|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marcevke 2018
7.3.2018 21:02:02   
neznanka89
Jeii bravo. Torej se je zacelo dogajati. Ni nujno, da je krvavo. Lahko je samo nezno obarvano. Uuu kak fajn, da se je zacelo dogajati. Jaz tudi ze komaj cakam.

Se mi zdi, da mi mala vedno bolj pritiska na medenico. Za 20min sprehod (vedno ista pot) porabim po novem skoraj 40 minuser posted image .
Sem bila bolj srecna danes kot otrok, ki dobi darilo, ko se je pojavil soncek. Naj se se ta sneg stopi, pa gremo rodituser posted image .

(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 576
   RE: Marcevke 2018
9.3.2018 9:45:39   
sončkimoji
Ojaaa soncek user posted image jaz sem pa zbolela user posted image sin uceraj bil uzunaj na soncku danes zacel kasljati ... groza ! Pa glih zdej...

Drugace nic novega, vceraj sem edino celi dan pospravljala use se enkrat, generalko koncala ob 8h zvecer user posted image prebrala sem da ananas pomaga za mv, drugace pa malinovega caja ne dobim nikjer, niti v sanolaborju, niti v neki zeliscni trgovini user posted image mogoce ves ti kje bi lahko dobila?

Cutim edino od vceraj mocno spikanje spodaj me malo zagrabi. Toj to user posted image izcedek pa je povecan samo ni tak kot si opisala, je tak bl bel.

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 577
   RE: Marcevke 2018
9.3.2018 17:38:05   
Anonimen
Se opravičujem ker pišem pod vašo temo...mislim da bo katera od vas vedela.

Kupujem h&m nosečniške kavbojke skinny model in ne vem kakšne velikosti imajo.
So večje/manjše... bi pa preko spleta. Pred nosečnostjo sem nosila 34/36 kavbojke sedaj sem v 19 tednu in sem se zredila 4kg.


Hvala, če katera ve...

(odgovor članu sončkimoji)
  Neposredna povezava do sporočila: 578
   RE: Marcevke 2018
9.3.2018 20:37:27   
ambigua
anonimna, jaz sem za nakupe oblek čisto mimo, obleke mi še vedno izbira in kupuje mama, ki namerava predati nakupovalno štafeto moji hčeri.

Meritve so na koncu nosečnosti bistveno manj natančne kot na začetku in se mimogrede kiksne par 100 g.

Pri meni se še nič ne dogaja, uživam pa 100 na uro, ker ne delam čisto nič več, razen sprotnih gospodinjskih del. Vsi gnezditveni projekti zaključeni, en malo daljši članek bi rada še dokončala, pa tud če ne... :D
V glavnem jaz kar upam, da bo malček še malo pospravljen v maternici user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 579
   RE: Marcevke 2018
10.3.2018 9:08:24   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Se opravičujem ker pišem pod vašo temo...mislim da bo katera od vas vedela.

Kupujem h&m nosečniške kavbojke skinny model in ne vem kakšne velikosti imajo.
So večje/manjše... bi pa preko spleta. Pred nosečnostjo sem nosila 34/36 kavbojke sedaj sem v 19 tednu in sem se zredila 4kg.


Hvala, če katera ve...

Če ti kaj pomaga...jaz sem pred nosečnostjo nosila h&m skinny model kavbojk št. 36, zdaj sem 26. teden in nosim h&m mama 38, so mi kot vlite, jih pa nosim že od 12.tedna, ker se mi je trebuh že kar zgodaj poznal in nisem prenesla, da me kaj tišči v pasu. Aja, sem pa zdaj na približno +8kg.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 580
   RE: Marcevke 2018
11.3.2018 18:58:03   
sončkimoji
Jah pri meni vse po starem tudi, mogoce neznanka89 ze rodila? user posted image user posted image

Smo pa zboleli se bolj, mali ma spet bronhiolitis .. ej celo zimo smo se jo izognil in glih zdej v marcu pa spet. Sm misnla da bo singuler delovov ocitno mu pa popusca user posted image sicer mu ventulin na 3ure pomaga ampak res razmisljam o nakupu inhalatorja ceprou mi ga je pulmologinja odsvetovala.

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 581
   RE: Marcevke 2018
11.3.2018 21:06:49   
neznanka89
Heii. Ne nimam te srece. Sem se vedno 2v1user posted image . Sem pa ze konkretno sita nosecnosti. No, po eni strani komaj cakam, da se zacne, po drugi pa me je grozauser posted image .

Imam jutri pregled, pa bomo videli, kaj bo povedala.

Zakaj pa je inhalator odsvetovan? Brez njega bi mi verjetno preboleli en kup bronhitisov in pa laringitisov. Sem ze od njegovega 1 letA naprej vedno ko je zacel kasljati zacela z inhalacijami in se dlje od navadnega prehlada ni razvilo (trkam). Pa laringitis sma tako pozdravila brez kaksne hospitalizacije ali podobnega. Pa vnetih uhic ni imel nikoli, ker se je po inhalaciji samo vlilo z noska.

(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 582
   RE: Marcevke 2018
12.3.2018 10:00:21   
ambigua
Tudi jaz mislim, da inhalator ne more narediti škode, kvečem korist.

Še vedno v enem kosu user posted image

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 583
   RE: Marcevke 2018
12.3.2018 11:14:50   
neznanka89
Heii. Evo mene s pregleda. Izvedela nic pametnega tak da se cakamouser posted image .

Puncki je v trebuscku fajn, plodovnice dovolj, vse na startu tako, da enkrat do konca marca bo.

Upam, da se bolancek cim prej pozdravi, da bos lahko sla v miru rodit.

(odgovor članu ambigua)
Neposredna povezava do sporočila: 584
   RE: Marcevke 2018
12.3.2018 12:12:23   
sončkimoji
Evo zombi pise user posted image ne resno spala nisem nic, kasen kaselj pa mu gre partner ob 11 zvecer v dezurno po sirup, ja sam pluvu ga je vn user posted image pa cist sladek je samo ker je zdravilo on nebo tega user posted image

Sem klicala zdravnika pa pravi da mora samo pocivati, samo moj bi se samo vrtel pa igral -.- po pa prevec se razdivja pa ga kaselj skoraj zadusi.
Ja lej upam da v 1t se bo pozdravu!

Kako pa cistis inhalator? Ker mi je glih zrd tega komplicirala cez da bi mogla ga vsake 3m na servis nosit spucat ker cene lahko not se zarastejo bakterije ki bi vec skode kot koristi nrdile... nwm no sej kokr vem se po vsaki uporabi spuca pa je ok? Masko se pa tud lahko menja pa kupis tisto za enkratno uporabo an?

Joj pol smo vse v 1 user posted image user posted image
Jaz imam tudi ta teden ctg pa ji bom rekla nej se preveri ce sem odprta, saj 1cm UPAM ! user posted image to bi bil znak pri meni da bom v roku 4dneh na 3cm in pripravljena it rodit ! user posted image bi blo fajn an... nevrjetno kako si zelim to user posted image

Drugace pa se je kar otoplilo user posted image ocitno zimskega kombinizoncka nebomo rabili user posted image

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 585
   RE: Marcevke 2018
12.3.2018 14:14:13   
neznanka89
Jaz pa mam prvi ctg komaj po roku, ce bom seveda tako dolgo user posted image . Upam, da ne. Me pa ni pregledala, ce sem kaj odprta oz se kaj pripravlja.

Se mi je zdelo ja, da zaradi ciscenja. Jaz po vsaki uporabi umijem z vroco vodo, masko pa potem se razkuzim z alkoholom. Se pa da kupiti maske tudi posebaj potem. Jaz si mislim, da ce bi bilo tak nevarno, nebi dovolili prodaje, ker na vsake 3 mesece nevem ce nosi kdo na servis.

Jaz nasemi sploh se nikoli nisem dala sirupa za kaselj. Vedno samo inhalacije pred spanjem in potem se enkrat, ce sem videla, da po eni ni ok, pa je ponavadi potem zdrzal brez napadov kaslja do jutra. Zjutraj pa spet inhalacija, da si je lazje izkasljal, ce se mu je nabralo ponoci.


(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 586
   RE: Marcevke 2018
14.3.2018 11:54:32   
sončkimoji
Sej bomo mi tud kupl tole ker je groza da se tko matra ze 5dan zapored ...

Evo me iz ctg .. ni popadkou user posted image odprta 1.5cm ... bomo vidl a mi rata zdej v 1t da se zacne upam upam! :))

Mi je pa dala datum po porodu tko da sm ubistvu kr zakljucla pr G me samo se P spremlja.

Stanje pri vama? Kej novega? user posted image

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 587
   RE: Marcevke 2018
14.3.2018 13:36:31   
neznanka89
Ooo super. Boljse 1,5 kot pa cisto nic. Pri meni ni sprememb. Pocasi sem ze navelicana vsega in komaj cakam, da rodim.

Vceraj sem imela kaksni 2uri popadkov, ki pa niso postali redni, tako, da se telo pocasi pripravlja. Srcno upam, da nebom do roka cakala. Je

(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 588
   RE: Marcevke 2018
14.3.2018 14:58:50   
ambigua
Na zahodu nič novega user posted image

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 589
   RE: Marcevke 2018
16.3.2018 20:41:22   
neznanka89
Hei punce. Se vse v enem kosu? Bomo res vse do konca cakale? Jaz sem ze cisto neucakanauser posted image .

Sonckimoji sincek je boljse? Upam, da ne kaslja vec tako zelo.

Se je kateri bebica umirila? Jaz se moram zadnje 2 dni prav potruditi, da nastejem tistih 10 gibov. No, saj nikol ni nekaj ekstra brcala ampak vseeno...

(odgovor članu ambigua)
Neposredna povezava do sporočila: 590
   RE: Marcevke 2018
16.3.2018 21:31:44   
sončkimoji
Ambigua ti imas v ponedeljek dan d user posted image user posted image nic ne kaze da bo kaj prej?

Neznanka89 .. sele zdaj sem dojela da imas 89 in ne 69 user posted image
Ma se je superrr sicer nos zamasen ampak saj kaselj je ok, sirup je res pomagal :) jutri grem na rudnik in kupim royal nujno sem napisala na listek da ne pozabim user posted image
Drugacee hja imela ponoci ob pol 2h lazne popadke, na 3-4min dolzina 1min pa trajalo je priblizno 1uro. Telo se pripravlja ampak upam da ne nebo prepozno user posted image

Ej pa ves da se je, tudi jaz zadnje 2 dni komaj nastejem cez celi dan 10gibov. Mirna je veliko bolje, je pa res da jaz nism pri miru, posebaj zdaj ko je sin dobil poganjalcka user posted image samo laufam za njim user posted image

Hja nic jutri se operem naso posteljino, opravim nakup, sinu v pon. postavim svecko za upih, potem pa samo se cakam na kavcu cetrtek user posted image

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 591
   RE: Marcevke 2018
17.3.2018 20:42:28   
neznanka89
Ooo poganjalcek. Nas je bil nor na njega. Koliko zivcev sem izgubila zaradi njegauser posted image . Se ni znal pocasi peljati. Je pa ga prerastel in sedaj caka, da bo malo vec soncka, da preizkusi kolo. Bomo videli kako bo to slo. Jaz sem zasnje 3 dni vsak dan po vsaj eno uro skakala po igriscu in brcala zogo s tamalim, pa se ni nic zgodilo ali pa pospesilouser posted image .

Hvala bogu, da nisem edina s temi gibi. Res sem se cisto preatrasila ze. Danes tudi ni nic kaj boljse brcala. Se je komaj sedaj malo razzivela, da sem nastela tistih 10 gibov.

Ooo sonckimoji, mogoce pa bosta imela na isti datum rojstni dan.

Jaz sem opazila danes kar precej vec izcedka kot obicajno. Bomo videli, ce kaj pomeni to, al sem pa za konec se kaksno vnetje pokasirala.

(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 592
   RE: Marcevke 2018
19.3.2018 10:51:42   
neznanka89
Ambigua dan Duser posted image

No, jaz sem s pregleda. Nic pametnega izvedela. Pac cakamo, kdaj se bo puncara odlocila priti na svet. Upam, da v kratkemuser posted image .

Lepo bodite. Upam, da je to zadnji sneg do decembra.

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 593
   RE: Marcevke 2018
19.3.2018 12:52:09   
sončkimoji
Nic novega user posted image user posted image ma sem se ze sprijaznila da bo ocitno v cetrtek moj dan D user posted image

Se ze veselim hihi user posted image samo bolj ko se bliza cetrtek bolj dojemam da bom brez sina 4 dni user posted image baje da so se zmeraj ubiski omejeni, drzi?

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 594
   RE: Marcevke 2018
21.3.2018 17:15:20   
neznanka89
Sončkimoji to je to? Jutri dobis v roke struco? Ufff si sploh ne morem predstavljati, kaksni obcutek je to. Jaz verjetno celo noc nebi spalauser posted image .

Mene tudii skrbi to z obiski ja. Da nebom malega veelikega srcka videla par dniuser posted image . Do sedaj sma bila locena 2x po eno noc (sluzbena pot) in mi je obakrat kar zameril. Je pa res, da je bil 2 leti star zdaj bo pa skoraj 4 in ze kar razume. Pa se tolazim se s tem, da grejo skozi to vsi prvorojenci, tak da ze ne more biti tak grozno. Je verjetno nam mamicam hujeuser posted image .

(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 595
   RE: Marcevke 2018
22.3.2018 15:07:52   
ambigua
Opravljeno user posted image

Sva že doma. Fantek, 3490 g, luškan kot strela.

Punce, hvala za sopotništvo in spodbudo. Se slišimo z nadaljnimi dobrimi novicami!

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 596
   RE: Marcevke 2018
22.3.2018 17:17:36   
sončkimoji
cestitamm !!!! user posted image user posted image

Evo mala princeska ob meni, 2880g, 49cm user posted image user posted image

Cr je bil ok, zdej pa sam pocivat user posted image


(odgovor članu ambigua)
Neposredna povezava do sporočila: 597
   RE: Marcevke 2018
22.3.2018 17:31:17   
ambigua
čestitke sončkimoji in princeski user posted image user posted image

(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 598
   RE: Marcevke 2018
22.3.2018 18:27:46   
neznanka89
Iskrene cestitke obenauser posted image user posted image pa veliko zdravja, prespanih noci in iskrivega smeha.

Zgleda sem ostala samo se jaz. Javita se se kaj, da povesta kako jeuser posted image

(odgovor članu ambigua)
Neposredna povezava do sporočila: 599
   RE: Marcevke 2018
23.3.2018 2:09:27   
sončkimoji
Evo sm prsla malo k sebi.
Hja brez besed mislm da se spinalna anestazija nikakor nemore primerjat z splosno. Srcka sm vidla takoj, k men so jo dal user posted image <3 ma sm kr jokala od srece user posted image

Zdej prvic k sm ustajala se mi je se vrtelo malo, pa boli sicer k ustajam ampak mislm da z usako uro je bolj. Edin problem je k nemorem spati user posted image sm tk vesela da joj user posted image user posted image

Je bla pa pri meni cel dan, k so spremenil program izpred 3let, tko da res super user posted image user posted image

Neznanka89 zdaj pa se ti ! Navijam zate user posted image user posted image

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?