|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Au pair v ZDA
21.2.2017 18:00:28   
Barbbabu
Iščem varuško, ki bi kot au pair delala v ZDA (NY). Z delom bi pričela predvidoma 1. julija 2017 za eno leto. Delo bi obsegalo: delo od pon do petka med 8.30 in 18.30, skrb za enoletno deklico, priprava hrane za otroka, nega, skrb za otrokova oblačila, spremljanje otroka na telovadbo/v igralnico, sprehodi, igra, vse kar pač otrok dela čez dan. Možno tudi nakupovanje hrane za otroka in ostale člane. Občasno(v jesenskem času) bi bil delavnik kao uro daljši, občasno (sicer redko) kakšen večer, morda ob sobotah dopoldan nekaj ur.. Prosti dnevi načeloma vikendi, dopust takrat ko grem sama na dopust (cca 30 dni razporejenih čez leto).
Iščem: varuško z vsaj dveletnimi izkušnjami z varstvom enoletnega otroka, znanje angleščine, po možnosti izobrazba za varstvo majhnih otrok, opravljen tečaj nudenja prve pomoči za otroke, nekadilka.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Au pair v ZDA
22.2.2017 10:42:48   
mini86
koliko časa na dan pa je potem otrok dejansko z mamico oz starši?

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Barbbabu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Au pair v ZDA
23.2.2017 19:01:40   
liliana
Veš, povsod ne delajo od 7 do treh in nimajo skrajšanega delovnega časa, s plačanimi prispevki za čas materinstva.......ponekod hodijo iz službe domov po 18 uri zvečer, ker odmor za malico ni vštet v delovni čas in je delovni čas "deljen" in je vmes uro ali dve neplačanega odmora za kosilo, za pot v službo se porabi lahko tudi kaka ura, otroških dodatkov ni, javno šolstvo je slabo, zato so mamice primorane delati, če želijo otroku omogočiti dobro izobrazbo......

Ni povsod tako lepo kot v Sloveniji......

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Au pair v ZDA
24.2.2017 16:13:13   
mini86

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Veš, povsod ne delajo od 7 do treh in nimajo skrajšanega delovnega časa, s plačanimi prispevki za čas materinstva.......ponekod hodijo iz službe domov po 18 uri zvečer, ker odmor za malico ni vštet v delovni čas in je delovni čas "deljen" in je vmes uro ali dve neplačanega odmora za kosilo, za pot v službo se porabi lahko tudi kaka ura, otroških dodatkov ni, javno šolstvo je slabo, zato so mamice primorane delati, če želijo otroku omogočiti dobro izobrazbo......

Ni povsod tako lepo kot v Sloveniji......


ja mi je jasno..ni bil komentar mišljem kot žaljenje al pa kaj drugega..dejansko me je zanimalo..
tudi pri nas je že redko da je kdo v službi od 7-15h..
upam da vsaj med vikendom lahko nadoknadijo

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...
To pravilo je moje fante rešilo pred ugrab...
Mama je odkrila, da je pravilo, ki ga je otrokom postavila nekaj let prej, verjetno rešilo njihova življenja.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?