|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  69 70 71 72 [73]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrčki 2016
3.8.2019 21:50:11   
Ribica **
Jaz lahko cez vikend in cez teden, sam zdaj ta vikend Nastje ni, ce se prav spomnim. Meni je NM ok. 😊 Bom pisala se Dansas, ja. 

(odgovor članu Malinca07)
Neposredna povezava do sporočila: 1801
3.8.2019 21:50:13   
nastja1
Jaz bi tudi lahko prisla cez vikend da pridemo vsi. Bom malo pogledla pa vprasala sestro ko je iz mesta kje je kak taksen lep plac da se bojo otroci lahko igrali, mi pa kako besedo rekli :)) mi smo naslednji vikend na morju, drugace pa lahko. 
Sem pa vceri imela pregled in so mi rekli v porodnisnici da bomo kr naravno probali rodit ce se bo samo zacelo doma, ce ne, pa imam en teden po pdp narocen cr. Sem tako vesela ko da bi na loteriji zadela :)) sem se ze bala da mi ne bo vec sojeno  rodit naravno :))

Neposredna povezava do sporočila: 1802
3.8.2019 21:51:45   
Ribica **
Malinca, 18. bi lahko? To je nedelja. Da ne bo zate ze prepozno, meni se se ne mudi, imam se 7 tednov do roka.

Nastja super, kdaj imas ze ti pdp? Blizu mene? Jaz imam 21.9. 

(odgovor članu nastja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1803
3.8.2019 21:52:21   
nastja1
Ribica smo.istocasno pisale pa objavle :) ja mi smo.od 9.-12. Na morju... :/

(odgovor članu nastja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1804
3.8.2019 21:53:50   
nastja1
Jaz bi tudi lahko 18. 

Jaz imam pdp 24.9. Tako da ni.panike. 😁 samo je reku ginekolog v porodnisnici da ce je ta druga prisla 14dni prej, lahko tusi sedaj kaj takega pricakujem 😁

(odgovor članu nastja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1805
4.8.2019 6:43:37   
Malinca07
Lahko 18., mislim, da se ne bo prepozo :) drugace pa imam v sredo pregled in bom tako in tako videla kako kaze :) E je tudi prisla 14dni prej..po tihem si zelim, da bi se tud mali tak odlocu :))

Nastja, super, da bos lahko poskusila naravno, ce bo slo..drzimo pesti :)

(odgovor članu nastja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1806
5.8.2019 22:00:27   
Ribica **
No fajn, zbrskam še mail od dansas, pa ko Malinca ti opraviš s pregledom in se Nastja vrne z dopusta, pa še dorečemo podrobnosti. :)

Neposredna povezava do sporočila: 1807
11.8.2019 9:06:14   
dansas
Drage punce, živjo po dolgem času! user posted image

Me je Ribica malo podrezala, slišim, da se imate namem dobiti - in to celo v Nm! Na žalost me po trenutnih planih 18. ne bo doma. Vas bom pa spremljala, če se mi plani slučajno spremenijo user posted image .

Same nosečke in Pia je celo že rodila user posted image user posted image !!! Čestitke vsem! user posted image Prav lepo vas je bilo brat za nazaj - sem mogla prebrat v večih rundah, ker sem bila toliko v zaostanku user posted image

Pri nas je najnovejše to, da je S brez pleničke, podnevi in ponoči... sicer je res bolj pozno skapiral, ampak odkar smo dali pleničko dol (na začetku julija, ko smo šli na morje), je ne rabi niti za ponoči, niti za kakat user posted image . Se mu vidi, da je možakar: s takim veseljem sedi na WCju in kaka in to traja in traja... hi, hi, kot pri atiju user posted image

Ma, me že kličejo - lačni, lačni user posted image
Se bom probala kaj bolj redno javljat...user posted image

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 1808
11.8.2019 20:06:21   
Ribica **
Dansas, saj to je najbolj fajn, ko skapirajo, skapirajo, nima smisla prej. user posted image

Jaz upam, da bom do nedelje že ok, že cel teden se mi vleče neka bolezen, je šlo že na bolje proti koncu tedna, pa me od včeraj zvečer spet kuha vročina user posted image Za piko na i ima pa E še sumljive pikice na nogi, je imela obliž čez komarjev pik nalepljen par dni, zdaj ima pa drobne pikice kot herpes in ni dvakrat za rečt, da ni impetigo. Bo kar zabavno jo imet doma z 38 vročine user posted image

(odgovor članu dansas)
Neposredna povezava do sporočila: 1809
14.8.2019 23:55:23   
nastja1
Zivijo punce kako ste? Evo dopusta je konec, moj ze dela, jaz pa vecinoma sama z otroki do septembra dokler ne grejo v vrtec 😁 

Dansas lepo da si se nam.spet malo oglasila 😁 super da nimate vec plenick, tudi mi smo jih zdej dali ponoci stran, tako da en strosek manj 😁
Ribica kako kaze? Bote vredu do 18. ? Upam da se nam uspe dobit. Je mala E uredu? 
Joj nosecke a vi imate ze vse pripravljeno za novorojencka? Jaz imam samo oblekice.. torbe za porodnisnico pa se ne.. imam vse nakupljeno ampak se nic pripravljeno, se vse je v skatli ko sem narocila prek spleta v pikapolonici 😕  vcasih pa.mala tako nori v trebuhu, sploh sedaj zvecer, da ze kar mislim da se bo odlocila prit na svet 😁

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 1810
17.8.2019 13:08:45   
nastja1
Punce kako kaze za jutri? 😁😊

(odgovor članu nastja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1811
18.8.2019 9:27:50   
Malinca07
Se sreca, da si stvari pisem v koledar, da me opomnik spomne kdaj na kako stvar :) nas ne bo, jaz sem bila med tednom v bolnici na opazovanju in morem zdej cimbolj mirovat..tak da 2urno voznja za mene zal odpade :( se opravicujem, ker nisem javila prej ampak res nisem nic gledala na forum. Se bomo ocitno spet dobile kar z nasimi podmladki, ko pridejo iz trebuscekov :)

Ribica, kako si ti, upam da ze zdrava. Dansas, lepo da si se oglasila malo...samo se 3 vztrajamo tukaj :) vsaj cisto zatisje ni :) in super za plenicko! Odrascajo nasi mali cmrleki :) 

(odgovor članu nastja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1812
21.8.2019 7:27:19   
Ribica **
Sele zdaj vidim odgovore, mi ni dajalo opomnika na maila. Tudi nam ni/ne bi zneslo, jaz sem imela se antibiotik zaradi vnetja mehurja, moz je imel druge obveznosti, sama si pa s takim pocutjem ne bi upala z malo vozit. Tako da ocitno res potem z dojencki. 🙈 Vse se je nabralo na kup, no.

Nastja, jaz torbe se nimam, namenoma, se mi zdi, da ce jo pripravim, da bom sla kar rodit, to pa se nocem 😂 cunjce imam oprane in zlikane, pa plenicke pripravljene ipd. Posteljica se ne stoji, vozicek je pa tudi se pri starih starsih na Dolenjskem. 😊 

Neposredna povezava do sporočila: 1813
Stran:   <<   < Prejšnja stran  69 70 71 72 [73]
Stran: <<   < Prejšnja stran  69 70 71 72 [73]
Pojdi na:

Copati za v vrtec
Preden se odpravite po nakupih ali potegnete iz omare »podedovane« copatke za v vrtec, preverite, kateri copati so dobri...
Bolezen rok, ust in nog
Bolezen rok, ust in nog je virusna infekcijska bolezen. Najpogosteje prizadene dojenčke in otroke. Kako jo prepoznati, k...

Počitniško varstvo
Michonne RR

Ali je bil vaš otrok vključen v kakšno počitniško varstvo med poletjem?