|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2017
11.9.2016 18:48:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

eno vprašanje za tiste ki imate doma drugošolčke ... kdaj pa so rojeni?

Jst mam oktobrko :)

Anonimna user posted image


Moja drugošolka je novembrka, ampak bi morala biti oktobrka, pa je majčkeno zamudila. A si bila takrat tudi na rr? Mogoče se "poznava" user posted image

Anonimna user posted image



Ja, sem bila na rr.
Iz kje pa si?


Anonimna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Majčice 2017
11.9.2016 19:20:28   
Anonimen
Anonimna user posted image

Ali so tvoje začetnice M.B., hčerino ime pa na A?



Anonimna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Majčice 2017
11.9.2016 20:23:48   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Anonimna user posted image

Ali so tvoje začetnice M.B., hčerino ime pa na A?



Anonimna user posted image


Ne niso user posted image Mislim pa da vem katero si mislila. Jaz sem iz Ptuja. Od kod si pa ti? Saj če zdaj ne bova pogruntali, pa potem ko več ne bova anonimni.

Anonimna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Majčice 2017
11.9.2016 20:25:09   
natty23
O punce pozdravljene.Najprej čestitke vsem bodočim mamicam Kako sem vesela,ker sem vas našla Tukaj še ena srečka nosečka.V četrtek 8.9.sem zagledala dve najlepši črtici in naslednji dan potrdila z digitalnim.Sem sedmih nebesih😀Moja zadnja M 6.8.2016,torej nekje v sredini maja bi imela pdp,seveda pa ima zadnjo besedo ginekolog.Prvi pregled imam 29.9.2016.Počutje razen bolečih prsi in občasnih krčev je ok.Upam,da zo.rundo bo vse ok.Leta 2011 sem imela abrazijo.Tokrat sva rabila pol leta,da nama je uspelo.Se veselim klepeta z vami,upam da me sprejmete medse😀
Lp,Natty

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Majčice 2017
11.9.2016 20:46:25   
natty23
Heiii punce,tukaj še ena srečka nosečkaaa😀3 testi pozitivni 8 9.2016.
Pdp nekje 17.5.2017.Čestitke vsem bodočim mamicam...jaz sem imela abrazijo-odmrtje ploda,sedaj pa pol leta truda končnooo plusek.Stara sem 27 let in to bo moj prvi otrok.Nas je pa velikoooo...rabimo že seznam😀

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Majčice 2017
11.9.2016 20:54:27   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Anonimna user posted image

Ali so tvoje začetnice M.B., hčerino ime pa na A?



Anonimna user posted image


Ne niso user posted image Mislim pa da vem katero si mislila. Jaz sem iz Ptuja. Od kod si pa ti? Saj če zdaj ne bova pogruntali, pa potem ko več ne bova anonimni.

Anonimna user posted image



O.k., pol pa edina k mi pride na misel je T.P., hči pa T.?

Pa jst sm tok firbčna da nebo šlo, dokler ne ugotovim user posted image

Jst sm takrat bla iz Lj, zdej sm se pa preselila na Koroško.

Anonimna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Majčice 2017
11.9.2016 20:56:58   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Anonimna user posted image

Ali so tvoje začetnice M.B., hčerino ime pa na A?



Anonimna user posted image


Ne niso user posted image Mislim pa da vem katero si mislila. Jaz sem iz Ptuja. Od kod si pa ti? Saj če zdaj ne bova pogruntali, pa potem ko več ne bova anonimni.

Anonimna user posted image



O.k., pol pa edina k mi pride na misel je T.P., hči pa T.?

Pa jst sm tok firbčna da nebo šlo, dokler ne ugotovim user posted image

Jst sm takrat bla iz Lj, zdej sm se pa preselila na Koroško.

Anonimna user posted image


Vem kera si ... iz foruma ... tko mal mam nekje spomin iz slike na profilki rr ... :D

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Majčice 2017
11.9.2016 21:01:10   
Anonimen
A ti je ime na M, mala pa na T, če se prav spomnim?
Meni je na A.

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Majčice 2017
11.9.2016 21:01:45   
Anonimen
jaaa :)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Majčice 2017
11.9.2016 21:03:07   
Anonimen
mah ... sm se izdala ...že 2. ... pa nej bo ... sam anonimna user posted image


Še skrivamo ... dokaj neuspešno pri sorodnikih ... ampak skrivamo :D

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Majčice 2017
11.9.2016 21:04:43   
Anonimen
Takoj ko si napisala da si se preselila na Koroško, mi je bilo jasno. Ampak veš da sem jaz imela v mislih, da si ti potem bila še enkrat noseča user posted image Očitno ne user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Majčice 2017
12.9.2016 9:30:52   
Sanček
Pozdravček vsem novim user posted image .

Anonimen- moj sinko je konec novembra :)

Sonček user posted image , upam da vam čimprej posije novi sonček!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Majčice 2017
12.9.2016 9:35:01   
natty23
Pozdravljene.Ja velikooo nas je...izgleda da je bilo poletje plodno😀
Kako se ve počutite,jemljete folno?Jaz imam samo boleče prsi in občasne krče ter povečan izcedek...sedaj sem v 6 tednu😀
Jemljem pa folno Elevit,ker sem zelo izbirčna pri hrani in on ima kar veliko potrebnih vitaminov😀

(odgovor članu Sanček)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Majčice 2017
12.9.2016 9:38:01   
Sanček
Sicer se počutik kar ok , imam dneve ko mi je malo slabo, in ko sem zeloo utrujena, in kar spala bi :),
Tudi sama jem folno Elevit, vendar zaradi tega ker je brez joda- zaradi ščitnice

(odgovor članu natty23)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Majčice 2017
12.9.2016 9:42:07   
natty23
Super.Jaz pa moram prenehati biti izbirčna.Kdaj imaš prvi pregled?Jaz 29.9...komaj čakam😀
Čeprav dnevi kar bežijo,tik tak bo tu dan D...da se pa ne bomo sprašwvale drug druge o datumih...bom poskusila najti čas in narediti seznam...da bo bolj pregledno😀

(odgovor članu Sanček)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Majčice 2017
12.9.2016 9:49:09   
Sanček

IZVIRNO SPOROČILO: natty23

Super.Jaz pa moram prenehati biti izbirčna.Kdaj imaš prvi pregled?Jaz 29.9...komaj čakam😀
Čeprav dnevi kar bežijo,tik tak bo tu dan D...da se pa ne bomo sprašwvale drug druge o datumih...bom poskusila najti čas in narediti seznam...da bo bolj pregledno😀



Jaz imam prvi pregled 4.10. se mi zdi da bi me lahko prej naročila kakor gledam vas da ste nekje po 20.9 že naročene... user posted image se ka vleče do tega prvega pregleda user posted image

(odgovor članu natty23)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Majčice 2017
12.9.2016 9:53:57   
natty23
Veš,po eni strani imam raje kasneje..ker če je pa prezgodaj,pa da se kaj še ne vidi,pa panika.Jaz bom takrat nekje v 8 tednu...ampak kot zanalašč mojega gibekologa en mesec ni in bo nadomestni...ampak to ni pomembno,pomemben mi je srček😀Ker pred 5 leti ga ni bilo😞.
Ampak sedaj sem pozitivna in vem da bo vse ok...tako je bilo pač namenjeno.Ampak je pa tak dober občutek,ko vemo da nosimo mala bitjeca😀
Se pa probam tudi jaz zamotit so prvega pregleda,ampak je res težko😉

(odgovor članu Sanček)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Majčice 2017
12.9.2016 9:57:55   
Sanček

IZVIRNO SPOROČILO: natty23

Veš,po eni strani imam raje kasneje..ker če je pa prezgodaj,pa da se kaj še ne vidi,pa panika.Jaz bom takrat nekje v 8 tednu...ampak kot zanalašč mojega gibekologa en mesec ni in bo nadomestni...ampak to ni pomembno,pomemben mi je srček😀Ker pred 5 leti ga ni bilo😞.
Ampak sedaj sem pozitivna in vem da bo vse ok...tako je bilo pač namenjeno.Ampak je pa tak dober občutek,ko vemo da nosimo mala bitjeca😀
Se pa probam tudi jaz zamotit so prvega pregleda,ampak je res težko😉

jaz bom 10 teden takrat (4.10.), sem ravno prejšni teden gledala da sem v prvi nosečnosti imela pregled točno na 8 teden :). Sej ravno to da slišiš tisti srček in veš da je vse ok a ne...

(odgovor članu natty23)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Majčice 2017
12.9.2016 11:16:51   
natty23
Tako je😀
Evo zdaj pa šibam v službo,ta teden sem popoldne😀
Lep dan vsem nosečkam❤

(odgovor članu Sanček)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Majčice 2017
12.9.2016 17:59:24   
Anonimen
jao ... a ma še ker nenormalen apetit, pol čez dan sploh ne, popoldan pa spet?

Pa jst mam taka nihanja znakov ... včasih me bolj bolijo dojke pa nipli, včasih manj, ... a ma še katera tko?

(odgovor članu natty23)
  Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Majčice 2017
12.9.2016 18:02:00   
Newby
Pozdravljene:)

Evo, še ena majčica več. ZM sem imela 30.julija, tako da predvidevam, da bo pdp maja nekje. Počutim se tako tako, občasno imam rahle krče, pa apetit je na nuli, težko spravim vase karkoli. Pregled še ne vem, kdaj imam, ker sem ravno menjala ginekologinjo...

(odgovor članu natty23)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Majčice 2017
12.9.2016 18:03:49   
natty23
Ja jaz imam apetit bolj v kontra smer...ponavadi skoz sladko,slano,vse po vrsti jem..sedaj pa jem večkrat po malem..ampak za to,ker vem da moram😀
Prsa so tudi občutljiva bolj med spanjem...imam pa občasna špikanja....drugega pa ne...
Sanček,kar ti paše to jej...razen sladkega ne priporočajo preveč...jaz imam bolj težavo,ker ne jem zelenjave kaj preveč...in probam veliko drugega😀😀

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Majčice 2017
12.9.2016 18:05:44   
natty23
Newby..dobrodošla in čestitke...evo moj apetit tudi na nuli...drugače imam pa iste znake kot ti😀
Iii koliko majčic nas je...jupiii😀

(odgovor članu natty23)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Majčice 2017
12.9.2016 18:09:02   
Newby
Maj bo očitno kar pester... kdaj ste/bote povedale za nosecnost? Jaz bi najraje kar takoj vsem, ampam ko berem forume, koliko je spontanih splavov, razmisljam, da je bolje pocakati najmanj do NS?

(odgovor članu natty23)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Majčice 2017
12.9.2016 18:57:25   
natty23
Jaz sem že povedala bliznjim in prijateljican.Kajti poznajo mojo zgosbo in v vsakem primeru mi je ok če vedo.Me ne moti.😀
Drugace pa jaz ne vem ali bo sla na NS ali ne..ker poznam veliko primerov,ko si jim rekli da imajo 40% ali 50% možnosti,da je okvara na otroku...rodili so se pa zdravi...in brezveze sekeracija...ne vem,sem mlada in zdrava (27let)...kaj vi mislite o tem...?😀

(odgovor članu Newby)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?