|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marcevke 2018
25.7.2017 8:12:50   
Anonimen
Res bi bilo fino, če bi si vse naredile en fake Fb, ker tule lahko vsak vidi tale forum, tudi če ni vpisan, ključne besede vrže google ven ipd., pa še posti se ne dajo brisat, sem ravno včeraj razmišljala, da mi ni ravno fino, da bom danes o pregledu poročala celi Sloveniji :-), kljub temu, da imaš neko skrivno ime

< Sporočilo je popravil IridaM -- 25.7.2017 8:13:42 >

(odgovor članu Bibs123)
  Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Marcevke 2018
25.7.2017 9:32:02   
Buska
zdaj v tretje je sel cez, imas zs :)

_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu Benaa*)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Marcevke 2018
25.7.2017 9:50:59   
Gaea
Pozdravljene!

Tudi mi marca pričakujemo dojenčka (PDP 5.3.2018).

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Marcevke 2018
25.7.2017 11:22:51   
Adelle

IZVIRNO SPOROČILO: IridaM

Res bi bilo fino, če bi si vse naredile en fake Fb, ker tule lahko vsak vidi tale forum, tudi če ni vpisan, ključne besede vrže google ven ipd., pa še posti se ne dajo brisat, sem ravno včeraj razmišljala, da mi ni ravno fino, da bom danes o pregledu poročala celi Sloveniji :-), kljub temu, da imaš neko skrivno ime



No ja, sam tle je bolj zasebno kot na fb😁 Jst ne nislim delat fake profilov, to se mi zdi brezveze... ko bo vse ok, se dam v skupino ce bo skrita in zaprta👍🏼

Jst sm cist kul, joske malo bolijo to pa je vse.. edino sm opazila da zdele v nosecnosti zjutri ko popijem kavo ( nikoli ne jem takoj zajtrka) se zacnem trest ce ne pojem nekaj takoj... tako da probam magar nekaj sadja dat v usta pred sihtom ob 5h😑😳

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Marcevke 2018
25.7.2017 12:31:57   
sončkimoji
Dobrodosle nove user posted image user posted image

Mi smo meli vceraj zvecer rahlo paniko sem imela flekc na papirju tako da me je danes zjutraj sprejela nadomestna G, je moja na dopustu..
videla sem na UZ svojo pikico, baje da je vse ok, da se je vrjetno samo pojstlica namestila vseeno mi je pa preventivno dala tabletke progesterone.
Srcka pa se še ni dalo slisati ker sem baje 5t4dni... Sama sem pa izracunala v koledarcek da bi mogla glede na zadnjo M 16.6 biti 6t4dni.. Mogoce katera ve zakaj 1teden zamika? user posted image
Vidi se pa kot nek baloncek in v sredini mala user posted image <3


Ponovni pregled imam cez 2tedna.
Pri meni so nosecniski znaki enaki razen slabost zjutraj ce ne dam kaj takoj v usta.
Kako ste drugace ve?
Uzivite user posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Marcevke 2018
25.7.2017 12:43:26   
Anonimen
Pri tednih je pa takole, se danes že cel dan ukvarjam s tole tedensko matematiko, ker sem mislila, da bo prepozno za nuhalno, ko moja pride z dopusta...

V glavnem, ti si v 6. tednu, noseča si pa 5 tednov in 4 dni, vse je ok, ni teden zamika.
Če si imela zadnjo M 16.6., se je 21.7. začel 6. teden, torej si 20.7. dopolnila 5 tednov in si danes noseča 5 t in 4 d, si pa v šestem tednu.

Jaz imam danes prvi pregled, slabo mi je precej popoldan in dokler ne zaspim, bruham pa ne. Zjutraj imam občutek, da moram dati nekaj v usta, samo lušta se mi pa ne, ampak ko pridem v službo, že veselo takoj jem. V petek sem imela samo enkrat opazen mini drap izcedek, včeraj pa bolj temno rumen, tudi opazen samo enkrat, sem pa pomislila, da se pojavi, če imam kak napor, bomo videli danes, kaj bo rekla gin. (sem v 9. tednu, torej noseča 8t4d), sicer ni izcedka popolnoma nobenega vidnega.

Pozdravčke!


< Sporočilo je popravil IridaM -- 25.7.2017 12:52:37 >

(odgovor članu sončkimoji)
  Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Marcevke 2018
25.7.2017 12:57:19   
nadya
Pozdravčekuser posted image

Za dopolnitev seznama: stara sem 35 let, nuhalno svetlino imam 17.8. pri dr. Pušenjaku. Komaj čakam, da vidim, če je z mojo pikico vse ok. V četrtek
bom noseča polnih 9 tednov, nuhalno imam pa na polnih 12.

Moje počutje je tako tako. Imam celodnevne slabosti, bruham sicer ne, slabo mi je pa non stop. Probam odmisliti in se zaposliti, da ne razmišljam preveč, potem je
bolje.
Glede facebooka....meni se zdi stopnja ananonimnosti in zasebnosti tukaj na forumu večja. Fake profila pa ne mislim ustvarjati. Se vam pridružim mogoče po
nuhalni svetlini, prej pa ne, saj domačim še nismo povedali, tudi moji otroci ne vedo. Domačim in otrokom bova povedala šele po opravljeni nuhalni, do takrat je
bo pa skrivnost...
Za spol tudi tokrat ne bova vprašala, tudi pri starejših nisva....imamo pa dva fantauser posted image


(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Marcevke 2018
25.7.2017 13:41:33   
sončkimoji

IZVIRNO SPOROČILO: IridaM

Pri tednih je pa takole, se danes že cel dan ukvarjam s tole tedensko matematiko, ker sem mislila, da bo prepozno za nuhalno, ko moja pride z dopusta...

V glavnem, ti si v 6. tednu, noseča si pa 5 tednov in 4 dni, vse je ok, ni teden zamika.
Če si imela zadnjo M 16.6., se je 21.7. začel 6. teden, torej si 20.7. dopolnila 5 tednov in si danes noseča 5 t in 4 d, si pa v šestem tednu.

Jaz imam danes prvi pregled, slabo mi je precej popoldan in dokler ne zaspim, bruham pa ne. Zjutraj imam občutek, da moram dati nekaj v usta, samo lušta se mi pa ne, ampak ko pridem v službo, že veselo takoj jem. V petek sem imela samo enkrat opazen mini drap izcedek, včeraj pa bolj temno rumen, tudi opazen samo enkrat, sem pa pomislila, da se pojavi, če imam kak napor, bomo videli danes, kaj bo rekla gin. (sem v 9. tednu, torej noseča 8t4d), sicer ni izcedka popolnoma nobenega vidnega.

Pozdravčke!



No hvala za info, ker na sliki pise 8.76mm v 6t baje zraste od 5-12mm.
Super javi lepo novico. Predvsem me pa zanima ce se ti bo slisal srcek, ker sem dobila datum pregleda tocno na 8t.
Jaz imam izcedek od ovulacije... Je kar motece. Drugace pa vceraj roza res svetlo roza izcedek. Je rekla G da je to normalno pri vecini zensk.
Kot si povedala sumim tudi jaz napor, 24ur mama + ocka doma nenaspan od nocnega dela + prenova + dez cez celi dan, recept za katastrofo.
Mene zjutraj trese ce ne pojem, cez dan mi ne pase sploh nimam teka, tako da vecerjo pojem okoli 8ure.

Lp! user posted image
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Marcevke 2018
25.7.2017 13:48:58   
Anonimen
Si napisala, da imaš pregled čez 2 tedna, če prav računam, čeprav sem že zmešana od teh tekočih in dopolnjenih tednov, boš takrat noseča 7 tednov 4 dni (v 8. tednu), jaz sem zdaj en teden več.

(odgovor članu sončkimoji)
  Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Marcevke 2018
25.7.2017 14:02:55   
sončkimoji

IZVIRNO SPOROČILO: IridaM

Si napisala, da imaš pregled čez 2 tedna, če prav računam, čeprav sem že zmešana od teh tekočih in dopolnjenih tednov, boš takrat noseča 7 tednov 4 dni (v 8. tednu), jaz sem zdaj en teden več.


Ne stejem od dneva ampak od tedna sepravi od naslednega tedna(pon) 2tedna. Sepravi 11 petek je 8t. Ce sem prav zracunala user posted image
Kok lazja mi je bila 1nosecnost, ko mi je bilo vseeno ker teden sem, bp celo nosecnost, niti stela gibe sem bila res chill, kle pa stejem dneve user posted image komaj cakam da mine 12t da se malo pomirim.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Marcevke 2018
25.7.2017 15:42:16   
Benaa*
No na FB je nova skupina Marcevke 2018, ko bo katera zelela naj se pridruzi, da nas bo vec. Skupina je zasebna, clani niso vidni. Lepo vabljene katera se odloci.
No jas sem pa zdaj par dni bila brez znakov, me je ze sekiralo, no vceraj pa sem bruhala, tako da se ne bom vec pritozevala. Ima katera se dosti belega toka?

(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Marcevke 2018
25.7.2017 16:48:26   
Adelle

IZVIRNO SPOROČILO: sončkimoji

Dobrodosle nove user posted image user posted image

Mi smo meli vceraj zvecer rahlo paniko sem imela flekc na papirju tako da me je danes zjutraj sprejela nadomestna G, je moja na dopustu..
videla sem na UZ svojo pikico, baje da je vse ok, da se je vrjetno samo pojstlica namestila vseeno mi je pa preventivno dala tabletke progesterone.
Srcka pa se še ni dalo slisati ker sem baje 5t4dni... Sama sem pa izracunala v koledarcek da bi mogla glede na zadnjo M 16.6 biti 6t4dni.. Mogoce katera ve zakaj 1teden zamika? user posted image
Vidi se pa kot nek baloncek in v sredini mala user posted image <3


Ponovni pregled imam cez 2tedna.
Pri meni so nosecniski znaki enaki razen slabost zjutraj ce ne dam kaj takoj v usta.
Kako ste drugace ve?
Uzivite user posted image



Mogoce je taka razlika ce je prislo kasneje do ovulacijo. Itak ne morejo vedet kdaj si jo mela, lahko samo ugibajo😀 Velikost ploda pa ustreza 5t4d. Je pa res da to pomeni da si dopolnjenih 5, ter 4 dni iz 6ga tedna😆

No jst sm danes dopolnila tocno 6 tednov. 😀 Komi cakam pregled me ful matra.. dons me je kr zaskrbel ceprav vem da znaki majo najmanjso vezo s tem da je vse ok... ampak poleg bolecih josk nimam cisto nobenega znaka. Pa me je mal zaskrbel..

(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Marcevke 2018
25.7.2017 17:56:28   
Muflonka
Me veseli, da nisem edina panicna zaradi pomankanja simptomov:) samo ponavadi ko kej pojamram, da se predobro pocutim, pol mi je se isti dan slabo ali pa komaj gledam. Bruham pa zaenkrat ne in nimam popolnoma nic proti ce tako ostane. Imam pa tudi precej belega toka, je bila seveda cela panika, da gre za vnetje... ampak je baje to v nosecnosti vse normalno.
Se 5x spat ( popoldanski spanec vstet!) pa bo petek in koooncno 1.pregled. Mal mi je bedno ker vse pravite, da vas niso narocili, ker je izbrani G na dopuatu, mene je pa sestra narocila k ne vem kateremu ginekologu, ces da prvi pregled bom opravila pri njem, ker je moja na dopustu, pol naprej pa pri moji.

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Marcevke 2018
25.7.2017 18:47:41   
sončkimoji

IZVIRNO SPOROČILO: Adelle


IZVIRNO SPOROČILO: sončkimoji

Dobrodosle nove user posted image user posted image

Mi smo meli vceraj zvecer rahlo paniko sem imela flekc na papirju tako da me je danes zjutraj sprejela nadomestna G, je moja na dopustu..
videla sem na UZ svojo pikico, baje da je vse ok, da se je vrjetno samo pojstlica namestila vseeno mi je pa preventivno dala tabletke progesterone.
Srcka pa se še ni dalo slisati ker sem baje 5t4dni... Sama sem pa izracunala v koledarcek da bi mogla glede na zadnjo M 16.6 biti 6t4dni.. Mogoce katera ve zakaj 1teden zamika? user posted image
Vidi se pa kot nek baloncek in v sredini mala user posted image <3


Ponovni pregled imam cez 2tedna.
Pri meni so nosecniski znaki enaki razen slabost zjutraj ce ne dam kaj takoj v usta.
Kako ste drugace ve?
Uzivite user posted image



Mogoce je taka razlika ce je prislo kasneje do ovulacijo. Itak ne morejo vedet kdaj si jo mela, lahko samo ugibajo😀 Velikost ploda pa ustreza 5t4d. Je pa res da to pomeni da si dopolnjenih 5, ter 4 dni iz 6ga tedna😆

No jst sm danes dopolnila tocno 6 tednov. 😀 Komi cakam pregled me ful matra.. dons me je kr zaskrbel ceprav vem da znaki majo najmanjso vezo s tem da je vse ok... ampak poleg bolecih josk nimam cisto nobenega znaka. Pa me je mal zaskrbel..




Jih ne zanima ovulacija so me samo po zadnji M sprasevale, je pa zmeraj tocna M in O (mocno spikanje, ponavadi glede na zadnje mesece vedno popovdan do vecera pol je pa ok). Zato je tudi vrjetno ratalo v prvem poskusu.

Glede nosecniskih znakov pa bp, jaz v prvi nosecnosti nisem imela do 8-10t niti enega razen brez M in user posted image


(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Marcevke 2018
25.7.2017 19:06:25   
Adelle
Vem da njih ne zanima kdaj je bila ovulacija, ampak glede na to da zenske imamo v razlicnem cajtu ovulacijo a oni racunajo vsem od ZM, pride do odstopanja glihh zaradi tega😀 Seveda ce ne gre za umetno oploditev, kjer tocno vejo kdaj je bila oploditev😁

(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Marcevke 2018
25.7.2017 19:22:49   
Anonimen
Tako je, gledajo samo M,potem pa jim itak pokaze ultrazvok bolj prav (zdaj na zacetku,ko se vsi priblizno z enako hitrostjo razvijajo). Ampak mislim,da pri tebi gre za razliko v formuli oz. to,da si racunala tekoci teden za dopolnjen kot smo ze prej ugotovili in ne za pozno ovulacijo.

Pri meni se je danes vse videlo,ko si prej vprasala. Je pa po M bil kao danes dopolnjen 8 teden,pa sem ji pametovala,da po O je drugace in potem je ultrazvok res pokazal 8t4d, hihi... Ker sem malo profes.defom. glede stevilk in izracunov,moram se ugotoviti,kako stejejo prvi dan ali kot dopolnjen teden in 0 ali 1...

Tudi jaz sem vedno cutila ovulacije,zato sem mislila,da bom itak prvi mesec zanosila,pa ni bilo tako.

(odgovor članu sončkimoji)
  Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Marcevke 2018
25.7.2017 19:44:53   
sončkimoji

IZVIRNO SPOROČILO: Adelle

Vem da njih ne zanima kdaj je bila ovulacija, ampak glede na to da zenske imamo v razlicnem cajtu ovulacijo a oni racunajo vsem od ZM, pride do odstopanja glihh zaradi tega😀 Seveda ce ne gre za umetno oploditev, kjer tocno vejo kdaj je bila oploditev😁



Vecinoma imajo zenske v sredini cikla O, zato tudi gledajo ZM. So pa tudi izjeme...
Ker ce bi gledala po O bi bila 3t4d plod je pa 8.76mm .. Ne stima to

Sem pa nasla zdaj pravi koledarcek ki tocno kaze 5t4d in ne 6t user posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Marcevke 2018
25.7.2017 19:56:17   
snika
Pozdravljene,
Tudi jaz sem zagledala težko pričakovani user posted image v soboto. Pred 3 meseci sem imela ss.
Pa me sedaj tudi skrbi, zanima me če katera čuti kakšne krče v spodnjem delu trebuha?
Jaz jih zaznam, kar pogosto, mogoče zato ker vse bolj registriram, pa me malo skrbi.
Imam pa napete prsi, bradavice pa me nič ne bolijo. Zjutraj mi je včasih slabo.

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Marcevke 2018
25.7.2017 19:56:36   
Adelle
Sonckimoji, nismo se najboljs razumele😀 Nisem mislila da racunajo kok si noseca od O, seveda da vsi racunajo po ZM. Ampak predvidevajo da imamo vse O na sredini meseca in potem klapajo tudi tedni nosecnosti. Ce je pa pri kaksni kasnejsa O je lahko plod manjsi glih zaradi poznejse O, in se ne ujemajo tedni po ZM. Oni po velikosti ploda pol gledajo ali se ujema z ZM ali ne, ker ce ne sta dva razloga: zastoj v rasti ali kasnejsa O. Upam da sm bolj jasna😀No nima niti vec veze, vazn da je vse kul😆

IridaM, a srcek si tudi slisala? Vse super? Vesela zate👍🏼 Pdp ostane isti?

< Sporočilo je popravil Adelle -- 25.7.2017 19:57:16 >

(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Marcevke 2018
25.7.2017 19:58:48   
Adelle

IZVIRNO SPOROČILO: snika

Pozdravljene,
Tudi jaz sem zagledala težko pričakovani user posted image v soboto. Pred 3 meseci sem imela ss.
Pa me sedaj tudi skrbi, zanima me če katera čuti kakšne krče v spodnjem delu trebuha?
Jaz jih zaznam, kar pogosto, mogoče zato ker vse bolj registriram, pa me malo skrbi.
Imam pa napete prsi, bradavice pa me nič ne bolijo. Zjutraj mi je včasih slabo.


Pozdravljena, cestitam za +. Jst sm mela rahle krce, zelo podobne menstruacijskim. Celo dva dni prejsni teden me je prav bolel ko da se mi bo glihkar uscala menstra.

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Marcevke 2018
25.7.2017 20:02:09   
Anonimen
Ja, vse super user posted image user posted image
Pdp ostane,ker sem dala tega kot ga je pokazal zdaj ultrazvok, po zm je malo kasneje. Je pa rekla,da ce ne odstopa do enega tedna,ce sem prav razumela,da ne popravljajo sicer tistega po ZM.

< Sporočilo je popravil IridaM -- 25.7.2017 20:03:22 >

(odgovor članu Adelle)
  Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Marcevke 2018
25.7.2017 20:02:56   
Adelle

IZVIRNO SPOROČILO: Muflonka

Me veseli, da nisem edina panicna zaradi pomankanja simptomov:) samo ponavadi ko kej pojamram, da se predobro pocutim, pol mi je se isti dan slabo ali pa komaj gledam. Bruham pa zaenkrat ne in nimam popolnoma nic proti ce tako ostane. Imam pa tudi precej belega toka, je bila seveda cela panika, da gre za vnetje... ampak je baje to v nosecnosti vse normalno.
Se 5x spat ( popoldanski spanec vstet!) pa bo petek in koooncno 1.pregled. Mal mi je bedno ker vse pravite, da vas niso narocili, ker je izbrani G na dopuatu, mene je pa sestra narocila k ne vem kateremu ginekologu, ces da prvi pregled bom opravila pri njem, ker je moja na dopustu, pol naprej pa pri moji.


A to tvoja sestra? Verjetn k si ze tok nosecka pa da ne cakas velik... jst sm glih zadela prejsnji ponedeljek k sm klicala se narocit pa je tajnica bila da so od prejsnjega ponedeljka glih na dopustu😂 Nadomestni je pa itak samo za nujne primere. Dons sm prav razmisljala kaksn izgovor da najdem da grem vseen😂 Ampak ne bom, bom ze potrpela do druzga tedna...

(odgovor članu Muflonka)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Marcevke 2018
25.7.2017 20:04:42   
Adelle

IZVIRNO SPOROČILO: IridaM

Ja, vse super user posted image user posted image
Pdp ostane,ker sem dala tega kot ga je pokazal zdaj ultrazvok, po zm je malo kasneje. Je pa rekla,da ce ne odstopa do enega tedna,ce sem prav razumela,da ne popravljajo sicer tistega po ZM.


Blagor da je ze za tabo😁👍🏼 Kdaj mas naslednji pregled, za seznam?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Marcevke 2018
25.7.2017 20:06:53   
Anonimen
Jaz sem imela take ful neprijetne,drugacne kot pri m,ker tam se cuti,kako se ti sluzn. lusci,pri meni je pa bilo kot da bi mi maternico nekdo stisnil,so bili blagi,ampak ful neprijetn,nekako si potem predstavljas,da ce bi se malo povecali,da bi bilo silno neprijetno...ne znam prav opisat bolecine, cutila sem tudi,ce sem imela poln .mehur

(odgovor članu snika)
  Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Marcevke 2018
25.7.2017 20:44:42   
sončkimoji
IridaM super res user posted image user posted image

Snika dobrodošla, magnezij pomaga user posted image
Kdaj pa imas pdp?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?