|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrcki 2017
2.5.2017 21:46:26   
Upajocananajboljse
Zivijo punce, tudi jaz se vam bi pridruzila. Trenutno sem v 7. tednu, druga nosecnost, prva je zal bil ss v 6 tednu. Ampak tokrat upava le na najboljeuser posted image nisem se se narocila za pregled, sem se da pocakam se malo. Zanimivo se mi zdi, da so nosecnosti tako drugacne, prvic sem bila napihnjena kot sod takoj, pa razlicne vonjave so me izjemno motile, tokrat nic razen bolecih prsi. Se veselim izmenjave z vami in cestitke vsem za pluske!!

(odgovor članu AnjaJane)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Decembrcki 2017
4.5.2017 7:35:48   
AnjaJane
Kdaj imate oziroma kdaj se boste naročile na prvi pregled?

Čestitke vsem user posted image

(odgovor članu Upajocananajboljse)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Decembrcki 2017
4.5.2017 8:13:27   
Lzzy
Jaz imam v sredo prvi pregled, pa se vleče in vleče ta zadnji teden čakanja.. Čisto preveč časa za sekiranje imam user posted image

(odgovor članu AnjaJane)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Decembrcki 2017
4.5.2017 13:06:20   
Upajocananajboljse
jaz imam tudi naslednji teden, v petek. Komaj čakamuser posted image

(odgovor članu Lzzy)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Decembrcki 2017
4.5.2017 14:39:50   
klopek
Heeej,

jst sm mela včeraj že drugi UZ, vse ok, plod sicer manjši za par dni glede na ivf, ampak srček bije :) Pušenjak pravi, da je mel embriopavzo :D

Me pa noro dajejo še vedno slabosti. Službo le s težavo zmorem, zelo težko se skoncentriram, če bi bila doma pa spet nevem, če bi blo ok. Preveč časa za razmišljat ;)

Nuhalno imam 30. 5., še prej dam kri za DPT :)

Pozdravljene vse nove user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Upajocananajboljse)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Decembrcki 2017
6.5.2017 17:59:30   
Pikapolon
Pozdravljene!
Tudi mi2 z mojim sva docakala user posted image user posted image
Prvi pregled imam 24.5 ...tak da ze komaj cakam da slisim bitje srca...pdp po zadnji menstruaciji bi naj bil 29.12.
Drugace pa je to moja tretja nosečnost...
Zadnji teden imam kr slabosti ne samo zjutraj ampak kr cez cel danuser posted image upam da mine cim prej...ker v prvi nosecnosti sploh nisem vedla kaj je slabost pri drugi pa kontra heh....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Decembrcki 2017
6.5.2017 20:44:22   
Vesnica85
Zivjo user posted image se tud js pridruzujem. Zadnja M je bila 18.3. in potem ocitno med 15 in 20.4. vgnezditvena. Sem sla takoj ko se je koncala delat test (mi je bilo takoj sumljivo, ker je bilo tako rahla) in je bila druga crtica cist rahla. Ponovim cez 1 teden s strahom, ker sem imela par kaplic krvi 3 dni, vendar na sreco crtica ze bolj vidna. In danes se clear blue, kjer je takoj vrglo + in 2-3 tedne user posted image
V ponedeljek poklicem G, ko pride koncno z dopusta...upam, da bom kmalu na vrsti, ze komaj cakam,da vidim pikico user posted image
Aja, pdp imam pa baje 23.12. Bom vidla kaj bo se G rekla.

(odgovor članu Pikapolon)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Decembrcki 2017
8.5.2017 19:18:10   
Pikapolonica0203
Živjo.Tudi mi smo zagledali težko pričakovani user posted image user posted image Sicer je to moja 2 nosečnost ampak se je 1 končala z SS user posted image Prvi pregled sem imela 25.4.Po izračunu je moj PDP 2.12 user posted image .Zaenkrat vse ok,srček bije in tega sem najbolj vesela.Sedaj pa pridno čakat na nuhalno ki jo imam 22.5 user posted image Upam in verjamem da bo vse dobro. Čestitke vsem,ki so ugledale user posted image in vsem ki ga še bojo.user posted image

(odgovor članu AnjaJane)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Decembrcki 2017
9.5.2017 8:41:35   
Vesnica85
A ima katera tud tolk hude vrtoglavice? Slabosti skoraj nimam, ampak v glavi pa cel vrtiljak user posted image

P.s. me je G na prvi pregled narocila cez 2 tedna..tako da 23.5. ce bo vse po sreci,vidim pikico user posted image se pa ful veselim... je najin prvi user posted image

P.s.2 cestitke pikapolonica user posted image drzim pesti,da bo vse super user posted image

< Sporočilo je popravil Vesnica85 -- 9.5.2017 8:50:54 >

(odgovor članu Pikapolonica0203)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Decembrcki 2017
9.5.2017 8:55:43   
Pikapolonica0203
Hvala Vesnicauser posted image tudi tebi želim vse dobro.
Drugace pa mene razen rahlih vecernih slabosti, mocne utrujenosti in bolečih prsih ni matralo nič.Tudi utrujenost se umirja tako da imam malo vec energije user posted image

(odgovor članu Vesnica85)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Decembrcki 2017
10.5.2017 20:17:38   
la.le
Zivjooo!!
Jaz vas ze ceeel mesec iscem!! Pa sem vas koncno tudi nasla!
Mi smo tudi docakali +, pregled je bil 03/05 in ni lepsega kot videt utripajoce pikice!! ❤ PDP naj bi bil 02/12 ampak nekako dvomim; na UZ je pisalo 08/12 pa prvega smo docakali sele na 12.dan cez PDP, tako da ... Pustimo se presenetit!
Doma imava 14mesecnika in sva si druge pikice res zelo zelela!
Kar se pocutja tice ... Naceloma ni hujsega, ful so me bolele prsi, prvi mesec se mi je spahovalo, pogosto moram jest, ker mi je v nasprotnem primeru slabo in utrujena sem precej (je poznat, da imam tudi tezave s scitnico).
Nuhalno imam 31/05 in mislim, da bom sele takrat res mirno zadihala!
Ps: dosti bolj custvena sem kot prvic, vsak drek me spravi v jok!! 🙈

(odgovor članu Pikapolonica0203)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Decembrcki 2017
11.5.2017 8:46:34   
Pikapolonica0203
La.le čestitamuser posted image tudi jaz nisem mirno dihala do prvega pregleda.Potem ko je bilo vse ok je ze lažje ampak še vseeno čakam nuhalno ki jo imam 22.5 da se res prepričam da je vse v najlepšem redu.Ubistvu verjamem da bo.Tako da kar pozitivno user posted image
Po mojem izračunu bi naj bil PDP 30.11,po ultrazvoku pa zaenkrat 2.12 user posted image

(odgovor članu la.le)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Decembrcki 2017
11.5.2017 11:13:04   
Sarci90
Pooozdravcek. Se ena srecka nosecka vec med vami. :) danes bili na 1. pregledu in smo v 7. Tednu (jutri se pricne 8.)Videl se je ze srcek in nasa majhna struckauser posted image . Dolocili so tudi ze datum poroda. user posted image presrecna!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Decembrcki 2017
11.5.2017 11:17:47   
Sarci90
Aja se nekaj.. zanima me se samo ce slucajno ze obstaja na FB skupina decembercki 2017? Ker je ne najdem.. lp user posted image

(odgovor članu Upajocananajboljse)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Decembrcki 2017
11.5.2017 18:51:26   
la.le
Sarci, dve sta menda, eno je odprla mika2 in moras njej na zs poslat ime in priimek, da te doda, drugo pa lahko poisces na 'nosecka forum' na fb, ni skrita.

Jaz se vam na fb pridruzim sele po nuhalni, sem tokrat malo bolj previdna, ker je pred kratkim druzinska clanica zgubila in me se kar malo matra ... :(

(odgovor članu Sarci90)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Decembrcki 2017
12.5.2017 12:49:06   
Lzzy
Jaz sem na FB-ju zadnjič našla 3 skupine ampak niso bile skrite, tako da zaenkrat bom kar tu ostala user posted image

(odgovor članu la.le)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Decembrcki 2017
15.5.2017 15:01:08   
Sarci90
Hvala obema. Bom vseeno se raje pocakala. Pa lp :)

(odgovor članu Lzzy)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Decembrcki 2017
16.5.2017 6:50:04   
Vesnica85
Evo, js vsa razocarana..ne vem kaj si naj mislim. Vceraj bla pri G zaradi ponovnega rahlega roza izcedka zjutraj. Pogledale sva na UZ...in nic user posted image ne v maternici, ne na jajcnikih...nikjer nic vidno. Mi je preverla se urin, in potrdila nosecnost. Zdej stejeva od zadnjega odnosa, ko sva poskusala..od takrat je ravno danes 6 teden. Je rekla naj pridem 23.5. na pregled,ce se bo ze kaj vidlo. Drugace pa da ne ve kaj bi blo. Pa napotnico za urgenco sm dobla..ce bi bile kaksne bolecine do takratuser posted image Me je kar precej strah vsega skupaj... sva si res zelela,da bi tokrat uspelo.

(odgovor članu Vesnica85)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Decembrcki 2017
16.5.2017 8:10:44   
Pikapolonica0203
Vesnica upanje umre zadnje! Držim pesti da bo vse ok user posted image

(odgovor članu Vesnica85)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Decembrcki 2017
16.5.2017 9:37:54   
mika2
Pozdravljene punce, vidim da vas je že veliko :)
Naj še enkrat napišem, da sem ustvarila skupino na fb in je SKRITA,tako da se vam ni treba nič bat.
Če bi se rade pridružile, mi napišite na zs vaše ime in priimek, da vas tako lahko dodam v skupino.
Pa vsem skupaj čestitam za vaš plusek. Upam da se slišimo na fb, za 1x nas je v skupini 10.

Lp

(odgovor članu Pikapolonica0203)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Decembrcki 2017
16.5.2017 9:42:44   
Pikapolonica0203
Mika2 jaz se vam pridružim po nuhalni.user posted image

(odgovor članu mika2)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Decembrcki 2017
18.5.2017 5:11:18   
Lzzy
Jaz imam danes nuhalno.. Komaj cakam ampak me je vseeno kar malo strah.

(odgovor članu Pikapolonica0203)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Decembrcki 2017
18.5.2017 7:59:49   
Sarci90
Dosti srece! Seveda bo vse ok. Strah je normalen:) drzim pesti🐣

(odgovor članu Lzzy)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Decembrcki 2017
18.5.2017 8:21:58   
Pikapolonica0203
Lzzzy vse dobro! Držim pesti user posted image

(odgovor članu Sarci90)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Decembrcki 2017
22.5.2017 17:34:47   
Lzzy
Nisem imela časa prej se oglasit.. Na nuhalni je bilo vse ok! Vidna nosna kost, organi, mozgani, srček razbijal :) bebica se je pa tok premikala da je kr trajal preden je lahko gin. izmerila NSuser posted image

(odgovor članu Pikapolonica0203)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?