|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2019
26.12.2018 14:05:46   
neli01
Pri meni so se slabosti in zgaga, utrujenost, cisto umirili, od petka dalje, ko ni mam vec sluzbe😁 me pa zanima, ce se mi bodo jutri, ko grem spet delat, ponovili🤔

(odgovor članu IceLand)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Julijke 2019
26.12.2018 17:59:14   
Aleksandra91
Ojej Iceland, ti nic ne zavidam slabosti zdaj v praznicnih dneh.. meni hvala bogu ni slabo.. hkrati pa tudi ne morem pojesti toliko kot vcasih 😁 

(odgovor članu neli01)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Julijke 2019
26.12.2018 18:17:31   
Inod
Pri meni so se slabosti hvalabogu končale. Se vidi da sem vstopila v 2 trimesecje in je počutje dokaj boljše. Tudi viroza je sla mimo, zdaj samo upam da v januarju mala spet kaj ne prinese iz vrtca. Jem se kr prevec, vsak dan nove luste. Mi malo tezijo tile kg, ampak ocitno otrocicku pase...nevem. Mi pa pase bit doma (jutri bo prav muka it v sluzbo); vidim da bom spet imela tezave s koncentracijo kot pri prvi. Imam pa jutri nuhalno in komaj cakam ❤

(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Julijke 2019
26.12.2018 19:11:39   
neli01
Jaaa midva imava tudi jutri nuhalno in komaj cakava, da bo ura 16h in jo/ga se moj spozna❤

(odgovor članu Inod)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Julijke 2019
26.12.2018 20:33:59   
Inod
Neli tudi mi2 ampak imava uro sele ob 18:20☺.Sem se pa v zgornjem postu zatipkala; misljeno je bilo pocasi vstopam v 2 trimesecje☺

(odgovor članu neli01)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Julijke 2019
27.12.2018 9:14:42   
Aleksandra91
Joooj punce super, da imata že nuhalno.. jaz pa še točno 1 teden user posted image user posted image
Poročajta prosim kako bo, kakšni bodo rezultati?
A sta se odločili samo za nuhalno, ali še dvojni hormonski test ali mogoče Nifty? Jaz se zaenkrat samo za nuhalno, čeprav sem najprej mislila še dati kri za dvojni hormonski test, zdaj pa sva rekla, da bova najprej samo nuhalno, pa bova videla kakšni bodo rezultati... upam, da dobri !! user posted image Kam pa gresta? Saj mogoče sta že povedali pa sem pozabila user posted image

Jaz sem tudi (že) v 12 tednu... še malo pa bo 2 trimesečje.

(odgovor članu Inod)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Julijke 2019
27.12.2018 12:00:30   
neli01
Ja jaz imam danes ob 16h v porodnisnici Ljubljana. Sem pa sla tudi na DHT v 10t, ko naj bi bilo najbolj priporocljivo, da se lahko potlej skupaj na na nuhalni primerja. Pravijo, da je nuhalna 80%, nuhalna plus DHT pa okoli 95% ali 93% nism cisto prepricana, ampak da je res fajn da se gre okoli 10t na DHT. 

(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Julijke 2019
27.12.2018 12:03:39   
Aleksandra91
Ja tako pravijo ja.. oziroma da bi se naj slo na dht priblizno 2 tedna pred nuhalno.. in da se na nuhalni kar primerjajo rezultati. Pa rudi za dht izves danes rezultate?
Jaz komaj cakam pregled.. dobro da lahko vsak dan poslusam srcek, me to zelooo pomirja, drugace ne vem kako bi zdrzala :)

(odgovor članu neli01)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Julijke 2019
27.12.2018 13:07:56   
neli01
Jaz sem sla na DHT v 10t/2d in danes, ko imam nuhalno sem v 12t/1d. Delat sem sla v petek 14 dni nazaj DHT na Polikliniko in sem domov dobila rezultate tak9j naslednji teden v sredo, zelo hitro. Tako, da rezultate imam. Sem prebrala, da je neka referencna vrednost obeh rezultatov, sam na netu ne najdem vrednosti. Upam, da bo vredu na nuhalni😀

(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Julijke 2019
27.12.2018 13:08:47   
neli01
Premisljujem, da bi si jaz tudi kupila angelsound❤

(odgovor članu neli01)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Julijke 2019
27.12.2018 18:09:46   
neli01
Spet sm jo vidla, pravi da spominja na puncko ampak, da ne more nic zagotovo reci😍 je pa rekla, da je vse v najlepsem redu, da rezultati so super❤

(odgovor članu neli01)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Julijke 2019
27.12.2018 22:53:15   
Aleksandra91
Neli superrr 🙂 to je nekaj najlepsega kar lahko slisis v nosecnosti! Drugace pa kar se angelsounda tice.. jaz bi to napravico za poslusanje srcka kupila se 100_x_.. odtehta vsak evro!! 

(odgovor članu neli01)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Julijke 2019
28.12.2018 8:13:44   
Inod
Tudi pri nas vse super ❤ moj se ni mogel nagledat. Je pa najin otrocicek (spola se ni videlo) zelo zivahen (prva niti pol toliko ni bila)...tale pa kot da je na trampolinu 😅 se je gin kar namucil da je vse lepo pokazal. Tudi PDP od moje gin je potrdil, tako da po ZM "zamujamo" cc 1 teden.

(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Julijke 2019
28.12.2018 8:46:55   
Aleksandra91
Neli kakšne pa si imela drugače rezultate nuhalne in kakšne dht? So se precej razlikovali? Ti je dht potem izboljšal ali poslabšal rezultat?

Joj sem vesela za vaju user posted image jaz tudi komaj čakam naslednji teden!! Upam, da se bo videlo kaj je, da lahko greva končno v nabavo... čeprav te napovedi spola.... si ne predstavljam, da bi celo nosečnost mislila, da je fant/punca, pa vse nakupiš in urediš spolu primerno, potem pa kontra user posted image

(odgovor članu Inod)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Julijke 2019
28.12.2018 8:53:13   
Inod
Jaz bom morala pocakati do morfologije, pa se to ni nujno da se kaj vidi. Vsaj pri prvi se ni videlo, ker je ves cas sedela na ritki in se popkovino je imela cel cas med nogicami. Tako da do zadnjega nismo vedeli kaj bo. Sem pac nakupovala za prve 3 mesece bolj nevtralno. Ce recejo da je fantek je vecja vrjetnost da bo fantek 😅

(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Julijke 2019
28.12.2018 9:21:21   
črtica1
Ojla!
Jaz imam nuhalno sele cez 14dni 😏 se cela vecnost.. grem pa v Dravlje.
Imam pa drug teden uz pri svoji G. Komaj cakam da ga/jo spet vidim☺ brez angelsounda bi blo res vse se tezje...
Vceraj sva sla prvic na ogled vozickov. Od prvih dveh sem ga prodala in rabimo novega. Pa sem domov prisla se bolj zmesana kot sem sla...se najbolj mi je vsec baby design dotty in peg perego book scout. Sla sem pa gledat maxi cosi nova 3 ampak je cist prevelik. Pa prodajalka ga je cist skritizirala...baje ima 17kg in ni sans da ga kar tako dvignes...Ima katera izkusnje s tem baby designom? 

(odgovor članu Inod)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Julijke 2019
28.12.2018 16:03:59   
neli01
Aleksandra91 DHT mi je izboljsal rezultat, mogoce zaradi tega, ker sm ga res sla delat tako kot priporocajo v 10t, torej 14 dni pred nuhalno, da bodo res pravi rezultati in rezultat od DHT je bil prvi S-HCG prosti 26,3 ul in drugi rezultat je bil S-PAPP- A 1,4 ul, pravi, da te rezultati brez nuhalne nimajo neke vrednosti, ko jih pa zdruzis z nuhalno so pa optimalni, tm sem pa imela pomoje, 1: 6537 in 1: 15 433  in 1:20 000 ali nekaj takega in pise da je tveganje nizko za DS. Za vozicke midva se nisva sla gledat je pa to najin prvi otrok, tako da sva se cist frisna s izkusnjami o vozickih, in verjetno bova se ene 2 meseca al pa 3 pocakala, da vse kupiva.

(odgovor članu črtica1)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Julijke 2019
29.12.2018 8:40:54   
Aleksandra91
Super je prebrati tako lepe rezultate! Upam, da jih bomo ostale tudi imele user posted image

Joj, midva sva tudi čisto nova v tem... pojma nimam kako se bova odločila za voziček user posted image toliko priporočil, itak vsaka priporoča drug voziček. Tako kot večini nama je pomembno, da je kvaliteten, lepo vozen, enostavno zložljiv, da ne zavzame celega prtljažnika in da so gume napihljive.... Ampak tukaj se izbor za voziček spet ne zooža user posted image aja pa tudi na ceno bova gledala, zaenkrat sva oba mnenja, da nad 600€ ne bova šla (pa že to je dosti haha)! Nekako mi je najbolj všeč Bebetto, ampak so tako deljena mnenja glede teže in velikosti zloženega vozička user posted image

(odgovor članu neli01)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Julijke 2019
29.12.2018 14:42:29   
IceLand
Punce, sporocam da je tale Unbornheart super, sem ga narocila in danes dobila ter ze zaslisala utrip. Malo se moram postudirati aplikacijo kako deluje. Koliko pa mora biti sploh utrip otrocka? Drugace pa komaj cakam da dam nuhalno cez, da bom pomirjena. Glede vozickov tudi midva pojma nimava, vse je prvic za naju..po moje bova to gledala bolj proti koncu. Prej bo treba se sobico in previjalno uredit :) Ali se vam ze kaj pozna trebuscek? Ne vem ali se meni samo zdi ali pa je napihnjenost ampak imam malo vecjega.

(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Julijke 2019
29.12.2018 16:28:19   
neli01
Verjamem, da boste tudi ostale imele rezulate super❤ jaz tudi cakam na napravico za poslusanje srcka, mi ga bo posodila od sodelavje prijateljica, ki ga trenutno ne potrebuje😀 za vozicke sem pa nasla eno stran vozicki.net so iz Koroske, tako da se bova en dan zapeljala gor in pogledala kaksni so, ena gospa na netu ga je pohvalila imajo pa normalne cene vozickov od 280- 419 evrov.

(odgovor članu IceLand)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Julijke 2019
31.12.2018 8:01:21   
Aleksandra91
A ni ful lepo slišati srček? user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja meni se že pozna... sicer zjutraj izgledam kot da sem se preveč najedla, zvečer pa imam že malo žogico, mi je prav lepo! Pa vam, se pozna?
Se že mažete kaj z oljem/maslom/kremo proti strijam?
Ja pa še stvari za sobico.. ufff, nas še čaka user posted image ampak mislim, da posteljico in previjalno ne bo tako težko izbrat in kupit kot voziček... Ste gledale posebej kakšno "znamko"? Jaz gledam Bebetto, ampak ne vem.... kaj pa ti nizkocenovni iz Poljske, mislim da so neki Baby Lux Largo ? Na fb sem videla oglase za spletno stran in vidla, da tudi kar dosti naročujejo, so vozički po 250€ + dalje, na videz ne izgledajo tako slabi user posted image
Neli, imajo tam še kakšne druge vozičke, ali samo te, ki so na spletni strani? Noo, sem videla, da imajo tudi te Baby Luxuser posted image

(odgovor članu neli01)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Julijke 2019
31.12.2018 15:47:17   
suzanaL
Pozdravljene,

zdej mi je pa postalo žal, da blj redno ne spremljam foruma...sem prebrala zadnje 3 strani in ugotovim, da bi mogla DHT nardit ze kak teden nazaj, NS imam 7.1.02018, pa ne da bi mi kaj rekli, ko sem se naročala...

Moje slabosti se počasi umirjajo, jem bistveno več kot par tednov nazaj (mogoče ker te praznične svinjarije bolj pašejo ... toliko o zdravi in uravnoteženi prehrani v nosečnosti ), če pa preveč pojem mi zvečer teži res ful..

še vedno sem zmedena, kdaj se sploh zacne drugo trimesecje ?! :)

Lepo preživite silvestrovo in vso srečo ter zdravega in pridnega dojenčka v novem letu ! user posted image

Ps: mi smo dobili že prvo darilo za mamico in dojenčka in mi je bilo prav prijetno toplo pri srcu :)


(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Julijke 2019
2.1.2019 13:07:55   
IceLand
Aleksandra91 ja res je lepo. In tudi jaz se boljše počutim, ko ga zaslišim. Edino kar sem opazila je , da mi ne zazna vedno na aplikaciji srčnega utripa. Slišim ga, ampak mi ne napiše številke. Mogoče je še prekmalu? Ali tebi vedno napiše?

Jaz se mažem z oljem in maslom, kombiniram. Sem nekje zasledila, da ni važno s čim se mažeš, ampak, da je važno da dobro vtreš v kožo. S čem se pa ve mažete?

Za DHT sem prebrala da je najbolje od 10 tedna dalje…sicer pa ne vem, po moje ni panike če greš kasneje. Ali se je katera odločila za ta test? Jaz razmišljam, če nuhalna ne bo ok, bom šla še to. Nuhalno imam šele čez 3 tri tedne.user posted image

Drugo trimesečje se začne s 13 tednom pa do 28 tedna če se ne motim user posted image

(odgovor članu suzanaL)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Julijke 2019
2.1.2019 15:15:13   
Ewyx
Živjo punce! Kako ste preživele praznike? Ste vmes vse pobegnile na FB? Me lahko ena doda v skupino? user posted image
Oglašam se po kar nekaj časa, je bilo zdajle kar pestro doma in v službi. Čestitke vsem za dobre novičke ob NS in srečno vsem tistim, ki NS še čakate :) Pri meni je bilo tudi vse okej user posted image
Vozičkov midva z mojim nisva še nič kaj izbirala, se pa hvalabogu strinjava v tem, da ne bi zapravljala ekstremnih količin denarja. https://val202.rtvslo.si/2018/11/vozicek-statusni-simbol/ Sva poslušala tole in se smejala user posted image
Neli01, hvala za link, je ful luštna stran user posted image

Meni je zdaj ob koncu prvega trimesečja naenkrat ful boljše. Slabo mi je še čiiiiiisto malo, pa še to semtertja, lulam ne več nenormalno veliko, tudi ponoči se ne zbujam za brezveze. Se pa ne morem načuditi, kako hitro teče čas user posted image

(odgovor članu IceLand)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Julijke 2019
2.1.2019 15:19:28   
Aleksandra91
Meni vedno zazna tudi na ekranu srcek.. no vsaj do sedaj mi je.
Js se tudi mazem z maslom in oljem.. maslo uporabljam karitejevo, olje pa kokosovo.. to imam zaenkrat :) si bom pa kupila se mandljevo... skode ne bo v nobenem primeru :)
Jaz sem najprej mislila DHT delati prej.. pa sem si potem premislila, zakaj tocno ne vem... odlocila sva se, da bova po nuhalni videla kaksni bodo rezultati.. nekako se ne zelim prevec obremenjevati s temi stevilkami...
Imam pa nuhalno jutri... komaj ze cakam ❤❤❤ 

(odgovor članu IceLand)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?