|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marcevke 2018
22.7.2017 13:57:21   
Anonimen
IridaM, 38 let, Lj, 3.3., 1.nos.

(odgovor članu Adelle)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Marcevke 2018
22.7.2017 13:59:47   
Adelle
user posted image


25.7
IridaMuser posted image , 1.pregled

27.7.
nina**user posted image , 1.pregled

28.7.
Muflonkauser posted image , 1.pregled

7.8.
sweety pieuser posted image , 2.pregled

8.8.
Happy nosečkauser posted image , 1.pregled

22.8.
pikica0511user posted image , NS

24.8.
kakoluser posted image , 1.pregled

user posted image user posted image user posted image Navijamo za cimvec zdravih dojenckovuser posted image user posted image user posted image




(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Marcevke 2018
22.7.2017 14:02:37   
Adelle
Evo, upam da nism pr kaksni prevec kiksnlauser posted image ce sem, me popravite... pa napisite tisto kar manjka da dopisem.. vec al manj manjka starostuser posted image In senza preglede sm nardila seznam tako da tiste ki gor manjkate napisite kdaj ga mate...

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Marcevke 2018
22.7.2017 14:06:27   
Anonimen
Super je tole,men sam Lj pripisi

Jaz sem nova s forumi, a lastnih postov se pa ne da brisat???

< Sporočilo je popravil IridaM -- 22.7.2017 14:18:03 >

(odgovor članu Adelle)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Marcevke 2018
22.7.2017 14:22:14   
Benaa*
Super narejeno! Jaz imam 9.8. ze drugi pregled, 21.8. pa NS. Vceraj se mi je zacel 9 teden.. a je se katera tako "dalec" pa brez posebnih znakov? Kot sem ze prej napisala nisem kakih posebnih znakov sploh imela, razen utrujenosti, zaprtosti, malo povec mozoljev, pa vcasih ko srm imela prazen zelodec je bil taki poseben cuden obcutek... no zdaj dva, tri dni pa ni nic posebnega... saj vem da znaki niso neki pokazatelj, saj tudi ce znaki so jih povzroca Gv ne sam plod ampak nevem... a sem res samo med tistimi ta srecnimi, da mi ni hujsega al nevem..? Drugace bi pa tudi jaz sla v Fb skupino ampak definitivno v skrito pa mogoce sele po NS..
IZVIRNO SPOROČILO: IridaM

Super je tole,men sam Lj pripisi


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Marcevke 2018
22.7.2017 14:31:11   
Adelle
IridaM, ne, samo popravljas jih lahko nekaj casa.

Benaa, jst sicer nism tako dalec, sm komi 5t4d ampak tudi jst nimam nekih posebnih znakov razen bolecine v prsih ki pa je ponoci ogromna, cez dan ne tolk.. nism kej posebi utrujena, niti se mi kej posebi je... tudi lulam ne tok pogosto😂 Slabo mi je pa obcasno, niti ne vsak dan.. vse skup cudn tole😂😂😂 ce bo tko, bo super😆 Sej vem, murphy mi bo zdej dal vetra k sm tole napisala😂😂

(odgovor članu Benaa*)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Marcevke 2018
22.7.2017 19:00:34   
sončkimoji
Starost 23, ljubljana
Sej nas je kar nekaj iz ljubljane ... user posted image
Jaz imam pregled 29.8 ampak glede na to da bom takrat ze 10t4dni, se stulim nasledni teden, ker me paranoja daje cist prevec... Rada bi sam vedla kje je, pa ce bije srck ...
Danes smo bili na pikniku, in me je ze tasca sprasevala ce sem noseca user posted image pomoje neki sumi. Res je tesko biti tiho sam bi raje vidla da je vse uredu preden poveva naprej...


(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Marcevke 2018
22.7.2017 19:50:14   
Happy nosečka
Res je težko biti toliko časa tiho pred domačimi, jaz sem tudi ugotovila da me tašča sumi že en teden user posted image tako da bova jutr kar povedala, na pikniku ko bodo od obeh starši skupaj, jaz sem bila bolj za to da po pregledu povemo, ampak moj je reku naj ne kompliciram in kar jutri povemo. No men hrana še skoraj vsa paše, ne paše mi okisana solata, naprimer paradižnik, paprika, samo posoljeno mi je top.

(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Marcevke 2018
22.7.2017 20:08:06   
nina**
Moja starost 26;)
Jst tud nimam nobenih posebnih znakov, ze prva nosečnost je bla tko pravlična hehe nč slabosti, super sm se počutla upam d bo tko tud zdej. No razn tega d bi skos spala:p
Jst se vam prdružm na fbju po nuhalni pa tud če bo skrita skupina.

(odgovor članu Happy nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Marcevke 2018
22.7.2017 22:17:34   
Bibs123
Pozdravljene, zadne dni prebiram tale forum in sm se koncno odlocla da se vam pridruzim. user posted image
Pdp imam 26. marec, prvi pregled mam pa komaj 24. avgusta. Prejsnja nosecnost se je koncala s splavov, zato sm zdej skoz zivcna. Vsaka slabost me zaskrbi. In tud vsaka neslabost user posted image
Lp

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Marcevke 2018
22.7.2017 22:31:47   
neznanka89
Jaz sem pa 28 let stara. Joj bibs123 midve imava na isti dan rok, ampak vseeno upam, da bom jaz imela kaki dan prej pregled😉.
V prejsnji nosecnosti sem bila na pregledu in slisala srcek ze v 7 tednu (zaradi krvavitve).

(odgovor članu Bibs123)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Marcevke 2018
22.7.2017 22:40:33   
Bibs123
Ti zelim, da bi mela prej pregled. user posted image Cakat vec kot en mesec bo kr muka. Sam kaj ko so zdej vsi ti dopusti...
A kaksna ve kako je kej s plavanjem? A se kaksno morje/bazeni odsvetujejo?

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Marcevke 2018
22.7.2017 22:45:56   
neznanka89
Bomo videli, kaj mi bodo v ponedeljek povedali.
Eni priporocajo plavanje, drugi odsvetujejo zaradi vseh glivic in bakterij po kopaliscih... Mi smo na morju ze bili, na bazene sem se pa odlocila, da ne grem.

(odgovor članu Bibs123)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Marcevke 2018
22.7.2017 23:49:25   
Happy nosečka
Jaz sem se kopala v četrtek na bazenu, pa konec avgusta gremo na morje za en teden, no zaenkrat je vse ok, tudi v prejšnji nosečnosti sem se kopala v bazenih kar nekajkrat in ni blo problema, celo moja gin. je rekla da se komot kopam v bazenu, samo da ko pridem iz vode grem pod tuš in se preoblečem v suhe kopalke in to sem strogo upoštevala 😊

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Marcevke 2018
23.7.2017 9:30:21   
zaspanka2018
hejla punce.user posted image
sem nova med vami zato vam bom nahitro malo opisala svoji situacijo.
Po več kot 3 letih sva končno zagledala +. user posted image PDP naj bi imela 4.3.2018 na pregled sem pa naročena 4.8..
Ker je moja prva nosečnost in me je res skrbelo da kaj ni ok sem odšla na samoplačniški uz 11.7 ker naj bi bila ze v 6t 2d, na uz se je videla GV in rumenjakov mehurcek. ginekologinja me je narocila čez 1 teden pri 7t 2d in situacija je bila popolnoma ista.
tako da zdej nestrpno čakam na 4.8 da vidim kaj mi bo moja ginekologinja rekla al se je pojavil plod ali ne.
je imela katera podobno situacijo?
hvala. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Happy nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Marcevke 2018
23.7.2017 10:10:03   
Adelle
Zaspanka2018, jst sm mela isto tako novembra, zato probajo oni narocat mal kasneje.. sam kaj ko ne moremo docakat ane😂 Si sam slabse nardimo... no plod se je pri meni pokazal na naslednjem UZ, zal mu je pa nehal srcek biti v 10 tednu... jaz sem tudi cisto neucakana, naslednji ponedeljek klicem za pregled in upam da bom sla ze isti teden ker bom 7t noseca.

(odgovor članu zaspanka2018)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Marcevke 2018
23.7.2017 10:19:25   
zaspanka2018
Adelle in v katerem tednu se ti je pokazal plod novembra?
mene res skrbi ker si nenormalno zeliva otročka. :)

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Marcevke 2018
23.7.2017 10:57:59   
Adelle
Bila sm 8 teden ko se je pokazal plod. Meni je na prvem pregledu ko je bila vidna samo GV brez RM rekla da pridem cez en teden. Cez en teden je bil viden tudi RM in je rekla da je to dober znak ker ce je GV prazna se potem RM sploh ne naredi. To je razlagal tudi Pusenjak na svojem forumu. Tako da mal za tolazbo, ker je pri tebi videm RM. Ne se zdej s tem obremenjevat, razmisljaj pozitivno in posiljaj pozitivne vibracije pikici😀

(odgovor članu zaspanka2018)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Marcevke 2018
23.7.2017 11:01:40   
Adelle
Pa so ti mogoce povedali koliko mm meri GV?

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Marcevke 2018
23.7.2017 11:52:57   
zaspanka2018
Nimam pojma koliko meri GV saj to me se dodatno jezi. ☺ ampak pozitivo razmisljam, da bo vse ok. user posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Marcevke 2018
23.7.2017 12:15:31   
Buska
Pozdravljene, se ena marcevka. Okviren pdp 27.3., ampak ga bo dolocil se G, rodila bom prej zaradi cr.
Doma imam se 2 mala navihancka stara 4.5 in skoraj 2.5 letnika.
Naslednji teden se narocim za 1 pregled pri G ter samoplacniskega v k dr. Resevi za potrditveni Uz :)


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu zaspanka2018)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Marcevke 2018
23.7.2017 13:41:07   
Benaa*
Adelle mene pa nekaj zanima, kako pa si pol ugotovila, da je prislo do ss v 10.tednu? Si imela kaksne znake ali kako?

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Marcevke 2018
23.7.2017 16:49:22   
frutabelca
Benaa ti si pa dejansko enko z tedni kot jaz.. Pa imam pdp 24.2. :) Je pa na fb skupina februarčki in februarke 2018, če te zakima

(odgovor članu Benaa*)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Marcevke 2018
23.7.2017 17:20:18   
Benaa*
Frutabelca kako pa je to mozno? 😊 Jaz sem danes 8t3d. Kako se ti kaj pocutis?

(odgovor članu frutabelca)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Marcevke 2018
23.7.2017 18:31:54   
Adelle

IZVIRNO SPOROČILO: Benaa*

Adelle mene pa nekaj zanima, kako pa si pol ugotovila, da je prislo do ss v 10.tednu? Si imela kaksne znake ali kako?


V bistvu ni prislo do splava. Na pregledu ko je prvic bil viden plod pa rahel srcni utrip so mi rekli da grem cez en teden spet do svojega G (ker se je to vse dogajal na klinicnem centru ker sem bila v postopku umetne oploditve). Ko sem sla po enem tednu spet na UZ pri svojemu G pa ni najdu utripa vec. Poslal me je na urgenco kjer so dokoncno ugotovili da je plod odmrl ker ni bilo utripa ter zaradi njegove manjse rasti (bil je primeren 6t5d). Potem je sledil sprozen splav s tabletko. Znakov nisem mela nobenih, vse bp.

(odgovor članu Benaa*)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?