|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bodoče nosečnice 2018
21.12.2017 17:34:35   
Annaaa
Alistar..v lj sm ja.. Sam pri dr.Resu...je pa to ze moja 4 ivf.. 2uspesni..ena ne...

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Bodoče nosečnice 2018
22.12.2017 6:04:51   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Jetkarmak00, ni tako poredko, da ne najdejo niti vzroka veš. Tudi leta niso problem, ne. Ko daš kri za hormone, preverijo tudi zalogo jajčec in vse drugo in je bilo vse ok. Kot sem že rekla, 8 nas je bilo skupaj na postopkih (različnih starosti, poklicev in tež), pa nobeni niso našli vzroka. Pa to je bilo samo tiste dneve ko sem jaz hodila....ostane pa ivf ja.
Mi pa vsi pravijo, da naj odmislim in se sprostim in bo, pa se do 6 mesecev poskušanja nisem nič sekirala in "izobraževala", ti pa že zdaj vse veš preden sta začela user posted image . Upam, da nimajo prav in da to nima vpliva na uspešnost. Ti pa na srce polagam, da naj na stran, zdaj ko res še lahko. Mene je zdaj dobro leto mučilo in sem imela vedno to v glavi, zdaj pa sem spet dala na stran, pa ko bo bo. Vmes pozabim v katerem delu cikla sem, na ovulacijo me spomnijo samo boleči jajčniki user posted image

mimi_ka čestitkeee za punčko user posted image . Zdaj boš pa še vse ljudi utišala in ti nimajo več kaj govorit, imela bosta dva otroka in celo par, popolno user posted image ! Haha user posted image . Srečno do konca nosečnosti in naprej.

Sofie sem zamenjala center, sicer ne bom kaj hitreje in dodatnih preiskav tudi ne bo, ampak zaupanja in prijaznosti bo pa več. Kako si ti? Punčka je pridna in raste, delata kaj na bratcu ali sestrci (mogoče sem spregledala, nisem šla vsega brat nazaj)?

Katte hvala user posted image ! Vedno sem razmišljala, kako bom povedala mojmu, da bo ja presenečen, zdaj bom pa še sama ful presenečena, ko uspe user posted image !

Annaaa na kateri neplodnostni pa si? Predvidevam da v LJ glede na bolečine? Upam, da se ti čimprej umiri....Držim pesti, da se bo vseh 7 razvilo!


Punčka je super, pridna. Nič še ne razmišljava o novem naraščaju. Pomoje bova samo pri njej ostala. Ne vem če sem pripravljena it še enkrat čez vse skupaj. Je vseeno 2 leti trajalo da sva bo dobila.

Vidva bosta šla na IVF?

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Bodoče nosečnice 2018
22.12.2017 19:23:43   
Annaaa
Sem imela transfer dans..zdj pa 14 dni cakanja....😍😍😍

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Bodoče nosečnice 2018
22.12.2017 20:02:10   
mimi_ka
Sofie saj zdaj je še prezgodaj za razmišljati o novem naraščaju. Boš videla čez leto dve, ko pozabiš na vse tegobe, pa te bo spet prijelo ;) no, saj tudi če ostaneta pri enem, ni nič narobe. Meni so šla tudi zelo na nživce ta vprašanja, kdaj bo pa drugi?

Annaaa držim pesti, da se pokaže plusek čez 14 dni user posted image

(odgovor članu Annaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Bodoče nosečnice 2018
23.12.2017 10:11:52   
Annaaa
Mimika..hvala..hvala....user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Bodoče nosečnice 2018
23.12.2017 17:25:55   
*mala pika*
Drage vse!

Zadnjih nekaj dni vas berem, pa čeprav sem si rekla, da forumov ne bom prebirala. Sem nova tu, začela s prvimi poskusi na user posted image . V pričakovanju najboljšega za sebe hkrati vam pošiljam objem in zaželim srečo.

Se beremo in upamo skupaj. Držim pesti!user posted image user posted image

(odgovor članu Annaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Bodoče nosečnice 2018
24.12.2017 6:44:16   
Katte
Srečno, Annaaa!
Dobrodošla in srečno, mala pika!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu *mala pika*)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Bodoče nosečnice 2018
24.12.2017 10:35:09   
Annaaa
Katte hvala 😍..
Mam pa full mocno hiperstimulacijo.. Komaj se premikam...
Pa se to sam po stanovanju...

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Bodoče nosečnice 2018
25.12.2017 12:30:52   
Allstar
Najprej vsem lepe in mirne praznike, ter da Božiček prinese kar si najbolj želite user posted image

Sofie, ja bova šla na umetno. Ni druge.

Annaaa kdaj pa imaš transfer? A ne boli zaradi hiperstimulacije do punkcije, potem ko ti pa jajčeca ven dobijo, pa naj ne bi bolelo več? Očitno ni tako.


< Sporočilo je popravil Allstar -- 25.12.2017 12:31:40 >

(odgovor članu Annaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Bodoče nosečnice 2018
25.12.2017 12:36:57   
Annaaa
Allstar..transfer sem imela v petek.. Boli me pa ze od punkcije naprej...
Sicer pa danes malo manj..kar ni dobr znak...
user posted image user posted image user posted image
Komaj cakam..da delam test.... Res si zelim videti ta plusek... user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Bodoče nosečnice 2018
25.12.2017 23:53:04   
Klimtovka
Annaaa držim pesti, da zagledaš plusek!!!
Jaz pa že 4 dan krvavim, M sem dobila celo 4 dni prej od pričakovane, tak da v tem letu pluseka ne bo (več).
Ko pomislim, da bi morala zdaj biti v 6.mesecu, me popade jeza... Komu smo se ženske tak zamerile??

(odgovor članu Annaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Bodoče nosečnice 2018
26.12.2017 7:55:28   
Annaaa
Klimatovka...kaj vse moramo pretrpet..precakat za nase male soncke..
Tudi ti bos kmalu zagledala plusek...
Jaz komaj cakam nedeljo..bom sla ze 9 dan na krvni test..
Sicer je mala moznost..ker smo dali samo 1..samo res upam...da bo..
Res si zelim tega pluska..
Jajcniki tudi malenkost manj bolijo..kar tudi ni dober znak...

(odgovor članu Klimtovka)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Bodoče nosečnice 2018
26.12.2017 8:15:24   
Katte
Klimtovka, sem upala, da ti uspe. Ni to najboljše leto. Tudi zame. Saj ga bo zdaj konec in 2018 mora biti bolje!
Jaz sem danes 12 dpo. M še ni, po navadi pride po 11 dneh, ampak klomifen mi očitno podaljša lutealno fazo, tako da jo pričakujem enkrat do četrtka.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Annaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Bodoče nosečnice 2018
26.12.2017 10:52:52   
Allstar
Annaaa držim pesti za nedeljo user posted image !
Kako si imela do sedaj? Sem zasledila da si imela več IVFov, že imaš kakšnega otroka iz IVF?

Klimatovka škoda user posted image . Upam, da bam bo 2018 prineslo kaj več sreče...
Jaz jo pa naj bi dobila zdaj te dni še zadnjič letos. Kaj bi dala, da je ne bi bilo.... Ampak itak bo, kot vedno do sedaj user posted image .

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Bodoče nosečnice 2018
26.12.2017 11:09:52   
Annaaa
Imam ze 2 fantka iz epruvetke ❤...
Obakrat sem dala po 2 not..in sta obakrat ratala 2..en pa je kasneje propadel..
Zato si zdaj nisem upala dati dva.
Upam..da ta en uspe... Sam so bolecine vsak dan manjseuser posted image ..tako da slabo kaze...

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Bodoče nosečnice 2018
26.12.2017 11:11:24   
Annaaa
In hvaaala za pestke... Res si zelim se enega pikca... Sam ne vem..ce bi sla se enkrat cez ta postopek....

(odgovor članu Annaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Bodoče nosečnice 2018
26.12.2017 13:55:22   
Allstar
Annaaa zakaj je pa slabo če te vedno manj boli? A ni to dobro, da vedno manj boli?

(odgovor članu Annaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Bodoče nosečnice 2018
26.12.2017 14:05:59   
Annaaa
Ne vem..ampak po izkusnjah sem imela vecje bolecine ko je ratalo..ker so zaceli se moji hormoni delat in sem mela hiperstimulacijo...
Uf...bomo vidl..komaj cakam nedeljo..sam se na to mislim...

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Bodoče nosečnice 2018
26.12.2017 16:10:12   
Jetkarmak00
A je katera tukaj, ki verjame v čaj krvomočnice in ima s tem mogoče tudi kakšne pozitivne, vzpodbudne rezultate? user posted image

(odgovor članu Annaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Bodoče nosečnice 2018
26.12.2017 18:55:14   
Annaaa
Za krvomocnico sm slisala..da je ok...
Samo pri meni se ni obneslo...ker nimam tezav z zanositvijo..ampak mam problem drugje....

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Bodoče nosečnice 2018
26.12.2017 20:58:08   
madjanca

IZVIRNO SPOROČILO: Jetkarmak00

A je katera tukaj, ki verjame v čaj krvomočnice in ima s tem mogoče tudi kakšne pozitivne, vzpodbudne rezultate? user posted image


Da se po dolgem casu spet javim. Jaz sem pila krvomocnico in maco, zraven se clomid in se vse tiste vraze poleg (noge v luft po user posted image itd.) In ne vem, kaj je bilo tisto ko je pomagalo. Vem pa, da sem se po tem caju super pocutila... dobro je vplival name in verjetno se ga bom spet lotila, ko bomo delali na bebici...

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Bodoče nosečnice 2018
27.12.2017 12:13:30   
Jetkarmak00
Aha. Jabta čaj naj bi baje pomagal pri ugnezditvi. Jaz sem sicer to povprašala svojo zdravnico (ker je privat in je vedno pač na razpolaho glede vseh vprašanj) in sem jo vprašala glede čaja krvomočnice pa je rekla da naj ga kar pijem da je super. Da ga lahko pijejo tudi mlada dekleta, mamice.. Ampak da se učinki včasih pokažejo po 3m+, je pa rekla da sigurno pomaga pri ugnezditvi (da je stena bolj odebeljena) in da ga lahko piješ tudi med M. Potem sem pa prašala zakaj naj bi se med M odsvetoval in naj bi imel pavzo takrat (tako piše na internetu) je pa rekla da samo zato ker spodbuja krvavitve močnejše, drugače pa nič ne škoduje, ker je pač čaj kot čaj. Kar mi je jasno :) haha.

A ima katera izkušnje z folno lislino Femibion? Ta naj bi bila edina, ki ima pač aktivno obliko železa a kako že in jo G priporočajo (v večini). Uglavnem prejšnji mesec sem jo naročila preko spletna (spletna lekarna) zdaj pa sem jo želela kupiti v lekarni a mi reče farmacevtka da je na recept? Katera kak ve o tem? Kako pa jo potem lahko preko spleta kar dobim, če je na recept? Ali farmacevtka nima pojma, ali pa so v enem mesecu jo dali ma recept. Who knows user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Bodoče nosečnice 2018
27.12.2017 13:08:53   
Annaaa
Waauu Jetkarmak. ..ti bos res poskrbela za svojega prvega otrocka u nulo ❤❤
Jaz sem v prvo zanosila naravno..zelo mlada... 3 mesce sm ga se fajn srackala...pa je mali..zdj ze veliki....cist ok...💪💪💪

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Bodoče nosečnice 2018
27.12.2017 13:09:35   
Annaaa
...se 4 dni so testka...😍😍😍

(odgovor članu Annaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Bodoče nosečnice 2018
27.12.2017 14:12:33   
Jetkarmak00
Joj k bi se mi res uresničl.. Bomo vidl.. Zdej sem se z G tut pogovarjala da lahko pridem na folikulometrijo če hočm. Pa sm rekla zakaj pa ne :) čaj bom pila.. Spolne odnose bom mela pred ovulacijo (z upanjem da bo punčka hehe) bomo vidl :) upam res da bo ratal. Če pa ne, pa nič zato.. Enkrat bo.. Mogoče v prvem krogu rabiš res več sreče kot pameti.. Bomo videli. Bom sporočila :) več kot to ne morem narediti :)) kako si ti anaaaa? Imaš kakšne bolečine? Zakaj pa si vodena na ivf? Je težava v tebi ali v partnerju? Srečno.. Mislm nate in na dobre rezultate.. V nedelo pa javiiiiiiiiii..
Aja a mogoče veš za eno preiskavo k ti pregledajo kri.in da v krvi vidijo da si noseč. Baje lahko že čez par dni a kako to zveš? Jaz ne vem če bom lahko čakala 14 dni po ovulaciji. Ali pa bom ves denar zapravila za teste vsak dan user posted image

(odgovor članu Annaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Sanje o nosečnosti so pozitivne
Se je tudi vam kdaj sanjalo, da ste noseči? Pomenijo te sanje, da si želite otroka oziroma še enega otroka? Preverite, k...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?