|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julij 2018
14.11.2017 15:57:43   
Anonimen
Živijo čestitke za plusek....Nevem kam so vse pobegnile...ampak jaz se na fb pridruzim kasneje ...ker tudi jaz imam neki strah v sebi kaj pa če..ampak ne smemo tako razmišljati..upam da bo vse uredu...pregledek imamuser posted image komaj 27.11 user posted image

(odgovor članu Baricaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Julij 2018
14.11.2017 17:50:31   
Dgirl
Js sm imela danes pregled. V nedeljo sem začela krvaveti. In se zdaj. Sem 5t1d in na uz se je videla le vrečka in rumenjacek, ploda se ne. G mi je rekla če se bo ulilo bo splav lahko bo pa vse ok. Dobila sem estimo in bruscopan. Pregled čez 14 dni. Tako da lahko samo čakam in upam.
Imam pa boleče prsi, zjutraj mi je bilo malo slabo, pa trebuh me boli.
Kako ste ostale?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Julij 2018
14.11.2017 18:14:23   
julijka2018
Dgirl midve pa sva potem časovno na istem, tudi jaz sem danes 5t1d. user posted image

Držim pesti, da bo s tvojim sončkom vse v redu. Probaj se čim manj sekirat. user posted image

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Julij 2018
14.11.2017 21:40:01   
Clarita
Ojla punce! Evo me spet😊
Najprej cestitke ostalim noseckam-VSE NAJBOLJSE ZELJE in res lepo nosecnost vam zelim!
Na FB nas ni veliko, se po pa stevilo sigurno povecalo po vasem prvem pregledu-se ze veselim.
Tistim s tezavami z odobravanjem starsem bi svetovala: uzivajte v zvezah, v katerih ste ocitno zelo srecne in ne dovolite si, da vam to sreco in veselje ob nosecnosti kdorkoli krati! Vsaka zveza je stvar zase in ve ze veste, zakaj ste srecne-ce pa tega ne vidijo in ne sprejmejo drugi-je to njihov problem, ne vas in ne trudite se prevec truditi dokazati, da ste srecne. Ce tega ne vidijo in dojamejo, je problem v njih. Ve samo uzivajte naprej in naj prepoznajo / vidijo vaso sreco, ki bo sijala iz vas. To je vse kar lahko naredite-pokazite jim, kako sta srecna druv z drugim, ne pa jih to razlagat ali dopovedovat, ker ne boste prisle nikamor. Ce pa bodo se kaj negativnega komentirali pa le recite: vi ste si izbrali svoje partnerja, jaz pa sem si ga tudi. To je moje zivljenje, ne vase. Ne pustite se jim prevec vivati na vaju, zdaj je fokus na vasih zvezah in novem bitjecu, ki se vama bo pridrzilo-otrocku ki je bil ocitno spoceto z veliko ljubezni! Le to steje! Uzivajte!!
Jaz pa se ravno danes po prvem pregledu-5t5d (ker sem imela letos za dva SS) in mi jr G danes rekla, da zgleda, da je vse v NAJLEPSEM REDU!! Naslednji pregled imam 30.11. (8t) in ze komaj cakam. Takrat gre se moz z mano.
Sem bila pa malo zaskrblejena, ker nimam nocenih tezav (kot pri prvem otroku), le malo vec utrujenosti in malenkost bolj obcutljive prsi.

Mocno pa drzim pesti se za tisto, ki je malo zacela krvaveti...sem slisala ze precej zgodb, ki so se lepo koncale s krvavitvijo tudi skoraj vso nosecnost, zato drzim pesti, da bo tudi tvoja taksna. Ce pa bi rada se kaj vec vprasala, sem ti na voljo, vendar moji dve se nista dobro koncali in ti lahko samo povem svoje izkusnje...ostajam pa vedno optimistcna in nikoli ne bi oz.ne bom obupala....ce kaj rabis-sem tu.

Bodite vse dobro in smo na vezi!

(odgovor članu julijka2018)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Julij 2018
15.11.2017 7:41:36   
Anonimen
Tudi jaz sem okrog 5 tednov...mela v ponedeljek redni pregled ..in je še usput pogledau kakšno je stanje ..no videlo se ni ravno veliko ker je prehitro...mi je pa pokazal gv.in pregled cez 14 dni....to bo zdaj cela večnost
Glede znakov pa nevem Nc kaj posebnega ...včasih tak cudn občutek v spodnjem delu... d-girl....upam da bo vse tako kot mora biti 😀

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Julij 2018
15.11.2017 7:46:10   
Ashaya
No, pa se nam je končno začela tema spet malce zbujatiuser posted image čestitke za pluske!! Vidim, da imamo z nekaterimi v podobnem času preglede..jaz ga imam 28.11.Komaj čakam, že en teden se mi je vlekel, zdaj se bosta še 2user posted image
Dgirl, močno močno stiskam pestke zate!! Vse bo v redu, boš videla! Samo mirno, po navodilih gin., druga pa zdaj ni odvisno od tebe..to, da se plodek še ni videl, je pa po moje v tem času še povsem normalno..meni je moja rekla, da ravno zato ne bo naročala pred 8.-9.tednom, ker se prej zelo redko vse vidi in se po nepotrebnem živciramo. Samo pozitivno naprej!
To glede odnosa s starši se pa popolnoma strinjam. Hvala za vse vzpodbudne besede, imate prav...veza je stvar dveh in če sta ta dva srečna, je čisto vseeno kaj si mislijo drugi.
Glede znakov pa..poleg rahlih slabosti zjutraj in zvečer ter napetih prsi se meni zdaj občasno zgodi, da mi iz vrhunskega razpoloženja na momente psiha pade nekam globoko..čez pol ure se vsemu spet samo smejim, ampak zdi se mi, da imajo hormoni noro močan vpliv na občutke...banalno, že samo ob reality showu bi se kdaj zjokala ko dežuser posted image

(odgovor članu Clarita)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Julij 2018
15.11.2017 9:47:57   
sitka mala
Živjo, tudi jaz bi se pofočkala.
Po dveh neuspelih IVF-jih, odslovitvi iz LJ čš bodie veseli, da imate enega otroka, ker jih ne boste imeli več, prestavitvi v MB, BUUUUUM!! user posted image Uspelo čisto spontano. user posted image Izgleda, da je psiha naredila svoje. Toliko so nama vsi govorili, da ne bom več zanosila, da sem še sama sebe prepričala v to. Ha, in zdaj sem v 8t. user posted image
In se mi takoooo vlečeeeee! Pri hčerki, spočeti z IVF, sem imela vsaj UZ že prej, mislim da 14 dni po krvnem. Zdaj pa šele 7.12.!! user posted image Sicer mi trebušček že počasi raste, nič kar ne bi mogla skrit s širšimi puloverji, ki ji tako nosim skoz. Joške bolijo, želodec boli, pred vsakim obrokom se moram psihično pripravit na potem, ker mi je vedno slabo.
Tole čakanje me ubija, resno.
Aja, PDP 3.7.2018.
In ne, ne grem na FB. Js bom čvekala tu.

(odgovor članu Ashaya)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Julij 2018
15.11.2017 12:33:53   
Anonimen
Dobrodošla..in sem vesela da se je še tukaj stekel klepet.,

(odgovor članu sitka mala)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Julij 2018
15.11.2017 12:50:48   
Clarita
Odlično in čestitke za spontano nosečnost!! Takšna presenečenja so NAJLEPŠA!user posted image

(odgovor članu sitka mala)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Julij 2018
17.11.2017 7:17:36   
Ashaya
Sitka mala čestitke in dobrodošla!! Upam, da se nas počasi nabere in da ne pobegnete prehitro na fbuser posted image
Kako ste kaj? Zanima me, a se še kateri zgodi npr.pri kašlju ali hitrejših gibih, kjer morate napeti trebušne mišice ipd., da te spodaj stisne kot pri menstri..ne znam točno opisat ampak potem, ko se usedem/uležem pač najdem udobno pozicijo, popusti..skos so neka zbadanja kot bi me levo ali desno v jajčniku špiknilo..nekje na meji z bolečino, ampak še ravno ne boli..upam da bo katera razumelauser posted image vem da se razteza ampak malo me tudi skrbi, da ni to skoraj malo preveč? Je pa res, da je moje delo pretežno sedeče in me proti koncu službe že kar malo tiščijo hlače, pasu sploh ne nosim več (napihnjenost), ti "krči" pa se največkrat pojavijo ko že pridem domov in si oblečem kaj bolj udobnega..user posted image

(odgovor članu Clarita)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Julij 2018
17.11.2017 7:23:49   
julijka2018
Meni se to dogaja brez nekega kašljanja ali napenjanja mišic. Kar naprej imam take nežne krče, vsake toliko pa me konkretno stisne in potem vsakič ko šibam na wc pozorno gledam, če bi bila prisotna kri. user posted image user posted image Nevem, če preveč kompliciram in se sekiram (ker sem prvič noseča), ampak včasih me res špikne tako, da me zvije. user posted image Ampak zdaj vsaj vidim, da nisem edina.user posted image

(odgovor članu Ashaya)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Julij 2018
17.11.2017 8:03:25   
Ashaya
Jaaa točno to! Vsakič greš potem malce s strahom, da vidiš če je okuser posted image ampak jaz mislim, da dokler res ni kaj krvavo je še to normalno?user posted image joj, komaj čakam ta 28.11., ko bom videla, če je pikica tam kjer mora bit in je vse ok..js mislim da vse tiste, ki smo 1.user posted image še malce bolj kompliciramouser posted image ampak glej, zato pa smo tu da si malo izmenjamo izkušnje in se tudi kdaj potolažimouser posted image

(odgovor članu julijka2018)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Julij 2018
17.11.2017 8:06:38   
julijka2018
Ja res, hvalabogu za ta forum, se potem malo pomirim, ko vidim, da druge doživljate podobno :)user posted image
Jaz pa moram na pregled čakati še dobre 3 tedne, ta pa bo huda user posted image user posted image

(odgovor članu Ashaya)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Julij 2018
17.11.2017 10:30:03   
Dgirl
Mene so v sredo tudi Taki krci da sem bila pol ure na wcju. To je baje normalno. Se pa valda ustrasis. Js se tolik bolj, ker sem imela ze 2ss.
Imam pa tablete proti krcem tudi, kaj bi sele bilo brez njih, huh.
Kako ste pa z ostalimi znaki?

(odgovor članu julijka2018)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Julij 2018
17.11.2017 10:44:06   
julijka2018
Kako pa se imenujejo te tablete proti krčem? Jaz trenutno pijem magnezij, pa malo umiri zadevo, ne pa ful. user posted image
Glede znakov pa... izredno boleče prsi, bradavice.. pa napad mozoljev. Izgledam kot srednješolka s temi aknami. user posted image aja, pa UTRUJENOST!! spala bi v eno!user posted image user posted image verjetno niti ni slaba ideja, glede na to, da nam bo vsem čez 9 mesecev verjetno primanjkovalo spanca... naspimo se dokler se še lahko user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Julij 2018
17.11.2017 10:45:08   
Clarita
Živjo!

Prvim nosečkam bi sporočila, da naj se preustijo in uživajo. :) Kar se večinoma sliši-nosečnost je bila zelo lepa, brez težav (tako kot recimo moja, ko v prvih 2-3 mesecih skorajda nisem imela občutka, da sem noseča), je seveda vse res (nekatere smo glede nosečniških znakov bolj srečne, kot druge in se jim večinoma izognemo), vendar morate vedeti, da kljub temu, če nislabosti, bruhanja, močne utrujenosti, vetrov, itd. Vedno kaj novega-skoraj vsak teden. To boste opazile-lahko so majhne spremembe, lahko je kaj bolj opaznega. Telo se nampreč pripravlja na zelo pomembno vlogo, da bo pomagalo novemu otročku se zdravo razviti in prijokati na svet. Brez kakšnih težavic, špikanj, ali kaj drugega pač ne gre, žal.
Ne obremenjujte se preveč-samo uživajte in sprejmite vse te spremembe in znake za dobre-večinoma itak pridejo in grejo hitro ter jih nadomestijo drugi znaki... :) Tudi to je čar nosečnosti, če le niso ti znaki prehudi..:) Vse bo dobro. Jaz ob prvi nosečnosti sploh nisem pomislila, da bi lahko bilo kaj narobe in zato sem zelo uživala (kljub tem drobnim 'sitnostim') na katere pa sem itak zelo kmalu pozabila-le tako se zdaj ob tem pisanju spominim, da ni pač vse isto s telesom, kot če nisi noseča :)

Ne hodite s strahom na stranišče-to je nekaj običajnega v nosečnosti.

lepo bodite in lep vikend vam želim!

(odgovor članu julijka2018)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Julij 2018
17.11.2017 13:54:47   
Ashaya
Ooo Dgirl, tebe sem ze prav pogresala, sem ravno prej razmisljala, ce je vse ok..no evo, pa si se javila!user posted image
Jooj o utrujenosti pa...spim kot dojenček, če mi popoldan le znese kakšni 2 urci, potem pa tudi kar padem dol že nekje med 9-10 zvečer, medtem ko sem prej hodila malo pred polnočjo..vstajam pa vsak dan enako, malce pred 6.uro. Prva misel zjutraj-ali imam popoldan kaksne nujne obveznosti ali ne? In potem najvecja sreca ce ugotovim, da bom imela cas vsaj za krajsi power napuser posted image Slabosti so pa meni najhujše, ko sem lačnauser posted image Drugače pa začenjam ful uživat, po eni strani mi sicer še ni najbolj jasno, da bo v meni dejansko zraslo novo bitje, po drugi pa me v valovih zajemajo ti fini občutki..tudi dragi se veseli in me hoče skos nekaj nosit po rokah oz.z drugimi besedami-čisti, kuha, pospravlja kadar pride pred mano iz službe..še malo pa bo začel prat in likatuser posted image user posted image hecam se, vsega mu pa tudi ne prepustim, da se ne bom slučajno preveč navadilauser posted image

(odgovor članu Clarita)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Julij 2018
18.11.2017 12:25:15   
Dgirl
Buscopan imam proti krcem. Mi jih je g predpisala.

Danes sem jedla hrenovke in sem naredila res napako. Mi je slabo ze 3ure. Sem pa zmatrana skoz, dobr da imam bolnisko.
Sitka Mala se te spomnim iz 2014 ko smo skupi cakali plus. Dobrodosla.

< Sporočilo je popravil Dgirl -- 18.11.2017 12:33:22 >

(odgovor članu Ashaya)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Julij 2018
18.11.2017 21:37:15   
Skyprin
Jaz sem imela predvsem močna špikanja v tednu ko mi je zamujala menstruacija. Danes sem skos delala, pospravljala, itd... in me je začelo ponovno boleti v spodnjem delu trebuha user posted image .
Začele so se mi jutranje slabosti in prav opažam kok sem utrujena, pri vsakdanjih opravilih se zelo hitro utrudim, vse delam bolj počasi. Pregled imam 7.12. ko bom v 10 tednu, res se mi zdi še zelo daleč, prav tako gre za mojo prvo nosečnost in bi res že rada vedla ali je vse bp.
Tedni se pa toook vlečejo.


< Sporočilo je popravil Skyprin -- 18.11.2017 21:39:53 >

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Julij 2018
19.11.2017 17:54:10   
sitka mala
Hejla punce, kako smo? Vidim, da nisem edina s strahovi in s tem dolgggim čakanjem. Ja Dgirl js se tudi tebe spomnim. user posted image
Moram pa reči, da se trenutno stanje veliko bolj razlikuje od prejšnje nosečnosti IVF. Takrat nisem imela nobenih znakov, no razen malo sloabosti, pa potem do konca krče. Zdaj pa vse na kupu. A je možno, da zaradi spontane zanostive? Joške še vedno bolijo, spim kar z modcem, kar drugače nikoli v življenju nisem. Slabost itak. Da ne govorim o zaprtju. Že zdaj?? Pa ne bi rekla, da ne bi spila enga Donata na dan (0,5)? Prej vso nosečnost nič, imam moj obred zjutraj (kavica in cigaret) - ja, kadilka sem, popljuvajte me!! in nikoli problemov. Zdaj pa po 2-3 dni nič. UFFFFFF
Ste že povedale? Midva imava NS 21.12., pa sva se odločila, da bo letošnje darilo drugačno. Samo nekako ne najdeva nobene primerne čestitke oz kartice, ki bi jo lahko dala pod smrekco. Kakšne ideje, kje naj še pobrskam? Ja saj vem, naredi sama. Ma sva oba tako neustvarjalna, da je kar grozno. user posted image

(odgovor članu Skyprin)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Julij 2018
19.11.2017 19:14:52   
zaspanka2018
Zivjo punce. Evo tudi jaz se vam pridruzujem. Po mojih izracunih naj bi imela pdp 14.7. Pregled imam 21.11 in upam da vidijo plodek. Ker prva nosecnost avgusta se je zal koncala brez njega. Da nahitro povem imela sem nosecnost v maternici in RM ampak plod se ni pokazal. Zato sem v 11 tednu imela splav. Je imela katera podobne izkusnje??
Zelim vam cimvec PLUSKOV in vse lepo vam zalim. 🤗🤗🤗

(odgovor članu sitka mala)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Julij 2018
19.11.2017 20:00:57   
Dgirl
Sitka Mala to so vsi dobri znaki, bodi vesela.
Js sm danes bolj potrta. Spet sem dobila Rjav izcedek. Glede na to da sem v 6t0d, bi mi verjetno zaradi narascanja hormona moralo biti slabo, ampak mi ni. V nosecnosti ki se je dobro koncala, sem pa skoraj umrla od slabosti.

Zaspanka Kdaj ti pa niso vidli ploda? Js sm bila na pregledu v 5t1d in ga se ni bilo videti. Ta teden grem na pregled da se odresim teh negotovosti.

< Sporočilo je popravil Dgirl -- 19.11.2017 20:01:54 >

(odgovor članu zaspanka2018)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Julij 2018
19.11.2017 20:33:54   
zaspanka2018
Dgirl julija 2017 pri 7. tednih ni bilo ploda pol so sumli da gre za kasnejšo ovolacijo, v 11. tednu da so mi naredili splav ker ga še vedno ni bilo. user posted image
zdaj sem pa imela pregled za potrditev nosečnosti 14.11 v cca 5t 4d in zdaj sem ponovno naročena 21.11 in seveda upam na najboljšee.
mogoče veš koliko si imela mere maternice in RM??

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Julij 2018
19.11.2017 20:45:12   
Dgirl
Zaspanka ves da ne vem. Nekaj je bilo pomoje 22,a je mozno? Sem bila pa baje na Meji, da bi se moral videti ze plod. Koliko si imela ti? Kaj ti je rekel g?

(odgovor članu zaspanka2018)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Julij 2018
20.11.2017 7:05:11   
julijka2018
No midva sva že povedala domačim, pa čeprav je prvi pregled šele čez 3 tedne (v 9t).user posted image Sva debatirala ali naj poveva ali ne, pa sva ugotovila, da je nama najbolj prav, da poveva in potem tudi če na prvem pregledu ali NS kaj ne bo štimalo, imava podporo domačih... user posted image user posted image ker se nama ne zdi to neka tabu tema, da domačim (no zdaj so sicer že raztrobili širšemu krogu družine
user posted image ) ne bi upala povedat oz. bi mi bilo nerodno, če bi šlo kaj narobe.(kar seveda ne bo) 😊..
Tako vesele novice pa itak ne bi mogla zadržat za sebe niti 3 tedne, kaj šele 3 mesece. user posted image Uffff... in mi je prav fajn, da se vsi veselimo skupaj 😊

(odgovor članu sitka mala)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?