|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2017
15.9.2016 15:07:28   
žwerčica
Živjo. Prosim da tudi mene vpišete na seznamček. Pravkar sem se vrnila s prvega pregleda, plodek je, srček je... jaz pa izredno srečna!
PDP: 9.5.
Še ostali podatki: 29 let, LJ, to bo moj prvi otrok :)

Pozdrav vsem!

(odgovor članu lillith82)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Majčice 2017
15.9.2016 20:45:21   
Mitra77
Ste se že vse preselile na FB? Kje vas najdem?

(odgovor članu žwerčica)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Majčice 2017
15.9.2016 21:04:06   
natty23
Dobrodošla Žwercica...sem vesela zate😀
Joj ne vem,kako najti F skupini😞
Jaz še nisem tam...upam samo,da je skrita... kako se počutite sonosečke?😀

(odgovor članu Mitra77)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Majčice 2017
15.9.2016 21:12:20   
Dorskiy
Zaenkrat je fb skupina privat skrita in se je ne da najti. Oglasite se lahko pri meni (zasebno sporočilo) kjer mi napišete vaše ime pa priimek na fb, jaz vas dodam med moje prijatelje ker samo tako vas lahko spravim v skupino - oziroma tiste, ki so že v skupini lahko druge punce tudi dodajajo.

(odgovor članu natty23)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Majčice 2017
15.9.2016 22:08:29   
Pigy
pozdravljene vse nove. toliko ste načvekale da sploh ne vem kje sem ostala.

Jaz sem 13 imela prvi pregeld, vse super. vesela sem da so se krvavitve tudi umirile. :)

zaenkrat se počutim uredu, razen nočne slabosti, ki trajajo občasno čez dan. Ampak se da preživet.

naslednji pregled 11.10 . tukaj mi zgleda nuhalne nimamo, ker ginek ni nič omenila. jaz pa tudi nisem spraševala.

Sem pa vesela da imam super ginekologinji, ki me spominja na mojega ginekologa iz ljubljane :)

Hčerka vsa navdušena nad mojo nosečnostjo, vsak dan preverja trebuh (če je zrastel kej)user posted image

Mi pa RR na telefonu noče odpirat, tako da bolj fb gledam

_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu Dorskiy)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Majčice 2017
15.9.2016 22:31:53   
Kepica2
Pozdravljene :)
Tudi jaz sem imela SS letos maja v 6.tednu. Sedaj pa se mi ja pokazal plusek in imam prvi pregled cez 14dni. Upam na najbolse user posted image
Kar se tice pa ingverja iz mojih izkusenj so mi pa strogo prepovedali uzivati kar usebuje ingver ker baje spodbuja k splavu.
Drugace pa nimam nobenih posebnih znakov razen bolecin v prsih glavobolov in utrujenost user posted image

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Majčice 2017
16.9.2016 10:30:58   
lillith82
A ima katera izmed vas tudi to grdo razvado, da kadi? Jaz sem sicer takoj ob user posted image rekla da je konec s cigareti, vendar kot res strastna kadilka, imam sedaj hudo krizo. Danes zjutraj sem ga prizgala in sedaj me seveda pece vest, mi pa tako pasejo da bi jih jedla. Je bolje da postopoma neham? Upala sem da mi bojo med nosecnostjo zasmrdeli, ne pa da mi pasejo se bolj user posted image

_____________________________

I don`t know where i`m going...but i sure know where i`ve been

(odgovor članu Kepica2)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Majčice 2017
16.9.2016 10:41:47   
Kepica2
Kar se tice kajenja in cigaret ije meni ginekologinja svetovala naj ne preneham ampak zmansam zaradi tega da telo ne pade v sok in posledicno poskoduje otroka(plod).. Sem tud sama kadilka ampak opazam da mi vedno manj pasejo cigareti.. user posted image

(odgovor članu lillith82)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Majčice 2017
16.9.2016 10:47:44   
lillith82
Kepica2 hvala user posted image jaz upam da mi kmalu zasmrdijo. Sem ze zelo zmanjsala in ze to stejem za uspeh, upam pa da mi kmalu uspe cist nehat.

_____________________________

I don`t know where i`m going...but i sure know where i`ve been

(odgovor članu Kepica2)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Majčice 2017
16.9.2016 14:27:11   
Mitra77
Zmanjšujem čike, že v obeh nosečnostih prej sem do konca zmanjševala in na koncu celo nehala... potem po koncu dojenja pa spet začela...

(odgovor članu lillith82)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Majčice 2017
17.9.2016 8:14:16   
natty23
Hei nosečke...čestitam za nove pluske in uspešne 1.preglede😀
Glede grdih navad pa tako,da vsaka ima kaksno...jaz hvalavogu ne kadim,sem pa rada spila on.kosilu,večerji kaksen kozarcek ali dva...mi pa zdaj ne paše tok...vedno rečejo,jej in pij kar ti pase...tidi cigarete ne morte kar presekat.to verjamem...je pa slaba vest ja.. ah kaj hočmo,vse za zdrave štručke.Drugače počutje ok,upam se vnaprej da bo tako...spim bolj slabo..slabosti so rahle zjutraj,kavo tako raje spijem pop.Trebušček je lepo napet.. 😀
A ima katera šanse za dvojčke?😀
Jaz kar dvojne😃

(odgovor članu Mitra77)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Majčice 2017
17.9.2016 8:34:48   
dramica
Živjo :) moja slaba navada je vse kar diši po sladkem😊.Povejte če katero kaj zbada spodaj?mene danes zelo in obcutek kot pri menstr. Napet,rahla topa bolečina.Upam da je to le od rasti maternice😐in da v ponedeljek zjutraj vidim naše dete :)))iii seveda tudi komaj čakam slišati ❤.Bodite lepo in uživajte v nosečnosti :)

(odgovor članu natty23)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Majčice 2017
17.9.2016 8:45:51   
natty23
Ja Dramica tudi mene občasno špika,rahli krči in kot menstruacijski...edino malo bolj rahli...odvisno od dneva...ampak mislim,da je to kul.Ali imaš tudi kaj povečan beli tok,jaz kar...upam,da mine😀
Ooo že v ponedeljek,v katerem tednu pa si sedaj?Evo jaz pa pregled čez 12dni😀Komaj čakam...takrat bom proti koncu 8 tedna pomojem...😀
Ja moja največja želja je slišati srček😀

(odgovor članu dramica)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Majčice 2017
17.9.2016 9:07:32   
Newby
Kar malo zavidam tistim, ki imate pregled tako kmalu. Jaz ga imam sele 6.oktobra, to je 9 tednov in pol po zadnji M. Se mi ze takooo vlece to cakanjeuser posted image

(odgovor članu natty23)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Majčice 2017
17.9.2016 9:09:10   
dramica
Natty 23 nimam belega toka.Sem pa 7 ted.+4 dni:) 

(odgovor članu natty23)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Majčice 2017
17.9.2016 9:20:12   
natty23
Ja res,prvi pregled je kar daleč,poskusim čimmanj o tem premišljevati😀
Meni je vseeno kdaj,samo da je vse okey😀
Ja ta teden mislim,da jih ima kar nekaj pregled...😀
Srečno vsem😀

(odgovor članu dramica)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Majčice 2017
17.9.2016 12:41:09   
Anonimen
Jaz imam pa prvi pregled v ponedeljek user posted image in se ge prav veselim. Samo da izvem da je vse ok, ker me občasno kar neka nesmiselna panika daje, da je kaj narobe.
Slabosti so se mi te teden kar malo umirile, me je pa ujel grozen prehlad, tako da me še zaradi tega dodatno daje utrujenost.
Hrana mi pa še vedno kaj dosti ne paše, zdaj ko zaradi prehlada nič nima okusa, pa še toliko bolj ne. Kar je pa najbolj zanimivo je pa da mi kava sploh ne paše. Prej sem jih običajno spila 4-6 na dan, zdaj pa eno pa še ta mi kaj dosti ne paše.

Anonimna user posted image

(odgovor članu natty23)
  Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Majčice 2017
18.9.2016 12:19:35   
Anonimen
Čestitke vsem nosečkam... Upam, da se vam bo vse srečno odvijalo. Stvari so vseeno tako zgodaj, da nikoli ne veš, in me kar stisne, ko preberem, da se je kakšna poslovila it teme...

Mene je ravno danes zjutraj čisto potrlo in sem mislila, da je tudi z mojo nosečnostjo konec user posted image
Sem imela zjutraj krvav izcedek nekaj časa in sem takoj pomislila na najslabše... Sedaj se mi zdi da je bolje in ni več krvi, tako da sklepam, da je vse vredu (verjetno bi bilo veliko več krvi, če bi šlo dejansko za splav?). Do pregleda je še kar dolga, ampak sedaj nevem ali bi mogoče klicala in omenila to ginekologu. Kakšne so pa vaše izkušnje s tem? Je šla katera kaj prej na pregled, če je omenila, da krvavi ali kaj podobnega? Verjetno kaj veliko tudi ne morejo narediti tako zgodaj, da bi karkoli preprečili...
Upam, da bo vse vredu...user posted image

Anonimna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Majčice 2017
18.9.2016 13:30:34   
Londi
Pozdravljene vse majčice 2017!
Tudi jaz se pridružujem našemu kramljanju. Stara sem 28 let, PDP pa 10.5.2017.
Ker sem lani v tem času že imela spontani splav zaradi nosečnosti brez ploda, sem
sedaj veliko bolj previdna. In tudi strah je še vedno prisoten in bo vse do prvega
pregleda, ki bo komaj 30.9. Uffffff ... user posted image , kje je še to 😀. Drugače
pa bi to bil prvi otrok, ki si ga zelo želim user posted image , hihi. Lep pozdravček vsem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Majčice 2017
18.9.2016 14:04:59   
natty23
Hei punce...Anonimna...ravno včeraj sem govorila s kolegico,ki je rekla,da je v obeh nosečnostih krvavela in je bilo vse ok...samo neke tablete je dobila...jaz ko sem imela pred leti odmrtje ploda,sem imela samo rahle rjave izcedke...tako da,da bos pomirjena...pojdi do svoje G...po občutku😀
Držim pesti,da bo vse ok...ja jst imam beli tok in vsakih pol ure sem na Wc....joj,res upam da bo z vsemi plodki ok...res res čimveč optimizma vsem...
Vsem nosečkam pa dobrodošleeeee😀

(odgovor članu Londi)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Majčice 2017
18.9.2016 15:53:31   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mene je ravno danes zjutraj čisto potrlo in sem mislila, da je tudi z mojo nosečnostjo konec user posted image
Sem imela zjutraj krvav izcedek nekaj časa in sem takoj pomislila na najslabše... Sedaj se mi zdi da je bolje in ni več krvi, tako da sklepam, da je vse vredu (verjetno bi bilo veliko več krvi, če bi šlo dejansko za splav?). Do pregleda je še kar dolga, ampak sedaj nevem ali bi mogoče klicala in omenila to ginekologu. Kakšne so pa vaše izkušnje s tem? Je šla katera kaj prej na pregled, če je omenila, da krvavi ali kaj podobnega? Verjetno kaj veliko tudi ne morejo narediti tako zgodaj, da bi karkoli preprečili...
Upam, da bo vse vredu...user posted image

Anonimna user posted image


Žal te moja izkušnja ne bo potolažila. Pri meni se je začelo z roza sluzjo (čisto malo, samo na papirju, ko sem se obrisala). pa so rekle punce, da je to čisto normalno v N. Čez nekaj ur pa se je pojavila kapljica krvi, ki se je v roku 2 ur spremenila v krvavitev. Ko sem naredila test N, mi je pokazal negativno (en teden prej sem naredila vsaj 5 različnih testov, ki so bili vsi po vrsti pozitivni).

Poznam pa punce, ki so krvavele prve 3 mesece redno, pa imajo sedaj že vse otročke v naročju, tako da ...
Na tvojem mestu bi se jaz šla pokazat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Majčice 2017
18.9.2016 17:36:22   
kraljicna
Tudi jaz se pridruzujem nasvetu Damuš. Idi se cimprej pokazat. Najverjetneje ni nic resnega, pa se ti bos pomirjena. Ce bi prislo do SS, bi zagotovo vedela. Tisti krci, ki so podobni M, so kar mocan znak.

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Majčice 2017
18.9.2016 18:49:30   
Anonimen
Pozdravljene Majčice ;)

Pred 1 tednom sem tudi sama naredila test in trenutno sem v 8. tednu nosečnosti po zadnji menstruaciji. Ker sem imela cel čas krče, sem mislila, da se pripravlja menstruacija in sem čakala.
To bo moj drugi otrok, tega sva kar nekaj časa čakala :)
Še vedno imam krče kot da bom dobila menstruacijo, cela napihnjena, slabo mi je, utrujena sem,......ahhhhh.
V prvi nosečnosti mi je bilo slabo skoraj celo nosečnost.....upam, da bo sedaj drugače.
Jutri pokličem za prvi pregled in upam, da bo vse ok in da mali pikici bije srček.
Na FB se vam pridružim po nuhalni.

Lp,
Srčica

(odgovor članu kraljicna)
  Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Majčice 2017
18.9.2016 19:40:33   
Tinkica33
Pozdravljene :-) Evo, sem še ena takšna, ki je dolgo čakala s testom, ker imam enake krče, kot pred m... Glede na zm sem že v 8T, po mojih izračunih naj bi bil PDP 10.5. Želim vam lepo nosečnost in čim manj skrbi ;-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Majčice 2017
18.9.2016 21:07:29   
dramica
Pozdravljene vse nove sonosečke pa tudi ostale že prisotne 😊želim vam čim lepšo in zdraho nosečnost:)
Danes mi je mož poved da se mi še pri nobeni nosečnosti ni tako zgodaj pokazal trebušček.seveda njemu je to zelo všeč jaz bi pa rada še malo skrila zaradi službe..ne čutim da bi bila napihnjena pa sem se vprašala kako izgleda oz. Kako zgodaj se pokaže buši kadar je mamica moseča z dvojčki😯😁malo čudno se mi zdi da bi se mi v 9 tednu že poznalo😯

(odgovor članu Tinkica33)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Ideja za posel
nada56

Radi bi sli na samostojno podjetniško pot, pa nimate primerne ideje. Bi si pomagali s seznamom izdelanih idej na internetu in za to placali?

če se odločas na svoje moraš imeti idejo že v glavi (68%)

če so ideje realistične in dobro razdelane bi tudi plačal za informacije (18%)

za dobro idejo bi placal do 20 eur (4%)

plačal bi za več razdelanih idej do največ 30 eur (4%)

internet je odličen vir informacij, a zaupal bi previdno (7%)


Število vseh glasov: 28

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!