|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marcevke 2018
16.7.2017 17:56:06   
Happy nosečka
Jaz sem iz širše okolice Novega mesta user posted image

Ste babicam in dedkom že sporočili veselo novico oz. kdaj imate namen? Midva sva mislila počakati do prvega pregleda in potem sporočiti s sliko iz uz, vendar imamo drugo nedeljo pri nas manjši piknik in bodo iz obeh strani stari starši "na kupu" pa je moj predlagal, da kar povemo. Meni se zdi malo hitro, ampak bo pa lepo v živo videti reakcije user posted image

(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Marcevke 2018
17.7.2017 14:49:26   
sweety pie
iridaM in sončkimoji
DOBRODOŠLI !

No da še jaz malo poročam, počutje ok, malce napihnjena , prebava se je polenila , prsa imam pa kot bi včeraj od estetskega kirirga prišla z dvema ciframa večje!!
Še vedno aktivno kolesarim nimam nobenih bolečin in dokler bom zmogla bom počela vse kot poprej.
vrtoglavice se mi pa pojavijo dopoldan v službi čez dan sem pa kot roža.


lepo čuvajte svoje pikice
se še pišemo
pozdravček

(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Marcevke 2018
17.7.2017 14:56:20   
sweety pie
Jaz sem iz širše okolice Novega mesta

Ste babicam in dedkom že sporočili veselo novico oz. kdaj imate namen? Midva sva mislila počakati do prvega pregleda in potem sporočiti s sliko iz uz, vendar imamo drugo nedeljo pri nas manjši piknik in bodo iz obeh strani stari starši "na kupu" pa je moj predlagal, da kar povemo. Meni se zdi malo hitro, ampak bo pa lepo v živo videti reakcije



MIDVA BOVA POČAKALA DO NUHALNE IN PRESEJALNEGA TESTA,POTEM GREMO NA MORJE IN TAM BOVA POVEDALA OTROKOM ( JIH ŽE VIDIM KAKO BODO POPADALI PO TLEH SAJ SO PREPRIČANI DA SVA ZAPRLA OBRT...user posted image

OTROCI BODO PA SEVEDA" POJAMRALI"user posted image babici in dediju, stricem in tetam itd..... PREC PO DOPUSTU user posted image user posted image user posted image user posted image

AJA JAZ SEM IZ LJUBLJANE

(odgovor članu sweety pie)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Marcevke 2018
17.7.2017 15:47:23   
pikica0511
Pozdravljenii,
Cestitke vsem za user posted image :) Moje pocutje je ok, imam tezave z zaprtjem in napihnjenostjo ampak nic hudega:) Prsi so mi ko dve melone ki bojo vsak cas eksplodiirai hhaha. Danes imam prvi pregled cez eno urooo aaaa drgite pesti da bo vse ok. Mal prej grem na pregled ker imam tezave z scitnico pa ginekolog je svetoval cim prej da pridem. Drugac sem iz Ljubljane.

Lep pozdrav vsem:)

(odgovor članu sweety pie)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Marcevke 2018
17.7.2017 16:40:32   
Anonimen
Pozdravljene! Da se vam se jst pridruzim s svojo zgodbico... po 8,5 letih borbe z neplodnostjo, 5 postopkih umetne oploditve, 2 ss ter enega splava ker je nehal srcek biti, sva v petek zagledala plusek na testu. Da je presenecenje se vecje, nisva bila v postopku ampak kar naravno se je zgodilo!!! Seveda vam je lahko jasno da se zmeri ne verjameva ane😂 No razen pozitivnega testa pa rahlo bolecih prsih ter izostanka tardece zaenkrat nobenih znakov. Danes sem probala poklicat ginekologa in zvedla da je do 28.7 na dopustu😱😱 tako da bom na pregled mogla pocakat se najmanj 2 tedna..

Zaenkrat bom ostala anonimna, zaradi vseh izkusnj do zdej, ceprav probam negativne misli dat stran...

Anonimnauser posted image

(odgovor članu pikica0511)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Marcevke 2018
17.7.2017 16:53:14   
Anonimen
Jaz sem iz Lj.
Povedati nameravava nekaj casa po nuhalni nekje v zacetku septembra,ceprav moz pravi,da bodo ugotovili, ker imam trebuh. Pa pravim,da je to speh,trebuha do 18.tedna naj ne bi bilo. Nikoli nisem bila brez,saj se mi vse obesi gor,vendar zgleda,da sem tako napihnjena kljub nespremenjeni prebavi.Pa se kilce sem lepo v zadnjem letu nabrala,tako da ne vem,kako bo...

(odgovor članu Happy nosečka)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Marcevke 2018
17.7.2017 18:30:50   
sončkimoji
Lep pozdrav,

Meni je danes koncno uspelo po 2urah dobiti G, me bo sprejela ze v petek, drugace pa imam datum "prvega" pregleda konec avgusta(10t4d) A ni to malo pozno? user posted image

Midva sva svojcem v prvi nosecnosti povedala takoj(sem ze bila 8t ko sem ugotovila da M pa ni).
Tokrat bova tiho do 11-14t, ceprou je baje res da zenskam v drugi nosecnosti prej pozna trebuh. user posted image Bomo videli user posted image

Meni ful pase melona pa limona zadnje dni, elastika okoli pasu me moti, pa spikanje, drugace pa nobene slabosti ind... Cudno... user posted image

Kar nekaj nas je potem iz ljubljanebuser posted image

(odgovor članu Happy nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Marcevke 2018
18.7.2017 7:17:49   
pikica0511

IZVIRNO SPOROČILO: pikica0511

Pozdravljenii,
Cestitke vsem za user posted image :) Moje pocutje je ok, imam tezave z zaprtjem in napihnjenostjo ampak nic hudega:) Prsi so mi ko dve melone ki bojo vsak cas eksplodiirai hhaha. Danes imam prvi pregled cez eno urooo aaaa drgite pesti da bo vse ok. Mal prej grem na pregled ker imam tezave z scitnico pa ginekolog je svetoval cim prej da pridem. Drugac sem iz Ljubljane.

Lep pozdrav vsem:)


Puncee hello,
Javljam se z vtisi iz prvega pregleda.Super je bilo, vidla sem pikico,slisala srcka in dobila sem slikico.Danes grem da dam kri in vodo:) Sicer zaradi scitnice me bojo vodili v ambulanto za patolosko nosecnost, zdavnica je bila ful v redu, vse mi je pojasnila tako da se enkrar bravo za vseh iz Leonisce.Eno vprasanje imam: sem sprasevala ginekologinjo za nuhalno za kaksno priporocilo pa mi je rekla da grem v porodnisnico.Kaksne so vase iskusnje? Jaz sem imela namet it v Dravljah pri dr.Pusenjaku pa vem da on tud izvaja nuhalno v porodnisnico.

Hvalezna za vsako mnjenje in drzim pesti da vse bo dobro za vse nas ❤️

(odgovor članu pikica0511)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Marcevke 2018
18.7.2017 7:21:29   
nina**
Pozdravljene user posted image
Tudi jaz se vam pridružujemuser posted image pdp naj bi biu 21.3. Po tečki rdečki hehe je pa to moja 2.user posted image doma imamo 15 mesečno navihanko.
Trenutno se počutim super občasno me malo špika in pa spala bi nenormalno velik hehe
Mi bomo povedali po nuhalni upam da mojmu rata zdržat, ker je tok veseu d bi pa on že kr usm povedu.
Prihajam pa iz okolice ljuser posted image

(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Marcevke 2018
18.7.2017 8:19:20   
sweety pie
dobrodošla Nina

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nina**)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Marcevke 2018
18.7.2017 13:54:51   
sončkimoji

IZVIRNO SPOROČILO: pikica0511


IZVIRNO SPOROČILO: pikica0511

Pozdravljenii,
Cestitke vsem za user posted image :) Moje pocutje je ok, imam tezave z zaprtjem in napihnjenostjo ampak nic hudega:) Prsi so mi ko dve melone ki bojo vsak cas eksplodiirai hhaha. Danes imam prvi pregled cez eno urooo aaaa drgite pesti da bo vse ok. Mal prej grem na pregled ker imam tezave z scitnico pa ginekolog je svetoval cim prej da pridem. Drugac sem iz Ljubljane.

Lep pozdrav vsem:)


Puncee hello,
Javljam se z vtisi iz prvega pregleda.Super je bilo, vidla sem pikico,slisala srcka in dobila sem slikico.Danes grem da dam kri in vodo:) Sicer zaradi scitnice me bojo vodili v ambulanto za patolosko nosecnost, zdavnica je bila ful v redu, vse mi je pojasnila tako da se enkrar bravo za vseh iz Leonisce.Eno vprasanje imam: sem sprasevala ginekologinjo za nuhalno za kaksno priporocilo pa mi je rekla da grem v porodnisnico.Kaksne so vase iskusnje? Jaz sem imela namet it v Dravljah pri dr.Pusenjaku pa vem da on tud izvaja nuhalno v porodnisnico.

Hvalezna za vsako mnjenje in drzim pesti da vse bo dobro za vse nas ❤️




Zdravo, jaz sem imela pri dr. Fabjan. Zelo dobra, me je vleka na 3 razlicne UZ-ke da je bla 100% prepricana da je vse ok. Pa mela sem jo tudi za MORF. Prijazna, vse ti razlozi, pokaze, slikic mi je nrdila miljon user posted image .

Nina dobrodosla :)

(odgovor članu pikica0511)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Marcevke 2018
18.7.2017 18:09:56   
Adelle
Zivjo sonosecke😆

Jst se nekak borim s slabosti, ki jih imam cedalje vec in cez cel dan😕 Drugace pa pocutje nic posebnega..

Povejte mi, a katera mogoce ve kako je z depiliranjem v tako zgodnji fazi? Vem da Pusenjak odsvetuje pozneje zaradi kaksnih vnetij, kako je pa zdele? Jst sm narocena na depilacijo pred morjem in ne vem al grem al ne😏

Anonimnauser posted image


No pa sm se izdala, cist ponesreci😂

< Sporočilo je popravil Adelle -- 18.7.2017 18:11:06 >

(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Marcevke 2018
18.7.2017 21:09:13   
neznanka89
Zivjo punce. Se ena user posted image tukaj. Se kar ne verjamem cisto, ampak po treh pozitivnih testih bo pa ze drzalouser posted image . Rok naj bi bil glede na ZM 26.3.2018 ampak se bo verjetno se spremenil zaradi dolgih ciklusov.

To je moja druga nosecnost, razveseljuje nas ze navihan triletnik.

Nekih posebnih znakov se nimam, razen obcasnega spikanja po maternici, ampak ce bo ta nosecnost vsaj malo podobna prvi, slabostim ne uidem user posted image . Aja pa lulanje na 5 min seveda.

Je pa prvi sin nedonosencek in zato res srcno upam, da se zgodba ne ponovi in nama uspe ostati v enem kosu vsaj do zacetka marca.

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Marcevke 2018
18.7.2017 22:57:49   
nadya
Pozdravljene vse nove nosecke 😊

Danes sem imela prvi pregled, videla sem pikico. Velika je 16 mm, srček lepo utripa, tako da je veselje nepopisnouser posted image
user posted image

Kar se počutja tiče mi je pa vsak dan kar precej slabo, bruham ne. Pa malo me utrujenost daje..
Naslednji teden se naročim na nuhalno in sicer grem v porodnišnico, ker sem bila že v prejšnjih nosecnostih tam in sem bila zadovoljna. Zaradi mojih let imam nuhalno in dvojni hormonski test na napotnico,bom prisparala okoli 100 eur (in itak takoj zapravlauser posted image )


Pozdravcekuser posted image

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Marcevke 2018
18.7.2017 23:07:06   
nadya

IZVIRNO SPOROČILO: pikica0511


IZVIRNO SPOROČILO: pikica0511

Pozdravljenii,
Cestitke vsem za user posted image :) Moje pocutje je ok, imam tezave z zaprtjem in napihnjenostjo ampak nic hudega:) Prsi so mi ko dve melone ki bojo vsak cas eksplodiirai hhaha. Danes imam prvi pregled cez eno urooo aaaa drgite pesti da bo vse ok. Mal prej grem na pregled ker imam tezave z scitnico pa ginekolog je svetoval cim prej da pridem. Drugac sem iz Ljubljane.

Lep pozdrav vsem:)


Puncee hello,
Javljam se z vtisi iz prvega pregleda.Super je bilo, vidla sem pikico,slisala srcka in dobila sem slikico.Danes grem da dam kri in vodo:) Sicer zaradi scitnice me bojo vodili v ambulanto za patolosko nosecnost



Hej hoj

Tudi jaz imam ginekologa v leoniscu in kar dve avtoimuni bolezni scitnice, zelo verjetno me po porodu čaka tudi operacija scitnice,pa me v nobeni nosečnosti niso vodili v ambulanti za patološko nosecnost....tako da mi je to res čudno, da te bodo tam vodili..meni vsako tromesečje preverjajo hormone in to je to.
Moram pa povedati,da je moja ščitnica med vsako nosecnostjo zelo umirjena in nimam nobenih težav....po porodu pa bummmmuser posted image

(odgovor članu pikica0511)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Marcevke 2018
19.7.2017 8:25:46   
sweety pie
pozdravljene user posted image

včeraj sem prosila za pregled preden grem na mmorje za teden dni.
NAROČENA SEM BILA SICER 7.8., KO BI NAJ BILA V 9 TEDNU.

PRIDEM K GINEKOLOGU IN SE MI ZGODI KAR NISEM DOŽIVELA V NOBENI NOSEČNOSTI POPREJ...
GESTACIJSKA VREČKA SE VIDI IN GLEDE NA CIKLUS PRAVI G DA BI SE ŽE MORALA VIDETI TUDI PIKICA, RAZEN ČE SEM KAK TEDEN ALI DVA MANJ NOSEČA.
2.7. MI SE JE POKAZALA RAHLA ČRTICA NA FIRST sIGN TESTKU...ZNAKI NOSEČNOSTI SO INTEZIVNI...MOJE PIKICE PA NI NA EKRANU...

user posted image BI MORALA DOBITI 4.7 DA BI BILO NA 28 DNI... RES PA JE DA SEM V ZADNJIH 6 MESECIH IMELA CIKLUSE MED 27 DO 34 DNI.


ZOPET SEM NAROČENA TAKOJ KO PRIDEM Z MORJA NA UZ...
BILA SEM PRI DR.KAVŠKU KI ME JE KAR POSTAVIL NA REALNA TLA Z BESEDAMI:

GOSPA NIKJER NE PIŠE DA JE USPELO SAJ STE ŽE V LETIH IN VELIKOKRAT SE NE PRIME IN GRE SVOJO POT TJA DO 9 TEDNA...

VSE TO VEM DRAGE MOJE VENDAR ME JE POTRLO...SEM VELIKO BRALA O TEM OD VČERAJ NA DANES PA VSEENO TE PRIZADANE KO NE VEŠ KAJ JE SEDAJ

TAKO DA SEM MORALA MALO POJAMRAT ...

SVETOVAL MI JE DA SE NE SEKIRAM SAJ LAHKO DA SE BO PIKICA ŠE VIDELA...

IN ZDAJ NAJ GREM TAKA user posted image NA MORJE...user posted image

ČUVAJTE SVOJE PIKICE IN DRŽITE PESTI DA SE MI PIKICA PRIKAŽE NA NASLEDNJEM UZ.

SE OPRAVIČUJEM ZMEDENEMU PISANJU ...
LEP POZDRAVČEK VSEM


(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Marcevke 2018
19.7.2017 8:33:11   
pikica0511
Draga sweety pie,
Iskreno mi je zal za neprejetno iskusnjo in to tik pred dopustim kam bi se lahko vsaj mal sprostila.Razumem te kako ti je ker jaz sem to lani podozivljala in sem rabila dopust po dopustom. Tukaj ni tolazbe, vse kr ti bojo drugi rekli ne bo prejelo da se ne zivciras in razmisljat. Probaj malo delat na sebi ( delaj stvari kar tr ustecujejo vsaj kratkotocno ali bo to sladoled ali bo to sprehod po plazi). Vem da nisam pomagala dosti ampak tukaj smo zate in tud ce hoces mal pojamrat smo tukaj. Drzim pesti da najdes mal mir v sebi in da cim prej mine ta teden.Seveda tud drzimo pesti za dobre rezultate na naslednjem uz.

Lep pozdrav:)

(odgovor članu sweety pie)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Marcevke 2018
19.7.2017 9:50:38   
sweety pie

IZVIRNO SPOROČILO: pikica0511

Draga sweety pie,
Iskreno mi je zal za neprejetno iskusnjo in to tik pred dopustim kam bi se lahko vsaj mal sprostila.Razumem te kako ti je ker jaz sem to lani podozivljala in sem rabila dopust po dopustom. Tukaj ni tolazbe, vse kr ti bojo drugi rekli ne bo prejelo da se ne zivciras in razmisljat. Probaj malo delat na sebi ( delaj stvari kar tr ustecujejo vsaj kratkotocno ali bo to sladoled ali bo to sprehod po plazi). Vem da nisam pomagala dosti ampak tukaj smo zate in tud ce hoces mal pojamrat smo tukaj. Drzim pesti da najdes mal mir v sebi in da cim prej mine ta teden.Seveda tud drzimo pesti za dobre rezultate na naslednjem uz.

Lep pozdrav:)



PIKICA0511

HVALA ZA VZPODBUDNE BESEDE IN VERJEMI DA KLJUB TEMU DA NI DRUGEGA KOT ČAKATI IN BITI MIREN VSEENO ZELO LEP OBČUTEK KO LAHKO NEKOMU MALCE POJAMRAŠ ...
DANES ZJUTRAJ ME JE IMELO DA BI NAREDILA CB DIGITAL...
PA SEM SI SAMA PRI SEBI REKLA DA JE TAKO ZELO NEPOTREBNO SE ŠE S TEM MATRAT IN SEM SE ODLOČILA DA BOM POČAKALA DA NARAVA NAREDI SVOJE.

KAKO ZELO PSIHA DELUJE NA VSE SKUPAJ SEM ŠELE SEDAJ POPOLNOMA DOJELA..

DANES ZJUTRAJ PRVIČ BRUHALA , SLABO MI JE KAR MI DOSLEJ NI BILO TAKO...
BOJIM SE DA JE VSE V GLAVI A UPAM NA NAJBOLJŠE.


IN JA IMAŠ PRAV POCRKLJALA SE BOM TA TEDEN ČEPRAV ZELO TEŽKO
PA VSEENO IMAM ŠE TRI SONČKE NA KATERE MORAM MISLITI IN JIM NE UNIČITI TA TEDEN.

POŠILJAM TI OBJEM

(odgovor članu pikica0511)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Marcevke 2018
19.7.2017 10:55:54   
neznanka89
Sweety pie srcno upam, da bos na naslednjem pregledu slisala tik takanje srcka. Ponavadi pri takih stvareh sploh nevem kaj naj recem, ker vem, da nobena beseda ne pomaga kaj dosti.

(odgovor članu sweety pie)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Marcevke 2018
19.7.2017 10:57:59   
neznanka89
Aja pa se to. Meni je v prvi nosecnosti, ko sem zelo krvavela, rekla ginekologinja, da sta slabost in bruhanje dobrobznamenje pri takih stvareh, ker to pomeni da hormon se raste in nosecnost napreduje.

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Marcevke 2018
19.7.2017 11:31:08   
sweety pie
neznanka89

hvala za vzpodbudne besede. kar objela bi te user posted image
tudi meni je danes rekla medicinska sestra ( ko sva danes govorili po telefonu) da naj odmislim , in se pomirim saj iz prejšnjih nosečnoati lahko sklepava da je ovulacija bila pozna.

maj razložim pri vseh treh nosečnostih poprej sem rodila krepko čez rok in vedno je ginekolog zatrjeval da sem imela ovulacijo kasneje kot je po neki "reguli" ki so kot pripomoček za izračun ovulacije.
moj cikel je zadnjih 6 mesecev variral od 27 do 34 dni...
UPAJMO LE DA SEM BILA PREZGODAJ NA UZ.

LP
VSEM user posted image

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Marcevke 2018
19.7.2017 11:53:11   
nadya
Sweety Pie v katerem tednu pa si? Čisto možno da se tja do sedmega tedna se ne vidi ploda. Jaz stiskam pesti, da ti naslednji uz pokaže malo pikico.

Drugače sem bila pa tudi jaz včeraj pru dr. Kavsku popoldne, mogoče sva se pa videli...

(odgovor članu sweety pie)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Marcevke 2018
19.7.2017 12:44:31   
Adelle
Cist mozno je da si bila prezgodaj na uz.. je pa pri teh zadevah zoprno ker pol ne ves na cem si. Ampak nic ne mores narediti in spremeniti, lahko se sam sprostis in pustis naravi da naredi svoje. Kakorkoli da se konca, bo za tvoje dobro. Jst sm mela novembra podobn primer s tem da sem zgodi sla na uz ker sem bila v postopku umetne oploditve. Beta je bila zelo visok, GV lepo vidna, ploda nikjer. Na naslednjem uz so ga najdli, srcek tudi bil... na naslednjem pa ni bilo vec srcka. Nazalost ali na sreco se je pikica poslovila od naju. Ampak najhujse kar lahko naredis je da se zdej sekiras in razmisljas o tem. Spremenila ne bos nic, tako da na dopustu mozgane na off in samo pozitivne misli da te pikica caka da ti pomaha po dopustu😀

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Marcevke 2018
19.7.2017 12:52:19   
Anonimen
Ce sem prav preracunala,si v 6.tednu,ko ni nujno,da se ze kaj vidi,pa ce si imela se par dni kasnejso ovulacijo, pa morda je bila kasnejsa vgnezditev, ki je v razponu 6-12dni,pa smo tam... Raje naredi se cb test,ce bos bolj mirna, ker vem,da v tehle situacijah nic kaj dosti ne zaleze. Objemcke!

(odgovor članu sweety pie)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Marcevke 2018
19.7.2017 13:16:06   
sweety pie
PUNCE KAKO DODAM SLIKICO??
POGLEJTE MOJ ALBUM PROSIM !!

NAMREČ NEKAJ MI NI DALO MIRU DANE SOB VSEM BRANJU GLEDE OVULACIJE ITD IN SEVEDA SVA MED MALICO Z MOŽEM ODŠLA PO CB DIGITAL
TAKOJ SEM ŠLA NA WC IN OPRAVILA user posted image

TEST POKAŽE + 2-3.

RES JE OVULACIJA JE BILA POZNA !!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

MALCE SEM EUFORIČNA HKRATI PA POŠILJAM VSEM VELIK OBJEM V UPANJU DA OSTANEM Z VAMI DO KONCA user posted image

TOREJ ČE BO VSE OK BOM ZIBALA KONEC MARCA.

OPROSTITE KER SEM ZJUTRAJ ZAGNALA PANIKO HKRATI PA SEM VSAKI POSEBEJ HVALEŽNA ZA PODPORO.


(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?