|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2017
23.11.2016 21:20:38   
Veronique
Tako sem se jaz prejsnjic tolazila, 3 dni sem imela rjav izcedek potem pa se je vlilo. Ah...user posted image
Kako si ti, so izlocili IMN? Jaz mislim, da tega nimam, no. Potem se verjetno gestacijska vrecka ne bi videla v maternici ne? Me prav skrbi vseuser posted image saj SS je grozen in vse, ampak tam sem biila vsaj "vesela", ker se je samo scistilo, tu pa so take komplikacije.

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Julijke 2017
23.11.2016 21:41:51   
cat27
rjav izcedek ni nujno pokazatelj propada nosecnosti.Da potolažim tiste,ki ga imate.V prejšnji nosečnosti sem ga imela od izostanka M pa do nekje 12.tedna.Kljub Dabrostonu je bil prisoten in sem normalno donosila. Pred tem pa sem imela SS,kjer pa se je samo ulilo.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Julijke 2017
24.11.2016 6:33:18   
Piščanka
Damuš, žal mi je user posted image
Želim ti, da tvoj sonček čimprej posije!

Jaz imam pregled 1.12. in takrat dobim tudi vse izvide iz laboratorija.

Koliko med vami že ima doma veselo bibico?

Grozno mi je, ko berem koliko splavov in IMN je...

< Sporočilo je popravil Piščanka -- 24.11.2016 6:34:49 >

(odgovor članu cat27)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Julijke 2017
24.11.2016 8:08:20   
Anonimen
Jaz imam danes pregled dezite pesti 😀 zivcna sem groznooo...

(odgovor članu Piščanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Julijke 2017
24.11.2016 13:54:16   
Reya11
Evo jaz sem s pregleda zaenkrat vse ok. In sem presrecna 😀

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Julijke 2017
24.11.2016 13:59:40   
moorje
Lepoo slišat mamii :D
Anonimen sporoči kako je bilo.
Meni so ga prestavili na jutri tako da koomaj čakam oz sem tko živčna nevem kaj in kako bo, ostajam pozitivna!

(odgovor članu Reya11)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Julijke 2017
24.11.2016 13:59:53   
Jovana1
Damuš drži se, verjamem da boš v naslednjem letu deležna veselja! Mofoče celo dvojnega! user posted image user posted image
Punce, a so vam slabosti minile? Jaz se prav dobro počutim, ko se mi ne dviguje več hrana user posted image
Aja, to bo moj prvi otroček user posted image

(odgovor članu Reya11)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Julijke 2017
24.11.2016 14:05:52   
tamala86
Pozdravljene,

tudi jaz se vam pridružujem!user posted image Je pa to moja 6. nosečnost, 3. otrok...oz. 4!user posted image
Uspelo nama je v 1. IVF po porodu drugega otroka (prva po naravni poti), za drugo smo dolgo čakali (3 leta, 2 splava in 1 IMN, uspelo v 4. IVF z zamrznjenčki)...V postopku smo dobili dve celici, ki sta se oplodili in so mi ju vstavili. Test je bil pozitiven in v torek sem imela potrditveni UZ. Jaz vsa živčna že par dni prej, če bo vse ok in glej zlomka, na UZ mi dr. pravi, da sta dva! Lepo se je videlo in slišalo oba srčka. Nisva še čisto predelala situacije, ampak smo zelo veseli user posted image ...nisva pričakovala, da se bosta oba prijela (sploh po prejšnjih slabih rezultatih). Naslednji pregled imam 6.12. v ambulanti za neplodnost (zaradi hiperstimulacije) in 8.12. pri svojem G. Upam, da bo vse ok... Rok naj bi imela 17.7.2017, samo glede na to, da sta dva, se bom mogoče selila v junij user posted image

En lep dan vsem in mirno nosečnost! user posted image

(odgovor članu Reya11)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Julijke 2017
24.11.2016 14:15:34   
moorje
Jovana mene še vedno daje slabost in tudi hrana mi nagaja se še ni nehalo upam da se bo kmalu ker je res neprijetnouser posted image
Tamala čestitam ko sem brala sem razmišljala kako 3. oz 4. otrok haha. Lepo slišat da si uspela sploh pa dva zadetka bravo hehe. Upam da ostaneš pri nas če odideš k junijkam pa nič zato, naj bo le srečna, varna nosečnost user posted image

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Julijke 2017
24.11.2016 20:30:44   
Jovana1
Čestitam tamala! Imaš pdp ravno na moj rojstni dan user posted image user posted image

(odgovor članu moorje)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Julijke 2017
24.11.2016 21:53:15   
blairy
Jovana, koliki teden pa si? Zaradi slabosti mislim...jaz sem v 7. tednu pa v bistvu čakam, da se začnejo. Malo mi je slabo čez dan in bolj ob večerih, ampak nič posebnega. Surove zelenjave ne morem jesti, ker me sili na bruhanje. Čakam, da se slabosti začnejo v bistvu...Pa kožo imam grdo (pri fantku sem imela noro lepo kožo in lase)...kaj že pravijo - akne pomenijo punčko? :P

Punce zelo mi je žal za izgube...user posted image ampak glavo pokonci, kjer je volja je pot! Upam, da se naš forum spremeni v bolj veselega...

(odgovor članu Jovana1)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Julijke 2017
25.11.2016 8:35:28   
Jovana1
Sem v 8. tednu. Jah imam pa zelo občutljive bradavice.. se skoraj z brisačo ne morem več obrisati user posted image pa še lasje so mo začeli izpadati. Ko si jih umivam in češem jih je poolno okrog user posted image upam da nebom do konca nosečnosti plešata postala user posted image

(odgovor članu blairy)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Julijke 2017
25.11.2016 14:17:48   
Piščanka
Bodoče mamice, kdaj se boste naročile na pregled nuhalne svetline? Po 1.gin pregledu?

(odgovor članu Jovana1)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Julijke 2017
25.11.2016 15:09:19   
Jovana1
Piščančka jaz imam pregled 30. 11. pa se bova z gin dogovorila za termin user posted image

(odgovor članu Piščanka)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Julijke 2017
25.11.2016 19:09:58   
Reya11
Jaz mam nuhalno 13.12

(odgovor članu Jovana1)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Julijke 2017
25.11.2016 19:30:11   
blairy
jaz se bom po prvem pregledu, ja. prvič sem se tudi naročila šele v kakšnem 8. tednu, ker prej nisem razmišljala o tem. zdaj si pa nekak ne upam prerano. . in ja, slabosti so, jeej :) - bolj zvečer. je pa drugače in bolj milo kot prvič . pa še malija nosim okrog cele dneve, sem prehlajena in nič ne počivam. a nimam izbire. upam, da ne bo kaj na škode. dobre misli vsem!

(odgovor članu Reya11)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Julijke 2017
26.11.2016 17:34:46   
Korenka
Ojla!
Tudi jaz sem ena izmed vas srečnic, ki bomo pestvale julija :)
Sem bila na prvem pregledu 14.11. zgolj samo zato, da potrdimo nosečnost....in ja srček je že lepo utripal :)
Tako imam sedaj naslednji pregled 12.12... seveda že komaj čakam, da dobim slikico in materinsko knjižico :)

(odgovor članu blairy)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Julijke 2017
26.11.2016 22:17:36   
MommyOf2
Mamice živjo! :D
Vem da skupinica julij 2017 na FB že obstaja ampak ker so te skupinice ponavadi ogromne in z vseh koncev Slovenije, so tudi med sabo slabo povezane :)
Zato predlagam vsem dolenjskih nosečkam, ki pričakujejo svoje zakladke v Juliju 2017, da se pridružijo manjši skupinici, da bi se tako lahko lažje spoznale med sabo in večkrat srečale, ker bi bilo vse skupaj lažje organizirati.
Skupinica bo skrita, našel je ne bi nihče. Ker pa se je v preteklosti že pokazalo, da v te skupinice vstopajo tudi lažne osebe, bo treba na enostaven način le dokazat, da si dejansko noseča in kdaj pričakuješ (tudi kakšne junijske ali avgustovske nosečke brez težav sprejmemo).
Torej če je katera zainteresirana za to skupinico se lahko javi v komentarjih ali pa piše na julij2017dolenjska@gmail.com

Upam, da se nas bo nekaj le nabralo, da najdemo družbo za vozičkanje ;)

(odgovor članu Korenka)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Julijke 2017
29.11.2016 7:47:47   
tamala86
Dobro jutro!

Kako ste user posted image ?Jaz ok, včeraj šla v službo po dveh tednih. Je prav pasalo...še čas mineva hitreje. Odštevam dneve do drugega tedna...do pregleda...upam, da bosta obe pikici ok. Drugače pa počutje ok, zgodaj zjutraj mi je malo slabo...user posted image

Bi me ena prosim dodala v FB skupino...kateri lahko pišem?

LP

(odgovor članu MommyOf2)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Julijke 2017
29.11.2016 13:14:32   
vesna91
Jaz sem drugače uredu edino zob mi nagaja in me zelo boli :-( jaz imam tudi točno še en tedn do pregleda user posted image komaj čakam user posted image

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Julijke 2017
29.11.2016 13:37:53   
Jovana1
Tudi jaz komaj čakam pregled.. še dobro da bo že jutri, da se mi ne vleče preveč user posted image
Počutje vredu, rahle slabosti tu in tam user posted image
A jemljete elevit ali kaj podobnega?

(odgovor članu vesna91)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Julijke 2017
30.11.2016 7:58:00   
tamala86
Živjo,

jaz jemljem novalac. Po elevitu mi je bilo slabo, sem pa v prešnji nosečnosti jemala femibion.

Punce, a ste vse na fb?!user posted image a bi me dodala ena prosim...user posted image

LP

(odgovor članu Jovana1)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Julijke 2017
30.11.2016 8:03:59   
vesna91
Jaz pa v tej nosečnosti jemljem od dm-a az mama. Jaz nisem še na facebooku čakam prvi pregled, če bo vse ok se vam pridružim ;-)

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Julijke 2017
30.11.2016 8:23:28   
moorje
Tamala poglej pod zs, tudi kaz jemljem od novalaca user posted image imela pa sem ze prvi pregled, videla srcka kako bije, dobila materino knjizico po mojem izracunu naj bi bil pdp 14.7. Po g. pa 9.7. naj bi bil dojencek za par dni večji bomo potrdili na nuhalni, zdej je treba pa pocakat se na nuhalno konec meseca. Huh kdo bo docaku :D slabo mi je pa proti veceru se vedno za znort..user posted image

(odgovor članu vesna91)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Julijke 2017
30.11.2016 8:28:07   
snezinka81
En mrzel jutranji pozdrav.

Tudi jaz komaj čakam drugega tedna, ko bom končno imela prvi pregled.
Meni je ginekologinja predpisala Folacin. V prvi nosečnosti sem jemala Elevit, pa mi je bilo tako slabo po njem, da sem ga potem nehala.
Slabosti so končno postale malo bolj znosne in počasi se mi začenja vračat apetit.

(odgovor članu vesna91)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?