|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marcevke 2018
26.8.2017 12:05:58   
liba
Saj vem da se bodo sprijaznili, sam je neprijetno, ko naju vsi bombardirajo s tem, da kako pa bova. Ja kako? Tako kot smo do sedaj, samo da bodo trije user posted image

Tudi jaz še nikoli nisem tako čakala konca poletja, je pa res, da je bilo letošnje vroče in da ta vročina (vsaj pri nas) ne popušča še kaj dosti user posted image .

Jaz bi se vam tudi na fb pridružila user posted image

Lepo se imejte, uživajte kolikor lahko in naj vam bo čim manj slabo!

(odgovor članu rozica92)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: Marcevke 2018
26.8.2017 17:27:36   
Anonimen
Sem ti poslala zs glede fb

(odgovor članu liba)
  Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: Marcevke 2018
28.8.2017 12:44:08   
neznanka89
Punce danes sem dobila datum za nuhalno. 22.9. Jej. Komaj cakam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: Marcevke 2018
29.8.2017 18:46:29   
sončkimoji
En leeep pozdrav user posted image

Kako ste? Vidm da ste v vecini na fb user posted image
Prihajam iz 4.pregleda. No tokrat je otrok exstremno zrastu tko da smo 10t4d in nazaj 23.3 pdp user posted image sem bila cisto sokirana hehe, za ns se pa narocim jutri v dravlje :)
Slabosti so hude,bruhanje ind. Najhuje je cez dan zvecer me pa napade lakota :s bi pa jedla vecinoma samo sadje user posted image
Naslednji mesec bova kupila ze kar vozicek user posted image ampak rabljenga ker bo to 3ji nakup v roku 2letih(prevec sibam povsod z njim) user posted image odlocava se med mura, jaguar car,baby boom :) na koncu bo vrjetno prevladu tisti ki ima najbolj trpezne gume user posted image
Drugace ste ze povedale bliznjim? Misva nisva se imela priloznosti :/ (so pa sami pomoje neki dojel ker se mi malo ze pozna po besedah partnerja) se pa ze mocnooo veselim odzivov user posted image
Aja mogoce katera ve od katerega tedna se spi na bokih samo? Sem pozabila ceprou je ze MB ze aktualna.

Uzivitee user posted image

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: Marcevke 2018
30.8.2017 11:17:29   
Anonimen
Ojla!

Čestitke!
Na fb smo kar aktivne, ja...
Jaz imam rok začetek marca, pa bova v soboto komaj povedala, čeprav moj tudi pravi, da se mi že dolgo pozna...
Kar se tiče spanja, naj ne bi bilo problema spat, kakor ti paše...

(odgovor članu sončkimoji)
  Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: Marcevke 2018
31.8.2017 0:13:08   
mišu
Živijo marčevke 😀!
Danes opravljen pregled NS. Vse ok, edino krče imam. Se je vidlo po uz. Imam rahle bolečine v spodnjem delu trebuha že en čas, ampak nisem vedela
za kaj se gre. Rekla mi je G, da si naj priskrbim zdravilo. Ima mogoče katera težave z krči?
Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: Marcevke 2018
31.8.2017 9:12:02   
sončkimoji
Zdravo.

Jaz sem jih imela v 6-8t, meni je priporocila magnezij 1tabletko na dan pa so nehal. Katero zdravilo ti je pa priporocila?

Vceraj sem dala kri pa vodo, sumim tudi na to da mi ze pocasi primankuje zeleza ceprav jem suhe slive,rdeco peso ind.
Je mogoce katera dobila pri izbrani G paket za nosecke baby box pa je notri bilo zdravilo floravital? Mala flaska ampak brez navodil, je pa za zelezo. Nwm mogoce bi pa to kod dodatek zacela.

Kaj pijete zjutraj namesto kave?(ce jo ne pijete) ker ne pijem kave traja pri meni lep cas da se zbudim...

(odgovor članu mišu)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: Marcevke 2018
31.8.2017 12:25:37   
Anonimen
A ti nič ni rekla, zakaj in samo "zdravilo" je rekla?
Običajno pomaga magnezij, priporočam, da vzameš čistega, ne kakšnih šumečih tablet, praškov s cukrom, mora pa biti citrat (ne karbonat).

(odgovor članu mišu)
  Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: Marcevke 2018
31.8.2017 16:09:25   
neznanka89
Mogoce je pa mislila spazmex. To sem jaz dobila predpisano v 1 nos. Zaradi krcev. Ker ce so krci mocnejsi in konstantni, magnezij nebo dovolj pomagal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: Marcevke 2018
31.8.2017 16:30:55   
neznanka89
Aja pa ena je spraševala glede kave. Jaz sem je tudi bila vajena, ampak mi sedaj tako smrdi, da je ne morem prinesti do ust. in seveda tudi traja celo večnost, da zjutraj začnem funkcionirati user posted image . Nič ne pomaga. Sem pa skozi celi dan tako utrujena, da komaj preživim službo. Se tolažim s tem, da še par tednov, pa bo boljšeuser posted image

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: Marcevke 2018
31.8.2017 18:36:31   
vrtnica85
Pozdavljene. Ali so se kateri na nuhalni ugotovili, da ima slabse pretoke do otroka in je s tem kao otrok lahko nedonosencek?

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: Marcevke 2018
31.8.2017 21:51:03   
mišu
Hvala za odgovore!
Ni mi rekla zakaj, samo je rekla, da naj dosti počivam in si naj priskrbim zdravilo proti krčem. Rekla je, da ima otrok manj prostora v maternici zaradi krčev. Po uz
se je vidlo. Ves čas so krči prekrivali otroka in se je slabše vidlo..... Grem jutri do G in vprašam kako in kaj.
Slabši pretok posteljice? Pritisk je v redu? Ponavadi je to prisotno pri preeklampsiji. Jaz sem imela v 1.nosečnosti, rodila z carskim rezom 6 tednov prej. Sedaj spet
vse kaže na preeklampsijo(visok rr, beljakovine v urinu, glavoboli,....).

(odgovor članu vrtnica85)
Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: Marcevke 2018
1.9.2017 13:09:34   
Adelle

IZVIRNO SPOROČILO: sončkimoji

Zdravo.

Jaz sem jih imela v 6-8t, meni je priporocila magnezij 1tabletko na dan pa so nehal. Katero zdravilo ti je pa priporocila?

Vceraj sem dala kri pa vodo, sumim tudi na to da mi ze pocasi primankuje zeleza ceprav jem suhe slive,rdeco peso ind.
Je mogoce katera dobila pri izbrani G paket za nosecke baby box pa je notri bilo zdravilo floravital? Mala flaska ampak brez navodil, je pa za zelezo. Nwm mogoce bi pa to kod dodatek zacela.

Kaj pijete zjutraj namesto kave?(ce jo ne pijete) ker ne pijem kave traja pri meni lep cas da se zbudim...


Floravital je odlicen za zelezo, sploh v nosecnosti. Super da si ga dobila gratis, ker je tam cca 20 eur. Ga je moja soseda pila skor celo nosecnost zaradi zeleza.

(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: Marcevke 2018
4.9.2017 11:18:03   
sončkimoji

IridaM, sem malo pobrskala po int. In pise da na hrbtu ni priporocljivo zaradi pritiska na eno od glavnih zil. Samo mnenja od gdaj naprej naj nebi so pa razlicna.

Adelle, ja nek vzorcek je bil pomoje glih za 1teden uporabe.

Aja NS naj bi imela 15ga user posted image

Kaksno je kaj pocutje? Je se kateri precej slabo? Se tolazim da se teden ali dva pa mine ... samo glede na to kako razlicne sta nosecnosti mam kar malo ze obcutka kaj bouser posted image se katera mogoce ze "ve"?

Ps. V tusu majo neko akcijo od 30.8 do 30.10 za vse mamice ki rodijo dvojcke ali trojcke podarijo parno postajo(likalnik) user posted image user posted image malo vec takih akcij bi moglo bit.

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 364
   RE: Marcevke 2018
4.9.2017 11:33:40   
neznanka89
Mojisoncki se ena tukaj, ki se se bori s slabostmi. Sicer ne hudimi, ampak ravno toliko, da nisem za nikamor.

Jaz sem 1 takoj vedela, da bo fant, ceprav so me prepricevali da je punca. Sem do 30 tedna ne kupila nobene stvari, ker sem bila tako prepricana v svoj prav. V 30t pa je potem potrdila gin. Da je fant in ne punca. Tokrat pa kar malo oklevam. Nimam pravega obcutka. Ce gledamo na to, kako zelo razlicni sta nosecnosti bo pa ziher puncauser posted image

(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: Marcevke 2018
4.9.2017 13:07:28   
sončkimoji
Pri meni so tako hude da sem izgubila 3kg user posted image cez dan jem zelo zelo malo, zvecer pa kr obilno vecerjo po 8uri takrat me mine slabost do jutra...

V prvi nosecnosti sem tudi jaz takoj vedela da bo fantek, nobenih slabosti slabega pocutja nic. Zdaj pa obratno user posted image je pa res da v 1nosecnosti mi je zelo pasalo burgerji nakci pice ind zdaj pa samo sadje kar je super user posted image ker sem pri sinu dobila 17kg in jih ob porodu zgubila in z dojenjem nazaj dobila, tako je tudi ostalo.

Glede na to da imas sina se kaj drugace obnasa od kar si noseca?

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: Marcevke 2018
4.9.2017 13:08:58   
Anonimen
Ja, govori se za ta pritisk na žilo, ampak Pušenjak piše, da to itak čutiš, ker se ti vrti in ti zmanjkuje sape, če pa spiš na hrbtu brez teh znakov, pa je baje ok...

(odgovor članu sončkimoji)
  Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: Marcevke 2018
4.9.2017 13:27:49   
sončkimoji

IZVIRNO SPOROČILO: IridaM

Ja, govori se za ta pritisk na žilo, ampak Pušenjak piše, da to itak čutiš, ker se ti vrti in ti zmanjkuje sape, če pa spiš na hrbtu brez teh znakov, pa je baje ok...



Pri meni ni tega je pa zadne case bolecina v krizu ce vec kot 5min lezim na hrbtu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: Marcevke 2018
4.9.2017 14:27:47   
Anonimen
To pride kasneje, piše da okoli 30. tedna

(odgovor članu sončkimoji)
  Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: Marcevke 2018
4.9.2017 14:59:07   
sončkimoji
Meni ze zdaj. Pa ko hodim ustajam al pa ko lezim mi pokajo boki. V prvi nosecnosti je bilo isto samo kasneje. Sicer ne boli ampak ni pa niti prijetno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: Marcevke 2018
4.9.2017 16:20:48   
neznanka89
Zanimivo. Obe imava fantka ampak čisto različni potek nosečnosti. Meni je bilo skoraj 5 mesecov slabo za znoreti, bruhala, izgunila 6 kg, ti pa sanjsko nosečnostuser posted image .

Je kar malo spremenil odnos do mene ja. Je bolj pozoren, če mi je slabo mi dovoli počivati, boža trebušček in razlaga kaj vse bo delal z dojenčkom, pa večkrat se morem jaz pretvarjati, da sem dojenček in on skrbi za mene user posted image . Skratka nič slabega.

Vidim, da sma po roku kar skupaj. Še lahko nosiš običajne hlače? Jaz sem danes v službi večino časa sedela in me je trebuh začel boleti. Sem mogla odpeti gumb in zadrgo, da je bilo potem malo boljše. Sem se kar ustrašila.

(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: Marcevke 2018
4.9.2017 17:34:26   
Anonimen
Oprosti,na hitro pisem, glede pritiska na zilo sem mislila,da pride okoli 30.t.

(odgovor članu sončkimoji)
  Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: Marcevke 2018
5.9.2017 11:17:54   
sončkimoji
Evo uceraj pojedla hrusko za malco, lahko samo recem da nikoli vec ne jem hruske groza...

Tvoj sin je star 3leta ce se ne motim? Ja moj pomaga pospravljat ze od prej, obvezno sisanje in brisanje prahu. Je pa tako zdaj je samo mami mami mami, oci ko je biu prej glavna zvezda ne obstaja. Zmeraj bi rad da ga nosim pa crklou bi se, pa skos z mano okoli. Trebuscka noce bozat k vid dojencka na tv se mu zasvetjo ucki tako da nwm kaj nej si mislim user posted image .

Glede hlac je pa tako, jaz predno sem nrdila test sem vedela da sem noseca ker me je zacela lastika okoli trebuha motit(kratke hlace) tko da ze 2 mesca nosm nosecniske hlace neke harmuser posted image sm jih kupila v C&A k so mel mega popuste. Pa zdej si grem v spara kupit se 2x pajkice ker se mi pa trebuscek ze kr pozna. Ti si vrjetno bolj suhe postave an? Aja modrci so tud ze off neki kar tud nisem v 1nosecnosti prenasala.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: Marcevke 2018
5.9.2017 11:32:16   
sončkimoji

IZVIRNO SPOROČILO: IridaM

Oprosti,na hitro pisem, glede pritiska na zilo sem mislila,da pride okoli 30.t.


Ja mene je moja G v prvi nosecnosti kr prestrasla z izjavo da je mela neko pacijentko ko je spala na hrbtu in je v ordinaciji kalkulirala tko da jaz raje nebom riskirala ker sem v decembru mela neko podobno nezgodo.

Skoda, sej samo se 6m user posted image ti drugace ze nosis nosecniske hlace?

Si ze bila mogoce v nabavi? (Ker teden si zdaj ti?) Mene tako mika da bi kupila kasen kos oblacil, se bolj me pa matra ker so ta teden prepojene reklame z otroskimi stvarmi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: Marcevke 2018
5.9.2017 12:03:53   
Anonimen
Kaj se je zgodilo s pacientko?

Jaz sem v 15. tednu, že nosim ohlapnejša oblačila in nosečniške hlače, ravno včeraj nas je bilo veliko po nakupih v Lidlu. Kupila sem tudi en kos za bebico, ampak dokler ne vem spola, ne bom kaj dosti, ker bo potem vse nevtralne barve :-)

Vabljene na Fb, se ful dogaja :-)



IZVIRNO SPOROČILO: sončkimoji

IZVIRNO SPOROČILO: IridaM


Oprosti,na hitro pisem, glede pritiska na zilo sem mislila,da pride okoli 30.t.


Ja mene je moja G v prvi nosecnosti kr prestrasla z izjavo da je mela neko pacijentko ko je spala na hrbtu in je v ordinaciji kalkulirala tko da jaz raje nebom riskirala ker sem v decembru mela neko podobno nezgodo.

Skoda, sej samo se 6m user posted image ti drugace ze nosis nosecniske hlace?

Si ze bila mogoce v nabavi? (Ker teden si zdaj ti?) Mene tako mika da bi kupila kasen kos oblacil, se bolj me pa matra ker so ta teden prepojene reklame z otroskimi stvarmi user posted image


(odgovor članu sončkimoji)
  Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?