna, čeprav sem vas spremljala.
Hvala. Bi ti pisala ZS.
Lep pozdrav

< Sporočilo je popravil moja_sreča -- 28.11.2016 14:09:30 >

(odgovor članu natty23)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: Majčice 2017
29.11.2016 17:29:04   
oreo!
Živijo !
Tudi jaz pričakujem maja in sicer okoli 8.5. Zaenkrat gre vse gladko in počutim se dobro. Tudi na fb sem zaprosila za včlanitev.
Upam, da ste ostale nosečke v redu ? user posted image


(odgovor članu moja_sreča)
Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: Majčice 2017
5.12.2016 9:59:18   
Aljonka
Ojla majčice kako ste kaj? Ste imele preglede?
Jaz sem imela pregled v sredo smo sam srčka poslušal, drugač se pa čist na novo borim z bolečinami v nogah, krčne žile so groza, boli in ne moreš nič pomagat, zadnje 3 dni je malo bolje upam, da tako tudi ostane.
Sedaj pa sledi čakanje na morfologijo, ki jo bomo imeli januarja user posted image

Hvala vam za nasvete glede kupovanja preko bolhe, sem si že mal ogledovala samo bom počakala, da izvemo spol, ker so določene stvari v izrazito fantovskih ali punčkastih barvah

A je katera že začutila svojo bebico?

(odgovor članu oreo!)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: Majčice 2017
5.12.2016 10:08:40   
karena
Ja, mene že prijetno žgečka. <3
Pregled imam v petek. Joj, kaj se že morfologiji res bližamo. :-o Meni se zdi, da se še pošteno ne zavedam, da sem noseča. Čisto prehitro beži čas, ko že imaš enega doma. :)
Opremo sem pa jaz vso nevtralno kupovala. Itak za spol nisva spraševala, kot drugo sem pa itak računala, da bomo imeli več kot enega otroka in ti spol prvega prav nič ne pomaga. :)

(odgovor članu Aljonka)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: Majčice 2017
5.12.2016 10:13:27   
karena
Aja, s krčnimi žilami pa na srečo nimam težav, so mi pa v prvi nosečnosti na koncu zatekale in sem si sposojala moževe kompresijske nogavice, on si pa s svojimi krčnimi žilami ne predstavlja več življenja brez njih.

(odgovor članu karena)
Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: Majčice 2017
5.12.2016 10:38:21   
moja_sreča
Jaz pa imam pregled danes teden. Se že veselim, čeprav ne bo UZ. Čas res tako beži, če imaš doma že enega nadebudnega škrata, do človek sploh nima časa biti noseč user posted image .

(odgovor članu karena)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: Majčice 2017
5.12.2016 10:46:02   
karena
Ane, jaz imam včasih kar slabo vest.

(odgovor članu moja_sreča)
Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: Majčice 2017
5.12.2016 10:48:00   
moja_sreča
Tudi jaz, samo ne gre drugače. Mali le zahteva svoje, potem služba, mož, ni da ni user posted image .

(odgovor članu karena)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?