|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgust 2019
9.3.2019 20:14:52   
Teyla

IZVIRNO SPOROČILO: Maybe

Js iščem bele hlače, ker delam v zdravstvu. Če jih kakšna kje zasledi bom vesela vsake info 😊. Drugače bom pa službene dala predelat. Tud js sm tako čutla 😊 in res bo fantek. V bistvu mi je vseen sam da bo zdrav bejbi. Je pa res, da vse prijateljice ki nosijo punčke oz so rodile punčke jim je blo full slabo, bruhale na polno... js sm slabosti čutla sam v od 5 do 7 tedna. Bruhala nikol. Potem se je pomirilo in brez težav dalje. Morda pa drži tisto ko pravijo da če ni bruhanja da je fantek 😉😉. 



Jaz imam ze dve punci, pa mi z izjemo kakšnih par minutk ni bilo nikoli slabo. Kolegica pa dva fantka, pa ji je bilo slabo do 7.meseca obakrat. Mislim, da so to zgolj vraže, tako kot, če visoko nosiš bo nekega spola, drugače pa nekaj drugega. Nima veze, vsako telo je drugačno in vsaka drugače nosi in občuti nosečnost. :)

Tudi jaz se bom pridružila skupini malo kasneje, ker je nosečnost še bolj kot ne skrita. Sem v 19.em tednu, oz v 20.em (še sedaj ne vem kako se to šteje). user posted image

In srčno dvomim, da se kateri pozna tako kot meni. Jaz resnično izgledam kot da sem v 6.em mesecu nosečnosti in se držim za glavo kaj šele bo. Me pa kar fajn matrajo vezi v dilmjah, že dva meseca me boli rpedvsem na levi strani in ovira pri hoji. ima še aktera podobne težave? Vem,d a se vse razteguje, ampak takih bolečin sem navajena bolj proti koncu nosečnsoti, ne pa od 3.meseca dalje. user posted image
Upam, da ste ostale ok.

(odgovor članu Maybe)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Avgust 2019
10.3.2019 16:07:53   
Maybe
Tud midva še skrivava, zaenkrat še lahko 😁. Je pa res, da sem 3 tedne za tabo - 16 tednov. Drugač pa nobenih težav, razen bolečine v spodnjem delu trebuha, ki pa so  hvala bogu milejše kot pred kakšnimi tremi tedni. Aja, pa koža me srbi za popi**** 😟. Sem pa našla končno eno kremo, ki mi vse te muke ublaži. 

Že čutiš gibe? 😊 

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Avgust 2019
11.3.2019 6:56:54   
kemo
Zdravo nisi edina ki ima tak trebuh kot da je ze v 6 mesecu tudi meni se ze kar pozna v prvih dveh nosecnostih se mi ni toliko kako pa lahko to se skrivas no pri nas itak vsi vedo ker sem bila v bolnici in se vedno bolj kot ne pocivam in ne dvigujem nic tezkega sem pa noseca 17/3 dni. Ja gibe pa ze cutim pa ti? Lp

(odgovor članu Maybe)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Avgust 2019
12.3.2019 20:15:45   
sapy_ka
Pozdravljena, skupina je zaprta,kar pomeni da lahko samo člani vidijo kaj si pišemo. 
Bo pa ostala odprta, saj se pridno pridružujejo nove članice. Vsem na forumu pa želim mirno nosečnost. :)

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Avgust 2019
13.3.2019 16:00:42   
Karincy
Pozdravljeni. Sem nova na forumu,rada bi se vclanila v skupino avgust 2019 :) lp


(odgovor članu sapy_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Avgust 2019
13.3.2019 16:04:01   
sapy_ka
Hej, to je skupina na Facebooku. 
https://www.facebook.com/groups/254544405452344/?ref=bookmarks



(odgovor članu Karincy)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Avgust 2019
13.3.2019 20:09:18   
Teyla
Ja, jaz tudi že pošteno čutim gibe. Zadnjič me je v službi tako močno brcnil/a, da sem na glas zavpila, pa so me vsi čudno gledali. user posted image

Sem se želela pridružiti skupini na FB, pa mi ni sprejelo odgovorov. Vzamem kot namig, da morda me bo kdo opazil, če se pridružim. Nisem ravno razumela tega s skrito skupino, in, da bo ostala odprta. Pardon, a spomin imam kot ementaler. ;)

(odgovor članu sapy_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Avgust 2019
13.3.2019 20:46:46   
sapy_ka
Skupina je skrita. Ljudje, ki niso v skupini ne vidijo naših pogovorov. 
Skupini se lahko pridruži katerakoli, ki ima odprt augusta letos. 

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Avgust 2019
13.3.2019 21:30:52   
sapy_ka
V skupino boste sprejeti takoj, ko Facebook spusti, trenutno naj bi bile neke težave povsod :)

(odgovor članu sapy_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Avgust 2019
13.3.2019 22:15:46   
Teyla
Skupita je zaprta, to razumem. Ampak če se pridruzim v skupino, ali se bo videlo med objavami, ki jih vidijo moji prijatelji, da sem se pridružila skupini?

(odgovor članu sapy_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Avgust 2019
15.3.2019 12:49:11   
sapy_ka
Pozdravljena, sem malo preverila tvoje vprašanje. Zgleda da se v skritih skupinah vidi samo administratorje skupine člane pa ne. Sodeč po temu je moj odgovor da tvoji prijatelji ne bodo videli. Lp

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Avgust 2019
15.3.2019 21:49:11   
abracadabraa
sapy_ka kako pa to, da je ta skupina avgustovcki 2019 bila ustvarjena ze decembra 2016?

Kr neki

(odgovor članu sapy_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Avgust 2019
15.3.2019 22:43:27   
sapy_ka
Zdravo skupina augustovčki in augustovke 2019 je bila ustvarjena marca 2019. 
Katero skupino pa si ti gledala pa ne vem. Je nisem ustvarja jaz. 

(odgovor članu abracadabraa)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Avgust 2019
16.3.2019 8:59:39   
Maybe


IZVIRNO SPOROČILO: Teyla

Skupita je zaprta, to razumem. Ampak če se pridruzim v skupino, ali se bo videlo med objavami, ki jih vidijo moji prijatelji, da sem se pridružila skupini?



Mislim, da ne se ne vidi. Je pa res, da je lahko v skupini nekdo ki ga poznaš in mu še ne želiš povedat 😁😉. Js se bom pridružla nekje proti koncu aprila, ker sva se odločila, da takrat poveva za novičko 😊 če bom seveda do takrat lahko skrivala trebušček 🙈

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Avgust 2019
16.3.2019 9:01:40   
Maybe


IZVIRNO SPOROČILO: sapy_ka

Zdravo skupina augustovčki in augustovke 2019 je bila ustvarjena marca 2019. 
Katero skupino pa si ti gledala pa ne vem. Je nisem ustvarja jaz. 



Mislim, da obstajata dve skupini... se pridružim nekje v aprilu. Hvala ti za ustvarjeno skupino 😊 se beremo tam, dokler se ne pridružim pa tu 🤗

(odgovor članu sapy_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Avgust 2019
16.3.2019 9:10:45   
sapy_ka
Ja jz ne rabim več povedat ker se mi trebušček že ful pozna. :)  Hehe in vsak vpraša v katerem mesecu sem. 

(odgovor članu Maybe)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Avgust 2019
16.3.2019 15:09:35   
Maybe


IZVIRNO SPOROČILO: sapy_ka

Ja jz ne rabim več povedat ker se mi trebušček že ful pozna. :)  Hehe in vsak vpraša v katerem mesecu sem. 



Kolk tednov pa si? 😊

(odgovor članu sapy_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Avgust 2019
16.3.2019 18:56:41   
sapy_ka
Sem v 16 tednu, trebušček mam pa vlek za ene 6 mesecev. Tk da težka skrival. 😁

(odgovor članu Maybe)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Avgust 2019
16.3.2019 22:12:06   
Maybe


IZVIRNO SPOROČILO: sapy_ka

Sem v 16 tednu, trebušček mam pa vlek za ene 6 mesecev. Tk da težka skrival. 😁



Tvoja prva nosečnost? Js sm 17 teden pa zaenkrat še nč vidno. Razen par kg, ki so se mi obesle na rit in noge 🙈. Trebuh se je sicer povečal ampak kot da sm se mal zredila, ni šans da kdo ugotovi pravi vzrok. Sej, pol me bo pa kr naenkrat razgnalo 😉. Je pa to moja prva nosečnost. 

(odgovor članu sapy_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Avgust 2019
16.3.2019 22:21:55   
sapy_ka
Ne 3 nosečnost. Pri prvem sm se vse skup zredila cca 20kg. Vse v trebuh. Pri drugem je bil v 15 terenu splav. Zdej sem se pa baje zredila samo 3 kg, zgleda pa ful več. V noge, trebuh..

(odgovor članu Maybe)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Avgust 2019
16.3.2019 22:54:31   
Maybe
Žal mi je za drugo nosečnost 😯 ❤. Vsi pravijo, da se baje v prvi nosečnosti kasnej vidi. No saj vseeno, samo da bodo naši sončki zdravi 😊. 



(odgovor članu sapy_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Avgust 2019
17.3.2019 8:17:05   
Teyla
Lahko potrdim, v prvi nosečnosti sem bila že čez polovico, pa je izgledalo pod popkom kot da sem napihnjena in da sem se malo preveč najedla za kakšne praznike. user posted image

Zdaj, v tretje, je trebuh tako velik kot pri prvi dva meseca pred koncem. :)

Prvič, se pač vse na novo razteguje, drugič gre že precej lažje, tretjič pa je očitno že vse ekstra hitro.user posted image

(odgovor članu Maybe)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Avgust 2019
17.3.2019 13:12:16   
Maybe


IZVIRNO SPOROČILO: Teyla

Lahko potrdim, v prvi nosečnosti sem bila že čez polovico, pa je izgledalo pod popkom kot da sem napihnjena in da sem se malo preveč najedla za kakšne praznike. user posted image

Zdaj, v tretje, je trebuh tako velik kot pri prvi dva meseca pred koncem. :)

Prvič, se pač vse na novo razteguje, drugič gre že precej lažje, tretjič pa je očitno že vse ekstra hitro.user posted image

Hehe, hvala Teyla. Vsaka izkušnja, nasvet...itd pride prav nam prvorodkam 😊. Sej včasih verjetno kaj neumnega sprašujemo al pa čudno razmišljamo ampak naj nam bo oproščeno 🙈🤷‍♀️. Hehe
Pa drugače, že nabavljate kaj za otročke? Vozički že nagledani? Materinska šola da ali ne? Ste hodile, hodite, še boste? Že kaj razmišljate o lajšanju bolečin - epiduralna ali ultiva? Tiste, ki ste že rodile - ste imele kaj od tega? Izkušnje....? 😊

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Avgust 2019
18.3.2019 11:41:17   
itaMara
Živjo punce,

se opravičujem, ker takole vpadam. Sem mamica 16m staremu škratu in spet v pričakovanju :) Malčki (beri sploh plenice) so kar izdatek, zato želim deliti z vami en podatek.
Obstaja brezplačna univerzalna kartica, ki ti vrne nekaj denarja od nakupa v za nas aktualnem Babycentru, DM, Mullerju in še mnogo ostalih trgovinah.
Sama sem bila skeptična, ampak ko sem jo začela uporabljat, sem res dobila nazaj denar, brez vložka kot nekateri pišejo, da moraš ne vem koliko plačat, da dobiš potem nazaj, ni res!).
Če katero zanima kako in kaj, naj mi piše sporočilo, da ne razglabljamo tu o tem. Vse dobronamerno :)

Sedaj pa vse pobožat trebuščkeuser posted image

(odgovor članu Maybe)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Avgust 2019
18.3.2019 11:45:00   
itaMara
Hodila v 2 materinski, v porodni mi je pa čisto dugače govorila o predihavanju. Vse znanje materinske sem morala pozabit in delat po njeno, Ravno tako doma, patronažna je imela čisto svoje nasvete.
Prvič rodila vrez vsega, po smejalnem mi je bilo slabo, sem ga zavrnila. V drugo bom tudi tako, če pa že kaj, pa bom vzela ultivo.
Veliko oprame bo pa še od prvega, kupovali bomo le pleničke :) v prvih mesecih so res nezahtevni, rabijo le skulirano mamico :)

< Sporočilo je popravil itaMara -- 18.3.2019 11:46:13 >

(odgovor članu Maybe)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?