|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marcevke 2018
10.8.2017 13:52:37   
Adelle
Neznanka, niso najboljse novice ampak so zelo dobre!!

Prvo, ce bi ginekologinja mislila da gre to k vragu ti ne bi dala vse napotnice pa MK. Meni niso nikoli dal ce je blo kej sumljivo.

Drugo, utrip je in to ogromno steje!! In tretje upostevaj se to da tako zgodaj lahko pride tudi do napacne meritve ker gre za mm! In potem se hitr pozna, teden al pa dva. Meni so to vse rekli na prejsnjem pregledu ker ploda nista bla cist iste velikosti pa je rekla da so to itak mm, in kokrkol da je dobr UZ ne more tako majhne tocno zmerit.


Pozitivne misli, in bo vse v redu!💖

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Marcevke 2018
10.8.2017 14:16:36   
Benaa*
Neznanka89 jaz mislim, da ni razloga za sekiranje. Kot prvo to, ce si dobila vse te stvari od g pol ona ze smatra, da je vse ok, kot drugo pa te merite na uz so tak tak... kolko pa je velikost oz koliko ti pise na slikici? Saj zraven velikosti verjetno pise +\- 6 dni? No na moji sliki pise tako, kar pomeni da so odstopanja... npr moj primer, na prvem potrditvenem pregledu sem po ZM bila 6t5d, pa ga je izmeril 9mm, kar je rac na slikici zaznal za 6t6d... torej se en dan vec... vceraj sem imela drugi pregled in po ZM bi naj bila 10t5d, zmeril pa ga je 3,1 cm kar je rac zracunal za 10t... torej 5 dni manj... ampak ni to nic, ker itak pravim da pise zraven plus minus 6 dni... torej so odstopanja...pa brala sem na forumu, da pri teh velikosti za en teden odstopanj nic ne pomeni... pa npr moja bebika je ful migala, mahala, krilila z nogicami in rokicami, se obracala... in pol je g v enem momentu pac poslikal, zaustavil sliko, da je meril... in ves kak je to tezko dobit lepo lego v tistem trenutku... in to pac pol izmerijo kak pride in je logicno da pride za par mm odstopanja...jas mislim da na NS naredi pol bolj natancne meritve... pomembno je da je srcek bil 😉

< Sporočilo je popravil Benaa* -- 10.8.2017 14:18:09 >

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: Marcevke 2018
10.8.2017 15:35:56   
neznanka89
Ja pa res pise zraven slike +_4 dni. Pa vem, da je bila ovulacija 4 dni poznejsa kot je v 28 dnevnem ciklu in je potem to ze 8 dni kar se pa popolnoma ujema z datumom 7t3d. Oh ja. Pozitiva velja. Sem po naravi veliki optimist, tako da verjamem da je vse okuser posted image .

(odgovor članu Benaa*)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Marcevke 2018
10.8.2017 18:02:33   
Anonimen
Pozdravljene,
tudi jaz se vam za enkrat javljam kot anonimna. Imela sem prvi pregled oz. več pregledov zaradi krvavitev, naročena sem tudi že na NS. Vendar bomo videli kako se bo izšlo, možnosti so 50:50. Drugače pa plodek lepo raste. Malo še počakam, potem pa, če bo vse v redu, se vam pridružim na FB. Vsem želim veliko sreče. user posted image

(odgovor članu neznanka89)
  Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Marcevke 2018
10.8.2017 18:57:01   
Adelle
Benaa, si dobila moje zs?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Marcevke 2018
10.8.2017 19:49:53   
Happy nosečka
Da se še jaz javim malo tu... prvi pregled za mano, user posted image ok, le sladkor sem imela malo previsok, tik nad mejo, tako da sem že naročena 23.8. na kontrolo v diabetološki ambulanti, tudi na nuhalno sem se naročila h dr. Saši Trampuž v Grosuplje, jo imam 11.9. user posted image to bi bilo zaenkrat vse, se beremo naprej, lp.

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: Marcevke 2018
10.8.2017 20:15:24   
Adelle
Punce a ste takoj isti dan dale kri za preiskave? Jst grem sele 17.08. dat kri...

(odgovor članu Happy nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: Marcevke 2018
10.8.2017 20:18:27   
pobalinkaa
Hej, hej

Sem opazila, da manjka podatek o kraju, sem iz Litije in danes sem imela NS. Parametri kažejo na normalen rezultat, izvidi pa ne bodo naslednji teden čakali v kartoteki. ( Če bi bilo karkoli narobe, bi ne popoldan klicali).

Presrečna sem, saj sem danes videla malega škratka, ki pridno raste, po nekaterih meritvah je "starejši za 1 teden. Zelo živahen in res " kjut"
Sva pokazala hčerki posnetek in tisto veselje in sreča v njenih očeh odtehtajo na žalost še vedno slabost od popoldneva dalje.

Naslednji pregled imam 14.09, takrat se bo morda pokazal tudi spol.

Skratka vsem novim dobrodošle in vsem pošiljam veeeliko pozitivne energije.

Pozdravček

(odgovor članu Happy nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: Marcevke 2018
10.8.2017 21:02:15   
vrtnica85
Koliko nas ima nosecniski diabetes? Jaz sem imela 5.2. Kako zgleda obisk diabetologa? Ga imam ze drug teden

(odgovor članu pobalinkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: Marcevke 2018
10.8.2017 21:03:26   
vrtnica85
Pobalinka kako pa to, da ne dobis rezultazov NS takoj?

(odgovor članu vrtnica85)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: Marcevke 2018
10.8.2017 21:48:35   
Benaa*
Adele nisem dobila ZS... pa ta ZS nekaj tu ne štima, saj veš, da sem ti poslala že zadnjič, pa ti tudi nisi dobila. Pobalinka koliko si noseča, da si imela že NS? Lepo, da je vse ok...Adele jaz sem kri dala na drugem pregledu (včeraj), rezultatov ne vem... bom že izvedla verjetno, če bo kaj narobe. :) Punce, ki še niste, pa bi želele, lepo vabljene na Fb, da nas bo čim več ;)

< Sporočilo je popravil Benaa* -- 10.8.2017 21:49:46 >

(odgovor članu vrtnica85)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: Marcevke 2018
11.8.2017 0:33:49   
Tilly_
Živjo! :)

Tudi jaz se bi vam rada pridružila. Vidim, da ste super skupina! user posted image

Torej PDP imam zaenkrat 17.3.2017. Prvi pregled pa 23.8., tako da se bom še malo načakala. user posted image

Počutje zaenkrat super. Z izjemo parih glavobolov. Nič hujšega! user posted image

Pozdrav vsem!
T

(odgovor članu Benaa*)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: Marcevke 2018
11.8.2017 9:36:00   
Adelle
Benaa, ja jst nism dobila pa sm ti zato poslala, da vidim ce bos ti dobila😀 Neki steka zgleda..

Jst se vam bom kmalu pridruzila na fb 😊

(odgovor članu Tilly_)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: Marcevke 2018
11.8.2017 10:02:54   
Benaa*
meni ta ZS res štekajo zakaj?? Tilly sem ti zelala poslat ZS glede skupine na FB, pa mi ne gre...nobeno sporočilo mi ne pošlje :( bvz

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: Marcevke 2018
11.8.2017 10:15:12   
Anonimen
Sem ti poslala zs za test, če deluje... ena fora je, da če ne napišeš naslova sporočila, ne gre naprej, je mogoče to?

(odgovor članu Benaa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: Marcevke 2018
11.8.2017 11:16:42   
Happy nosečka
Jaz sem imela isto 5,2. Ne vem kako je sicer po drugih ambulantah v Sloveniji, jaz bom napisala za Novo mesto: na prvem pregledu moreš biti tešča, daš kri, vodo, kratek posvet z diabetologinjo, dobiš napotnico za aparat, lističe ter lancete (iglice) ker si moreš potem to 4x na dan merit user posted image in imaš še eno kratko predavanje o prehrani, ki se je naj bi držala, da ne bodo previsoke vrednosti, dobiš tudi dnevnik, v katerega zapisuješ potem vrednosti meritev (na tešče, 90 minut po zajtrku, kosilu, večerji) to je pa to. In potem imaš kontrole vsak mesec, sam da na naslednjih ne rabiš biti tešča, vedno pa prekontrolirajo kri in vodo.

(odgovor članu vrtnica85)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: Marcevke 2018
11.8.2017 12:21:10   
kkknnn
Pozdravljeen punce. Tudi jaz se pridruzujem marčevkam 2018. Pdp naj bi bil 14.3. . Imela ze 2 pregleda, zaenkrat kaze odlicno. Imela sem missed abortion letos januarja v 10 tednu , zato sem bila zdaj na pregledu čist żivčna ali je utrip ali ne.. upam da bo tudi v naprej vse bp in da tole speljemo do konca. Bila sem że marčevka 2012 , imam doma 5 letnico :) če lahko bi se vam pridsużila tudi na fbju. Naslednji pregled 19.9. Vmes pa še nuhalna. Srečno vsem!user posted image

(odgovor članu Happy nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: Marcevke 2018
11.8.2017 12:29:27   
Anonimen
Dobrodošla! user posted image user posted image
Sem ti poslala tudi zs glede fb.

(odgovor članu kkknnn)
  Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: Marcevke 2018
11.8.2017 13:22:08   
pobalinkaa
Vrtnica85, tokrat gre za NS v okviru zdravstva (sem v rizični skupini 35-37)
ker je bil pregled v okviru redne ambulante ima G v popoldanskem času možnost vnosa in konkretne obdelave.

Pri prvi nosečnosti, ko sva seveda placala, sva dobila report takoj :)

(odgovor članu vrtnica85)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: Marcevke 2018
11.8.2017 13:31:13   
pobalinkaa
Tudi jaz bi se pridružila FB skupini, prosim za posredovanje "navodil"

(odgovor članu pobalinkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: Marcevke 2018
11.8.2017 13:33:23   
pobalinkaa
Benea, sem 11tednov 2/7 😁

(odgovor članu Benaa*)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: Marcevke 2018
11.8.2017 13:57:40   
tejč82
Pozdravljene!

Še ena nova Marčevka 2018 user posted image Danes sem imela prvi pregled in je zaenkrat vse ok. PDP imam 27. 3. To je moja druga nosečnost, imam že enega navihanega štiriletnika. user posted image

Z veseljem se vam pridružim tudi na FB, prosim za navodila.

Pozdravček vsem!

(odgovor članu pobalinkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: Marcevke 2018
11.8.2017 17:14:11   
sončkimoji
Zdravo nosecke user posted image

Danes sem imela 3. Pregled... sem dozivela rahli sok. Na UZ sprva se sploh ni nic videlo mi je ze zacela G da to pa ni uredu da je ocitno slo, jaz valda ne to ni mogoce, no potem se je spomnila da sem v prvi nosecnosti imela CR in mi je pritiskala na trebuh iiiin je bil tam mali srcek user posted image ... veselje valda sem bila ze cisto prestrasena. Baje da spet nosim bolj zadaj pa pripopan derekt pod rezom. No vazno da je vse uredu !!! So pa odstopanja danes sem 8w na UZ kaze za 7w4d tako da je + - za 5d. Pri sinu je bilo za 6d. Imam pa nov pdp namesto 23.3 je 26.3 tako da po vsej vrjetnosti zazibam na svoj RD :)user posted image

(odgovor članu tejč82)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: Marcevke 2018
11.8.2017 18:37:36   
vrtnica85
A je ze sla katera dat kri za dvojnihormonski test?kake imate rezultate? Mene mori, da ma papp hormon ful nizek

(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: Marcevke 2018
11.8.2017 19:26:36   
neznanka89
Sončkimoji cestitam se za en pregled in pa se obenem zahvaljujem se za malo pozitive za mene, glede na to, da je prvic tudi slo 6dni razlike. Glasba zy moja usesauser posted image .

(odgovor članu vrtnica85)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Katero ime izbrati za dečka?
t4sa

Katero ime se vam bolj dopade za dečka?

Sven (39%)

Teo (61%)


Število vseh glasov: 443

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!