|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marcevke 2018
19.7.2017 14:35:29   
pikica0511
Sweety pie,
To je odlicna novica.Se pravi lahko zdaj se mal sprostis in uzivas na dopustu. Aaaaa ful sem vesela zate:)Cestitke !!!!!
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sweety pie)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Marcevke 2018
19.7.2017 14:39:16   
Anonimen
user posted image
Isto je meni kazalo na zacetku 6.tedna,sem bila prepricana,da bo pisalo 3+.
Se opravicujem,ker pisem bolj telegrafsko,ker sem na morju

< Sporočilo je popravil IridaM -- 19.7.2017 14:40:41 >

(odgovor članu sweety pie)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Marcevke 2018
19.7.2017 14:54:56   
sweety pie
hvala Pikica in IridM

res se mi je kar odvalil kamen z srca

seveda bo odhod na dopust lažji in ne bom se predajala nobenim dvomom.

Šele danes sem spoznala kako zares sem si želela da bo vse ok in da bom imela še enega otročka.

no termin se potemtakem malce spremeni po moje ravno okoli 20.3 do 25.3...če pa bo še malce počakal pa odidem v April...user posted image
PA NIČ ZATO Z VAMI SEM NA marčevkah2018 do konca!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Marcevke 2018
19.7.2017 15:14:25   
pikica0511
Sweety pie,
Par dni gor pa dol ni pomembno. Zdaj si 'nasa' v Marcevke hehe.Pomembno je da je vse v redu :)

(odgovor članu sweety pie)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Marcevke 2018
19.7.2017 15:42:15   
sweety pie
pikica 0511

objem zate <3

(odgovor članu pikica0511)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Marcevke 2018
19.7.2017 15:56:04   
pikica0511

IZVIRNO SPOROČILO: nadya


IZVIRNO SPOROČILO: pikica0511


IZVIRNO SPOROČILO: pikica0511

Pozdravljenii,
Cestitke vsem za user posted image :) Moje pocutje je ok, imam tezave z zaprtjem in napihnjenostjo ampak nic hudega:) Prsi so mi ko dve melone ki bojo vsak cas eksplodiirai hhaha. Danes imam prvi pregled cez eno urooo aaaa drgite pesti da bo vse ok. Mal prej grem na pregled ker imam tezave z scitnico pa ginekolog je svetoval cim prej da pridem. Drugac sem iz Ljubljane.

Lep pozdrav vsem:)


Puncee hello,
Javljam se z vtisi iz prvega pregleda.Super je bilo, vidla sem pikico,slisala srcka in dobila sem slikico.Danes grem da dam kri in vodo:) Sicer zaradi scitnice me bojo vodili v ambulanto za patolosko nosecnost



Hej hoj

Tudi jaz imam ginekologa v leoniscu in kar dve avtoimuni bolezni scitnice, zelo verjetno me po porodu čaka tudi operacija scitnice,pa me v nobeni nosečnosti niso vodili v ambulanti za patološko nosecnost....tako da mi je to res čudno, da te bodo tam vodili..meni vsako tromesečje preverjajo hormone in to je to.
Moram pa povedati,da je moja ščitnica med vsako nosecnostjo zelo umirjena in nimam nobenih težav....po porodu pa bummmmuser posted image



Pozdravljena,

Zame je to druga nosecnost ( prva se je koncala z ss) in od takrat so ful pozorni na to. V januarja sem imela tudi operacijo za pregrado maternice in po mojem zaradi vsega tega je taka panika da me je takoj vzela k sebi v to ambulanto za pazolosko nosecnost.Tudi zakazala mi je kontrolo preden da gre ona na dopust.Res je da na povrh vsega sem tudi anemicna ( trenutno ne vem ker cakam rezultate ampak ker imam ful mocne mentruacije sem imela ful slabo zelezo.Hvala bogu da jih ni vec). Rekla mi je da je ful pomembno v prvi trimestar da imam dobolj tiroksina za oba plod in zame.Tako da sem dobila tudi nijna napotnica za tirologa.

Lep pozdrav:)

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Marcevke 2018
19.7.2017 15:58:27   
pikica0511
Objem nazaj sweety pie in zelim ti najlepsi dopust ❤️ Moj se nazalost isteka 😫 v ponedeljek sem spet nazaj v sluzbo.S tem da sem morala dva dni prezivet nazaj v Ljubljano ker sem imela pregled:)

(odgovor članu sweety pie)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Marcevke 2018
19.7.2017 16:19:04   
Adelle
Sweety pie, nocem te spravt v slabo voljo, ampak hormoni ki pokazejo pozitiven test so prisotni v GV, ne v plodu. To je Pusenjak zdavnaj razlagal na svoje forumu, pa se meni je ginekolog to reku novembra ko sem neprestano delala teste ter hodila na krvne preiskave. Zdej probaj pozabit na to kaj so ti rekli in uzivaj na dopustu ter crkljaj trebuscekuser posted image do naslednjega pregleda. Pa ne prehitrvaj stvari😀

Jaz komi cakam da pride 31.07 da se narocim na pregled😮 Pa da povem najblizjim da se skupi veselimo😊 Pomoje jih bo kap😂

(odgovor članu sweety pie)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Marcevke 2018
19.7.2017 16:52:31   
sweety pie

IZVIRNO SPOROČILO: Adelle

Sweety pie, nocem te spravt v slabo voljo, ampak hormoni ki pokazejo pozitiven test so prisotni v GV, ne v plodu. To je Pusenjak zdavnaj razlagal na svoje forumu, pa se meni je ginekolog to reku novembra ko sem neprestano delala teste ter hodila na krvne preiskave. Zdej probaj pozabit na to kaj so ti rekli in uzivaj na dopustu ter crkljaj trebuscekuser posted image do naslednjega pregleda. Pa ne prehitrvaj stvari😀

Jaz komi cakam da pride 31.07 da se narocim na pregled😮 Pa da povem najblizjim da se skupi veselimo😊 Pomoje jih bo kap😂




ADELLE
NAJPREJ ČESTITKE IN SEM VESELA ZATE! user posted image

NE RAZUMEM ZAKAJ BI ME SPRAVILA V SLABO VOLJO S TEM?

SAJ SE NISEM SPRAŠEVALA ALI SEM SPLOH ŠE NOSEČA. MOJ STRAH JE NASTAL KO JE GINEKOLOG PO IZRAČUNU 1.DNEVA ZADNJE MENSTRUACIJE REKEL DA BI SE ŽE MORALO VIDETI NEKAJ V GV,
KER JE PA DIGITAL POKAZAL 2-3 TEDNE JE PA TO JASNI POKAZATELJ DA NI ŠANS DA BI SE KAJ VIDELO V GV ČE SEM ŠELE PRED 3 TEDNI CCA ZANOSILA.

SE MOTIM?
NOSEČNOST JE POTRJENA, Z DANAŠNJIM TESTOM SEM LE SEBE NEKAKO POTOLAŽILA DA SEM BISTVENO MANJ KOT SEM PA MISLILA DA SEM IN DELALA IZRACUN PO ZADNJI MENSTRUACIJI

SEM SE PA TA TRRENUTEK ODLOČILA DA DEFINITIVNO DO PRVEGA PREGLEDA VEČ NE PIŠEM IN NE TARNAM TUKAJ.
ČAS BO POKAZAL SVOJE user posted image

LEPO ČUVAJTE SVOJE BUŠIJE


(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Marcevke 2018
19.7.2017 16:53:29   
Happy nosečka
Ah, te ovulacije... jaz sem imela zadnje pol leta cikluse na 23 do 30 dni... pol pa vedi user posted image tako da držim pesti Sweety pie, da se na naslednjem UZ pa le vidi pikica user posted image prav tako stiskam pesti za vse nas, da zaslišimo bitje srčka našega pikca user posted image

(odgovor članu pikica0511)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Marcevke 2018
19.7.2017 19:08:03   
sončkimoji

IZVIRNO SPOROČILO: sweety pie

pozdravljene user posted image

včeraj sem prosila za pregled preden grem na mmorje za teden dni.
NAROČENA SEM BILA SICER 7.8., KO BI NAJ BILA V 9 TEDNU.

PRIDEM K GINEKOLOGU IN SE MI ZGODI KAR NISEM DOŽIVELA V NOBENI NOSEČNOSTI POPREJ...
GESTACIJSKA VREČKA SE VIDI IN GLEDE NA CIKLUS PRAVI G DA BI SE ŽE MORALA VIDETI TUDI PIKICA, RAZEN ČE SEM KAK TEDEN ALI DVA MANJ NOSEČA.
2.7. MI SE JE POKAZALA RAHLA ČRTICA NA FIRST sIGN TESTKU...ZNAKI NOSEČNOSTI SO INTEZIVNI...MOJE PIKICE PA NI NA EKRANU...

user posted image BI MORALA DOBITI 4.7 DA BI BILO NA 28 DNI... RES PA JE DA SEM V ZADNJIH 6 MESECIH IMELA CIKLUSE MED 27 DO 34 DNI.


ZOPET SEM NAROČENA TAKOJ KO PRIDEM Z MORJA NA UZ...
BILA SEM PRI DR.KAVŠKU KI ME JE KAR POSTAVIL NA REALNA TLA Z BESEDAMI:

GOSPA NIKJER NE PIŠE DA JE USPELO SAJ STE ŽE V LETIH IN VELIKOKRAT SE NE PRIME IN GRE SVOJO POT TJA DO 9 TEDNA...

VSE TO VEM DRAGE MOJE VENDAR ME JE POTRLO...SEM VELIKO BRALA O TEM OD VČERAJ NA DANES PA VSEENO TE PRIZADANE KO NE VEŠ KAJ JE SEDAJ

TAKO DA SEM MORALA MALO POJAMRAT ...

SVETOVAL MI JE DA SE NE SEKIRAM SAJ LAHKO DA SE BO PIKICA ŠE VIDELA...

IN ZDAJ NAJ GREM TAKA user posted image NA MORJE...user posted image

ČUVAJTE SVOJE PIKICE IN DRŽITE PESTI DA SE MI PIKICA PRIKAŽE NA NASLEDNJEM UZ.

SE OPRAVIČUJEM ZMEDENEMU PISANJU ...
LEP POZDRAVČEK VSEM





Zdravo, glede na to kar sem prebrala ti lahko samo povem da si ubistvu lahko se "vesela". Ti ubistvu zdej ves da je vse tam kjer mora biti(ker mene osebno skrbi IMN Vem neumno user posted image panika pac ) glede na to da ti je test pokazal 2-3t pa nazalost se tako zgodaj se ne vidi.. Moja G je meni rekla da v 5t se komaj razvija srcek, okoli 6t pa naj bi zacel biti in tudi takrat naj bi se sploh kej vidlo... Tko da lepo se mej na morju uzivi, ko pa prides nazaj vrjamem v to da bos ze na UZ videla svojega pikca user posted image


(odgovor članu sweety pie)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Marcevke 2018
20.7.2017 6:48:17   
nina**
Ja tele ciklusi ga znajo fajn mešat hehe mam jst isto od 28-32dni in v 1.user posted image sm mela en pdp po menstruaciji, en kao po razvitosti ploda in pol sm šla k Pušenjaku na morfologijo je biu pa spet en 3 pdp. Rodila sem pa pol na čist en x datum in itak je bla nedonošenček. Tko d me mal skrbi d ne bo spet nedonošenček.
Mam pa že čez 1 tedn 1. Pregleduser posted image in komi čakam.
A že kej razmišljate na kakšen način boste domačim povedale za user posted image

(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Marcevke 2018
20.7.2017 7:39:49   
pikica0511
Seeety pie,
Mislim da smo tukaj, na tem forumu, glih zato da delimo svoje skrbi in mnenja. Tako da komi cakam tvoj update tudi ce je tarnanje kot kazes ti. Pricekujem tvoj update po dopustu.Zelim ti lep dopust:)

(odgovor članu sweety pie)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Marcevke 2018
20.7.2017 7:52:06   
Happy nosečka
Jaz sem ravno zaradi teh ciklusov bila pri prvi 10 dni čez rok, so mi sprožili porod, ker pravilno bi imela kasneje rok.
No mi bomo povedali v nedeljo, kot sm že rekla ker imamo piknik pri nas in bom hčerki rekla naj pač pove da bomo imeli dojenčka user posted image

(odgovor članu nina**)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Marcevke 2018
20.7.2017 9:03:29   
Benaa*
Pozdravljene, tudi jaz se vam pridružujem, prebiram pa vas že en čas. Za mene je to prva nosečnost. PDP še sicer ni za sigurno določen, glede na zadnjo menstruacijo bi to naj bilo 2.3., glede na prvi pregled pa na slikici piše 1.3. Torej potrditveni UZ sem že imela 12.7., takrat sem bila 6t6dni...in se je videl srček. Jutri bom dopolnila 8 teden. Počutim se ok, slabosti ni, daje me edino velika utrujenost, mozolje mam, pa zaprta sem...če bo ostalo pri tem bo to zelo super. Ker pa je to prva nosečnost in sem nova v tem naj povem, da pa me zelo skrbi, če je vse oz. bo vse ok. Ker vem, da je možnost SS v teh zgodnjih tednih še velika, pregledi so vse na 1 mesec, dejansko sploh ne veš kaj se v vmesnem času lahko dogaja ampak s tem obremenjevati in na to razmišljati pač ni OK, tako da je potrebno verjeti, da je in da bo vse vredu. user posted image Naslednji pregled imam 9.8., na NS pa sem tudi že naročena. Domačim sva že povedala, širša javnost pa bo izvedela po pregledu NS. Sem zelo previdna, ker sem v lanskem letu dala skoz eno hudo diagnozo in zdravljenje (svojo zgodbo zaupam kdaj kasneje), zato se pred širitvijo novice želim zares prepričat, da bo z bebico vse ok. To, da sem po vsem tem sploh naravno zanosila in še to že v prvem poiskusu je zame en velik ČUDEŽ IN BLAGOSLOV. Srečno vsem.

(odgovor članu Happy nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Marcevke 2018
20.7.2017 9:23:00   
pikica0511
Pozdravljena Bena in welcome,
Jaz imam isto pdp 2.3 in po mojih izracunih in po ultrazvoku.Jaz sem bila ze na prvi pregled v ponedeljek ko sem bila 7tednov 3dni. Zame je tudi prva nosecnost in stara sem 28 let. Za NS se nameravam jutri narociti se vedno pa tuhtam med porodnisnico in Dravlje ( jaz sem iz lj). Zelela bi da mi NS dela dr.Pusenjak pa bomo vidli ce ni na dopustu.Bom delala se dvojni kromozomski test pa nifty plus. Ce ti ni odvec povej mi kje si se narocila na NS in v kateri teden si narocena?

Zelim ti lep dan in seveda da simptomi ostanejo tako kot jih imas zdaj:):):):):)

(odgovor članu Benaa*)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Marcevke 2018
20.7.2017 9:41:50   
Adelle
Pozdravljene vse noveuser posted image

Blagor enim k ste ze mele preglede😀👍🏼 Jst se bom nacakala, se vsaj 14 dni...

Od znakov nimam skor nic.. ponoci me edino prsa pecejo, bolijo.. cez dan so obcutljiva ampak veliko manj. Slabo mi ni oziroma na trenutke mi rata ful slabo kar mogoce niti nima veze z nosecnostjo. Do vceri sem mela rahla spikanja v spodnjem delu trebuha, danes pa ncc vec... zaspana nism cist nc😂 Zaenkrat se pocutim odlicno! Komaj cakam na prvi pregled da vidimo pikico in sele potem povemo domacim. Povedala bova cist tko normalno brez dodatnih presenecenj ker je ze to samo po sebi pri nas ogromno presenecenje😊😊

(odgovor članu pikica0511)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Marcevke 2018
20.7.2017 9:42:21   
Benaa*
Naročila sem se v Prekmurju, ker sem od tu. Naročila me je v 13. tednu... Moj PDP po zadnji menstruaciji pa ta velikost ploda in izračun PDP-ja po slikici UZ-ja se vse ujema, tako da je to vse tu nekje...Po NS bo verjetno bolj fiksen datum PDP. Ja glede simptomov, ker so tako rahli oz ni nič posebnega, me včasih prav zaskrbi, če je vse ok ampak vem, da je to smotano, ker ni s tem pogojeno. No jaz sem še mlajša, 26 let.
Hvala enako tudi tebi user posted image

(odgovor članu pikica0511)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Marcevke 2018
20.7.2017 11:28:01   
Anonimen
A je za nuhalno kaksna cak.doba? Moja sicer dela nuhalno oz. njena mama iz penzije,ampak gre po mojem prvem pregl. v 9t na dopust in se vrne,ko bom jaz,ce bo vse ok 13t in okoli 4dni,kar pa je ze tveganje,da zamudimo.Upam,da bo toliko korektna v torek,ko imam prvi pregled, da bo rekla,da grem drugam. Samo potem bi se nifty tam delala in bo kar ob dinarcke. Ne bi se ji rada zamerila,ampak verjetno moram gledati nase ne? Tako da upam na njeno preudarnost. Razmisljala pa sem,da bi sla k Strahovi na oboje.

(odgovor članu pikica0511)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Marcevke 2018
20.7.2017 17:01:24   
neznanka89
Sweety pieuser posted image user posted image

Nina** v katerem tednu pa je rojen tvoj nedonošenček? Moj je v 35 tednu, kar sicer ni zelo ekstremno, ampak me skrbi, da bi bilo tokrat še prej user posted image . Vzrok zakaj si prej rodila veš? Pri meni ga niso našli. Diagnoza je bila samo spontan razpok plodovih ovojev. Mi je ginekologinja napovedala v drugo več pregledov in pa bolniška kar pa mi niti malo ne diši, ampak če s tem preprečim prezgodnji porod bom že potrpela. Glavno, da bo z otročkom vse vredu.

Jaz sem sicer iz Mariborskega konca, tako da nevem kako je v okolici ljubljane, ampak so prinas pa kar čakalne dobe za nuhalno. Sploh pri priznanih zdravnikih (izkušnje izpred 3 let).

Kdaj pa imate namen povedati v službi? Mene bodo verjetno kar hitro sami pogruntali, ker delam v kuhinji in pri dvigovanju težkih stvari prosim za pomoč, kar prej nikoli nisem in jim je že sumljivouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Marcevke 2018
20.7.2017 17:18:37   
Anonimen
Jaz nameravam v sluzbi povedat proti koncu avgusta,sicer bi raje malo kasneje,ker to pomeni,da bodo vedeli prej kot domaci,ampak sem preracunala,da bi z dopustom nekje sredi jan. ze sla,tako da ostanejo prakticno samo 4. meseci. Itak me ze vsi gledajo nekaj casa,ker sem bolj trebusast tip,pa sem se malo zredila v enem letu,kar smo se trudili :-). Sem si pa zadnjic namislila,da me hrbet boli,ker smo se selili,hihi. Po drugi strani pa razmisljam,da bi cim kasneje,so ze bili primeri,ko so sodelavke zelele biti fer in povedale zelo zgodaj,pa prosile,naj ne gre naprej,pa se najde vedno nekdo,ki sklobasa vse...

(odgovor članu neznanka89)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Marcevke 2018
20.7.2017 17:21:12   
pikica0511
Pozdravljeni,
Jaz sem se ravno danes narocila na nuhalna.Jutri bom 8 tednov im dobila datum pri dr.Pusenjaku ( njega sem zahtevala, sem pa iz Lj) 22.8 ko bom 12 tednov in 4 dni.Bom delala se nifty plus skupaj z nuhalno.
V sluzbi bom officalno povedala ko bom zvedla rezultate od nifty testu.Sicer cakam podaljsaje pogodbe za nedolocen cas 31.8.

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Marcevke 2018
20.7.2017 17:22:00   
Anonimen
Aja,glede na to,da se prvega pregleda nisem imela,se itak ne morem narocit na nuhalno,tako da upam,da te pol nekje ze vzamejo,kljub dopustom ipd.,bo vse jasno v torek.
Sem pa zapanicarila malo po vcerajsnjem dnevu,ko smo si pisale,kaj ce je kaj narobe,pa ne bo plodka,pa blabla...

(odgovor članu neznanka89)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Marcevke 2018
20.7.2017 17:29:32   
nina**
Niso se mogl odločt al je dopolnjen 37. tedn al ne, tko d so jo pol vodil za nedonošenčka. Niso mi pa nč rekl zakaj je bla tok prej, sm pa celo nosečnost jo zelo nizko nosila, tko d sm bla 3 mesce prej že na bolniški. Sm jih mal spraševala če bi blo lahko kej dedno, ker sm rojena v 33.tednu pa niso nč znal povedat. Tko d upam na najbolš pa d bom čim dl v službi hehe
Ja tole s službo bo tud, nimam pojma kdaj bom povedala pomoje enkrat septembra, upam d se mi ne bo že ornk poznal. v 1.user posted image se mi do 7. mesca ni nč poznal. Sm lih prejšn tedn podpisala pogodbo za nedoločen časuser posted image
Se pa men tud zvečer ornk pozna, mal mi je trebuha še od 1.user posted image ostal, tko d bodo vrjetn tud doma hitr pogruntal. Upam d nama rata vsaj do konc avgusta počakat d poveva k ma moj rojstni danuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Marcevke 2018
20.7.2017 20:28:15   
kakol
Pozdravljene user posted image
Tudi jaz sem med Marčevkami 2018. pdp naj bi imela biu 27.3. Po parih mescih sem koncno zagledala user posted image je pa to moja 1. user posted image

Trenutno pocutje: rahla zoprna vrtoglavica, otekle in bolece prsi, manjsi zoprni krci, in pa spala bi non stop

Prihajam pa iz okolice Celja.

(odgovor članu sweety pie)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?