|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2017
6.9.2016 8:12:21   
izida
Po petih testih in pozitivnih črticah (ker nisem dojela) zgleda, da se Vam tudi jaz pridružujemuser posted image . Stara sem 26 let, bo pa to moj prvi otrok. Vse mi je tako čudno, morebiti tudi zato, ker so občutki nepoznani; trudila sva se kar nekaj časa, ta mesec pa me je presenetilo in zaradi tega še sploh ne dojemam. Seveda je prisoten strah, ampak to je narava in pustiti ji moramo prosto pot. Ravnokar sem se naročila h G., prvi pregled imam 23. 9. Moj prvi znak je bila vrtoglavica med vožnjo z dopusta, ki ji nisem pripisovala posebnega pomena. Zadnja dva dni pa se mi pojavljajo tudi krči, ki so podobni kot M krči, pogosto uriniranje, nenehna žeja. Vse dobro želim vsem majčicam in predvsem mirno nosečnost!user posted image

(odgovor članu Dorskiy)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Majčice 2017
6.9.2016 13:26:10   
Sanček
Čestitke vsem novim user posted image . Pri meni se je špikanje umirilo. Ko berem tele vaše objave kdaj imate prvi pregled , vam kr mal zavidamuser posted image .. sem ravno včeraj gledala da bom na vrsto prišla šele v 10. tednu...user posted image . Vrjetno boste vse šle na nuhalno- kam pa nameravate oz. kateri?

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Majčice 2017
6.9.2016 16:32:27   
Anonimen
Sanček ... mi2 mava pa isto razliko v letih otrok ... jst mam tudi drugošolko in sm zdej srečka nosečka.
Jst grem k Strahovi v domžale na nuhalno sm bla že pri prvi tam in sm bla ful zadovoljna.
A maš fantka ali punčko? Si mu/ji že povedala za nosečnost? Mi2 jo bova kr na nuhalno zraven pelala al pa ji bova kupla majico velika sestrica.

Anonimnauser posted image

(odgovor članu Sanček)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Majčice 2017
6.9.2016 17:20:12   
Sanček
Anonimen- sinčka imam in nisva še povedala. Sva se odločla, da počakava do prvega pregleda, in potem povema.. če prav mi je pa všeč tale ideja z majčko.user posted image . Tudi jaz sem bila prvic pri dr. strahovi in sem bila zelo zadovoljna z njo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Majčice 2017
6.9.2016 17:32:01   
spelck
Joj nas je veliko user posted image jaz imam tudi namen v Domzale k Strahovi v Domzale. Verjetno se na nuhalno narocite takoj po prvem pregledu ne? Ali se dlje casa cakate? Jaz sem cistu laik pri teh stvareh user posted image

(odgovor članu Sanček)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Majčice 2017
6.9.2016 17:56:34   
Anonimen
Pozdravljene!

Še jaz se vam pridružujem user posted image

Po mojih izračunih imam PDP 2.5., čeprav sem se odločila da grem rodit 1.5., je tak lep datum user posted image Prvi pregled imam 19.9., kar se mi zdi pri mojem G kar hitro, ponavadi se dalj časa čaka za prvi pregled.

Jaz imam tudi drugošolko doma, je pa to moja tretja user posted image , druga se je lani decembra končala s SS user posted image

Nosečniških znakov imam nekaj, ampak ni pa nič kaj preveč hudo. Prsi me fajn bolijo, pa skoraj ves čas mi je majčkeno slabo, sploh zvečer. Ampak ni da bi morala bruhati, tako da se nič ne pritožujem user posted image Mi pa hrana prav nič ne paše, tudi lačna sem zelo redko, pa še takrat se mi nič ne lušta, jem pač ker je treba. Lansko leto, ko sem bila noseča nisem imela sploh nobenih znakov, pa se je potem slabo končalo, tako da sem zdaj prav pomirjena, ko ves čas čutim da se nekaj dogaja.

Povedala nisva še nikomur (razen eni sodelavki, ki je v bistvu sama ugotovila), tudi hčerki ne. Pred prvim pregledom ziher ne bova nič rekla, potem pa se bova odločila. Malo je tudi odvisno kdaj bom imela NS, če bova zdržala biti tako dolgo tiho. V službi ziher pred NS ne bom nič povedala. Bova pa definitvno najprej povedala hčerki, potem bo pa itak ona vsem povedala user posted image

Na NS se še nisem odločila, bom se po prvem pregledu, ker se mi zdi da tudi moj G dela NS in bom mogoče šla kar k njemu. Ne razmišljam še o tem v bistvu. V prvi user posted image sem imela to vse naštudirano, takoj po user posted image sem se že naročila na pregled in na NS, potem sem pa čakala da sem skoraj znorela user posted image Zdaj pa se mi zdi da me kar čas prehiteva, sem rabila skoraj 14 dni od user posted image da sem se naročila na pregled user posted image

A kaj pazite pri hrani? Jaz sem v bistvu že takoj nekaj najbolj kritičnih zadev izločila (npr. sveže meso in surova jajca), ampak sem pa od prve user posted image že skoraj vse pozabila kaj se sme in kaj ne. Vem da sem takrat zelo komplicirala in veliko stvari nisem jedla, zdaj pa kar gledam kakšno hrano in ne vem če naj jem ali ne user posted image

user posted image

(odgovor članu spelck)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Majčice 2017
6.9.2016 20:04:43   
SaschSasch
Jaz pri hrani pazim samo na plesnive sire in alkohol. Kavo bi pa rada zmanjšala,ampak bom videla,koliko bom uspešna,glede na ti,da sem danes poizkusila brez pa me je za znoret glava začela bolet (eden od mojih znakov nosečnosti je kar nizek pritisk).

Drugače bi pa najraje preskočila "dober nos" v nosečnosti,še posebaj zdaj v drugo (imam že enga čmrlja,ki je še v plenicah,in mi ta vonj res ne dogaja) 😥

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Majčice 2017
6.9.2016 21:02:04   
Mitra77
Jaz bom nuhalno delala pri svoji ginekologinji. Imam pa neprijeten občutek ob misli nanjo, tudi amniocenteze me je po pravici povedano kar strah... No, upajmo na najboljše.

(odgovor članu SaschSasch)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Majčice 2017
6.9.2016 21:13:45   
dramica
Uff koliko nas je :) bravo za nas :) jaz pri hrani crtam plesnive sire, suhe salame, alkohol pa pazim da ni prevec začinjeno.Sem pa zelo utrujena :p vsak dan pocivam..ce se le da.cakanje na pregled pa misija nemogoce😁😁😁

(odgovor članu Mitra77)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Majčice 2017
9.9.2016 13:38:10   
Dorskiy
Kaj zdaj user posted image a kar vse zaspane, da se tukaj nič ne dogaja user posted image
Jaz sem včeraj videla že svojo pikico - pikeca predčasno, ker sem ponoči imela neke težave pa sem htiro odletela na pregled, na rednega pa je treba počakat še malo. Ampak bo zdaj lažje hitro minilo! In glavno, da je vse okej.
Kako kaj počutje user posted image ?

(odgovor članu dramica)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Majčice 2017
9.9.2016 14:01:14   
Mitra77

IZVIRNO SPOROČILO: Dorskiy

Kaj zdaj user posted image a kar vse zaspane, da se tukaj nič ne dogaja user posted image
Jaz sem včeraj videla že svojo pikico - pikeca predčasno, ker sem ponoči imela neke težave pa sem htiro odletela na pregled, na rednega pa je treba počakat še malo. Ampak bo zdaj lažje hitro minilo! In glavno, da je vse okej.
Kako kaj počutje user posted image ?


Vesela zate! user posted image

Meni čedalje bolj vse smrdi, danes mi je bilo obupno slabo (bruhala nisem). Me je tudi močno zvijalo spodaj, kot da se mi bo vsak čas ulilo ter bolečine v križu. Komaj sem zdržala do konca službe... V prejšnjih dveh nosečnostih nisem imela nobenih težav. Res pa je, da sedaj nisem več mlada user posted image

(odgovor članu Dorskiy)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Majčice 2017
9.9.2016 15:10:15   
dramica
Pozdravljene :) Prvo ko pridem domov iz službe se moram najprej ulezt.Se pozna da nisem vec rosno mlada in ne 1,2 nosecka😊pa nic zato,samo da bo pikica ok.Obcasne slabosti,nora utrujenost😁sicer kar gte. Nikoli nisem bila utrujena to zdaj kar neki😁😁.Sicer pa že malo gledam vozičke☺zgodaj vem,ampak to mi je v užitek.so pa kar dragi.iscem marelo z jajčkom oz. Lupinico :) sicer je casa vec kot dovolj,ce pa katera ve za kak dober vozek bom vesela informacije :) uživajte nosečke

(odgovor članu Mitra77)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Majčice 2017
9.9.2016 15:10:17   
dramica
Pozdravljene :) Prvo ko pridem domov iz službe se moram najprej ulezt.Se pozna da nisem vec rosno mlada in ne 1,2 nosecka😊pa nic zato,samo da bo pikica ok.Obcasne slabosti,nora utrujenost😁sicer kar gte. Nikoli nisem bila utrujena to zdaj kar neki😁😁.Sicer pa že malo gledam vozičke☺zgodaj vem,ampak to mi je v užitek.so pa kar dragi.iscem marelo z jajčkom oz. Lupinico :) sicer je casa vec kot dovolj,ce pa katera ve za kak dober vozek bom vesela informacije :) uživajte nosečke

(odgovor članu Mitra77)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Majčice 2017
9.9.2016 17:02:42   
Anonimen
Pa je res precej mirno tukaj, očitno smo vse brez energije user posted image

Meni je vsak dan bolj slabo, ampak mi ne gre na bruhanje, pa se mI zdi da bI mI bilo lažje, če bI se zbruhala. Slabo mi ni edino kadar jem, ampak dobesedno dokler imam polna usta, 5 minut kasneje mi je spet slabo user posted image
Danes sem po zajtrku morala kar malo nazaj v posteljo zaradi slabosti, v službi sem pa nekaj časa prav mislila da ne bom zdržala do konca dneva.

Energijo imam pa na nuIi, vsak dan najkasneje ob 10 že spim, pa običajno hodim spat med 11 do 12.

IZVIRNO SPOROČILO: dramica

Sicer pa že malo gledam vozičke☺zgodaj vem,ampak to mi je v užitek.so pa kar dragi.iscem marelo z jajčkom oz. Lupinico :)



Si razmišljala kaj, da bi kupila rabljenega? Jaz ga bom ziher, ker so dosti cenejši, pa so pogosto skoraj kot novi. Edino na kolesih se pozna, da so že vožena, ampak itak se tudi na novem to vidi po prvem sprehodu. Ali pa če nujno hočeš novega, da ga kupiš v kaki tuji spletni trgovini? Jaz sem ga prvič kupila za 350 eur, pri nas so bili nad 700 eur takrat.
Jaz sicer gledala še nisem vozičkov, ampak itak načeloma vem kakšnega hočem, odločila se bom med dvema znamkama, ki sta mi obe isto všeč.

Lep dan in čimmanj slabosti user posted image

Anonimna user posted image

(odgovor članu dramica)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Majčice 2017
9.9.2016 17:47:06   
Anonimen
Tudi jaz ta teden po 3 testih, ki so pokazali user posted image ocitno noseca in najbrz majčica. Glede na to, da je to moja prva nosecnost, me je vseskozi strah, da bi slo kaj narobe... spontani splav ali kaj takega. Je se katera tako zaskrbljena? Drugace pa komaj cakam prvi pregled, da vidim, kako vse to izgleda. Si kar ne predstabljam, da se mi to res dogajauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Majčice 2017
9.9.2016 17:54:13   
Anonimen
Jst mam slabosti, sem čisto brez apetita, ponavadi mi še vode ne paše pi, joški me bolijo, bradavice me bolijo, ... sej je res da je 6 let od kar sm bla nazadnje nosečka, ampak sigurno nism mela takih težav ... mensezdiuser posted image

Utrujena sem ful, čist brez volje, da grem še sama sebi na živce, dobro da ne rabim hodit na šiht, k ne vem kako bi zmogla. Sam ko je pa treba spat, pa ne morm, prej lahko utrujena do amena, ko pa se uležem sem pa kot čuk user posted image .

Me pa zanima še neki ... sm v 5t1d in se mi zdi da se mi že pozna ... mislim, vem da ni to nos. trebuh, samo je glih na tem mestu ... a ma še ker te probleme?

anonimna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Majčice 2017
9.9.2016 18:04:19   
Dorskiy

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Slabo mi ni edino kadar jem, ampak dobesedno dokler imam polna usta, 5 minut kasneje mi je spet slabo user posted image


Meni nekaj podobnega user posted image ne vsak dan, ampak skoz pogosteje, danes spet, obupen dan je danes user posted image user posted image

Odgovor še na zadnjo Anonimno: Verjetno si napeta, napihnjena in se ti zato spodaj pozna, drugače so še sedaj čist mičkene pikice tole. Jaz opažam, da me vse hlače 'tiščijo', tud spodnjice, ampak ne zarad obsega, ampak samo tak občutek je.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Majčice 2017
9.9.2016 20:18:19   
Anonimen
eno vprašanje za tiste ki imate doma drugošolčke ... kdaj pa so rojeni?

Jst mam oktobrko :)

Anonimna user posted image

(odgovor članu Dorskiy)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Majčice 2017
10.9.2016 6:50:59   
Marion
Pozdravljene,

Ker naj bi bil pdp cisto konec aprila sem se rajsi prikljucila sem :) prvi pregled imam 19.9., zaradi vnetja in spikanja vse povsod in slabih brisov sem ze vidla uz v 6.tednu, tako da poleg obupnih slabosti dokazov ne manjka. Moja prva nosecnost, stara sem 33 let, zaradi vseh domnevnih tezav (pregrada, zamasen jajcevod, slabi brisi) ni bilo videti, da bo kdaj kaj, pa je ocitno uspelo ;) zaenkrat bolj v mislih uzivam v nosecnosti, ker v realnosti so v 6.tednu startale absolutno obupne slabosti, pocasna prebava, voh kot v znanstveni fantastiki, prsi noro obcutljive,glavoboli, hormonalni tobogani, utrujena pa kot nikdar prej! Za nekoga, ki prezivlja ful casa v gobanju in akciji je tole... Kar sprememba. Ampak, kot berem nisem edina & toje vcasih kr v tolazbo, ker vecina mojih prijateljic ze ima otroke & redko katera je izkusila kar opisujem. Potem se seveda vprasas, a je s tabo vse ok :) zaenkrat se ne gledam nikakrsne opreme, googlam minimalno (saj obstaja velika moznost, da si ze mrtev), vejo najini bliznji, tudi po ns ne bova javna vec kot to. Zanima me za katere preglede se boste odlocile poleg ns ter rednih seveda? Po folni imam tudi jaz obcutek, da mi je noro slabo, obstaja kaksna, ki jo lazje prenasate? Sicer imam pa itak obcutek, da imam pred gripozno stanje ze 3 tedne, samo srcno upam da izzveni do konca prvega trimesecja :) morala sem nekomu potarnati, obljubim da ne bo stalno tako. Vsem lep pozdrav & energicne dneve :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Majčice 2017
10.9.2016 12:25:54   
Soncek555
Punce jaz vas žal zapuščam... Včeraj je prišlo do ss v 8. tednu. user posted image

Želim vam lepo in čimbolj brezskrbno nosečnost.

(odgovor članu Marion)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Majčice 2017
10.9.2016 14:50:50   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

eno vprašanje za tiste ki imate doma drugošolčke ... kdaj pa so rojeni?

Jst mam oktobrko :)

Anonimna user posted image


Moja drugošolka je novembrka, ampak bi morala biti oktobrka, pa je majčkeno zamudila. A si bila takrat tudi na rr? Mogoče se "poznava" user posted image

Anonimna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Majčice 2017
10.9.2016 19:05:57   
dramica
Sonček bodi dobro drži se..tudi zate posije sonček.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Majčice 2017
10.9.2016 20:14:04   
Dorskiy
Sonček, drži se user posted image <3

Marion, dobrodošla :)

(odgovor članu dramica)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Majčice 2017
11.9.2016 7:59:24   
kraljicna
Pozdravljene punce. Pridruzujem se vam s previdnostjo, saj sem pred 2. mesecema imela SS v 7. tednu in bo ta obcutek, "da lahko gre kaj narobe", najverjetneje ostal do konca nosecnosti. Ceprav je to del narave, ki za nas poskrbi bolj, kot si sami mislimo. Ampak vseeno...No, da se na kratko predstavim. Otrok se nimam in si jih zelo zelim. Stara sem skoraj 30. PDP po svojih izracunih imam 12.5.2017. Prvi pregled pa bo 5.10.2016. Nosecniski znaki so sedaj v 2. nosecnosti malo drugacni. Ze pri testih je drugace. V 1. je bilo tako, da sem na 1. test, ki sem ga naredila po 4. dnevu izostanka M, moraa kar dobro pogledati tisto 2. crtico. Cez 1 teden se je ze boljse videla. Potem pa sem naredila se elektronski ClearBlue, ki mi pa tudi ni pravilno pokazal tednov nosecnosti. Zato sedaj, ko sem naredila samo en navadni test, ki mi je pokazal nosecnisko crtico ze pred kontrolno, in je bila tako velika, da so se mi ocke kar svetile od srece, cutim, da bo vse v redu. Drugace pa me prsa bolijo manj, vendar pa je prisotna slabost, ki se pojavlja, ko se ji zazdi :) Pa utrujena sem zelo...Ker se med tednom vozim v sluzbo skoraj 1 uro, se mi zdi, da ko pridem domov, bi sla kar spat do naslednjega dne. To mi nic ni vsec. Ampak upam, da bo boljse. Drugace pa tiste, ki ze imate otrocke, kdaj ste povedale sefom za nosecnost? Jaz sem komaj dobila sluzbo in bom morala zanjo povedati takrat, ko bo sla sodelavka, ki jo bom nadomescala, v porodnisko. Kak nasvet bo dobrodosel...Pa lepo nosecnost vsem sreckam! Aja, tudi na fb se vam pridruzim malo kasneje, v oktobru.

(odgovor članu Dorskiy)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Majčice 2017
11.9.2016 18:45:51   
Anonimen
:)

< Sporočilo je popravil sončenk -- 11.9.2016 18:51:46 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




poporodna depresija
nataly33

ali ste kdaj (ali trpite) trpele za poporodno depresijo?

DA (45%)

NE (55%)


Število vseh glasov: 121

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!