|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktoberke 2018
13.2.2018 20:27:11   
Ribica **
Jaz sem se naročila na samoplačniški UZ, ko sem bila po datumu zadnje M noseča točno 7t, ker takrat se more utrip že videt. Sem pa vedela, kdaj sem imela O, ker sem delala ovulacijske teste. Pa je bilo vse ok. Nisem čakala do prvega pregleda pri točno 9t, ker sem imela prvič slabo izkušnjo s SS pri 9t od zadnje M in do prvega pregleda splih orišla nisem, zato sem se hotela pomirit. Doma imam oktobrčico 2016. :)

(odgovor članu LanaBB)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Oktoberke 2018
13.2.2018 22:33:46   
Dasika
Tudi jaz o tem razmišljam.. 4mesece nazaj se mi je točno to zgodilo. Sploh še nisem dočakala 1. pregleda, ko sem (par dni pred 1. pregledom) dobila nek rjavi izcedek, sem šla na urgenco...in tam so ugotovili, da se je rast ustavila že par tednov prej. Torej, sem ves ta čas v sebi nosila plodek brez utripa. :/ Tokrat sem naročena na 1. Pregled celo v 11 tednu šele in tudi zelo razmišljam o enem uz prej.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Oktoberke 2018
15.2.2018 21:33:57   
Šmrcko
Leeep pozdrav vsem skupaj user posted image
Še en + se javlja user posted image user posted image
Želim Vam vsem lepo, srečno in veselo nosečnost ❤❤ moja je prva in je komaj dočakana 🐣🐤
Eno vprašanje kaj ima še katera močne krče kot da bo vsak čas M prišla ?? Sicer pa mi je zamujala 2 dni in sem danes naredila CB in je bil + velik kot hiša takoj 😊😊
Ostajam anonimna do nuhalne 😊😘
Pošiljam vam vsem 🐞🐞 za srečoooo 😘

(odgovor članu Dasika)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Oktoberke 2018
19.2.2018 14:14:52   
Anonimen
evo še eno ... jaz sem anonimna ki je pametovala o krvnem testu user posted image
Po uz je rok poroda 14.10., srček lepo viden. Doma pa imam pikico, ki bo 15.10. praznovala 9.r.d.
Na fb se pridružim po nuhalni.
Kakšne imate kaj znake?
Sem ful klepetulja in v bolniški, tko da če je kateri dolgčas ... se priporočam za klepet tu na forumu :D


(odgovor članu Šmrcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Oktoberke 2018
19.2.2018 14:33:55   
Simona26
Hej ho, dobrodošla iz anonimnosti 😉😅 si že imela uz? Bravo! Jaz ga imam šele naslednjo sredo 😏 Znaki: Slabost, omotica, utrujenost, jokavost in po pričakovanjih mi nagaja srce, zato sem tudi jaz doma 😉 aja pa trebuh mam kak dan ko da sem nevem najmanj ene 5m noseča 😅 kak dan pa nič?? Nič mi ni jasno 😅

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Oktoberke 2018
19.2.2018 14:44:17   
Anonimen
Hvala, hvala
Ja, uz sem imela zaradi zdravstvenih razlogov. 
Jst mam take znake kot ti, samo da so me joške ful bolele, zdej me pa počasi bolečina popušča, velikost pa ostaja.
O trebuhu jst sploh nebi razglabljala, ko sm napihnjena ko žaba, bolj gre proti večeru, bl sm bajsi user posted image
Kero folno kaj jemljete? Jaz mam novalac, ko po elevitu mi je blo vedno zelo slabo. A trebuh že kaj mažete?
Jst mam naslednji uz 6.3. ... tako da 15 dni pa spet vidim user posted image


< Sporočilo je popravil majcy_m -- 19.2.2018 14:45:27 >

(odgovor članu Simona26)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Oktoberke 2018
20.2.2018 15:37:20   
Vesi84
Pozdravljene punce. Tudi jaz sem v nedeljo zagledala plusek, me je skoraj kap, ker tega res nisem pricakovala in nekako sva z mojim bolj teoreticno razmisljala o dveh otrockih😊 ampak sva oba vesela in se veseliva novega clana😊 bomo pa po izracunih novega clana dobili proti koncu oktobra. Pocutim se dobro, upam, da me slabosti obidejo🙏🙏🙏 se vam pa na fb pridruzim po prvem pregledu, ko bo G potrdil, da je vse ok. Mogoce ima katera kaksno info glede MR preiskave v zacetku N, namrec prejsnjo nedeljo sem imela Mr slikanje kriza in se mi sanjalo ni, da sem nosecka, zdaj pa ne vem kaj to pomeni za plod.
Drzimo pesti, da bo vse ok.
Zelim vam lepo in mirno nosecnost.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Oktoberke 2018
21.2.2018 22:39:19   
Mici4
Dober večer! Tudi jaz sem zagledala dve črtici, juhej. :)

Počutje je trenutno ok, mogoče le občasne rahle slabosti. Trebuh je na žalost ostal napihnjen še od prvega poroda, sem pa vesela, ker se zdaj lahko tolažim, da je to od nove nosečnosti, hihi. :)
Jaz bom zaenkrat ostala na forumu, na fb se priključim kasneje. Upam, da bomo klepetale tudi tukaj.
Vsem želim lepo, mirno in zdravo nosečnost! <3

(odgovor članu Vesi84)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Oktoberke 2018
21.2.2018 23:13:21   
Simona26
Hej punci 😉 čestitke za pluske 💞 juj jaz bi se tudi tolažila, da je še od prejšnjič pa je bilo to že dobre 3 leta nazaj 😅 ni mi spasa 😆 jaz še čakam na prvi pregled pri G, v sredo imam...celo popoldne bom tam presedela 🤔 moram si kako knjigo s sabo vzet 😅 izkušenj s takimi pregledi žal nimam 🤔 pobrskaj po netu ali pokliči G??

(odgovor članu Mici4)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Oktoberke 2018
22.2.2018 18:45:52   
Matejch86
Zdravo punce 😊
Se ena srecka nosecka se vam pridruzuje😉. Sm pa ze opravila svoj prvi pregled danes(7t4dni) in se je ze lepo vidu srcek❤. Sedaj pa spet cakanje do NS, upam da bo vse ok do takrat.Drugace sm imela pa ze na zacetku mocne krce kot pri menstruaciji in slabosti.
Na fb se pa pridruzim po ns...do takrat bomo pa tukaj malo poklepetale😊
Uzivajte v nosecnosti😘

(odgovor članu Simona26)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Oktoberke 2018
23.2.2018 8:00:54   
MojaRuby
Pozdravljene punce user posted image

Tudi meni je test v ponedeljek pokazal user posted image . Bilo je malce nepričakovano, pa vseeno zelo vesela. Čakam še na prvi pregled, bom se pa naročila tudi samoplačniško, saj pri prejšnji nosečnosti na žalost nisem dočakala prve kontrole user posted image . Upam pa, da bo tokrat vse ok user posted image

(odgovor članu Matejch86)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Oktoberke 2018
23.2.2018 11:06:03   
pa&ga
Živjo punce!

Jaz sem tudi noseča in imam predviden pdp 05.10. Upam, da me vzamete medse user posted image .

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Oktoberke 2018
23.2.2018 21:31:51   
Belle
Hej punce! Se vam tukaj pridruzujem tudi jaz, prejsnji ponedeljek zagledala + ☺️☺️ sicer sem ga cakala kaksen teden, ker se mi je zdelo da nekaj more bit, pa je prvi test pokazal negativno.. (: skratka, pdp mam nekje v sredini oktobra. Se bi vam pa na fb pridruzla po prvem pregledu oz nuhalni.. Drugace pa imam doma ze enega malcka, ki bo v zacetku marca dopolnil 16 mescov. In morm rect, da ze toook komaj cakam prvi pregled, da se mi cas neverjetno vleceee.. Oh ja, morm mal pojamrat (: lep vecer punce (:

(odgovor članu pa&ga)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Oktoberke 2018
24.2.2018 8:40:48   
LanaBB
Drage nosečke vsem iskrene čestitke. Sama sem na ta trenutek čakala zeeelo zeeelo dolgo.
Dolgo sem bila v dilemi kaj se z mano dogaja ker me je skos pikalo po jajcnikih ampak testi mi niso nic kaj pokazali.
No zjutraj sem naredila CB in zagledala + presrečna seeeem. Tako da se vam pridružim tudi na fb, če bo vse okej.

(odgovor članu Belle)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Oktoberke 2018
25.2.2018 19:49:14   
Anonimen
Hej punce! Tudi mene je prejsnji teden šokiral pozitiven test 😲 doma imam dva skratka, tretji ni bil planiran, a se ga kljub temu veseliva. Ce bo vse vredu, imam rok okrog 18.10.
Se ze veselim cvekanja z vami, po nuhalni pa se vam pridruzim tudi na fb, sej me boste pocalale, ane? Lepo prosim :)

(odgovor članu LanaBB)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Oktoberke 2018
2.3.2018 13:25:34   
anika88
Se ena, ki pricakuje oktobra :)joj, sploh se nimam datuma za prvi pregled, moj ginekolog je na dopustu, user posted image je bil 20.1. Sem pa tako brez energije, 24 ur/dan bi spala.. Pa mi moj 1.5 letnik ne pusti :) v prvi nosecnosti sem bila cisto druga - polna energije, zdaj pa polom... Upam, da bom kmalu boljse. Pozdrav vsem noseckam, na FB najdem samo skupino septembrcki in oktobercki 2018- je to taprava?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Oktoberke 2018
2.3.2018 13:47:33   
anika88
ups, 20.2 je bil user posted image user posted image

(odgovor članu anika88)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Oktoberke 2018
7.3.2018 16:03:31   
Arja35
Zivjo!
Še ena se vam pridružuje 😀 Da sem noseča vem že nekaj časa (IVF). Upam pa da bom do konca z vami, ker je bilo ze na začetku nekaj težav, ki smo jih zaenkrat rešili. Jutri imam ginek. držite pesti da bo vse ok...

(odgovor članu anika88)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Oktoberke 2018
7.3.2018 19:49:42   
Belle
Držim pesti da ostanemo skupaj do konca Arja35 :) Drugače pa srečno jutri in poročaj kako je bilo :)

(odgovor članu Arja35)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Oktoberke 2018
7.3.2018 19:59:08   
Anonimen
Hi Arja.
Kje si bila na ivf?

(odgovor članu Belle)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Oktoberke 2018
7.3.2018 20:26:24   
LanaBB
Tudi jaz dezim pesti zate. Srecno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Oktoberke 2018
9.3.2018 22:17:18   
Goga85
Pozdravljene.... Tudi mi smo zagledali user posted image in sicer 14.2. Lepo valentinovo darilo❤... Pdp 16.10 po mojih izracunih. Pregled imam se komaj 14.3 in ze nestrpno cakam saj se zadnja nosecnost ni koncala tako kot bi si zelela.. Sicer pa imam doma ze dva soncka... Na fb se vam bom pridruzla po NS saj sem v strahu. Kaj se pa tice pocutja... Imam pop slabosti, prsi me bolijo odspodi pa cutim tako tezo uff, razpolozenje grozno 😜

(odgovor članu Simona26)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Oktoberke 2018
18.3.2018 19:26:27   
Mici4
Srečke nosečke, kako ste? :D Moj prvi pregled je za mano in srček bije. :) Zaenkrat je vse ok in seveda bo tako tudi ostalo, mora. ;)
Moje počutje pa je tako, da komaj čakam, da mine tole prvo trimesečje ... Slabosti, slaba prebava in gromozanska utrujenost. Pri prvi nosečnosti tega nisem doživela ...

Ste že vse dale pregled skozi?

Lep teden vam želim in pazite nase! ;)

(odgovor članu Goga85)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Oktoberke 2018
24.3.2018 5:34:46   
filipinab
Pozdravljene! Se javljam se ena nosecka
Sem vesela, da že obstaja skupinica tu. Mi imamo že dva sončka, tretji se nam bo pridružil konec oktobra. Naslednji teden imam še pregled, srček sem videla pa že na prvem in srčno si želim, da bo vse ok do konca. Ja, trebuh zdaj v 3.nosecnosti komaj skrivam... Čakam na nuhalno, potem bom pa delila to lepo novičko. Srečno vsem
😘😘😘

(odgovor članu Mici4)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Oktoberke 2018
29.3.2018 22:24:02   
Kayy
Živjo. Pridružujem se vam tudi jaz user posted image Čeprav imam rok šele 31.10.2018, upam, da me sprejmete medse :) Na fb se vam pridružim po nuhalni. Bo pa to moj prvi dojenček, tako da mi bodo informacije prišle še kako prav :) Lepo bodite

(odgovor članu filipinab)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?