|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2017
9.12.2016 23:23:51   
zverinica#
Se opravičujem, ker takole vdiram, mene samo zanima, če je skupina avgustovk 2017 že narejena? A katera ve?

Čestitke vsem user posted image

(odgovor članu snezinka81)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Julijke 2017
10.12.2016 20:16:54   
Enciii74
Punce a katera ve,ce se lahko grgra zajbljov caj v nosecnosti? Imam zdej ful vnete dlesni pa sm brala neki,da zajbljov caj odsvetujejo.

(odgovor članu snezinka81)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Julijke 2017
12.12.2016 8:49:52   
NajaaM
Zajbelj lahko grgras, ne smes ga pa piti. Grgranje zajbljevega caja priporocajo tudi ob bolecem grlu.

Koncno se vam pridruzujem tudi jaz. Spremljala sem vas od vsega zacetka, vendar sem zelela pocakati do prvega pregleda. Noseca sem 9t in PDP imam 14.7. 😉 Lansko leto sem imela po 5 letih truda, odmrtje ploda v 11 tednu, in zaradi tega me letos vse skrbi in komaj cakam nuhalno, ki jo imava 3.1.

(odgovor članu Enciii74)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Julijke 2017
13.12.2016 8:01:06   
tamala86
Dobrodošla Najaam user posted image
Mislim, da smo vse zbežale na fb user posted image
Če želiš, te dodam v skupino na fb. Sporoči samo svoj profil!

Srečno do konca nosečnosti ti želim! user posted image

LP

(odgovor članu NajaaM)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Julijke 2017
13.12.2016 20:46:34   
evvaaa
Heilaaa

No pa se vam KONČNO lahko pridružim! user posted image Sem zagledal že nekaj časa nazaj pa itak so bli tko očitni znaki da je blo samo za potrditev možu ;)

PDP imam 17.7. to je moja druga nosečnost in imam enega majčka od letos user posted image jaa čisto majhna razlika bo in se veselim enako kot me je strah user posted image

(odgovor članu zverinica#)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Julijke 2017
13.12.2016 21:04:17   
NajaaM
Hvala tamala86, sem že pisala Jasmini in me je potrdila, tako, da se tipkamo tam ;) ;)

(odgovor članu evvaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Julijke 2017
14.12.2016 7:58:53   
Lenčka83
še ena julijka...upam, da bo sedaj uspešno...vidim, da vas je večina na fb...me lahko kera doda Alenka Tavčar pa maltežan je profilna...Hvala

(odgovor članu NajaaM)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Julijke 2017
14.12.2016 21:10:17   
Soncek555
Tamala86 poslala sem ti zs za sprejem v FB skupino :)

Kako ste drugače punce? Mene je danes šefica pogruntala v službi... pa sem mislila, da bom lahko še skrila za nekaj časa... samo kaj nej, če sem skooz lačna pa skoooz nekaj jem, ker drugače mi je slabo :)

(odgovor članu Lenčka83)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Julijke 2017
15.12.2016 8:01:02   
evvaaa
Soncek 555 jst bi tut prosila če lahko pridem v fb skupino? user posted image

Meni je precej slabo, mi je bilo v prvi nosečnosti tudi. So me pa pri prvem pogruntal hitro v službi ker sem baje bla skooos na wcju. Ampak dokler nisem sama povedala mi ni noben nič reku hvalabogu.
Si pa lahko predstavljate slabost, utrujenost, nihanje razpoloženja in skrb za 7mesečnika. Ni ravno kot iz pravljice ma se mi zdi da mi drži voljo ravno moj bejbi user posted image

Se boste vse odločile za pregled NS? Sama sem jo odklonila pa sem mogla celo nekaj podpisat. Nisem vedela da je to tako zgrožanje če pregleda ne želiš, saj je prostovolen...

(odgovor članu Soncek555)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Julijke 2017
15.12.2016 15:45:37   
blairy
hm..glede nuhalne- verjetno bi jo delala tvoja ginekologinja? morda se s tem nekak zaščiti, če česa ne bi mogla predvidet. Moj ginekolog ne dela nuhalne in če ne bi šla, bi mu bilo pomojem čist vseeno ;) bom pa šla...če sem že pri prvem šla. drugače pa imam jaz neke čudne vrste slabosti - ne bruham zlepa (sem samo 1x v življenju pa še to sem se 5h psihično pripravljala na bruhanje, takrat sem imela virus in zastrupitev s hrano obenem). in folk pač misli, da sem zjamrana...v resnici pač neham jest in pit in skoz se mi dviguje in imam kepo v želodcu. vase spravim par keksov in kako pomarančo čez dan, sem pa 9. teden, slabo mi je od 3. tedna. heh user posted image kako bi vi opisale svoje slabosti? (p.s. upam, da se vam kmalu pridružim na fb)

(odgovor članu evvaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Julijke 2017
23.12.2016 23:51:57   
Cleia
Če katero zanima - gre za skupino, v kateri poleg običajnega čveka sodelujejo tudi 3 strokovnjakinje, da se izboljša pretok kvalitetnih informacij. Vabljene!

https://www.facebook.com/groups/347021222351415/?fref=ts

(odgovor članu blairy)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Julijke 2017
26.12.2016 7:26:41   
marjetica0
Zivijo. Tudi jaz se vam pridruzujem. Me lahko ena doda na fb. user posted image user posted image

(odgovor članu Cleia)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Julijke 2017
11.1.2017 20:39:44   
ianna*
Punce, še ena julijka ki bi se vam rada pridružila na fb. Tamala86 poslala sem ti sporočilo z linkom profila, pa bi te prosila če me dodaš. Ali bi me lahko katera druga dodala? user posted image

(odgovor članu marjetica0)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Julijke 2017
9.4.2017 16:16:49   
Pričakujem2015
Pozdravljene, srečke nosečke :)
Ne bi rada smetila vaše teme, a morda kateri pride prav.
Ker se verjetno sedaj že pripravljate na porod in razmišljate o načinih, kako bi lahko bila izkušnja za vas najlepša in ste morda pomislile tudi na Diantal gel, nakup katerega pa zaradi visoke cene pogosto ne pride v poštev.
Ker mi je polovica ostala od nedavnega poroda, ga prodajam 3 kom za 30 eur + PPT (redna cena 6 kom za 100 eur).

Če vam ni znano, čisto na kratko:
Dianatal porodni gel omogoča varnejši in lažji porod. Dianatal porodni gel zmanjša trenje med otrokom in steno vaginalnega porodnega kanala in na ta način skrajša trajanje poroda in zmanjša verjetnost nastanka raztrganin tkiva ob porodu.

Za dodatne info sem vam na voljo v inbox ...

Lp in srečno vsem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Julijke 2017
20.6.2017 22:39:59   
indy84
hey user posted image kako ste kaj? zdaj, zdaj se bliža naš čas, ko bomo imele svoje user posted image v naročju,...resnično komaj čakam,..pa še vročina, ki te zdela ob tem času,..če je kateri dolgčas pa lahko kaj napiše drugače želim vsaki posebej vso srečo in zdrave user posted image

(odgovor članu Pričakujem2015)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Julijke 2017
5.7.2017 18:18:06   
Katlin78
Pozdravljeneuser posted image vem da sem med pozimi pa vendar se javlja, vidim pa da niste nič kaj aktivne tu gor, ste menda vse na fbuser posted image . Rok imam 24.7., tako da počasi že čakam. Kako se kaj počutite?ima katera že kake znake za bližajoči se porod. Jaz ne. Kolk ste se zredile? Jaz 13 kg do sedaj, pišite kaj

(odgovor članu indy84)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Julijke 2017
7.7.2017 18:58:01   
Katlin78
Vse ugasnilo tu gor,nč življenja, tudi fajn,čau user posted image čau

(odgovor članu Katlin78)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Julijke 2017
9.7.2017 0:04:24   
indy84
Katlin samo jaz sem ostala tukaj gor,..pridi na fb pa me boš našla pod Indira Indy Dizdarevič,...profilno sliko imam sebe....ali pa bom jaz tebe našla. piši mi.lp Indira

(odgovor članu Katlin78)
Neposredna povezava do sporočila: 243
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?