|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avgustke 2017
2.12.2016 12:54:30   
brina_s
user posted image

user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: avgustke 2017
3.12.2016 12:21:52   
ursh_
kukuc

z mojim načrtujeva še enega škratka, v začetku novembra sem zaključila z NR in zadnji sva že pridno pazila, saj sva bile z G dogovorjene za še en pregled po prvem ciklusu in če bi bilo vse OK sva imela planirano na dojenčku delat februarja, da bi imeli še enega novemberčka user posted image ...da bi šli lahko še normalo na morje, da bi bila še na porodniški ko šel prvorojenec v šolo 2018

Ampak ker vedno pravim, da bo otroček prišel ko bo on pripravljen in ne ko bom jst planirala user posted image sem včeraj za foro naredila test, ker me že cel teden daje nek poseben filing in joške se mi zdijo drugačne user posted image

Polulam in samo ena črtica (pri prvorojencu mi je pokazalo takoj) in ga odložim, itak bolj želja kot pa vrjetnost, sj sva le pazila. Se grem skopat in potem želim test vžt v smeti in zagledam dve črtici, mal pomencam oči in še enkrat pogledam.
A jst to prav vidim user posted image ...vauuuu user posted image ...danes grem še po enega, da se prepričam, ampak jst vem da je to to in da je na poti mala levinja user posted image

(odgovor članu brina_s)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: avgustke 2017
4.12.2016 10:22:58   
Sanja.
Pozdravljene!

Tudi mi pričakujemo levčka/levinjo. Sicer še nimamo uradnega PDP-ja od zdravnice, vendar bo zagotovo avgusta naslednje leto...če ne bo seveda prehiteval kot bratec in prišel prej! user posted image
Nekaj pregledov je že za mano zaradi težav in 13.12.imam naslednji UZ. Imam vodno cisto na desnem jajčniku, katero bojo spremljali skozi nosečnost, ostalo pa je za enkrat vse ok...upam, da tako tudi ostane! user posted image

Lepo bodite in upam, da se nas kmalu nabere več! user posted image

(odgovor članu ursh_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: avgustke 2017
4.12.2016 10:43:30   
Pegasus
Tudi mi imamo user posted image ! Sicer vem že ene 10 dni, pdp pa okrog 4.8.17 user posted image user posted image

(odgovor članu Sanja.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: avgustke 2017
5.12.2016 13:59:36   
brina_s
Ja živjo punce.
Pri nas je zgodba taka, da imam za seboj dva spontana splava, histeroskopsko operacijo pregrade, potem sem rodila super zdravo punčko novembra 2015 in zdaj pričakujemo v avgustu 2017 :) sreeeečna srečna :)

edino poroda me je neverjetno strah. nekam se bom morala usmerit v kakšno skupino za pomoč preganjanja slabih misli - imam le slabo izkušnjo za sabo. :)

Sanja., ti pa imaš divje, pa imaš blizu ZD da si tako pogosto tam? Si potem doma ali hodiš v službo?

ursh_ hehe...zelo zelo lepo, da vas je malo presenetila, upam, da si zadevo potrdila (???) :) user posted image

(odgovor članu Pegasus)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: avgustke 2017
5.12.2016 15:38:27   
Sanja.
Imam ginekologinjo v Celju v bolnišnici (cca 12 km od nas)...in prvič sem šla tja zaradi dolgotrajnih bolečin v spodnjem delu, pa mi je potem delala še test za nosečnost, ki pa je pokazal zelo rahlo črtico...sem potem dala še kri in je bilo komaj 15 beta hcg...seveda cela presenečena, ker nisem ravno pričakovala. Naslednji pregledi pa so bili potem zaradi potrditve nosečnosti in pa, če je na pravem mestu, oz. g.je skrbelo, da ni izvenm. nosečnost. ..drugače sem pa doma

brina_s razumem strah, ampak pravijo, da tako kot je vsaka nosečnost drugačna od prejšnje je tudi porod... user posted image čeprav sama bi si pa kar želela podoben porod, kot je bil prvi, mogoče samo, da se prej konča (prvi je trajal cca 6 ur)user posted image

(odgovor članu brina_s)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: avgustke 2017
6.12.2016 13:41:15   
anjadr
Ojla, pozdravljeneuser posted image !

Tudi mi pricakujemo levcka! user posted image
Z mozem sva presrecna in presenecena. Doma ze imava hcerkico. Sem pa ne dolgo nazaj imela SS in sva rekla da bova imela mal premora.
Drzim pesti da bo vse ok in da bomo avgusta veselo pestvali. user posted image

_____________________________

Izpolnjena želja 24.4.2015 <3

(odgovor članu Sanja.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: avgustke 2017
7.12.2016 13:11:35   
ursh_
brina_s potem naredila še dva različna testa v soboto popoldne in nedeljo zjutraj in oba pokazala user posted image

Tako, da v nedeljo ko sva šla z mojim na kosilo sem mu "paketek" prštimala :D vse tri teste, mini copatke in dudico.
Pa pravi kako, ja kdaj user posted image ...no sj oba točno veva katero nedeljsko jutro se je prijelo ...pa pravi, ni bla fer borba, nisem cilal na polno user posted image user posted image user posted image
Pa prav, da itak bo punčka, da on zna sam punčke delat user posted image ....no pa da vidimo

prvi pregled zaradi praznikov šele 3.1., po mojih izračunih PDP okoli 12.14.


(odgovor članu anjadr)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: avgustke 2017
7.12.2016 21:19:38   
Mateja_M
Pozdravljene!

Tudi mi imamo user posted image . Rok imam 9.8.2017 user posted image
In smo zelo veseli user posted image

(odgovor članu ursh_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: avgustke 2017
7.12.2016 21:31:04   
Bela_breza
Tudi midva sva po šestih mesecih čakanja zagledala user posted image Srečna tako zelo, da se ne da opisati! Čestitke tudi ostalim srečnežem! user posted image

Kdaj ste naročene na prvi pregled? Jaz šele 4.1.2017. Joooj bo dolg tale december user posted image Kako ste si pa izračunale v katerem tednu ste? Meni različne aplikacije izračunajo čist drgač. Prvi dan zadnje M sem pa imela 28.10.

Pozrdravček!

(odgovor članu Mateja_M)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: avgustke 2017
8.12.2016 13:15:22   
Mateja_M
Čestitke vsem noseča in držim pesti za vse, ki se čakate na user posted image .
Bela_breza jaz sem že imela pregled in ga imam še čez 14 dni, da vidiva kako se odvija nosečnost.
Drugače pa sem si tud sama tako izračunala datum poroda kot je rekel
Ginekolog. Je na spletu polno teh aplikacij, kjer si lahko izracunas datum poroda.
Verjamem pa da bo to čakanje na prvi pregled kr.... Težko :-P. Nestrpno, vsaj meni bi bilo :-P ampak saj bo minil december hitro.. user posted image

(odgovor članu Bela_breza)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: avgustke 2017
8.12.2016 16:46:06   
anjadr
Moj PDP je 5.8. Pregled mam pa 22.12. in komaj cakam.user posted image

Bela_breza js sm mela 29.10. zadnji dan tko da mas ti veretn en dan prej rok.
Drugac pa pravjo da moras od prvega dneva zadne menstruacije odstet 3 mesece pa pristet 7 dni. Tko da se nekak izide. user posted image
Sicer pa ko bojo nasi soncki pripravljeni bojo pa prisli. user posted image

_____________________________

Izpolnjena želja 24.4.2015 <3

(odgovor članu Mateja_M)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: avgustke 2017
9.12.2016 16:43:14   
Bela_breza
@anjadr: o hudo, potem sva nekako skoraj na istem user posted image

Nosečke; kako se pa kaj počutite? Js sm ful utrujena pa prsi me bolijo, drugega pa niti ni. Še apetit sem izgubila.

(odgovor članu anjadr)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: avgustke 2017
9.12.2016 19:46:57   
lelile
Hojla punceuser posted image , tudi jaz se vam pridružujem po n-tem testu, da sem se zares prepričala user posted image predviden rok po mojih izračunih je 15.8, na uradnega se bom pa še malo načakala. Vsem želim lepo in mirno user posted image

(odgovor članu Bela_breza)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: avgustke 2017
9.12.2016 20:14:32   
anjadr
Ooo lepo da se pocasi nabiramo user posted image

Men je blo do prejsnega tedna mal slabo pa mogoce da so me mal prsi bolele. Edin spat sm hodila tko za 10-15 minut.
Ta teden pa kot da nebi blo nc... edin apetit se mi je zvecal... tko kr dvojne porcije bi jedla user posted image hihihi
Bom vsaj prsla nazaj na svojo tezo (sm mela tezave s tezo zadne mesce) oz. jo bom pocasi povecevala. user posted image

Kako ste pa kaj z razpolozenjem? Moj pravi da sem kot petarda ratala... da kr eksplodiram ...

_____________________________

Izpolnjena želja 24.4.2015 <3

(odgovor članu lelile)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: avgustke 2017
10.12.2016 9:36:25   
Bela_breza
@lelile: čestitke! Lepo nosečnost tudi tebi!

@anjadr: pri meni ni nekih nihanj razpoloženja. Edino zdi se mi da sm čisto raznežena, drugega pa ni. Jooj kuk dobro da imaš apetit. Meni pa zmeraj manj paše jest :(

(odgovor članu anjadr)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: avgustke 2017
10.12.2016 11:45:07   
Drnula
Tudi mi ponovno v pričakovanju - verjetno prav začetek avgusta. Po stresnem in dolgem delovniku sem doma dve uri ubita, pozneje zvečer pridem k sebi. Imam že dve večji punci, 9 in 7, pred dvema letoma pa prekinjeno nosečnost v 20t, ker otroček ni imel ledvic in tudi ne mehurja. Upam le na zdravje .... se še prepuščam počasnemu dojemanju ...
Uživajte.

(odgovor članu Bela_breza)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: avgustke 2017
11.12.2016 19:07:14   
brina_s
nas je pa kar nekaj z neprijetnimi izkušnjami za sabo in živorojenimi otročki tudi :)

zdaj me pa zanima, a je to normalno, da se meni tako trebuh izboči zvečer? meni se pri prvi nosečnosti ni NIČ videlo do morfologije..... zdaj pa že zvečer nekaj vse štrli. ali sem se pač toliko pijetno zredila v buši zaradi apetita?
hmmmm



(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: avgustke 2017
11.12.2016 19:07:49   
brina_s
pregled imam pa 10t 6dni šele....ojojojoj :D

(odgovor članu brina_s)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: avgustke 2017
11.12.2016 21:05:55   
Bela_breza
@Drnula: žal mi je da slišim takšne žalostne zgodbe... držim pesti da bo tokrat vse ok! Samo pogumno!

@Brina_s: meni se tudi zvečer trebuh izloči in to kr precej. Pa nimam nekega velikega apetita. Se mi pa zdi da je prav vsak dan večji, ampak bolj zvečer. Moj je čisto navdušen :) sem pa nekje v 6. ali 7. tednu (ne vem točno izračunati, vsaka aplikacija mi drugače napiše :S )

(odgovor članu brina_s)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: avgustke 2017
12.12.2016 10:00:42   
Sanja.
Pri meni so se začeli pojavljati glavoboli (ki jih v prvi n. ni bilo), rahla slabost čez cel dan, boleče prsi (to imam že od vsega začetka) in pa čisto sem brez apetita. user posted image
Na trenutke mi sicer zelooo zapaše kaj sladkega ali pa kaka druga hrana, ki ni ravno hrana, vse ostalo pa pojem ravno toliko, da nekaj spravim v sebe... ampak saj bo čez par tednov druga zgodba user posted image
V prvi n. sem se do konca zredila za cca 20 kg user posted image morem sedaj delat na tem, da ne bo toliko user posted image

Jutri imam ponovno UZ in verjetno dobim tudi datum za prvi redni pregled...po mojih izračunih je PDP 10.8., ampak bom morala še počakati nekaj časa na ''uradnega'' od zdravnice, ker verjetno mi ga ne bo jutri določila.
Glede izbočenega trebuha pa pri meni ničesar ne opazim...vsaj ne še, mogoče čez kak teden user posted image

Me pa zanima še nekaj in sicer glede nuhalne...ta se dela v 13. tednu, če se prav spomnim? Koliko prej se je sploh potrebno naročiti? Imate s katero zdravnico še posebej dobre izkušnje? Prvič sem bila v Domžalah pri dr, Strahovi, ki je meni osebno bila super, sem pa sedaj slišala tudi izredne pohvale od zdravnic iz Velenja ter SG...še katera?- sprašujem, ker mi je bližje tu, kot v Domžalah user posted image


(odgovor članu Bela_breza)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: avgustke 2017
14.12.2016 15:57:04   
Sunnie
Pozdravljene user posted image 😊
Se vam pridružujem, tudi mi pričakujemo,
in sicer po mojih izračunih 13.8.
Čestitke vsem user posted image

(odgovor članu brina_s)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: avgustke 2017
15.12.2016 14:04:38   
brina_s
bela breza ja, čeprav mislim da sem se jaz samo malo zredila prav na hitro :D user posted image

slabosti čez dan, kot ti Sanja. ohh

pralne pleničke katera uporablja? malo sem v dvomih a bi jih morala kaj dokupiti zdaj ko bota 2 ali ne - tavelika bo stara 1leto in 9 mesecev..... je že možno da jo navadim brez pleničk? (v vrtcu bo šele 1 mesec po rojstvu drugega....)

(odgovor članu Sunnie)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: avgustke 2017
15.12.2016 17:54:56   
seen
Ojla, tudi jast se pridruzujem avgustkam, po mojih izracunih imam pdp 7ali8.8.17.
Malo mi je slabo , pa napihuje me in upam da bo vse dobro naprej.

(odgovor članu brina_s)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: avgustke 2017
16.12.2016 14:21:35   
anjadr
brina_s tud js uporabljam pralne plenicke (racmanke). Moja mala bo zdele stara 20 mesecev in se pridno odvajava oz. vcasih se zgodi da ji se ugre... je skoraj ze suha. Je pa res da hodi na kahlico ze od sestega meseca ( je mela tezave z zaprtostjo) in se ne spomnim kdaj sem jo nazadnje previla ko je bla pokakana.
Pomoje ce zdele zacneta z odvajanjem pa bo do poletja ze suha in ne bos rabla dodatnih plenick.

Mene bolj skrbi kako bo z ljubosumjem ko bo prisel dojencek. Je ze zdej ljubosumna ce kerga druzga otroka popestvam. Ima katera kaksne izkusnje s tem?

_____________________________

Izpolnjena želja 24.4.2015 <3

(odgovor članu seen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?