|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgust 2019
31.1.2019 19:00:02   
abracadabraa
LBMJ,pozdravljena, in cestitke! :) Glede nifty, jaz sem test delala 17.izvid dobila 28.Sicer pa je ginekolog bil ravno na dopustu, a vseeno mislim, da bi enako dobila, glede na datum ki je na izvidu, 26.1. Tako, da je kar realno ko pise med 7 in 10 dni. 

(odgovor članu LMBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Avgust 2019
31.1.2019 19:00:48   
abracadabraa
Se opravičujem, sem napacno napisala tvoje ime. Sem zdaj opazila ko sem ze objavila

(odgovor članu abracadabraa)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Avgust 2019
31.1.2019 19:12:34   
LMBJ
O hvala, vsak dan je zoprn in odvec za cakat. Najbrz ne povejo po tlf? Glede imena...ah..sej to je kr neki, zelim spremeniti, pa ne sprejme...težave petrsiljckove mame 😉

(odgovor članu abracadabraa)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Avgust 2019
31.1.2019 21:04:46   
abracadabraa
Mislim, da ne. Meni je takoj isti dan rekel, da on po telefonu ne pove izvide. Jaz sem pa ravno na ta dan bila narocena na pregled, tako da je ravno prav se izslo casovno z izvidi. 

(odgovor članu LMBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Avgust 2019
1.2.2019 10:26:13   
Leeta
Hojla punce,Da se malo javim :)
Jaz sem imela pregled 25.1. in ribica pridno raste, zgleda, da je vse OK, tako da sem bila res vesela :) Je bilo pa vse kar na hitro z ultrazvokom, tako da sem bila malo presenečena, plus tega, da bi mogla slikico doplačat pa mi je sestra eno ‘častila’. Pdp ostaja enak, 24.8., ceprav je malo vecji, kar pripisujem mojim malo krajšim ciklom- 25 dni :)
12.2. me čaka nuhalna, tako da pridno odštevam :)
Kako ste ve kaj, so se slabosti nehale? Pri meni je najhuje ocitno mimo, samo pazit moram, da jem na 3ure in je kul :) Zaspim pa se vedno pred 9o :))

(odgovor članu abracadabraa)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Avgust 2019
1.2.2019 14:16:59   
LMBJ
No lepo Leeta, cestitke tudi tebi ☺ jaz imam nifty 13.2.😉..in komaj cakam, da odpikamo se te teste...🙃 punce...nekaj od vas dodatno dozira progesteron, Estimo predvidevam da imamo vecina nas. Nisem bila dovolj pozorna, ali se jemljejo ta zdravila do 12.tedna, ali vkljucno z 12T. Sem v dilemi, nocem po nepotrebnem gnjaviti dohtarjev, a ce velja slednje, potem moram v akcijo in jih narociti... Sicer pa razen rahle jutranje slabosti-do 1.hrane skoraj ne cutim tega blazenega stanja..in me ze zato malo skrbi, ce je to ok..☺ pa seveda se pocutim, sedaj v 10T ze kot kit. Sem ukinila veliko gibanja, samo sprehodi ostajajo, tako so mi priporocili..in se mi na kilcah, glede na prejsnji lajfstajl ze pozna.... 😀 malo me to nervira. Kako ste ve s tem? Lepo bodite avgustovke 2019 ✌🙋‍♀️

(odgovor članu Leeta)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Avgust 2019
1.2.2019 16:08:36   
Leeta
LMBJ, zakaj pa si ukinila gibanje, če smem vprašat? ;) Meni je gin. rekla, da naj se izogibam športom, kjer bi se lahko poškodovala ob padcu, drugače pa naj kar normalno športam :) Jaz hodim vsak dan za vsaj 1h ven na sprehod in doma telovadim, ena nosecniska vadba na Youtube :) Glede na pregled sem se zdredila za 1,5kg, ampak glede na moje meritve (tehtam se gola :D), sem še vedno na stari teži :D 
Jaz upam, da bom lahko nadaljevala z aktivnimi sprehodi in vadbo do konca :) Lih toliko, da se jaz počutim OK :)

Mene je zadnjič zagrabila panika, ker mi je nehalo biti slabo, prsi so se umirile in tudi napihnjenost, posledično je bil trebušček praktično neviden, samo potem sem se pomirila, ker mi je bilo spet slabo naslednni dan hehe :) 

(odgovor članu LMBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Avgust 2019
1.2.2019 19:54:59   
Butterfly90
Oooo dobrodošla LMBJ , lepo videti, da se je še ena borka pridružila ringaraji user posted image Smem vprašat, pod kakšnim nickom si bila v tisti skupini? In seveda bo šlo vse po planih, veš da so naša deteta trpežna in borbena ;)

Žal res ne vem, kako lahko spremeniš uporabniško ime, verjetno bi morala pisati enemu od moderatorjev.

Glede Estime, bo verjetno najboljše da pokličeš in vprašaš. Sama sem mela gel Crinone, pa mi je že na potrditvenem uz v Ljubljani sestra naročila, da mi ni potrebno več jemati.

Še ena ki se počuti kot kituser posted image , čeprav imam manj kilogramov kot pred začetkom nosečnosti. Je pa res da imam že v osnovi kar lep višek in gotovo jih bom kmalu cel kup dodala.user posted image

Vse je ok, boš videla. Vsaka doživlja drugače. Vem, pa da se ti zdi, da imajo vse okrog tebe tisoč znakov, ti pa samo enega.

(odgovor članu Leeta)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Avgust 2019
1.2.2019 20:09:56   
LMBJ
It is I, Reševa 🙋‍♀️

(odgovor članu Butterfly90)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Avgust 2019
2.2.2019 9:35:06   
LMBJ
Hja Leeta, upostevam nasvete dohtarjev. Za prvo tromesecje zgolj sprehodi..potem pa -ce bo vse ok-po obcutku.. pa saj se mi zdi butasto, pa ne upam izzivat... pred nosecnostjo sem se sla bolj adrenalinske sporte, tek in intenzivno vadbo. Tako da-se slab mesec v taksnem ritmu, zal.

(odgovor članu Leeta)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Avgust 2019
4.2.2019 11:14:40   
Butterfly90
Super Reševa , sem imela tebe v mislih, pa še dve punci . :D Me veseli, da si se pridružila tukaj.

Sem pa tudi jaz takrat dobila nasvete, sploh po krvnem testu, da naj res pazim nase, naj ne pretiravam, naj počivam in čim manj stresa.

(odgovor članu LMBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Avgust 2019
5.2.2019 13:44:27   
kemo
Pozdravljene naj se vam pridruzim se jaz rok imam 16.8 imela sem ze prvi pregled in večer NS je vse ok tako da pricakujeva 3 otroka s cr

(odgovor članu Butterfly90)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Avgust 2019
6.2.2019 13:40:37   
abracadabraa
Kemo, cestitke in dobrodosla med nami :) 

(odgovor članu kemo)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Avgust 2019
10.2.2019 1:12:57   
LMBJ
Helou! Kako ste? Sama malo nervozna, saj me deugi teden caka NS in te zadevscine... 🙃

(odgovor članu abracadabraa)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Avgust 2019
10.2.2019 11:29:36   
Teyla
Zivjo vsem in dobrodošle nove nosečke! user posted image

Malo časa je minilo, a vmes je bilo toliko stvari..služba zahteva skoraj vso mojo pozornost, tak čas je. Sem pa ravno dobro povedala, tako da že imam pomoč, ker pač ne smem delati nadur. Tako da vsaj zavoljo tega bo manj stresno in toliko bolj luštno. :)
Opravila sem nifty test in že dobila rezultate, kaže da je vse ok. Spol sva prikrila, sicer me malo matra, ampak važno, da bo vse ok, ane? :)
Držim pesti še za vse ostale, da dobro opravite.

Na zadnjem pregledu je rekla, da je moj otroček malce večji in mi prestavila datum. Tako da bom s PDPjem očitno odprla mesec, saj ga imam 1.8..user posted image
A bomo imele kakšen seznamček, kdaj katera pričakuje? Lahko ga naredim, če ste vse za :)
Upam, da slabosti minevajo, pri meni je z občasnim navalom vse ok.

(odgovor članu LMBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Avgust 2019
15.2.2019 21:10:13   
Maybe
Heey punce.


Če bo vse ok je med vami še ena avgustovka 😊 okoli 25.8. naj bi bil PDP. Kako ste kaj? Je še kakšna tu na forumu?? Komentarjev je reees veliko, tako da vseh nisem prebrala, zato se opravičujem če bom kakšno vprašanje ponovila.Ste že imele nuhalno? Js sm jo imela, ns ok, vendar gin. ni bula zadovoljna z DHT, tako da me je kr orng prestrašla. Pozdravček vsem ❤

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Avgust 2019
16.2.2019 5:01:07   
Avgustek19
Hej hej, vse ste zbezale na fb?

Jaz fbja nimam tako da bom kr tu ostala. Jaz sem nela nuhalno v cetrtek. Baje da je vse ok. Dala sem kri za dht bomo vidli zdaj mi je zal... Ker berem da so lahko slabi rezultati, da se ne bom se za to sekirala... Uglavnem jaz sem ok. Sicer me malo skrbi glede dela, ker drlam v Lidlu in je težko delo, zaenkrat mi ne predstavlja problemov, bomo vidli kako bo naprej. Uglavnem jaz sem ful vesela in komaj čakam avgust. Držim pesti da bo vse uredu ❤️ z vsemi. Iz kje ste? 

(odgovor članu Maybe)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Avgust 2019
16.2.2019 8:44:33   
Maybe
Avgustek19 tudi jaz sem še tu... No js sm ena izmed tistih - NS super, dht pa slab. Tako da sem v skrbeh, kljub temu da je tveganje še vedno niuko oz spadam v srednje tveganje - je pa gin napisala tak komentar, da me je full prestrašlo 🤔😟. Šla delat Nifty in čakam rezultate.... 

Je pa res, da je to ena statistika, ki ima full dejavnikov, ki lahko vplivajo... že sam če gledaš leta se v programu tveganje zelo poveča/zmanjša...Koliko si pa stara? Kdaj imaš rok?Jaz sem iz koroškega konca. Ti??

(odgovor članu Avgustek19)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Avgust 2019
16.2.2019 16:19:22   
MaiiCh.
Tudi jaz ostajam le na forumu, ker raje samo kaj preberem user posted image

Tudi jaz sem se odločila, da v 10. tednu naredim DHT, nato pa sem imela v 12. tednu NS, ki je bila super, vendar mi je DHT rezultat tako poslabšal, da sem dobila napotnico za biopsijo horionskih resic. Poseg sem imela v torek, v sredo pa so me že klicali, da je na srečo vse vredu user posted image Sedaj večinoma samo počivam in se pazim, da ne bi prišlo do kakšnih neljubih zapletov user posted image

Drugače pa sem tudi jaz iz koroškega konca user posted image

< Sporočilo je popravil MaiiCh. -- 16.2.2019 16:20:31 >

(odgovor članu Maybe)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Avgust 2019
16.2.2019 16:39:29   
Teyla
Dobrodosla Maybe :)

Jaz sicer imam FB, sem ze v eni podobni skupini od prejsnjega poroda, ampak tu me se niso dodali/povabili. Morda premalo cvekamo. user posted image
Ampak to se samo zdi, v bistvu sem ena velika čveka. user posted image

Jaz nisem šla an nuhalno, tokrat sva se odločila kar za nifty test. Ta je pokazal, da naj bi bilo vse ok. Držim pesti še zate, Maybe.

A niso danes čudoviti dnevi na vrsti? Zima je že skoraj šla (in upam, da se ne vrne). Kar naj tako ostane. user posted image

(odgovor članu MaiiCh.)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Avgust 2019
16.2.2019 17:09:54   
Avgustek19
Jaz sem iz obale. Mam pa 26 let ob pdpju pa bom 27.

Ja vsi tej testi ki po mojem mnenju te samo zivcirajo. Ko je moja mama bla noseca zame je imela 36 let in so ji seveda govorili da kaj vse je lahko narobe z mano. Pa ni sla na noben test, pa sem bila zdrava. Seveda ne rečem hvalabogu da so, ampak vseeno velikokrat je skrb odveč. Na nuhalni sem bila pei Pušenjaku in mi ke rekel, da ne smem preveč prebirat forume in te zadeve. Le uživat, a kaj ko si zelimo zdravo bitjece. ❤️

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Avgust 2019
16.2.2019 18:30:23   
abracadabraa
Pozdravljene. Upam, da ste vse ok. Jaz sem sicer tudi na fb, ampak tu pa tam tudi tukaj prebiram.

Sem pa tudi jaz iz obale. Ns in nifty vse ok

(odgovor članu Avgustek19)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Avgust 2019
16.2.2019 20:08:54   
Maybe
Js sm poslala Pušenjaku izvid pa ni zganjal take panike, me je mal pomiril, ampak še vseeno ti ostane nekje v podzavesti... in ko enkrat začneš razmišljat je konc, maš skos v glavi.

A res? Super, korošica 😊. Kolk si pa stara? Kam hodiš na preglede? Js mam fb, sam še nekaj časa nameravava skrivat novičko, zato se nisem še pridružla skupini. 😉Pa drugače, imate lepo nosečnost, kaj težav? 

(odgovor članu Avgustek19)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Avgust 2019
16.2.2019 20:10:26   
Maybe
Teyla, kolk dni si čakala na rezultat Niftya? Kater paket si vzela? 


(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Avgust 2019
17.2.2019 16:13:05   
kemo
A je katera iz celja na fb sem se sicer hotela prijavit vendar prijava nekako ni uspela mi lahko katera pomaga

(odgovor članu Maybe)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?