|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bodoče nosečnice 2018
1.3.2018 16:55:37   
Jetkarmak00
Enkrat bo ze mogla pridt ane!! Ce mi bo pa decembr usou pa nimam kaj.. Samo upam da mi ne booooo :)
A katera ve.. Kako pa je z dobovanjem porodniske potem ce nimas sluzbe? A gledajo dohodke ne? Ce zenska ni zaposlena? Js sicer ne vem a nej bi se vpisala na fax in imela status studenta (seveda ne bi hodila na fax) ali je bolje da se sploh nikamor ne vpisem. Sluzbe stalne nimam niti zacasne :)

(odgovor članu delfinka5)
Neposredna povezava do sporočila: 826
   RE: Bodoče nosečnice 2018
1.3.2018 17:05:43   
misa4
ja dobiš neki http://www.csd-lj-siska.si/prejemki/starsevskonadomestilo.asp, okol 260 je bili, to je če nisi bila zaposlena, ozirama manj kot 12 mes. v treh letih

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 827
   RE: Bodoče nosečnice 2018
1.3.2018 17:11:53   
Jetkarmak00
Nikoli nisem bila zaposlena. Razen kar sem delala preko studentskiga servisa in pripravnistvo. To pa ni zaposlitev niti ne za nedolocen cas. Je pa problem da inamov druzini oziroma tudi zdaj imava s partnerjem kar visoke prihodke.. In ubistvu me zanima ce vsaka na porodniski kaj dobi? Neglede na dohodke a imas visoke, nizke, srednje.. Torej, ce vsaki pripada kaj, neglede na dodohke.. Sej ne me narobe razumet.. Tut ce se nic ne dobi, se ne bom kregala z drzavo zaradi tega.. Naj dajo takim ki potrebujejo :) samo me pa vseen zanima da vidim na cem sem :)) nekateri pravjo, da nej se raj na fax vpisem. Da je vec ugodnosti.. Itak pri 24 letih mi se 2 al 3 leta pripada da sem lahko student. Odvisno kje prides bols skos :)

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 828
   RE: Bodoče nosečnice 2018
1.3.2018 17:15:02   
Jetkarmak00
Ne vem ce bi dobila 260€ ker je sestricna rodila dvojcke.. Pa tudi zaradi dohodkov ni bila sprejeta nikjer.. Je pa zaposlena ona.. In dobi 30€ za oba dvojcka. Je pa zaposlena! Jaz nisem! Si prepricana da 260€ velja za vse? user posted image

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 829
   RE: Bodoče nosečnice 2018
1.3.2018 17:19:51   
misa4
ja v vsakem primeru ti pripada, zdej če nisi bila zaposlena malo manj, na csd bojo več povedal, so pa neki dvigni, dohodki se v to ne štejejo, je pač starševko nadomestilo, za ta čas ko ne moreš delat... dohodki se bojo poznal pri otroških, bojo pač manjši...

jaz če zanosim še delam teh nekaj mesev, potem dobim od zavoda in porodniška .. štel se mi bo 12 mesecev v zadnjih treh letih... pa otroških verjeten ne bo user posted image

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 830
   RE: Bodoče nosečnice 2018
1.3.2018 17:29:36   
Jetkarmak00
Aaaa. Ja pol ce te zj prou razumem.. Bi minimalno (neglede na dohodke) sigurno dobila okrog 260€?user posted image user posted image
Zakaj ne bi dobila otroskih ti? Sej si bila zaposlena.. Ce nimas previsokih dohodkov jih dobis v vsakem primeru.. Si zaposlena ali nisi!? Pomoje jih bos dobila :)

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 831
   RE: Bodoče nosečnice 2018
1.3.2018 17:35:33   
misa4
stvar je taka, ja moj ma kr plačo, otroka dobivata pokojnino in za drzavo smo bogati, niti jih ne rabim... samo s tega je da smo povsod padli v najvišji rang.. morm plačat malico in kosilo v šoli..še kak izlet pa je 200 plus samo položnca.. če bi meli 200 manj dohodkov bi pa dobila dodatke in kosilo in malico zastonj user posted image tko je bilo lansko leto

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 832
   RE: Bodoče nosečnice 2018
1.3.2018 19:08:40   
Jetkarmak00
Ja sej.. Smo mi na istem.. Pa kaj se sekiras.. Nima smisla.. Vazn da se ma neke prihodke in naj pobere tist drzava pa je :) dokladou otroskih vem da ne bom dobila.. Me pa zanima ce mi vsaj porodniska pripada :)

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 833
   RE: Bodoče nosečnice 2018
1.3.2018 19:44:33   
Anaina
Hej
Kako ste? Jaz v službi kar v gužvi in potem zmanjka časa za kaj druga. Doma pa tak mali razgrajač zahteva svoje :) drugače imam jaz službo za nedoločen čas in delam tu že 9 let. Sem vesela za to ker imamo res fajn kolektiv in super šefa...
Drugače pa Jetkarmak mislim da po novem dobimo vsi OD. Se je cenzus spremenil. Me pa prav zanima koliko mi bodo zaračunali septembra vrtec...

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 834
   RE: Bodoče nosečnice 2018
1.3.2018 19:48:06   
misa4
o a vdi..to je pa dobruser posted image ..morm dat vlogo na novo...sam bom pol septembra k bo za stipendijo se... gre tavečja že u srednjo user posted image user posted image user posted image , pa ne bo doma k je šola predaleč, jaz pravm da mormo zdej novo sestrco narest k ta gre user posted image tamali pa ne no dej bratca

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 835
   RE: Bodoče nosečnice 2018
1.3.2018 19:52:13   
Jetkarmak00
Jaa super. Se ne branim, ce kaj dajo :) haha
Hahaha sestrco, bratca.. Fantje bi itk raj fantka.. Puncke pa punco hahahhaa :)) pr ns tamav tut bi raj fantke, soseda ima punco bi pa samo punckee okol vozila pa preoblacla:) drgac praujo d je bols da je prvi otrok fnt (kao vzor) haha :) pa merka pol svoje ovckeeee mlajse :) js bi pa glih najprej raj puncko:)

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 836
   RE: Bodoče nosečnice 2018
2.3.2018 7:16:24   
Jetkarmak00
Madonca.. Tale progesterom je mogu zloo fajn prjet user posted image user posted image , no vsaj v nodecnosti me nebo smel bit strah da ga je premaluser posted image user posted image pikapoka.. Kdaj ti dobis tocno M?

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 837
   RE: Bodoče nosečnice 2018
2.3.2018 7:51:27   
Anaina
Jetkarmak še vedno je ni??
Zanimivo res... koliko zdaj zamuja?

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 838
   RE: Bodoče nosečnice 2018
2.3.2018 8:06:33   
Jetkarmak00
V nedeljo zjutraj sem si vstavila zadnjo tabletko estime user posted image pac, progesteron.

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 839
   RE: Bodoče nosečnice 2018
2.3.2018 8:07:25   
erika2
Jaz imam pa se 10 dni do M. Upam da je nebo. Sm mau brala o postopku ivf in me je kar mau strah. 😫

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 840
   RE: Bodoče nosečnice 2018
2.3.2018 8:14:58   
Jetkarmak00
Si potem ze po ovulaciji ane? Samo bos, ce uspe, se novembrka ane? :) a si ze v decembru? Si bla aktivnaaa v casu ovulacije? user posted image

(odgovor članu erika2)
Neposredna povezava do sporočila: 841
   RE: Bodoče nosečnice 2018
2.3.2018 8:24:06   
Jetkarmak00
Ivf postopki.. A postopek kako poteka si brala? Postopka te je strah, ce bi morala na to? =/

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 842
   RE: Bodoče nosečnice 2018
2.3.2018 8:30:32   
Anonimen
Jetkarmak00 to se zgodi, če se delaš "norca" iz narave in prisiliš ginekologa v neka zdravila, ki jih sploh ne potrebuješ (še zdaj mi ni razumljivo, zakaj ti jih je dal, zelo neprofesionalno). Bi pa razumela tvoje početje, če bi res že dolgo delala na otroku....Ampak v tvojem primeru pa tega ne razumem. Odločitev je tvoja, je sicer ne razumem, ampak ne sodim. Vidim, da si si že veliko prebrala, šla na preglede in samoplačniške kontrole tebe in tvojega partnerja, nisi pa pomislila, da dodajanje hormonov telesu, lahko vsaj malo zmede naravni cikel? Sploh glede na to, da navajaš, da si izobražena v tej stroki. Če si zdrava punca, kot navajaš in je bil problem edino kakšen dan rjavih izcedkov pred menstruacijo (kar je čisto normalno), se ne igraj, ne dodajaj kemije dokler ni potrebno....Načrtovanje družine in začetek delanja na otroku je najbolj romantično, ljubeznivo in srečno obdobje mladih parov....ne ga uničit z vsemi kalkulacijami, pregledi, nepotrebnimi zdravili in predvsem kalkuliranjem, da ti ne bo kdaj žal....Obnašaš se tako, kot ženske, ki se že nekaj let trudijo na otroku in to je vse manj kot spontana romantičnost, da prideš do prvega otroka. Želim ti, da vama uspe v prvo. Ne znam si te predstavljati kaj bi bilo, da vama nekaj mesecev, kaj šele let ne uspe, če se že zdaj tako sistematično lotevaš vsega.
Upam, da me ne boš razumela narobe, res ti govorim to izključno iz pozitivnega vidika, ker še imaš čas, da pozabiš na vsa ta kalkuliranja, testiranja in vnašanja nepotrebnih zdravil in da v vajino zvezo prineseš čar spontanosti, romantičnosti in strasti in po pozitivnem testu veselja vrh glave user posted image ! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu erika2)
  Neposredna povezava do sporočila: 843
   RE: Bodoče nosečnice 2018
2.3.2018 8:46:18   
Jetkarmak00
Heeeej :)! Aaam.. Cakaj.. Ves kaj me najprej zanima.. Od kje ti informacija da so rjavkasti izcedki pred M normaln pojav? user posted image user posted image kdo ti je to rekel? Kje si to prebrala da to ves? Ker js kar sm brala o tem.. Povsod pise da gre za prezgodnje propadanje rumenega telesca kar pa pomeni - ves kaj :)
Tako da me ressss zanima info od kje naj bi bilo to normalno. Mi bos polepsala dan :)) glede tega.. Ce nama ne uspe nevem.. Par mesecev.. Se pa strinjam stabouser posted image ne vem ce bi poskusala eno leto pa potem sla v cakalno vrsto na postopke in da dam vse skozi.uh..ne nebi zdrzala. :) bi sla sigurno prej na samoplacnisk :) jaaa res jee.. "narava" ce je kaj na tem.. Je "slisala" da si zelim decembrckauser posted image
Zdaj pa ma svoje nacrte user posted image in bo sogurno januarck :p se strinjam :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 844
   RE: Bodoče nosečnice 2018
2.3.2018 8:47:19   
pika poka 1
Ojla punce!

Moj mesec je tu user posted image user posted image

Jetkarmak, moja M bo prišla naslednji teden, ker v nedeljo vzamem zadnjo KT. Javim, ko bo prišla. 08.03. pa tak štartam z UZ-ji in 09.03. z injekcijami user posted image
Upam, da tudi tvoja M pride čim prej! Mogoče ti še malo psiha nagaja, pa zato ne pride.

Glede službe, sem zaposlena za nedoločen čas. Pri prvem otroku pa nisem bila zaposlena. Po izgubi službe, ki sem jo imela za določen čas, sva se s partnerjem odločila za otročka. Niti se ne spomnim koliko sem dobivala porodniške takrat user posted image
Se mi je pa potem ponudila priložnost za službo, ko je bil sin star nekje 10 mesecev in sem sprejela. Z varstvom sta nam pomagala tast in tašča, ker v vrtec ga še nisem želela dati. Potem sem delala eno leto v tisti službi, ko se mi je ponudila priložnost za drugo službo, ki sem si jo želela že od nekdaj in tukaj sem zdaj zaposlena že od leta 2014.
Mi drugače tudi nismo dobivali otroškega dodatka, letos pa dobimo minimalni znesek 20,00 EUR, ker vsi dobijo, ki so ponovno dali vlogo do 31.12.2017.

Erika, mene ta mesec čaka IVF. Me je bilo strah, ko sem o tem brala. Zdaj, ko pa je že ta mesec tukaj, pa komaj čakam. Ni me več strah, ne mislim na slabo, samo naj že enkrat zagledam ta plusek user posted image






(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 845
   RE: Bodoče nosečnice 2018
2.3.2018 8:51:45   
Jetkarmak00
Mi je pa zal da sm si vstavljala progesteron.. Vedno bl se mi poglavi mota vprasanje kpa ce sm slucajn noseca? A katera ve? Je mozno? Test je sicer negativen, spolni odnos sva imela enkrat pred ovulacijo nekje 3 dni, na umik..!! Ene pravjo da vseen obstaja moznost, ma sama ne vrjamem ;)

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 846
   RE: Bodoče nosečnice 2018
2.3.2018 9:40:03   
Anaina
Če je test negativen potem vrjetno res nisi noseča...
Glede jemanja Estime pa če imaš samo 3 dni pred M malo rjavkaste izcedke res ni še potrebe po Estimi baje. Ampak če ti jo je GiN dal potem je že mislil vrjetno da je tako prav....

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 847
   RE: Bodoče nosečnice 2018
2.3.2018 9:44:31   
Anonimen
Jetkarmak00...z veseljem ti polepšam dan, ampak nekaj dni nazaj si to že sama vedela. Par dni ni problem in ni nič kritičnega, če pa je to več dni, je pa problem zaradi vgnezditve....kar ti je očitno tudi že ginekolog povedal in veš. Citiram tebe:


IZVIRNO SPOROČILO: Jetkarmak00

No pac scena je bla da mam pred M vedno rjavkaste izcedke..sam nj bi bla scena da te izceski so se v mejah normale.. Do 5 dni naj neb ble tezave.ja ga mam 3 dni prej..



Tudi to razumem, da bi bila nervozna, če bi po enem letu poskušanja morala iti na preglede, zato razumem tudi punce, ki se po pol leta zlažejo, da delajo že eno leto, ker tako ali tako še nekaj mesecev potem traja, da naredijo preiskave. Ampak, da pa delaš preiskave preden sploh poskusiš....to je pa psihotično. In nekaj lepega izgubi svoj čar.

Očitno si vzela za slabo in vzemi kakor želiš. Želim ti pa dobro in želim, da vama uspe po planih.

Pa da ti malo polepšam dan in ne samo delam "pridige"....tvoja menstruacija ima časa še do cca 23.3. da pride in še vedno bi bil decembrček.

(odgovor članu Jetkarmak00)
  Neposredna povezava do sporočila: 848
   RE: Bodoče nosečnice 2018
2.3.2018 9:59:00   
erika2
Pika poka, koliko casa si cakala na posto za konzilij?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 849
   RE: Bodoče nosečnice 2018
2.3.2018 10:00:47   
erika2
Jetkarmak, ja itak da sva bila aktivna pred, med in en dan po ovulaciji. Se zmerej upava da nama tako rata.

(odgovor članu erika2)
Neposredna povezava do sporočila: 850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?