|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  71 72 [73] 74 75   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrčki 2016
3.8.2019 21:50:11   
Ribica **
Jaz lahko cez vikend in cez teden, sam zdaj ta vikend Nastje ni, ce se prav spomnim. Meni je NM ok. 😊 Bom pisala se Dansas, ja. 


(odgovor članu Malinca07)
Neposredna povezava do sporočila: 1801
   RE: Oktobrčki 2016
3.8.2019 21:50:13   
nastja1
Jaz bi tudi lahko prisla cez vikend da pridemo vsi. Bom malo pogledla pa vprasala sestro ko je iz mesta kje je kak taksen lep plac da se bojo otroci lahko igrali, mi pa kako besedo rekli :)) mi smo naslednji vikend na morju, drugace pa lahko. 
Sem pa vceri imela pregled in so mi rekli v porodnisnici da bomo kr naravno probali rodit ce se bo samo zacelo doma, ce ne, pa imam en teden po pdp narocen cr. Sem tako vesela ko da bi na loteriji zadela :)) sem se ze bala da mi ne bo vec sojeno  rodit naravno :))

(odgovor članu Malinca07)
Neposredna povezava do sporočila: 1802
   RE: Oktobrčki 2016
3.8.2019 21:51:45   
Ribica **
Malinca, 18. bi lahko? To je nedelja. Da ne bo zate ze prepozno, meni se se ne mudi, imam se 7 tednov do roka.

Nastja super, kdaj imas ze ti pdp? Blizu mene? Jaz imam 21.9. 

(odgovor članu nastja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1803
   RE: Oktobrčki 2016
3.8.2019 21:52:21   
nastja1
Ribica smo.istocasno pisale pa objavle :) ja mi smo.od 9.-12. Na morju... :/


(odgovor članu nastja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1804
   RE: Oktobrčki 2016
3.8.2019 21:53:50   
nastja1
Jaz bi tudi lahko 18. 

Jaz imam pdp 24.9. Tako da ni.panike. 😁 samo je reku ginekolog v porodnisnici da ce je ta druga prisla 14dni prej, lahko tusi sedaj kaj takega pricakujem 😁

(odgovor članu nastja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1805
   RE: Oktobrčki 2016
4.8.2019 6:43:37   
Malinca07
Lahko 18., mislim, da se ne bo prepozo :) drugace pa imam v sredo pregled in bom tako in tako videla kako kaze :) E je tudi prisla 14dni prej..po tihem si zelim, da bi se tud mali tak odlocu :))


Nastja, super, da bos lahko poskusila naravno, ce bo slo..drzimo pesti :)

(odgovor članu nastja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1806
   RE: Oktobrčki 2016
5.8.2019 22:00:27   
Ribica **
No fajn, zbrskam še mail od dansas, pa ko Malinca ti opraviš s pregledom in se Nastja vrne z dopusta, pa še dorečemo podrobnosti. :)

(odgovor članu Malinca07)
Neposredna povezava do sporočila: 1807
   RE: Oktobrčki 2016
11.8.2019 9:06:14   
dansas
Drage punce, živjo po dolgem času! user posted image

Me je Ribica malo podrezala, slišim, da se imate namem dobiti - in to celo v Nm! Na žalost me po trenutnih planih 18. ne bo doma. Vas bom pa spremljala, če se mi plani slučajno spremenijo user posted image .

Same nosečke in Pia je celo že rodila user posted image user posted image !!! Čestitke vsem! user posted image Prav lepo vas je bilo brat za nazaj - sem mogla prebrat v večih rundah, ker sem bila toliko v zaostanku user posted image

Pri nas je najnovejše to, da je S brez pleničke, podnevi in ponoči... sicer je res bolj pozno skapiral, ampak odkar smo dali pleničko dol (na začetku julija, ko smo šli na morje), je ne rabi niti za ponoči, niti za kakat user posted image . Se mu vidi, da je možakar: s takim veseljem sedi na WCju in kaka in to traja in traja... hi, hi, kot pri atiju user posted image

Ma, me že kličejo - lačni, lačni user posted image
Se bom probala kaj bolj redno javljat...user posted image

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 1808
   RE: Oktobrčki 2016
11.8.2019 20:06:21   
Ribica **
Dansas, saj to je najbolj fajn, ko skapirajo, skapirajo, nima smisla prej. user posted image

Jaz upam, da bom do nedelje že ok, že cel teden se mi vleče neka bolezen, je šlo že na bolje proti koncu tedna, pa me od včeraj zvečer spet kuha vročina user posted image Za piko na i ima pa E še sumljive pikice na nogi, je imela obliž čez komarjev pik nalepljen par dni, zdaj ima pa drobne pikice kot herpes in ni dvakrat za rečt, da ni impetigo. Bo kar zabavno jo imet doma z 38 vročine user posted image

(odgovor članu dansas)
Neposredna povezava do sporočila: 1809
   RE: Oktobrčki 2016
14.8.2019 23:55:23   
nastja1
Zivijo punce kako ste? Evo dopusta je konec, moj ze dela, jaz pa vecinoma sama z otroki do septembra dokler ne grejo v vrtec 😁 


Dansas lepo da si se nam.spet malo oglasila 😁 super da nimate vec plenick, tudi mi smo jih zdej dali ponoci stran, tako da en strosek manj 😁
Ribica kako kaze? Bote vredu do 18. ? Upam da se nam uspe dobit. Je mala E uredu? 
Joj nosecke a vi imate ze vse pripravljeno za novorojencka? Jaz imam samo oblekice.. torbe za porodnisnico pa se ne.. imam vse nakupljeno ampak se nic pripravljeno, se vse je v skatli ko sem narocila prek spleta v pikapolonici 😕  vcasih pa.mala tako nori v trebuhu, sploh sedaj zvecer, da ze kar mislim da se bo odlocila prit na svet 😁

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 1810
   RE: Oktobrčki 2016
17.8.2019 13:08:45   
nastja1
Punce kako kaze za jutri? 😁😊


(odgovor članu nastja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1811
   RE: Oktobrčki 2016
18.8.2019 9:27:50   
Malinca07
Se sreca, da si stvari pisem v koledar, da me opomnik spomne kdaj na kako stvar :) nas ne bo, jaz sem bila med tednom v bolnici na opazovanju in morem zdej cimbolj mirovat..tak da 2urno voznja za mene zal odpade :( se opravicujem, ker nisem javila prej ampak res nisem nic gledala na forum. Se bomo ocitno spet dobile kar z nasimi podmladki, ko pridejo iz trebuscekov :)

Ribica, kako si ti, upam da ze zdrava. Dansas, lepo da si se oglasila malo...samo se 3 vztrajamo tukaj :) vsaj cisto zatisje ni :) in super za plenicko! Odrascajo nasi mali cmrleki :) 

(odgovor članu nastja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1812
   RE: Oktobrčki 2016
21.8.2019 7:27:19   
Ribica **
Sele zdaj vidim odgovore, mi ni dajalo opomnika na maila. Tudi nam ni/ne bi zneslo, jaz sem imela se antibiotik zaradi vnetja mehurja, moz je imel druge obveznosti, sama si pa s takim pocutjem ne bi upala z malo vozit. Tako da ocitno res potem z dojencki. 🙈 Vse se je nabralo na kup, no.


Nastja, jaz torbe se nimam, namenoma, se mi zdi, da ce jo pripravim, da bom sla kar rodit, to pa se nocem 😂 cunjce imam oprane in zlikane, pa plenicke pripravljene ipd. Posteljica se ne stoji, vozicek je pa tudi se pri starih starsih na Dolenjskem. 😊 

(odgovor članu Malinca07)
Neposredna povezava do sporočila: 1813
   RE: Oktobrčki 2016
26.8.2019 19:08:41   
nastja1
malinca ojoj je vse vredu? potem pa kar čim več počivat. čeprav vem da je z triletniki to skoraj nemogoče user posted image

ribica no sm mislila da sem edina ko tako zavlačujem user posted image jaz tudi edino kar imam vse pripravljeno so cunje. torba nekaj na pol.. počivalniki/gugalniki na pol oprani, voziček je prišel iz podstrešja in tako je še v vreči.. vse na pol user posted image
ta teden so še Teo in evelin doma,potem pa v vrtec.. si bom takoj naslednji teden začela vse 100% rihtat..

vi ste že imele CTG? jaz imam v petek prvič.. user posted image

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 1814
   RE: Oktobrčki 2016
26.8.2019 21:19:27   
Ribica **
Jaz sem imela do zdaj 2x ctg, ampak zaradi otrdevanja in drugih tezav, na rednih pregledih ga se nimam. Torbo za v P sem vceraj na pol pripravila, ampak se polno stvari manjka (moram v trgovino), ker me je nekaj cudno zvijalo po trebuhu. 🤔


Me pa kar stiska, ko gledam E in si mislim no evo, se par dni, pa se ji bo cel svet obrnil na glavo. Imam kar malo slabo vest. 🤔

(odgovor članu nastja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1815
   RE: Oktobrčki 2016
27.8.2019 7:11:18   
nastja1
Ribica kako pa izgleda to otrdevanje? Tega se nism imela.. 🙂

Ves tudi jaz sem imela slabo vest ko sem sla rodit evelin, sploh ko sem bila tako dolgo v porodnisnici zaradi komplikacij, ampak isti dan ko je teo vidu evelin, ko je tako zacel skrbit za njo, pa mu je bilo tako vse zanimivo, pa pomagal jo je kopat, pa igracke ji je nosil... potem te mine ta slaba vest. Ko vidis kk se dve mali bitji tako hitro povezeta.. se danes to je neverjetno, sta non stop en ob drugemu..on jo tk cuva ko pravi veliki bratec.. edino ona je pa malo ljubusumna ko se pride teo pockrljat k meni...bomo vidli kk bo ona sprejela dojencka. Upam da tako dobro, kot je teo njo 😄
Jaz pa mislim da bom kar znorela s temi zilami... v 14dneh nisem spala vec kot 4ure na noc.. vsak dan je huje.. izgleda imam sindrom nemirnih nog.. to je groza.. danes sem se do 3h zjutraj sprehajala po hisi, ker ko se ulezem to je neverjetno kak obcutek neprijeten imam v nogah. Ce hodim je vredu, kako se ulezem pa za znorit. Je to katera od vas ze imela? Je pa res da imamo to ze v druzini in pravijo da je dedno.. 🙄  

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 1816
   RE: Oktobrčki 2016
27.8.2019 9:13:33   
Ribica **
Cel trebuh rata trd in boleč za nekaj časa, potem pa popusti, ampak drugače, kot pravi popadki. Zdaj sicer ne znam več točno priklicat si v spomin, kako so zgledali pravi popadki, ampak ok user posted image Zoprno tole z nogami .. .DM ima zdaj eno novo linijo za mamice, pa sem videla zadnjič sprej za utrujene noge s pepermintom, mislim, da stane 2 €, mogoče s tem poskusi, če bi kaj pomagalo? Jaz sem najprej rekla eh, ne bom ga zdaj za teh par dni še kupovala, ampak mislim, da si ga bom šla vseeno kar iskat. Če ne drugega za občutek hlajenja zvečer, ker če imam vroče noge, še težje zaspim (vroče imam pa itak skoz, ker mi je vroče user posted image ).

(odgovor članu nastja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1817
   RE: Oktobrčki 2016
27.8.2019 12:35:14   
nastja1
Aja nisem vedela za ta sprej.. o takoj danes grem pogledat ce ga imajo. Hvala. Res se pocutim ko da me je kamijon povozu, za nikamor nisem ko nism nic naspana. Pol pa se cele dnevne zunaj z nasimi skrati norit... 😀


Mi imamo pa zdej en problem, sem gledala kako v nas avto spravit zadaj se lupunico.. imam dva avtosedeza na isofix, na sredino pa ne pride se lupinica je premalo prostora (imamo passata). Edino sem razmisljala da bi avtosedeza prevezala s pasom pa da jih blizje vrat pomaknem da pridobim kak cm se za lupunico... potem bomo pa morali menjat avto ko bo treba cez eno 8mesecov se tretji avtosedez dat v avto.. 🙄 gledam malo tiste ko imajo sedem sedezev.. joj to je vse tako veliko kot kombi 😀

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 1818
   RE: Oktobrčki 2016
27.8.2019 12:37:13   
Ribica **
Nam tudi ne grejo trije sedezi zadaj, tako da ko sva zadnjic peljala necaka na Dolenjsko, je bil ta starejsi z jahacem spredaj, jaz pa med dvema sedezema zadaj 🙈


(odgovor članu nastja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1819
   RE: Oktobrčki 2016
8.9.2019 21:07:41   
nastja1
Zivijo punce kako ste? Je ze dolgo tisina tukaj na forumu..

Malinca ze zibate? 😄 Ribica kako si ti? Skoraj ze odstevas dneve? Ja tist jahac je ok ker ne zavzame toliko prostora kot avtosedez ampak je to ze za vecje otroke in nam se ne pride v postev.. se nimam ideje kako bomo resli ta problem.. upam da ce dam avtosedeza malo do vrat, da bom spravila lupinico na sredino..
Mi smo pa imeli vceraj vsega... nasproti nase hise se je odprla ena samopostrezna restavracija in smo sli z mozom in otroki za eno uro pogledat ker je bila tanja zagar pa se vsi se poznamo.. in ko smo prisli domov, smo videli da so nam vlomili v hiso cez terasna vrata.. sem se z otroki peljala do 2h zjutraj v avtu dokler so policaji in kriminalisti opravili svoje delo.. na sreco niso nic denarja oz zlatnine nasli, smo vrjetno prehitro domov prisli in so ze pobegnli.. je kr cuden obcutek v hisi.. nevem, neda se opisat.. 😕 s tem da imamo alarm, ampak ga nismo prizgali ker smo mislili da itak bomo samo 1 uro ali manj, pa se takoj nasproti hise...ampak ja..😟

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 1820
   RE: Oktobrčki 2016
8.9.2019 21:26:03   
Ribica **
Ojej, nastja, grozno. :( pri nas se nic novega, datum za CR je dolocen, malinca pa ze ima svojega fantka, je pri septembrkah javila. Hitro je rodila :)

Se kaj pri tebi ze dogaja? So zile kaj bolje? 

(odgovor članu nastja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1821
   RE: Oktobrčki 2016
9.9.2019 6:18:19   
nastja1
Aja tebi so ze dali datum. Kaj pa ce bi se ti samo prej zacelo, nebi sli probat naravno? Koliko casa prej so ti pa dali datum? Meni so rekli da ce se nebi samo prej zacelo, da pridem 1.10 na cr, do takrat bomo pa cakali. Upam da bo kaj prej..sm ze mislila da bom danes morala kam it, me je tako spodaj neki bolelo pa pikalo..se vedno me. 😁 ma z zilami je pa vsak dan slabje in bolj bolece... hodim ze ko ena stara baba 100let stara 🙄
O lepo da je hitro rodila. Kaj ves kako mu je ime? 🙂

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 1822
   RE: Oktobrčki 2016
9.9.2019 10:22:42   
Ribica **
Tri dni pred pdp imam datum CR, ce se prej zacne, bo tudi CR, ker so ga ocenili prejšnji teden na 3400 g, tako da bo do roka lahko imel 3800 g, to pa ni variante, da lahko rodim, ker je ze E s 3500 bila prevelika, ker sem preozka. Po roku pa nisem zelela CR-ja.


Za Malinco pa ne vem, kako je dala ime. 😊 

(odgovor članu nastja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1823
   RE: Oktobrčki 2016
9.9.2019 11:41:15   
nastja1
O to bo pa pravi korenjak 😄 naso so ocenili da je bila 10dni nazaj tezka 2900, bomo videli kaj bo v cetrtek ko imam spet ctg. 

Kako pa E sprejema da boste imeli dojencka?  Se ze veseli? Nas teo skus govori da jo bo on dal spat in on ji bo dal igracke ce bo jokala in enga gasilskega avta da ji bo dal, ko  ga nobenemu ne dovoli niti.pogledat  😁  
Ja jaz pa namesto da bi pripravljala sedaj za dojencka pa malo pocivala, morm celo hiso ocistit ponovno ko so vsi hodili obuti po hisi policaji,kriminalisti.. s tem da je to ze drugic v enem mesecu se zgodilo..nas je isto presenecenje pocakalo ko smo se vrnili iz morja...  ampak nevem kaj iscejo.. nikoli niso nic odnesli, samo vse odprli in preiskali..  sedaj cakamo da dobimo po posti smo si narocili in alarmni sistem in kamere.. 😕

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 1824
   RE: Oktobrčki 2016
14.9.2019 22:12:55   
Pia*
Punci vaju imam v mislih. Srečno pot v Rim.


Mi uzivamo na morju. Smo šli 24.8 na morje pa nam je tako fino, da smo kar ostale. Malo se nam spremstvo menja. Najprej je bil moj 14dni, sedaj je mami. Naslednji teden se nam obeta teta in sestricna. 
Punci rasteta. Iza je prava mala bombica ima pri skoraj 5m 7kg. Pia je na slabih 14kg. Gre pa pia po 6mesecni pavzi 1. Oktobra v vrtec.Mal me skrbi, da bo panika in da je pozabila kako vse skupaj gre. Upam, da brez vecje drame (namrec, ko vkljuci gumb za dramatiziranje mi stojijo lasje pokonci) pridemo nazaj na rutino.
Pia je pravi mali vragec! Obozuje maso in medveda (ponavadi je Iza njen medved). Tako, da nasa tema ob 3. Rojstenem dnevu bo masa in medved
Iza pa se vedno zelo nezahtevni otrok! Prav cudim se kako sta si 2 otroka lahko tako zelo razlicna. Rada pase kravice (pia jih ni nikoli). Skratk koncno je igralni center in podloga za na tla v uporabi.
Sedaj pa sibam....
Ribica in Nastja vso sreco in zelim da hitro minejo zadnji dnevi/tedni.

(odgovor članu nastja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  71 72 [73] 74 75   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  71 72 [73] 74 75   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Velika bojevnica Frejya
Moj pritisk je bil 180, otrokov utrip je padal. Trikrat so mi vzeli kri in urin. Imela sem anemijo in beljakovine v urin...
Izgorelost - nevidni sovražnik
Nabralo se je. In simptomi so butali, lučke na "moji armaturi" pa utripale kot noreMravljinci, vrtoglavice, piskanje v...