|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bodoče nosečnice 2018
28.1.2018 14:27:09   
Annaaa
Estima tablete imam...
Ce ne uspe..grem v nov postopek..ker zamrznjenckov vec nimam..
In se to pomoje marca... ;)..

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: Bodoče nosečnice 2018
28.1.2018 14:28:33   
Annaaa
Sem pa vidla zdj..pa ma baby check se vec obcutljivosti na betahcg... ze nad 10. First sign pa nad 25.. clerar blue pa nad 50.

(odgovor članu Annaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: Bodoče nosečnice 2018
28.1.2018 14:55:59   
madjanca
Baby check ni zanesljiv. Pri meni je bila samo ena crtica, pa so vsi ostali pokazali ze 2 in tudi noseca sem res bila. Prijateljici pa je pokazal 2 crtici pa sploh ni bila noseca.. take so moje izkusnje.

(odgovor članu Annaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: Bodoče nosečnice 2018
28.1.2018 15:01:04   
Annaaa
Aja? Tnx za info... imam first sign... im me ze mika...da bi lulala...😍😍
Ceprou je cist prekmalu...

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: Bodoče nosečnice 2018
28.1.2018 15:47:25   
Tara9
Ja punce imajo z baby check velikokrat slabe izkušnje, kaže baje lažne pozitivne rezultate. Čeprav pri meni osebno je deloval. Nobenih črtic in čista belina, če nisem bila noseča in konkretna črtica, ko sem bila. Je pa najbolj občutljiv res, zato mogoče včasih kaj zabluzi user posted image . Srečno annnaa in vsem ostalim.

(odgovor članu Annaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: Bodoče nosečnice 2018
28.1.2018 18:01:15   
Jetkarmak00
Anna torej je clear blue najbolj zanesljiv? Po podatkih da ima 50??
Zakaj pa vse jeste progesteron v nosecnosti? Kaj je fora tega?? Zakaj pa "navadne" nosečke tega ne dobijo? A ni baje večja možnost za splav, če se ne dobi. Vam na neplodnosti ga pa kar predpisujejo? Dobr to drgač =)

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: Bodoče nosečnice 2018
28.1.2018 20:11:06   
madjanca
Tudi jaz sem dobila progesteron, ko se dolgo ni prijelo. Je za vecjo moznost obstanka. Ne dobi pa ga kar vsaka, ker imajo naceloma kar hude stranske ucinke... in jaz sem bila ena izmed njih, na katero je zelo mocno vplival...

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: Bodoče nosečnice 2018
28.1.2018 20:29:20   
Jetkarmak00
Madjanca.. Katero vrsto progesterona si pa jemala?? Meni je v G rekel, da ga sicer ne rabim ampak če želim da mi ga lahko predpiše ker imam te predmenstruacijske izcedke.. Zdaj pa ne vem.. V dvomih sem nekako.. Imam v glavi da on pravi da ga ne rabim a po drugi strani mi ne more zagotoviti da pa bo vse ok, če ga ne jemlem.. Kakšne stranske učinke pa ima to? Se to jemlje celo nosečnost?

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: Bodoče nosečnice 2018
28.1.2018 20:59:49   
Taja15
Tudi jaz sem za first sing mi je ze 9.dan po transferju pokazal bledo črtico.
To pa tudi mene zanima za progesteron pa stranske učinke...

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: Bodoče nosečnice 2018
28.1.2018 23:38:01   
madjanca
Jemala sem Dabroston. Le ta zelo vpliva na psihicno pocutje (slabosti, napihnjenost, mozolji itd. niso omembe vredni). Bila sem pod hudim stresom, ves cas sem se kregala ali jokala... vsak mesec je bilo huje. Da ne govorim o tem, kako naenkrat nezanositev nastne se vecji custveni pritisk.. hvalabogu sem potem prenehala z njim. Ga pa sedaj se vedno kdaj moram vzet za sprozanje M in moz tocno ve, kdaj je to, ceprav mu ne povem... je pa res, da ga pri mojih tezavah jem po 2 na dan...

Prijateljica je imela izcedke v prvem mesecu in ga je dobila nato za dva meseca ce se prav spomnim. 14 dni po eno na dan in nato polovicke, kar je manjsa kolicina ampak vseeno so bile spremembe v obnasanju in tudi sama je povedala, da na vse stvari kar naenkrat gleda negativno on ves cas joce...

Nimam pa izkusnje z drugimi progesteroni. Mogoce so drugi kaj boljsi, ceprav hormon je navsezadnje le hormon. Dosti drugace ne more bit. Tako, da moje mnenje je, da se ga raje izogibam kolikor se le da...

(odgovor članu Taja15)
Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: Bodoče nosečnice 2018
29.1.2018 7:45:04   
Jetkarmak00
Aha, psiha torej! Jaz sem ravno na meji, da je progesteron še normalen (spodnja meja) in mislim, da je bolje da ga jemljem, kot da reskiram in se mi mogoče pojavijo kakšne krvavitve, kot praviš pri prijateljici.
Čakaj, kako sproža M? A progesteron sproža M?? user posted image torej dokler ga ješ ni M? A ni progesteron pač, da ti "pomaga" ohranjati nosečnostuser posted image . Na ta progesteron se pa čisto nič ne spoznam..

Taja, mogoče tole bolj vprašanje zate user posted image do katerega tedna pa je treba to jesti? user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: Bodoče nosečnice 2018
29.1.2018 8:17:41   
Taja15
Jaz sem imela enkrat Dabroston pa nisem opazila nobenih stranskih učinkov. Je pa res da sem ga jemala samo 14dni.

Potem v IVF sem imela Estimo vaginalete od punkcije do prvega UZ pri njih.
Pomoje ta napihnjenost in bolečine v jajčnikih je bila posledica hiperstimulacije.

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: Bodoče nosečnice 2018
29.1.2018 10:09:40   
madjanca

IZVIRNO SPOROČILO: Jetkarmak00

Aha, psiha torej! Jaz sem ravno na meji, da je progesteron še normalen (spodnja meja) in mislim, da je bolje da ga jemljem, kot da reskiram in se mi mogoče pojavijo kakšne krvavitve, kot praviš pri prijateljici.
Čakaj, kako sproža M? A progesteron sproža M?? user posted image torej dokler ga ješ ni M? A ni progesteron pač, da ti "pomaga" ohranjati nosečnostuser posted image . Na ta progesteron se pa čisto nič ne spoznam..

Taja, mogoče tole bolj vprašanje zate user posted image do katerega tedna pa je treba to jesti? user posted image


Ja pri dabrostonu je tako. Odvisno kako terapijo predpise zdravnik. Za sprozanje moras jesti par dni in prenehat, da progesteron pade, nato se pojavi M. Ce pa je za ohranjanje nosecnosti pa se ga je med nosecnostjo in je treba pazit, da se postopoma preneha z jemanjem.. vse seveda po posvetu z ginekologom...

Ja nimajo pa vsi stranskih ucinkov. Jaz sem pa med tistimi nesrecniki, ki je imela zelo hude. Pac ze v osnovi imam progesterona malo in je ta doza naredila konkretne premkme v telesu..

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: Bodoče nosečnice 2018
29.1.2018 11:51:56   
Annaaa
Name nic psihicno ne vpliva...jest bi sam sexala...😂😂😂
Drugac sm.pa dons delala test... negativno...
Je pa prekmal... 5 dan po et...

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: Bodoče nosečnice 2018
29.1.2018 14:24:44   
Jetkarmak00
Taja, a tudi pri estimi nehaš postopoma ali kar naenkrat? user posted image a so vse tablete progesterona vaginalno a se kakšne je tudi per os?
Annaaa, počakaj še ja. Jaz sem zasledila, da je G napisal na enem forumu, da se zarodek vgnezdi 6-9 dan po oploditvi in takrat naj bi tudi prvi testi že pokazali plusekuser posted image

(odgovor članu Annaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: Bodoče nosečnice 2018
29.1.2018 16:43:30   
Taja15
Annaaa res je prekmalu počakaj se vsaj tri dni.

Jaz sem imela Estimo vaginalete 3krat na dan. Ukinili so mi jo naenkrat ne postopoma. Ne vem kako je pri tistih, ki krvavijo na začetku. Možno, da pustijo progesteron več časa.
Piše pa na škatli per os in vaginalno. In če ne bi vprašala v lekarni bi jaz to lepo pohrustala ;)

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: Bodoče nosečnice 2018
29.1.2018 16:53:37   
madjanca
Dabrosto je za pohrustat :)

(odgovor članu Taja15)
Neposredna povezava do sporočila: 442
   RE: Bodoče nosečnice 2018
29.1.2018 17:29:36   
Apik
Annaaa ne še obupat je res prezgodi, držim pesti da zdržiš s testom do četrtka in da bo takrat en debeu plus user posted image

Aja pa za vse neučakanke, ki poskušamo naravno sem našla tole spletno stran od Clearblue-ja
http://uk.clearblue.com/pregnant/early-pregnancy-testing ki ti zračuna kdaj lahko delaš test user posted image

Tako da jaz lulam jutri user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 443
   RE: Bodoče nosečnice 2018
29.1.2018 17:32:58   
Annaaa
Apik...drzim pesti... kateri dan si jutri???
Jetkarmak..cb kasneje pokaze.. ko je betahcg vrednost nad 50. Firstsign pa vrednost nad 25..
V cetrtek delam spet testek..
Estimo ne priporocam..da jo jeste..ampaj jo jemljite vaginalno...

(odgovor članu Apik)
Neposredna povezava do sporočila: 444
   RE: Bodoče nosečnice 2018
29.1.2018 19:04:47   
Blue_M
Živjo!
Jaz sem se zdaj kar registrirala, da ne bo preveč anonimnih. Sem tista, ki je prejšnji mesec že mislila, da je uspelo, ker sem imela nekaj znakov, testi pa si bili negativni. Zdaj pa greva v nov krog. Prvi dan M sem imela 20.1., že včeraj pa sem začutila špikanje v levem jajčniku in imela povečan bel izcedek. Tudi danes je stanje isto, tako da sklepam, da že imam O. Ravno ta teden pa je moj na službenem potovanju, zato sva včeraj potelovadila. Tu ste vse tako naštudirale te ovulacije, zato me zanima ali je možno, da je že včeraj oz. danes nastopila O? Semenčeca pa ostanejo živa do 72 ur ali kako? Moj pride šele v petek zvečer domov in se bojim, da jo bova spet zgrešila :/.
Lep večer vsem!

(odgovor članu Annaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 445
   RE: Bodoče nosečnice 2018
29.1.2018 19:40:03   
Apik
Annaaa jutri bom 13 dan po O oziroma 29 dan ciklusa tako da en dan pred nepričakovano M...

Blue_M kolikor sm jaz vem je možno, ovulacija v povprečju nastopi 12-16 dan pred naslednjo M, spermiji pa preživijo v povprečju 24-48 ur (po Pušenjaku) tako da pomoje sta včeraj zadela user posted image


(odgovor članu Blue_M)
Neposredna povezava do sporočila: 446
   RE: Bodoče nosečnice 2018
29.1.2018 21:14:05   
Annaaa
Apik...jaz sem pa danes 10 dan po o...
Aaaa drzim pesti full.. srecno jutri...user posted image user posted image

(odgovor članu Apik)
Neposredna povezava do sporočila: 447
   RE: Bodoče nosečnice 2018
29.1.2018 21:57:42   
Apik
Annaaa hvala samo sem se že premislila, me je že začelo boleti, kot vsak mesec pred M user posted image tako da sploh ne bom test delala... držim pa pesti zate, jaz pa grem v nov krog in se oglasim spet kaj naslednji mesec user posted image

(odgovor članu Annaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 448
   RE: Bodoče nosečnice 2018
30.1.2018 5:37:36   
Annaaa
Apik..tudi mene boli..samo ni to znak..
Imam ze 3 otroke in so bli vedno vsi znaki..da bo prisla..pa potem ni..
Pri zadnjem sem celo malo krvavela in sem bila prepricana..da ni ratalo..
Tako da..se vedno drzim pesti zate...🤗🤗😉😉

(odgovor članu Apik)
Neposredna povezava do sporočila: 449
   RE: Bodoče nosečnice 2018
30.1.2018 7:41:01   
Jetkarmak00
Ovulacija naj bi baje nastopila 12-14 dni pred naslednjo M. Spermiji pa lahko prezivijo do 5 dni prej. Stem da so puncke bolj trdozive in dolgozive.. Y kromosomi pa prezivijo nekje do 2 dni. user posted image user posted image mislim da je tako najbolj tocno user posted image haha :) tko da je zenska plodna od 5 dni pred ovulacijo, ob ovulaciji in se nekje 12 ur po ovulaciji. user posted image prestudirane stvari v nulo :) hehhe

Apiiiiik. A si delala vseeno test? Hja verjamem drgac, da se takoj prepoznas pred M in da vsaka zase tocno lahko ve da bo nastopila. Jaz recimo bi bila skoraj 100% brez testa, a je uspelo a ni user posted image do potankosti poznam spikanja, bolecino, obcutke od ovulacije do M :)
Apik ti nimas cisto tocnih M? Se mi zdi da sva se prvi mesec pogovarjale in da si bila nekje cel teden pred mano za ovulacijo. Zdaj si me pa ujela ker sva obe dan pred M (no se vedno upam da je ne dobis!!)

Taja, ta je pa dobra. Se dobro da si vprasala. user posted image kako to da ne zelita vedeti spol? Presenecenje ob rojstvu? user posted image user posted image joj, jaz ne vem ce bi bila pripravljena na tako presenecenje, bi bilo prehudo presenecenje, bi me kapuser posted image dej mi povej, kako kupujes v tem primeru da ne zelis vedeti spola oblekce? Jaz bolj kot gledam oblekce, bolj ne najdem nevtralnih (torej da bi bila za fante in za punce) user posted image

(odgovor članu Annaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?