|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2017
13.11.2016 15:08:34   
vesna91
Aia sem mislila da imaš tudi ti izcedek. Super da nimaš nič in držim pesti da do naslednjega pregleda mine. Jaz sem pa 5t in 4d

(odgovor članu Enciii74)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Julijke 2017
14.11.2016 8:15:32   
Jovana1
Punce, a ste že povedale da ste noseče ali ne? In če še niste, kdaj mislite?
user posted image

(odgovor članu vesna91)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Julijke 2017
14.11.2016 8:35:02   
moorje
Nee šeee user posted image mislim po nuhalni držimo pesti da bo b.p.! Sva razmišljala kar za novo leto da bi povedala če mi ne bo tako slabo da bo že očitno user posted image mislila sva kaj pripravit vendar nimava idej bova samo povedala user posted image pa ve punce?? Kake ideje?

(odgovor članu Jovana1)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Julijke 2017
14.11.2016 8:50:15   
Anonimen
Jaz sem samo par osebam povedala, za ostale bom enkrat decembra ce bo vse ok. Me pa že sumijo nekateri.

(odgovor članu moorje)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Julijke 2017
14.11.2016 8:52:36   
Damuš
Nisva še povedala in še kar nekaj časa nimava namena. Vsaj do konca 12. tedna (na nuhalno ne bom šla). Če nama ne bo treba ( v prvi N sem morala povedati že pred prvim pregledom, ker mi je bilo slabo za umret in nisem mogla skrivati).

Punce, a vam je vsem slabo?



(odgovor članu moorje)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Julijke 2017
14.11.2016 9:20:17   
moorje
Meni niti ni slabo, pridejo valovi slabosti, bruhala sem do sedaj le 1x še to je bilo dovolj mučnouser posted image smrdi mi pa hrana za umret! Ta vonj ko začutim se mi dviguje, govedine sploh ne morem prebavljat fuj fuj :D boli pa me v jajčniku levem in hrbtenica se mi razpada! :/

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Julijke 2017
14.11.2016 9:24:44   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: moorje

Meni niti ni slabo, pridejo valovi slabosti, bruhala sem do sedaj le 1x še to je bilo dovolj mučnouser posted image smrdi mi pa hrana za umret! Ta vonj ko začutim se mi dviguje, govedine sploh ne morem prebavljat fuj fuj :D boli pa me v jajčniku levem in hrbtenica se mi razpada! :/


Meni je pa ful sumljivo, ker mi skoraj ni slabo. Ok, pride kak trenutek ... ampak če primerjam s prvo N ... Tak čas mi je bilo že čez cel dan slabo. In to fuuul. Zdaj pa ... kot da nisem noseča. Sem brala, da je bilo enim puncam v prvi N strašno slabo, v drugi N pa sploh nič. Upam, da se to dogaja z mano.

(odgovor članu moorje)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Julijke 2017
14.11.2016 10:13:25   
Jovana1
Najraje bi povedala po prvem pregledu, pa še to samo mojima in njegovima staršema. Me pa že njegovi čudno gledajo, ko kaj pijejo jaz pa ne... mam same izgovore da me glava boli in da sm tableto uzela... user posted image
Drugače pa malo slabosti, pa za martinovo večerjo mi je zelje takooo zasmrdelo da joj... pa ga imam zelo rada, samo zadnjič je bilo pa too much user posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Julijke 2017
14.11.2016 10:18:51   
blairy
Drage sonosečke pozdravljene! Tudi jaz sem danes zagledala svoj zelo očiten user posted image , po izračunih je PDP 22.7. Danes je prvi dan izostanka M po fertilityfriendu...nosečo se pa počutim že dober teden (slabosti, izleti na wc, blagi krči, utruuujenost), v bistvu odkar ima kava okus po milnici in je ne morem več piti. No, zdaj mi tudi moj dragi verjame. Doma imam napol hodečega in razgrajajočega 9-mesečnika, vmes sem imela samo eno M, zato sem kar malo živčka in upam, da bo vse ok. user posted image V prvi N sem prespala in prestradala ves 3. mesec, upam, da bo tokrat kaj blažje...

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Julijke 2017
14.11.2016 10:30:38   
moorje
Damuš ne skrbi tudi meni ni, pac pa vem usake tok da se nekaj dogaja.
Haha punce tudi meni je včeraj imel čaj okus po milnici ga nisem mogla spit do konca ceprav sem rekla tasci da je to zaradi prehlada :D
Dobrodošlaaaaa še ena med nami user posted image

(odgovor članu blairy)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Julijke 2017
14.11.2016 12:29:54   
Tiinaa
Pozdravljene nosecke! Tudi jaz sem prejsnji teden zagledala dve crtice, zame bo to prva nosecnost in moram priznati da me je malce strah, ampak se veselim :) lep pozdrav vsem noseckam 😊 😊

(odgovor članu moorje)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Julijke 2017
14.11.2016 12:52:34   
vesna91
Povedala bova po nuhalni. Pri prvih dveh uspešnih nosečnosti nobenih slabosti ne nč sploh nism vedla da sm noseča. Pri tretji neuspeli slabo za znort že pred izostankom M. Zdaj se mi je pa prvi teden samo spahovalo, potem nič...zdaj pa spet že dva dni tišči v želodcu in se mi gor dviguje :-(

(odgovor članu Tiinaa)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Julijke 2017
14.11.2016 18:20:34   
indy84
Pozdravljene punce, pa se javlja še ena nosečka,ki naj bi bila v 5 tednu......pregled imam 15.12. Čestitke vsem, ki pričakujete user posted image user posted image user posted image tiste, ki pa ste naletele na splav, mije pa zelo žal ampak nič obupat tudi tiste boste imele to možnost. Je pa to četrta user posted image nepričakovana. LP Indy

(odgovor članu vesna91)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Julijke 2017
14.11.2016 19:06:05   
indy84
Punce kje vas lahko najdem na fb-ju......naj me katera doda pod nikm IndiraIndy Avtorica otroških zgodb...lp

(odgovor članu indy84)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Julijke 2017
15.11.2016 12:57:13   
Nateja85
Se vam še jaz pridružujem. PDP naj bi bil 28.7. 2017
Upam da bo vse vredu

(odgovor članu indy84)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Julijke 2017
15.11.2016 17:48:41   
Jasmina011
Vse ki bi rade v FB skupino mi pišite na zasebno sporočilo da vas pod imenom in priimkom najdem na FBju ;) dobrodošle vse nove.

(odgovor članu Nateja85)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Julijke 2017
16.11.2016 9:34:32   
Damuš
Kakšno mrtvilo je na tej temi :-)
Očitno pridno klepetate na FB-ju.

Jaz se počutim popolnoma nenosečo, saj mi ni niti malo slabo. prsi me bolijo, ampak je čisto znosno, utrujena nisem kaj posebej. Prav scary je že vse skupaj. Čisto drugače kot se spomnim iz prve nosečnosti.

(odgovor članu Jasmina011)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Julijke 2017
16.11.2016 10:17:26   
Damuš
A je kakšna drugorodka (ali večrodka) tu? Kdaj se vam je začel poznati trebušček v drugi nosečnosti? Jaz sem v 6. tednu pa se mi zdi, da je že opazen.

Kdaj ste pa v drugi nosečnosti začutile prve brce?

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Julijke 2017
16.11.2016 11:50:30   
Anonimen
Ja res ni nekih zivahnih debat na nasi temi. Koliko vas je ze na fb-ju?
Jaz sem v prvi nosecnosti bila brez znakov malo ao me bolele prsi in to je bilo to. Sedaj pa ni veliko drugače razen občasno rahlih slabosti komaj opaznih in pa velike utrujenosti. Men8 se zdi da se mi tudi trebuh ze pozna pa apetit mam povecan tko da sem kako kilco ze pridelala.

(odgovor članu Damuš)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Julijke 2017
16.11.2016 11:51:03   
blairy
ja, v naši skupini tule je res mrtvilo..jaz pridem na fb po pregledu, to bo čez kak mesec ;) do takrat sem tule za vsakršni čvek! :) glede kilaže, Damuš- sem opazila da me folk malo postrani gleda,tudi v trebuh, sem se zredila...pa ne jem zdaj več in ne telovadim manj, prej več kot prej. tako da mi je čudno! mora biti voda (tudi), ker moram ful več piti.

< Sporočilo je popravil blairy -- 16.11.2016 11:59:06 >

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Julijke 2017
16.11.2016 11:59:43   
Činčila
Jaz zaenkrat tudi vztrajam tukaj. Po uradnem prvem pregledu bom pa najbrz ze upala na fb. Trenutno mi tako cisto odgovarja. Mene pa dojke enkrat bolijo enkrat ne, slabosti vecinoma ni. Kaksen dan se pac cudno pocutim in to je to. Ce primerjam s prvo nosecnostjo, se mi zdi da sem bolj utrujena, nekako se mi nic ne da. Tudi v trebuscku je razlika, se mi zdi da se mi se nic ne pozna. Prvic sem v takem casu ze imela izbocen trebuh pod prsmi, sedaj zaenkrat nic. Zredila se nisem se nic, ene pol kile :)

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Julijke 2017
16.11.2016 12:57:33   
vesna91
Jaz tudi še vztrajam tukaj, vsaj do prvega pregleda. Ja počasi se mi zdi da se trebušček malo pozna tudi pravijo da tistim ki so že rodile, da se prej pozna. Mene zdj že kake dva dni noro bolijo prsi in pa slabost v želodcu.

(odgovor članu Činčila)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Julijke 2017
16.11.2016 12:57:58   
vesna91
Aia pa še razpoloženje mi noro niha....:-(

(odgovor članu vesna91)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Julijke 2017
16.11.2016 14:36:23   
Enciii74
Jaz sem noseca 3. Trebuh se mi nic ne pozna. Se mi je pa v drugi nosecnosti prej poznal in prej sem zacutila otrocka tam okoli 13 tedna. Bomo vidli kako bo v tej. Sem pa v 7 tednu 😊

(odgovor članu vesna91)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Julijke 2017
17.11.2016 9:14:48   
Damuš
Dobro jutro punce (no za ene je že kar dober dan). Kako ste kaj?

Jaz sem včeraj urejala dojenčkaste cunjice (ne, ker bi bila tako strašno navdušena in bi že sedaj hotela delati zaloge, ampak ker je bilo enostavno potrebno narediti red, saj smo eno leto hčerkine cunjice sam odlagali in odlagali, pa se je nabral en kup zmežanih cunjic).
In se mi je kar milo storilo, ko sem imela v rokah tiste male novorojenčkaste oblekice.

A športate kaj? Jaz sem prej občasno tekla, zdaj sem raje zamenjala s hitro hojo. Sem se pa spomnila, da sem v prvi N pridno delala nosečniški pilates - res so bile fajn vaje (video). Ga moram poiskat. Upam, da ga še imam kje.

Ena je omenila nihanje razpoloženja. Meni se je tako čudno zdelo, ko je en kolega omenil, kako tečna je bila njegova žena v prvih mesecih nosečnosti. Sem spraševala mojega, če sem bila jaz tudi tečna, pa je rekel, da ne - ker nisem uspela bit ... mi je bilo tako slabouser posted image . No, v tej N sem pa občasno res kot breja mačka. Kar nekaj piham.


(odgovor članu Enciii74)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?