|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bodoče nosečnice 2018
14.1.2018 15:32:09   
Annaaa
Katte...pol mava midve ovulacijo prblizno isti cas...
Anonimna..upam..da je uspelo.. ce nos naredila test first sign..ti bo pokazal...ze zdj... ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Bodoče nosečnice 2018
15.1.2018 7:14:26   
*mala pika*
Uf punce, ste pridne in veliko veste, je pa fino brati vse te zanimivosti od težav z neplodnostjo, vsemi postopki umetne ali hormonske terapije, do naravnih postopkov zanositve, porodov ipd. Jaz se samo na kratko javljam, da je ta mesec rdeča počast user posted image prišla in da ndaljujemo s user posted image ...uf, koliko zabavne telovadbe, hihihi
Lep teden vsem in se beremo.

(odgovor članu Annaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: Bodoče nosečnice 2018
15.1.2018 7:30:57   
Jetkarmak00
Lejo.. Mala pikauser posted image .. Koliko časa že probavaš ti? 3, 4 mesece? user posted image škodaaa, da je prišlauser posted image a pa imaš spolne odnose na dva-tri dni toliko kot naj bi priporočali? user posted image

(odgovor članu *mala pika*)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Bodoče nosečnice 2018
15.1.2018 7:34:51   
Jetkarmak00
Anna, nimaš ravno danes ali jutri transferja? :) javi kako je biloo. :)

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Bodoče nosečnice 2018
15.1.2018 10:57:16   
Annaaa
Ne nism mela se transferja...ampak uz.
Cakamo kdaj bo ovulacija. Potrm dobim stop injekcijo..in potem transfer....

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Bodoče nosečnice 2018
15.1.2018 13:28:04   
Jetkarmak00
Aja.. Koliko časa pa je še do ovulacije? Torej boš zelo kmalu očitno imela že tudi transferuser posted image user posted image

(odgovor članu Annaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: Bodoče nosečnice 2018
15.1.2018 15:31:24   
*mala pika*
Jetkarmak00
evo mene, ko se znebim rdeče počasti user posted image grem v tretje poskušanje. Glede na to, da sem bila prvi mesec čisto na trnih, v pričakovanjih in upala, da bo že kar v prvo uspelo, sem se sedaj še malo bolj umirila in vse skupaj vzela čisto na easy. Spremljam le okvirni termin ovulacije in takrat user posted image kar vska dan user posted image , s partnerjem trenutno ne živiva skupaj, ker delava vsak na svojem koncu SLO, pa sva potem tisti teden bolj skupaj, ker če bi user posted image samo za vikende, se bi bilo nobene možnosti za zanositev, ker bi bila ovulacija že mimo user posted image Očitno sem telo še ni spucalo hormonov, sem bila verjetno res čisto zapacana s tem saj sem jih jemala 14 let, kar je pa ogroooooomno. Spremljam tudi sebe in ugotavljam, da niti nimam take sluzi, kot naj bi jo imela v času ovulacije (nitkanje), tako da telo potrebuje čiščenje. Pozitivno naprej... pozdravček vsem.

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: Bodoče nosečnice 2018
15.1.2018 15:58:24   
Jetkarmak00
Ja seveda, 14 let jemanja tabletk je kar veliko ja.. Očitno je res potrebno nekaj časa, da se telo čisto sčisti od hormonov in vsega. Boš videla :) saj imata še veliko časa sploh ker si omenila, da se vama ne mudi :)

(odgovor članu *mala pika*)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: Bodoče nosečnice 2018
16.1.2018 12:51:15   
kirstaklavstaaa
Meni mislim da ni uspelo. Ovulacija je bila že mimo, ampak first sign ne pokaže nič. Tudi občutek je vedno tak kot po ovulaciji tako da sem skoraj 99% kot poznam svoje telo po ovulaciji, da ni nič, sploh ker naj bi test pokazal že po 5-7 dneh pa ni nič. user posted image

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: Bodoče nosečnice 2018
16.1.2018 12:57:26   
Jetkarmak00
Sej navadnuser posted image tko ali tako ne uspe nikoli v prvo.. Saj vidis da ne uspe sploh nobeni.. Nimas kaj, sem se jaz ze sprijaznila s tem da tudi meni ne bo.. Da je to bolj misija impossibleuser posted image
Ne sekiraj se, bo uspelo v roku kakšnega pol leta verjetno kar sigurno :)

(odgovor članu kirstaklavstaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: Bodoče nosečnice 2018
16.1.2018 13:06:07   
kirstaklavstaaa
moraš vedeti, da v (90%) tisti, ki poskušamo prvič ali smo na začetku nismo šli na nobene preiskave tako kot sta šla vidva s fantom (spermiogram si napisala da je super in tudi ti da si super) Jaz pa ne vem če ima fant dober spermiogram. Vedno je nekje en vzrok, da če je ovulacija in spermiogram ok in če posledično ženska ne zanosi. Vzrok je vedno - sem DMS po poklicu in vem kako to gre.. Zakaj potem nekatere zanosijo čez pol leta? Ali nimajo odnosa med ovulacijo, ga imajo dan prepozno alpa preveč kmalu, ali spermigram ni ok, ali jajčeca niso ok, ali ima ženska zamašene jajcevode in tako dalje. Moja prijateljica se je s fantom pol leta trudila za zanositev, ampak ker se ni tako opremila kot ti (ni kupila ovulacijske teste, znakov tudi ni imela ovulacije) se enostavno ni prijelo, ker je verjetno zgrešila dneve. Ko pa je kupila test, sta na pozitivni dan imela spolni odnos in še kakšen dan naprej in tisti mesec je uspelo. In takih zgodbic sem slišala že veliko veš user posted image Tako da ti svetujem, glede na to da sta oba zdrava in vse super, da si res preveriš tisti ciklus ko boš želela zanositi vsak dan z ovulacijski testi in ko ti bo pokazal pozitivno imej spolni odnos zasigurno in sem tudi sama sigurna da ti bo uspelo. Ti imaš vse to vredu in nima te kaj skrbeti. Jaz vem da bo tebi uspelo, čeprav te ne poznam sem skoraj 90% da nam boš sporočila drugi mesec pozitivne rezultate user posted image user posted image sgurna sem!

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: Bodoče nosečnice 2018
16.1.2018 13:13:31   
Jetkarmak00
Hehehhe.. Vem vse to. Sem se z vsem že seznanila. Ovulacijske teste že zdaj preverjam kako funkcionirajo in kako se črtice višajo user posted image nič skrbeti, vse pod kontrolouser posted image user posted image joj hvala ti za lepe željeuser posted image user posted image sem tudi sama optimist in verjamem v uspehuser posted image sploh ne razmišljam o ničemer drugem kot le to da bo preprosto pač uspelouser posted image ja res je.. Vem to tudi sama oziroma mi je na tem samoplačniškem pregledu itak rekla sama ginekologinja da mladih nekje pod 27 let sploh ni na postopkih. Ampak to niti ni tako pomembno.. Pogledala je jajčece in je rekla da je vse super in tudi ona mi je omenila da je prepričana da bo uspelo.. Samoooooo kaj koo.... Vidiš sama tudi pri sebi in pri vseh koliko je neuspeha... user posted image

(odgovor članu kirstaklavstaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: Bodoče nosečnice 2018
16.1.2018 13:16:16   
kirstaklavstaaa
No jaz sem 22, ampak moraš vedet da je fant zelo starejši in tudi to je pomembno. On je že poskušal pred leti na user posted image pa ni uspelo. Tega je fuul ampak ti tega ne boš imelauser posted image

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: Bodoče nosečnice 2018
18.1.2018 12:04:10   
hroscek
Morda pa se vam tudi jaz pridružim...
Midva sva po novem letu poskusila prvič. In s "poskusila" mislim, da sva seksala brez zaščite, nikakor pa ne z namenom da bi se kaj prijelo user posted image
Vmes sva si celo premislila, da mogoče pa vseeno še nisva pripravljena ampak se mi zdi da zna biti že prepozno user posted image M bi morala priti včeraj/danes in na vsake pol ure letim gledat če je slučajno kaj priteklo user posted image Krči so prišli in odšli user posted image No, bomo videli kaj bo... Nosečniškega testa pa še v življenju nisem delala, tako da me je kar malo strah in bom raje še malo počakala user posted image

(odgovor članu kirstaklavstaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: Bodoče nosečnice 2018
18.1.2018 12:13:23   
Anonimen
Hrošček, potem pa sva skoraj na istem. Jaz sicer nimam rednih ciklusov, zato M pričakujem jutri, v sob ali ned, v pon zjutraj pa bom naredila test, če je ne bo. Meni se zdi, da se je primlo, ker sem imela en dan vmes vgnezditveno krvavitev, imam rahle krče že kakšnih 5 dni in močno izostren vonj. Danes delam dušeno zelje in mi tako smrdi, da ga pomoje niti jesti ne bom mogla. Upam, da nama je obema uspelo. Koliko pa si stara? Jaz sem 27. lp

(odgovor članu hroscek)
  Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: Bodoče nosečnice 2018
18.1.2018 12:30:02   
Jetkarmak00
Ja seveda, saj uspe tudi v prvo :) itak :) hrošč sigurno je uspelo :) user posted image pa glede na to, da sta si sprva to zaželena, predvidevam da je zaželjeno user posted image spolni odnos po ovulaciji ni nevaren, ker lahko zanosiš samo med ovulacijo ali pa nekje do 5 dni pred ovulacijo :) če imaš svoj ciklus res naštudiran, potem lahko brez težav po ovulaciji noter spusti in se ne bo nič prijelo. Nesme pa pred ovulacijo, če posledično ne želiš pozitivnega testauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: Bodoče nosečnice 2018
18.1.2018 12:31:28   
Jetkarmak00
Si mislila kot poskusila s tem da sta,, na umik,, ali da sta spustila noter?? user posted image

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: Bodoče nosečnice 2018
18.1.2018 12:32:31   
Jetkarmak00
Annnnaa kako si? Kaj novega?

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: Bodoče nosečnice 2018
18.1.2018 13:19:45   
hroscek
Jaz krvavitve sicer nisem imela, sem pa imela 1 teden po ovulaciji rahle krče, pa jih drugače kar tako sredi cikla nikoli nimam.
Moj vonj je pa čisto ok, nič hecnega nisem opazila. Bi z veseljem eno skodelico dušenega zelja user posted image
Stara pa sem 28.
Zadnje leto sva uporabljala kondome, kadar pa niso bili pri roki pa metodo umika (imava fajn naštudirano, tako da je zadostovalo) user posted image Zdaj sva se pa odločila da spusti not, pa bo kar bo user posted image

Ubistvu me je strah v vsakem primeru. Če bo test pozitiven, zato, ker se bo življenje obrnilo na glavo user posted image , če pa bo negativen, pa ker se bo izkazalo da sem nora! user posted image Kaj za vraga so potem bili vsi ti simptomi user posted image

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: Bodoče nosečnice 2018
18.1.2018 13:34:09   
Jetkarmak00
No vidiš, če sta načrtno notri spustila potem pa valda da je možnost, da se je kaj prijelo :) user posted image test naredi, boš takoj vedelauser posted image hehe. No saj stara si pa tudi ravno prav za user posted image user posted image nesme te biti strah spremembe življenjauser posted image good luck, držim pesti za user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hroscek)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: Bodoče nosečnice 2018
18.1.2018 14:06:07   
Anonimen
Tudi jaz prej nikoli nisem imela krčev, razen zelo močnih na prvi dne M, zdaj pa so že več dni, taki bolj rahli. Ti kar naredi test čimprej, če ti že zaostaja. Jaz ne bi mogla biti v dilemi user posted image . Tako da res komaj čakam ponedeljek zjutraj.

(odgovor članu Jetkarmak00)
  Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: Bodoče nosečnice 2018
18.1.2018 14:56:25   
Jetkarmak00
Anonimen tudi tebi bi že zdaj sigurno pokazal :) imaš tudi first sign teste v dm ki ti pokažejo do celega tedna prej. 1000%user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: Bodoče nosečnice 2018
18.1.2018 16:26:09   
Anonimen
Misliš da bi res že pokazal? Ker imam dva doma :) Ampak piše na njih, da pokažejo od prvega dne izostanka M

(odgovor članu Jetkarmak00)
  Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: Bodoče nosečnice 2018
18.1.2018 18:06:18   
Annaaa
Ce imas first sign pokaze ze od 8 dne oploditve naprej...
Jsz imam naslednji teden transfer 😍😍😍

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: Bodoče nosečnice 2018
18.1.2018 18:30:11   
Jetkarmak00
Ja first sign, ki ga kupiš tudi že v dm in lekarnah bi ti že pokazal ja, sigurno :) za ostale pa ne vem :) first sign je najbolša izbira za radovedneže in neučakane user posted image kupi ga jutr in naredi in sporoči novico!! user posted image user posted image hehe.. Probaj z navadnim. Mogoče bi pa tudi navaden že kaj pokazal. Zgubit nimaš kaj, razen enega testauser posted image

Annna super! Že kaj veš kateri dan? Kako bo potekalo?? Boš že takoj, isti dan izvedela če je odmrzitev uspela?

(odgovor članu Annaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?