|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 21 [22] 23   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2017
16.2.2017 12:45:21   
Aloa
Cauu majcici..kak sta kaj? Malo več energije nam je prinesel ta sonček..kar skoz tja do maja bi lahka blo tako vremeuser posted image . Prevabo sem si nekak uredila, na dva dni. user posted image malči moj je pa zdej po 28 tednu začel kar korkretno brcat in se premikat..dan in noč. Vzgojitelca kak je kaj s tvojim utrdevanjem? Men je zdaj 3 dni kar bolj pogosto kot prej..celi dan recimo enkrat na uro. Prav neprijetno je..user posted image

(odgovor članu pomočnica vzg.)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: Majčice 2017
16.2.2017 12:57:18   
pomočnica vzg.
Hej tudi z moje strani. Ja sonček je😊. Trebuh mi še občasno otrdeva in pritiska navzdol, ampak sem imela včeraj pregled in je rekla ginekologinja,da je vse ok,da je maternični vrat dovolj dolg-magnezij in malo več počitka. Sem pa včeraj začela zelooo kašljati, tko,da se na trenutke kar "davim"zvečer sem vzela slezov sirup,da sem sploh lahko kaj spala. Me pa že use boli od kašlja. Jz kašljam, moja pupa v trebuhu pa me takrat začne brcat. Jo po moje kr premetava. Božšček še spat ne more. Sem dobila spet napotnico za toxso, pa naročila sem se za obremenilni test -sladkorna, bljak spet un cuker pit. Vidve sta to že imeli a ne? Ker vidve sta miskim,da 3 tedne pred mano.

(odgovor članu Aloa)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: Majčice 2017
16.2.2017 13:12:35   
Aloa
Kaj ti je izmerla mv? Ali samo ginekološko pregledala..ker mene vedno samo pregleda in vidi kakšen je mv..kaj pa izcedek? Ga imaš veliko? Jaz ga imam za izvoz user posted image user posted image ampak nikoli nič ne pregleda če bi blo kaj glivično, no itak me srbi tudi ne..ampak samo reče da ga je res ogromnouser posted image . Ooo ubožica..probaj malo višje imeti vzglavje ko spiš pa inhalacija..jaz sem si s kamilicami kar inhalirala pa mi je res pomagalo. Ja za sladkor sem že imela pregled.. ni bilo kaj..sem se tisti teden res pazila da nisem toliko sadja in sladkega pojedla.

(odgovor članu pomočnica vzg.)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: Majčice 2017
16.2.2017 13:17:14   
pomočnica vzg.
Ja maternični vrat mI je izmerila, en sam ne vem koliko,je rekla samo,da je dovolj dolg,da je ok. Ja izcedek je skoz prisoten,včasih bolj,včasih manj. To je tako običajno. Ja glede kašlja bo treba nekaj naredit,bom danes zvečer inhalirala, pa pozanimala se bom za kšn sirup. Noro,res mi je že zoprn.

(odgovor članu Aloa)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: Majčice 2017
16.2.2017 13:47:12   
Aloa
No men ga je na morfologiji, zdej ko sem imela pregled je samo gin pregledala..verjetno mi bo zdej v 30 spet izmerlauser posted image . Če ne ji bom sama rekla, ker ne vem zdaj kak je kaj glede športanja in otrdevanjauser posted image . Sem kar aktivna, sicer malo manj kot pred nosečnostjo. Kaj ti hodiš na kakšno telovadbo ali kaj? No sej maaaalo še pa bo vse lepšeuser posted image

(odgovor članu pomočnica vzg.)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: Majčice 2017
16.2.2017 19:53:48   
natty23
Heiiii...evo počutje po tem sončku je super,komaj čakam pomlad😀Glede Mb...moj G je starejši...in pri vsakem vaginalnem.pregledu mi z roko preveribdolžino,kako ne vem..verjetno praksa,jst mu zaupam..reče da je dovolj dolg in da sem zaprta.Izcedek na trenutkeee ful,na trenutke malo..hormoni...bejbi je te dniii fuul miren,ampak ga poznam že malce..in pač počiva😀😀
Vstopam počasi v 29 teden,na deluuu fuul delam...in res se veselim majaaaa😀😀😀

(odgovor članu Aloa)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: Majčice 2017
16.2.2017 19:54:45   
natty23
Aja mene ni dal na cukr test...vsak G dela po svoji presoji....najbrž😀

(odgovor članu Aloa)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: Majčice 2017
16.2.2017 20:15:58   
pomočnica vzg.
AAaa jz sm pa zbolela. Vročina,kašljam ko nora,grlo me boli,nos peče ni da ni...jutr grem k dohtarju,da mi posluša pljuča. Sej drgač najbrž neb še šla,ali pa sploh ne,sam zdj sva pa dve. Upam,da ni kaj hujšega. Lepo bodi ta, pa se beremo.

(odgovor članu natty23)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: Majčice 2017
17.2.2017 11:10:28   
karena
Uuu, saj tu je pa prav živahno! :)
Tudi v mojem trebuhu je živahno, hi hi. Tole je en tak mali migec notri, da je joj. Nisem glih vajena, ker prvi je bil in ostaja bolj nežna umetniška duša ;) Včeraj sem imela pregled, ga je G komaj lovila. Drugače pa ke še kar pesti en kup drobnarij, še sladkorno so mi na ogtt najdli, tako da delam samo še en teden, potem sem na bolovanju.

(odgovor članu pomočnica vzg.)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: Majčice 2017
17.2.2017 15:43:32   
natty23
Ja jaz delam do 14.4.ker imam itak s.p.in pač se mi splača oz.moram..uoam,da mi bo zdravje in noge to dopuščalo😃
Zaenkrat kar greee...pač doma malo več počivam oz.poskušam😀
V pon.zaključiva mat šolo,grem še na predavanje o epiduralbi in nato v marcu začnemo pa ekstra priprave kajne..od oblekc do premikanja stvari po stanovanju itd.ker v aprilu bi rada res bila v miru😀
Vesela sem,ker počasi prihaja pomlad.Ja moj bejbi je v bušiju zadnje dni fuuul miren...samo.zvečer pa.zjutraj akcija...danes pa mohoče malo več...ah mamica preveč aktivna...jst skoz neki delam in norim..haha😀😀😀

(odgovor članu karena)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: Majčice 2017
17.2.2017 18:47:02   
Bigmamma
Pozdravljene. Se opravičujem, ker vdiram v temo. Sama sem bila junijka 2016, imam se soncico iz leta 2014, kljub temu pa si utrgam cas za izdelovanje trakcev in spangic s pentljicami. Prosim, malo si poglejte, morda pa najdete kaj za vase dojencice ali kot ideja za darilo. Hvala! https://www.facebook.com/Vanella-422916374713552/

(odgovor članu natty23)
Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: Majčice 2017
18.2.2017 16:25:36   
pomočnica vzg.
Ja Bigmamma,tole res ne paše na našo stran,ampak ok. Vseen pogledala tvojo reklamo,ampak žal ni moj stil. Pa ne,da mi kvačkanje/štrikanje ni všeč,mi je,ker moja tašča ful in zelo lepo to nardi...ma moja pupa veliko njenih izdelkov. Sam tole mi pa žal ne potegne...

(odgovor članu Bigmamma)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: Majčice 2017
19.2.2017 14:04:34   
Aloa
Oo super Karena da si se malo oglasila, sem mislila da smo samo mi tri aktivne haha. Glede te fb strani, žal meni tudi ne potegne to..vzgojiteljica kako si kaj? Upam da si prišla kaj k sebi..sem mislila na tebeuser posted image . Nekaj mi povejte glede rib v nosečnosti? Sama nisem niti malo ljubiteljica morske hrane..a jeste ribe ali kakšne dodatke? Mogoče Elevit? Tisti ko je za 2 in 3 tromesečje. Malo sem pozabila na omega 3 user posted image

(odgovor članu pomočnica vzg.)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: Majčice 2017
19.2.2017 14:40:46   
karena
Jaz bi pa od mesa jedla samo ribe user posted image . Sem ravno za kosilo naredila eno ribjo omako.
Drugače pa sem danes ena taka povožena gnila hruška. user posted image Sem bila zdaj dva dni skoz v akciji. V petek služba, potem sem mogla v trgovino in do veterine pa otovorjena še po malega v vrtec pa psa ven peljat, potem smo dobili obiske ... mož je bil zdoma in je prespal pri starših, ker je šel pomagat stricu v gozd in na gasilski sestanek. Tako da itak sem veliko dvigovala sina. Včeraj pa spet enega tekanja, kuhanja, na en r.d. smo šli ... danes sem pa prav samo za ležat. in zdaj meditiram na kavču in gledam, kak lep dan je zunaj. user posted image

(odgovor članu Aloa)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: Majčice 2017
19.2.2017 21:44:41   
natty23
Ja jaz jem vse normalno...razen pršuta in salame...ja glede dela pa tko..ah jaz sem tko rada aktivna,zaslužek je odvisen od količine dela(s.p) ampak iz dneva v dan me noge bolj bolijo in nočni krči...:(
Sedaj bom poskusila omejiti na 5 ur dnevno...upam,da mi uspe...se pozna,da.nosimo vedno težjo težo...še malo pa bo maj tu:)

(odgovor članu karena)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: Majčice 2017
20.2.2017 7:03:36   
madjanca

IZVIRNO SPOROČILO: natty23

Ja jaz jem vse normalno...razen pršuta in salame...ja glede dela pa tko..ah jaz sem tko rada aktivna,zaslužek je odvisen od količine dela(s.p) ampak iz dneva v dan me noge bolj bolijo in nočni krči...:(
Sedaj bom poskusila omejiti na 5 ur dnevno...upam,da mi uspe...se pozna,da.nosimo vedno težjo težo...še malo pa bo maj tu:)


Tudi jaz sem bila veliko na nogah. Pomagala sta mi pa magnezij in krema za utrujene noge od favna. Ena najboljsih krem, kar sem jih kdaj poizkusila..

(odgovor članu natty23)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: Majčice 2017
20.2.2017 8:15:15   
natty23
Aaa res,kje se to kremo kupi?Ker moj me je zmasiral in je bilo občutno boljeee...:)Se pa kreme ne bi branila...
Aja glede folne...prve 3 mesece sem jemala Elevit,od 4 meseca dalje pa Elebaby...in 2x dnevno magnezij...pa je zaenkrat kul:)

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: Majčice 2017
20.2.2017 8:56:20   
karena
Od favna kreme so tudi meni zakon! Dobiš jih na njihovi spletni strani in v lekarnah. Tudi eterična kupujem pretežno njihova pa tisto za strije imam že en čas v planu. :)
Meni desno nogo ful mravljinči pa ena vena mi je na ful ven udarila. :( Nič kaj mi ni všeč.

(odgovor članu natty23)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: Majčice 2017
20.2.2017 9:06:07   
madjanca
Jaz jo kupujem v lekarni, se pa da preko spleta narocit.. res, ta krema je zlata vredna..

(odgovor članu karena)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: Majčice 2017
21.2.2017 21:54:55   
pomočnica vzg.
Hej punce! Evo mene,sm pršla k seb,ampak še nism čist ta prava.Ful me je skuhal,visoka vročina, kašelj,boleče grlo,ni da ni,pa še tamala se je od mene nalezla,tko da sva se zmer obe doma. Dobila sem antibiotike,ker sem imela nekaj bakterijskegauser posted image . Vročine nimam več, sam sem pa še zmer čist podrta in brez energije. Tamala pa dva do brez vročine,dns pa spet. Komaj čakam poletje. Pa ve? Kako ste? Trebuščki migajo?user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: Majčice 2017
26.2.2017 19:14:30   
natty23
Heii bejbike...kako ste?Ste ozdravele...?Takole,pa je tukaj.marec in samo se dva meseca nas loči do našega meseca...jaz sem danes začela s pranjem tetra pleničk,dekic...v nadaljevanju so se cotike in čisto na koncu posteljnina..pa s tem,da v službi zaključim 14.4.mislim da bodo tedni kar leteli...in zadnji mesec bom res probala posvetit samo se sebi in sprotnemu pospravljanju.Materinska šola je zaključena,na predavanju o epiduralni bila.Samo se papirijada me čaka na csd,to začnem urejat čez 14 dni.Uf,in ve...kako se kaj pripravljate,kupujete...jaz moram nakupit še nego zase...😄
Brcike na trenutke kar intenzivne,kak dan dva pa kot da ga ni...ampak se probam ne sekirat,verjetno ima tak položaj in ga slabše čutim.Drugače počutje ok,samo omejila sem dnevno 5 ur v službi...če ne imam krče:(
Lep večer majčice😀

(odgovor članu pomočnica vzg.)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: Majčice 2017
27.2.2017 9:22:05   
Nosecka2017
Živjo, me lahko katera doda v skupino na fb Majčice 2017? Sem iskala skupino pa je ne najdem :(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: Majčice 2017
27.2.2017 9:31:39   
natty23
Nosečka 007,v skupino se je sprejemalo nove članice samo do 26.11.po dogovoru punc.
Imaš pa še eno skupino,Majčki in majčice 2017,oni pa še sprejemajo😃
Lp😃

(odgovor članu Nosecka2017)
Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: Majčice 2017
27.2.2017 9:49:38   
Nosecka2017
Hvala za osgovor! Kako pa lahko pridem do omenjene skupine? Tudi tista je namrec skrita. Res vam hvala za pomoc. 🙂

(odgovor članu natty23)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: Majčice 2017
27.2.2017 10:05:16   
natty23
Kolikor jaz vem,tista ni skrita...in se jo je takoj našlo...poskusi z različnimi vtipkanimi besedami...

(odgovor članu Nosecka2017)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 21 [22] 23   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 21 [22] 23   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?