|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: PCO in čakanje kdaj bo uspelo
27.4.2018 14:04:06   
Mariposa08
Si pa srecnica , da gres lahko za 1 mesec na dopust oziroma oba sta srecneza user posted image
Joj jaz sem srecna, ce grem lahko vsaj za 1 tedn ali 14 dni , uhh ce me 1 mesec ne bi bilo v sluzbo da bi si dopust vzela cel mesec, bi ko bi nazaj prisla imeli vsi toliko cez mene za povedat user posted image user posted image
No sej sekirala se ne bi nic, ce bi mi uspelo tok casa dopust dobiti , zakaj pa ne , samo enkrat se zivi ! user posted image user posted image
Ja stanovanje imava svoje ,HB vsaj to ni problem hehe, res da je 1,5 sobno ampak za zacetek za par let bo cisto v redu user posted image
No, ko prides nazaj bos sporocila, kaksno je stanje , upam da bom do takrat imela tudi jaz kaksne pozitivne novicke user posted image
Kam pa bosta sla na dopust , ce ni skrivnost? Upam, da nisem prevec firbcna user posted image no je pa vazno , da bos dala mozgancke na off in se bos sprostila user posted image

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: PCO in čakanje kdaj bo uspelo
27.4.2018 14:43:05   
Jetkarmak00
Hehe :) ja zaenkrat se nimam take sluzbe da bi bla vezana na delo vsak dan in na dopuste. Sm ubistvu se studentka, delala pa sm zdej tudi pripravnistvo od srednje sole.. Imam pa svoj sp drgac.
V azijo greva (langkawi, sumatra, dubai)
Jaaa res upam da ti bo uspelo..!! No da ti je ze zdaj ta mesec!! Kaksne ma imas obcutke tko? Cakaj zdaj odkar jemljes fertil up pa to imas tocne M ane? Na koliko dnii? A cutis ovulacijo (izcedek, bolecina ipd?) kdaj si jo imela? Jst sm jo mela drgac 16ga in 17ga aprila (takrat so bili te znaki s sluzjo pa to..) kaj pa ti? Te kaj mika testkat?
Ves kaj je men cudno drgac.. Vedno slisim pa preberem vsaj na forumih da vecina zensk bolijo dojke ob zanositvi.. Mene pa niso prejsnji mesec nic.. Tudi zdaj me nic ne.. Cudno mi je ker res tko drgac nimam pa tudi nism imela nobenih zacetnih znakou.. Edino po ovulaciji sem cutila obcutek kot da bo zdaj zdaj prisla M pa je ni bilo potem so se pojavilo izcedki in M. Zdaj pa je podobno.obcutek kot da bi M lih kar prisla pa je ni.. Navali vrocine so tud prisotni.. Ampak kaksnih bolecin v dojkah pa ne duha ne sluha. Sm mal pofirbcala na medover. Net pa pravijo tam da ima le 1/3 zensk te simptome in da marsikere sploh ne vejo za nosecnost ker nimajo nobenih simptomov.. Mogoce se bo pa katera javla k tut ni imela kaksnih bolecin v dojkah in podobno user posted image

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: PCO in čakanje kdaj bo uspelo
27.4.2018 15:17:23   
Mariposa08
Ja upam, da se bo se katera kaj javila, pa kaj lepega povedala user posted image no lepo , da imas svoj s.p. Tudi sama razmisljam o popoldanski obrti , no prvo moram denar zbrati za tecaj pa bi potrm opravljala se pop.obrt poleg sluzbe, mal vec dnarcka bi blo pa tudi veselje imam do te dejavnosti, bomo videli kako bo user posted image
Hmmm... mene so takrat samo dojke takooo hudo bolele, se sama se jih dotaknit nism smela, zelo so bile napete in zeloooo bolece in spikalo me je v bradavickah, ker tudi pred M imam dosti bolece dojke, vendar ne vedno in ne takoo tako mocno, kot takrat ko sem bila noseca, no pa mi vseeno ni kapnilo , da mogoce bi bila pa lahko noseca, ker drugih znakov ( slabost, vrtoglavice,itd ) nisem imela.
Vsaka drugace to dozivlja, nekatere imajo vse tipicne znake zanositve, nekatere pa nobenega znaka in tam do 4 meseca sploh ce imajo neredne M niti ne pomislijo , da mogoce so pa nosece user posted image tako da vse je mozno , drzim pesti , da ti je uspelo user posted image
Mene samo dojke bolijo in napihnjena sem in crvici me , kot da bom vsak cas M dobila. Bom pocakala kr 1 tedn , tudi ce bi bila mi mogoce ne bo takoj pokazalo, bom vidla kako bo user posted image
Noo super bosta tko uzivala, joj tud jaz sem vedno zelela v dubai , v abu dhabi in maldive, upam , da nova v kratkem sla tudi tja, mal je drago ampak se splaca pomoje nevem, veliko jih je ze slo v dubai in maldive in srilanko, tajsko in pravijo da je super. Je pa res , da te kr fajn po zepu udari user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: PCO in čakanje kdaj bo uspelo
27.4.2018 15:27:16   
Mariposa08
Aja no spet sem pol stvari pozabila user posted image ja fetilup pijem , ovulacijo sem imela tam 11,12 april , takrat sem opazila ta vlecljiv prozoren izcedek in tud bolelo me je tko kot boli pri ovulaciji, sem jo kr dobro cutila user posted image ja ko pijem te tbl je pomavadi kr tocna na 28,29 dni, zna kasn mesec malo vec zamuditi, sem opazila, da je pri neni tako, da ko se menja letni cas, tudi M pride kasneje, oziroma prej, tako da bomo videli user posted image
Sem ti pa ze v prejsnih postih napisala, da se jaz drugace ravnam po canesten koledarcku za menstruacijski cikel, zlovdas si ga na pameten telefonu, predvidevam da ga imas user posted image na telefonu je spletna trgovina , tam samo vtipkas canesten in mislim , da ti takoj najde to aplikacijo in si jo nastimas na telefon . Tam vse vpises na koliko dni imas povprecno M in nevem kaj vse se je potrebno in ti tocno pokaze za vsak mesec kdaj bos dobila M, kdaj imas v tistem mesecu plodne dni in kdaj je ovulacija user posted image in ko dobis M si tam samo na tisti dan oznacis da je prvi dan in a je mocna, blaga .. in ti sama aplikacija naprej lepo postima vse kdaj nasledni mesec M pride in kdaj so plodni dnevi. Si pa potem vsak dan M dokler traja oznacis, kaksna je vsak dan bila, mocna, blaga , komaj opazna in tocno oznacujes do tistega dne do kdaj je M trajala. Meni pomaga , tako tudi G lahko pokazem, da je tudi ona na tekocem user posted image

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: PCO in čakanje kdaj bo uspelo
27.4.2018 18:09:09   
Jetkarmak00
Sm ga potegnla, ampk mi ni prevec vsecuser posted image poleg tega pa tut nimam do dneva tocne M. Vcasih mam na 25, vcash na 26 dni. Pa ovulacije nimam sred ciklusa tko k on racuna, ampk mam prej.. Eh :D
Ja ****tis pol pa testkej ze user posted image zdaj bi ti sigurno ze pokazalo.. Jaz sm mela skor cel tedn za tabo ovulacijo pa zdaj te dni nekako (ne) pricakujem M. No tud vrjetn odvisn. Jzt mam bl kratko lutealno fazo.. Nekje 11 dni..
Jzt bi ze testkala v tvoji situaciji :)))
Aj mozno da fertil up stane 40€??! Al sm narobe gledala. Ce ja, omg res :) tok pa jst neb dajala za to, sploh za zdravila ni sans. Ampk ce ti res pomaga in izkuseno ves da je dobr in dobr vpliva nate pol pa ja, pol v tem primeru je pa vredn svoje cene :))

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: PCO in čakanje kdaj bo uspelo
27.4.2018 18:10:39   
Jetkarmak00
Kakšne dvojčke omenjaš v neki drugi temi? Jzt bi tut dvojckeeee user posted image user posted image
Pomoje vseen ce greva na privat sporocila klepett, itak se nobena ne javi, mava same debateuser posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: PCO in čakanje kdaj bo uspelo
27.4.2018 20:00:38   
Mariposa08
Hehe, ja so mi ze veckrat napovedali , da bom imela dvojcke, samo se zanosit moram user posted image
Ja viidm , da nobena sr nic noce javit , da bi mal cvekale, sva ocitno samo midve take ocitno , nevem.
Kako pa to gres kle na privat, sem bolj nova na tem fotumu tko da nevem kako to deluje user posted image

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: PCO in čakanje kdaj bo uspelo
27.4.2018 20:33:50   
Mariposa08
Jetkarmak00 imas ZS user posted image

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: PCO in čakanje kdaj bo uspelo
13.7.2018 15:42:26   
naty1989
Naj še jaz nekaj povem o tistem, ko so se ene odločile kdaj bojo rodile. Tu res ne vem, če imajo tako srečo. Ker jaz sem se tudi odločila, da bi pa rada rodila novembra, to pomeni zanosila febrarja, pa se je zdaj to prestavilo na bog ve kdaj,haha. Tako da sploh ne pomislim več kdaj bi rodila :)

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: PCO in čakanje kdaj bo uspelo
2.12.2018 22:37:20   
Maybe
Sicer že lep čas nobena aktivna, pa vseen 😉 morda pa vidita... Je že +? Tud sama imam podobne težave - sindrom PCO... Pa tud že neki delamo na 👶 in me mal zanima... 😊

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: PCO in čakanje kdaj bo uspelo
18.12.2018 18:58:41   
JasminaN
Živjo, večkrt berem kaj po forumih pa sem se odločla da se tudi sama pridružim. Z veseljem bi poklepetala s kakšno punco, ki ima težave z zanositvijo...imam jih tudi sama.
Čaw čaw v upanju da se katera oglasi

(odgovor članu Maybe)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: PCO in čakanje kdaj bo uspelo
18.12.2018 19:03:16   
Mariposa08
Zdravo , nisem sploh opazila , da so nova sporočila pod to temo :) lahko se nam pridružita v temi “ noseča vsak mesec znova “ , tam smo aktivne , vsak mesec upamo da bo uspelo , nekaterim je že , nekatere pa še čakamo na plusek :) 

(odgovor članu JasminaN)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: PCO in čakanje kdaj bo uspelo
18.12.2018 19:29:41   
naty1989
Pozdravljena jasminA

Tako kot je rekla Mariposa08 lahko pišeš pod temo "noseča vsak mesec znova". Tu pišemo svoje zgodbe, pripetljaje v zvezi z zanositvijo. In seveda čakamo na tisti magični +, ki tudi potrebuje že kar nekaj časa da pride do nas. Pa tudi pojamramo malo, si olajšamo dušo...

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?