|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: avgustke 2017
15.2.2017 11:51:57   
tanika*
Pozdravljene,

se tudi jaz pridružujem. Rok imam 29.8, je pa to drugi otrok, imamo že punčko Elo staro 4 leta.

Ravno opravila nuhalno pri Pušenjaku, načeoma vse ok, nuhalna 1,7 ampak ker sem 31 stara je rekel da se lahko odločim še za dvojni presejalni test, ni pa nujno. Se je katera odločila še za to?

Lp



< Sporočilo je popravil tanika* -- 15.2.2017 11:52:39 >

(odgovor članu anjadr)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: avgustke 2017
15.2.2017 11:56:35   
Eva12
Jaz sem bila prejšnji teden, dala kri in čakam izvide starost je pa moja 34 let. . Tudi ni bilo nujno ampak jst pravim zakaj pa ne boljše več vedeti kot premalo...;) hi
Vse lepo

(odgovor članu tanika*)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: avgustke 2017
15.2.2017 11:56:51   
Bela_breza
Živjo tanika*!

Čestitke za plusek in lepo nosečnost želim!
Kot kaže so vse nosečke ušle na fb. Js se nisem odločila za dvojni test. Nuhalna je bila 2,1 vendar je ginekologinja izračunala tveganje 1:3340, in je rekla, da se ji zdi, da dvojni test ni potreben ker da je to super rezultat. Stara sem pa 24 let, ob rojstvu otroka bom 25. Pomembno je predvsem razmerje tveganja, kot sem jaz razumela svojo ginekologinjo.

Lep pozdrav!

(odgovor članu tanika*)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: avgustke 2017
15.2.2017 11:59:49   
tanika*
Je že narejena facebook skupina?

Moje tveganje je nekje okoli 1:2700, baje čisto normalno.

Je še kateri vedno slabo, jaz sme sedaj 12 tednov pa sploh ne popušča, pri hčerki me je pri 10 tednu že popustilo, zdaj me pa grozno zgaga muči :( Upam da kmalu mine.

(odgovor članu Bela_breza)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: avgustke 2017
15.2.2017 11:59:49   
Bela_breza
Oooo nekaj nas pa še je na forumu :)

(odgovor članu Bela_breza)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: avgustke 2017
15.2.2017 12:03:33   
Eva12
Meni hvala bogu ni nič slabo sicer sem sele tri mesece... Nosečka..sem pa pri prvem mela slabosti..zgleda da v drugo bolje gre..;) 😍
Sej bo minilo samo pozitivno..pa bo:)

(odgovor članu Bela_breza)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: avgustke 2017
15.2.2017 12:05:18   
Bela_breza
Mislim da je rezultat čist v redu. Da pa boš mirna, lahko narediš tudi krvni test. Tistih 50€ ni spet takšna vsota. Čeprav sem slišala veliko kritik na krvne teste, ker poznam par oseb, ki so imele nuhalno čisto v redu, potem so šle na krvne teste in je čisto zbilo rezultat (npr. na tveganje 1:40) in so šle potem z velikim strahom na amniocentezo, vendar je bilo potem vse ok. Poslušaj samo sebe in naredi tako kot misliš da bo najbolje. Nenavsezadnje pa noben test ni 100% zanesljiv. Jaz sem bila sigurna da bom naredila dvojni test, pa sem si nato premislila.

Glede slabosti mi je pa bilo do prejšnjega tedna še vedno fuuuul slabo, zdej je pa že čisto ok. Sem pa v 15. tednu (14t5d).

Lp

< Sporočilo je popravil Bela_breza -- 15.2.2017 12:06:54 >

(odgovor članu tanika*)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: avgustke 2017
15.2.2017 12:05:26   
Eva12
Punce a ste zato da bi naredle nekaj na fb in bi si potem tam preko grupe kaj pisale mogoce kdaj tudi kaksno srecanje naredile... Avgustke mislim...jaz pogresam nekaj taksnega...
Pa lep dan vsem.

(odgovor članu Eva12)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: avgustke 2017
15.2.2017 12:07:40   
Tamy 3xT
Eva 12,fb skupina ze obstaja :) Malo nazaj pobrskaj in pisi punci, ki je ustanovila fb skupino naj te doda. :)
Dobrodosle vse nove nosecke :)

(odgovor članu Eva12)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: avgustke 2017
15.2.2017 18:17:31   
kris26
Pozdravljena dekleta :)

Še ena ki pričakuje 13.08.2017 . Jaz sem opravila NIFTY TEST zelo zadovoljna rezultate sem dobila v sedmih dneh in pričakujemo še enega pobalinčkauser posted image mi je pa ginekolog naredil tudi nuhalno in je bilo vse ok.
Sem prav vesela, da niste vse pobegnile na FB upam, da katera ostane tu, da bomo lahko kaj počvekaleuser posted image

LP

(odgovor članu Tamy 3xT)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: avgustke 2017
16.2.2017 10:09:29   
ellapia84
Sm hotla vprasat ce je katera sla na DHT test pa vidm da je ze tanika vprasala....vglavnm jst sm mela na nuhalni 1:3306 al neki tazga in mi je omenila ta test ker pac mora,rekla je da moja nuhalna je vredu ampak ker sm stara 32 let mi najbrs to mora omenit in sm sla,placala 44eur in se je sicr mejhn zmanjsala na skupno 1:2500 se mi zdi (je nism dobr slisala preko telefona).Rekla je da je to se vedno ok.Zdej me pa tud zanima ce se katera kej bolj spozna na te vrednosti?V fb skupino se nism prsla k ne vem a se to kje vidi ko te potrdijo,ker se ne bi rada da se na profilu oz moji strani kjer kol vid da sm v tej skupini (rada bi skrivala do junija,ker je prevec firbcov na fb-ju)?

(odgovor članu kris26)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: avgustke 2017
16.2.2017 10:25:58   
Tamy 3xT
Ellapia fb skupina je skrita in se cisto nikjer ne vidi..
Glede Ns in Dht, bi jaz sla vprasat zakaj se jevrednost zmanjsala, ker to kljub temu, da je dober rezultat ni najboljse, da se je vrednost zmanjsala.

(odgovor članu ellapia84)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: avgustke 2017
16.2.2017 11:16:04   
ellapia84
Sej po eni stranu je logicno da vrednost ne more bit ista,ker pr nuhalni se lohk pr merjenju zmoti za cist mal in to pac vnese v racunalnik krvni test je spet drugo in to skupaj vnese v racunalnik in se pokaze nova vrednost.Baje ce pride do ful odstopanja te posljejo se na nadaljne preiskave,sicr se je nosna kost zlo lepo vidla.....se bom pol enkrat prdruzla skupini,na kero se lohk obrnm takrt? 😊

(odgovor članu Tamy 3xT)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: avgustke 2017
17.2.2017 18:46:36   
Bigmamma
Pozdravljene. Se opravičujem, ker vdiram v temo. Sama sem bila junijka 2016, imam se soncico iz leta 2014, kljub temu pa si utrgam cas za izdelovanje trakcev in spangic s pentljicami. Prosim, malo si poglejte, morda pa najdete kaj za vase dojencice ali kot ideja za darilo. Hvala! https://www.facebook.com/Vanella-422916374713552/

(odgovor članu ellapia84)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: avgustke 2017
5.3.2017 22:15:29   
ellapia84
A me lahko katera doda v fb skupinoo?😊

(odgovor članu Bigmamma)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: avgustke 2017
24.4.2017 9:10:19   
Estrellita
Heilaa nosečke srečke, se vam lahko pridružim?:) Med prebiranjem vaših komentarjev ugotavljam, da nas bo kar nekaj skupaj, hihi če bo vse po sreči...
Jaz imam pa 13.8.2017 rok...hihi komaj čakavaaauser posted image user posted image user posted image user posted image ...
Kako se kaj počutite?

(odgovor članu ellapia84)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: avgustke 2017
24.4.2017 14:57:40   
kris26
hy-hy super da se je vsaj ena oglasila sem mislila, da je ta tema že čisto zamrla. Jaz imam tudi rok 13.08.2017. In kako se kaj počutiš? Jaz imam zelo nizek krvni tlak povrhu tega pa še slabokrvna, tako da je kar pestro..
Si že imela morfologijo?

Lp

(odgovor članu Estrellita)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: avgustke 2017
8.5.2017 7:56:41   
Bela_breza
Oo pa vsa/nas je še nekaj tukaj :) Očitno smo iz kamene dobe, ker nismo na fb user posted image

Js se počutim super, edino hitro se utrudim, pa križ me kr precej boli. Drugače pa veselo brcamo :)
Že veste za spol? Pri nas bo baje user posted image :)

(odgovor članu kris26)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: avgustke 2017
19.6.2017 21:26:47   
Dorotheia
Zdravo nosečke srečke! user posted image
Se vam pridružim, pozno sicer. Mi tudi pričakujemo konec avgusta še enega škratka. Doma imamo 3 letnika fantka, zdaj pa naj bi v trebuščku veselo brcala punčka.

Kako ste? Jaz sem v službi samo še 2 slaba tedna, potem koristim dopust, ker bi rada še malo uživala in doma malo "pognezdila". user posted image Drugače se jaz počutim super. Pač nisem se navajena tako težke (zdaj sem v 31. tednu in sem s kilami že na 10+, kar je zame ogromno, ker sem bolj mala). Ampak drugače pa je počutje super.

Je katera tu iz gorenjskega konca? Je katera za kako druženje, kavico ipd.?

(odgovor članu Bela_breza)
Neposredna povezava do sporočila: 69
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?