|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junij 2017 ❤️
9.10.2016 21:59:33   
Anonimen
Jst sm za skupino, kakrsnokoli sam da se ne vidii kdo je v njej.. da ne bi cel FB zvedu pred druzino😂😂😂

Jst sm vceri praznovala 30ko, spila pa sam eno pijacko😄 Mi pa zadnje cajte ne pase toliko sladko kot ponavadi, ker sm kr sladkosneda.. vceri sm pa sam polovico kosa torte pojedla😳 Slabo mi je se zmeri na intervale.. komi cakam torek da vidim kok je vrednost bHcg..

user posted image

(odgovor članu ječi12)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Junij 2017 ❤️
10.10.2016 7:59:45   
ječi12
Sm nardila fb skrito skupino. Loh dodajam samo moje prjatle tko da mi piste na Zs da si zamenjamo imena in dodamo in vas dam v skupino...sm jo tko skrila z zdj, kasnej jo loh pa se vedno tko damo da je vidna ampak da so posti skriti....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Junij 2017 ❤️
10.10.2016 8:00:58   
ječi12
Anonimna vse najboljseeeee!!! Sva isti letnik 😉 Vagica si....lepo da ste praznovali, zdj pa sam da se vse zelje izpovnejo 😀

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Junij 2017 ❤️
10.10.2016 13:27:34   
meandmini
Jst sm za to da imamo popolnoma skrito skupino, tako da nobedn ne vidi niti, da obstaja...sej ne rabimo da nas folk najde. Pomoje se nas bo že tako nabralo dovolj...če je preveč folka v skupini je itak brezveze (tam do okoli 100 je čisto dovolj) - mora bit malo povezanosti in zaupanja...

No, sem se pa danes naročila na prvi pregled user posted image 4.11. je moj datum. Še skoraj cel mesec za čakat... user posted image

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Junij 2017 ❤️
10.10.2016 13:43:01   
Adelle
No pa evo ne bom vec anonimna tuki😄 Mogoce se me nobena ne bo spomnila, mogoce me bo pa kaksna prepoznala iz vec tem pod neplodnostjo..

Hvala za cestitke za RD😀 Mislim da lepsega darila ne bi mogla dobiti a ne 💗

V glavnem jst mam jutr krvni test in potem bomo vidl naprej..

Me pa nekaj zanima... dva meseca nazaj sm kupila karte za London (obisk sestre) in naj bi sla 24-29 novembra.. a mislite da bo to izvedljivo glede na stanje?


(odgovor članu meandmini)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Junij 2017 ❤️
10.10.2016 13:50:29   
meandmini
Pomoje London ne bi smel bit problem...itak je blizu, ni kakšna eksotika..

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Junij 2017 ❤️
10.10.2016 13:53:09   
ječi12
Komot je skos skrita...skupina ;) se strinjam glede zasebnosti pa slikc al cesarkoli...

Bomo skupaj odstevale do pregleda, upam da nam hitro mineeee....

(odgovor članu meandmini)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Junij 2017 ❤️
10.10.2016 13:53:30   
ječi12
Js tut mislm da London komot!

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Junij 2017 ❤️
10.10.2016 14:04:43   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Adelle

No pa evo ne bom vec anonimna tuki😄 Mogoce se me nobena ne bo spomnila, mogoce me bo pa kaksna prepoznala iz vec tem pod neplodnostjo..

Hvala za cestitke za RD😀 Mislim da lepsega darila ne bi mogla dobiti a ne 💗

V glavnem jst mam jutr krvni test in potem bomo vidl naprej..

Me pa nekaj zanima... dva meseca nazaj sm kupila karte za London (obisk sestre) in naj bi sla 24-29 novembra.. a mislite da bo to izvedljivo glede na stanje?




Čestitke. V London greš lahko brez težav. Jaz še vedno potujem. Pa tudi na vse službene poti z letalom grem normalno.

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Junij 2017 ❤️
10.10.2016 14:07:14   
katjesss
2x se spim pol pa tudi jaz zvem svoj termin :D racunam na zadnji teden v oktobru ali prvi teden v novembru user posted image

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Junij 2017 ❤️
10.10.2016 14:14:43   
ječi12
Katjesss kasn cudn dopust ma tvoja g user posted image upam da dobis zadnji tedn oktobra da bos mela med prazniki ze slikco doma ;)

Evo skupinco bomo na fb tut napovnle, pisite mi na zs...

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Junij 2017 ❤️
10.10.2016 14:20:24   
katjesss
Res je :D je blo receno do 11.10. ..tako da mislim, da so jutri se na dopustu

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Junij 2017 ❤️
10.10.2016 14:48:14   
Anonimen
Ojla žverglice user posted image
Anjadr žal mi je za tvoji dve črtici. Čimprej mimo, počakaj do naslednje M in spet akcija ...

Tudi sama se strinjam, da skupina na FB ostane skrita.
Drugač pa, pregled imam že ta konec tedna na polnih 7t. Če bo vse ok, se pridružim na FB. Po zm bi bil rok nekje 2.6., kar poreče dr. sporočim...

Lepo se imejte...in se kmalu javim.
user posted image

(odgovor članu katjesss)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Junij 2017 ❤️
10.10.2016 21:30:14   
pikica31
Oooj. Šhith. Nek krvav izcedek imam... :(
Ziher bo šlo naprej .. :(
A je katera kaj krvavela? Lepo spite

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Junij 2017 ❤️
10.10.2016 21:38:17   
ječi12
Pikica31 js sm mela prejsno N kr ene parkrat izcedke pa je blo vse ok....tokrat sm mela po SO en dan rjav izcedek, zdj trkam je kul, srcno upam da tako ostane...

Upam da tudi pri tebi ostane samo pri izcedku in se kmalu neha....drzim pesti....

(odgovor članu pikica31)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Junij 2017 ❤️
11.10.2016 8:50:04   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: pikica31

Oooj. Šhith. Nek krvav izcedek imam... :(
Ziher bo šlo naprej .. :(
A je katera kaj krvavela? Lepo spite



Pikica, nevarno je, če je sveža kri. Pri meni je bil avgust najprej rahel roza izcedek, kasneje pa sveža kri. Jaz sem takoj šla naredit test nosečnosti še enkrat, pa je bil negativen.

Poznam pa punce, ki so v prvih mesecih pogosto krvavele, pa je bilo vse ok. Držim pesti, da zate velja ta varianta.

Kako je pa danes z izcedkom?

(odgovor članu pikica31)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Junij 2017 ❤️
11.10.2016 11:01:03   
katjesss
Pikica31 drzim pesti, da je vse ok....kako kaj danes kaze, se umirilo?

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Junij 2017 ❤️
11.10.2016 13:10:14   
pikica31
Ojla.ma ne vem.mal rjav se mi zdi.da se se pozna na vlozku.sem pisala privat ginekologinji kjer sem drlala ze prejanjic nuhalano.pa je rekla naj se pridem pokazat.pa ne vem al naj grem al pocakam. Do srede na pregled? Lp.

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Junij 2017 ❤️
11.10.2016 14:09:19   
Adelle
Pikica drzim pesti.. je pa vse odvisno tud ce se gres pokazat zna bit prezgodi pa ti nc ne morjo povedat.. tko se je meni dvakrat zgodilo..tko da sm bla se bolj zmedena pol..

No pa se moj report: test bHcg je pokazal visoko vrednost in sicer 1136😄😄😄😄
Kar pomeni da ce bo vse po sreci bomo mel dojencka al pa dva😂 Prvi pregled imam 25.10 pri zdravniku ki je vodil moj IVF postopek, pol pa 11.11 pri svojem ginekologu😀

(odgovor članu pikica31)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Junij 2017 ❤️
11.10.2016 14:25:51   
ječi12
Ojla

Pikica31 ce se je izcedek nehal ne rabis hodit, ce je pa se zmer in te skrbi itak da pejdi....

Adelle superca za hormon! Bravo!

Js sm klicala dons G da jo povpresam po izcedku po SO in je rekla da nej nehava do pregleda....jah kaj cmo...zdj je vse ok, upam da tko ostane kot je zdj, brez barvastih izcedkov...

Jutr 14 dni pa pregled...juhuuuu....

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Junij 2017 ❤️
11.10.2016 19:04:04   
Cloey
Js bi se šla pokazat tud če je izcedek prenehal. Sem v prvo imela izcedek samo, ko sem šla lulat pa sem se obrisala se je poznalo na papirju in to je blo to, naslednji dan nič, tretji dan spet komaj opazno, sem se šla pokazat, pa je bil na žalost ss. Čez en teden se je ščistlo samo.
Srčno upam in držim pesti, da tvoj izcedek ne pomeni nič, in hočem rečt samo da te pregled nič ne stane in nikoli si potem ne moreš očitat, da nisi naredila, kar je bilo v tvoji moči. Naredi pa tako, kot sama misliš. Srečno user posted image user posted image

Midva sva povedala domačim in jim naročila naj še ne širijo novice, so bili pa vsi zelo veseli. Sedaj imam že bolj občutek, da se vse to res dogaja, ker sicer še kar ne dojamem, da sem res noseča. user posted image

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Junij 2017 ❤️
11.10.2016 19:26:33   
mava1975
Pikica31 jaz sem imela lani rahel ejav izcedek, nekajkrat, pa se je končalo v 10 tednu ko je prenehal srček biri. Kwtos sem imela rjav izcedek do 10 tedna in je vsevok sem sedaj v 29 tednu. Letos sem imela večkrat izcedek kot lani. Obakrat so mi predpisali hormone, ki pa itak ke redko nekaj pripomorejo, so bolj za duševni mir da si vsaj nekaj naredil. Če boš pomirjena pojdi raje na pregled, saj je stres še najbolj škodljiv. Držim pesti...🍀🍀🍀🐞🐞🐞

(odgovor članu Cloey)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Junij 2017 ❤️
11.10.2016 19:39:20   
Adelle
Punce glede na to da imam 26.10 prvi UZ me zanima kaj se ponavadi takrat vidi? Sej ne vem kok bom dejansko noseca.. po ZM bom 7t, ce pa racunam po transferju bom pa cca 5t. A je moznost da se ze srckov utrip zazna?


Pa zanima me tiste ki niste prvic nosece, kaj je treba merkat tako na zacetku? Mislim glede hrane ipd? So mi danes rekli da ne smem lezat v kadi?

Hvala 😀

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Junij 2017 ❤️
11.10.2016 19:51:16   
katjesss
Pa ga imam...zadnji petek v oktobruuser posted image ...jaz bom takrat 7t4d ...glede na ZM, ce prav racunam user posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Junij 2017 ❤️
11.10.2016 19:54:39   
katjesss
Adelle cestitke za visoko vrednost bHcg ...ja po moje da tako narocajo, da je ze mozno kaj videt, saj oni najboljse vejo, kdaj je pravi casuser posted image

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?