|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2019
14.1.2019 17:49:16   
sarcika81
Evo še ena septembrka (upam). Doma imamo enega 3 letnika. Vendar pred tem in za tem SS. Lani februarja pa prekinitev v 23. tednu,ker je imel najin sinčel spino bifido. Po vseh pregledih mene in partnerja,sva zopet zagledala težko pričakovabi plusek. Tko sem zdaj že na bolniški,jemljem Aspirin in Estimo. Pa stara sem 37 let. Upam,da se bom lahko do konca družila z vami

(odgovor članu ginj)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Septembrke 2019
15.1.2019 6:49:55   
*lala*
nati1989....lansko leto oktobra sem imela splav. trudiva se pa že 4 leta, vmes tudi klomifen ni pomagal, sem naredila malo premora....no tokrat je pa v prvem ciklusu klomifena uspelo. že moj drugi otrok je bil s pomočjo klomifena.

(odgovor članu sarcika81)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Septembrke 2019
15.1.2019 22:47:34   
eminna
Tudi jaz pričakujem septemberčka okoli 4.9💜 zelo rahlo črtico sem zagledala za božič in sem par dni se zadržala zase, potem pa je bilo seveda veselje ☺️ pregled imam 30.1 pri novi zdravnici, ker z mojo nisem bila zadovoljna. Upam da bom imela tokrat boljšo izkušnjo kot prvo nosečnost. Lačna sem tudi jaz non stop, diši pa mi ne nič razen pomaranče. Vsem puncam želim veliko sreče in upam da bomo vse debatirale do septembra :) 


(odgovor članu Pikapolona33)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Septembrke 2019
16.1.2019 9:29:44   
naty1989
Tako jaz sem včeraj opravila prvi pregled pri G. Dobila sem materinsko knjižico. Drugače pa je vse ok, plod je (1,1 cm)srček tudi. Zdaj imam čez 3 tedne spet uz. Danes sem pa dala še kri.

In seveda sem zelo zelo vesela, upajmo pa da bo napej še vse tako. Se še ne upam tako zgodaj preveč veselit. Seveda moramo biti skupaj do septembra in še naprej prejemati same lepe novice.
Sem pa v 7 tednu in 1.dan.
Ja pdp pa bi naj bil tudi 4.9, kot pri tebi srcika81. Ja sem še te mislila vprašati, kako to da si dobila estimo? Ker jaz sem jo tudi. Meni je rekla da za podporo. Mogoče tudi da je bolj ziher, da ne bi do česa prišlo? No upajmo da pomaga kar se da najboljše. 

Seveda upam srcika81, da bo takrat vse ok. In mi je žal za ss. 



(odgovor članu eminna)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Septembrke 2019
16.1.2019 9:34:11   
naty1989
Se opravičujem sem narobe napisala. Tako imam pdp kot ti emina. Sem vas malo zamešala,haha.

Dobrodošla tudi ti emina, je to tvoja 1.nosečnost? No vso srečo še naprej, pa da ostanemo skupaj do takrat in še naprej. Ja jaz imam tudi apetit, ampak se premzam, vsega pa res ne morem pojest, haha.

Ali ostali, vaši najbližji že vejo za veselo novico ali še čakate, da bo bolj sigurno? 

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Septembrke 2019
16.1.2019 9:58:46   
sarcika81
Naty1989 estima pomaga pri nosečnosti. Škodit ne more,lahko samo pomaga. Jaz imam eno tableto zvečer,aspirin pa pomaga pri boljši vgnezditvi. Midva tokrat ne bova nikomur povedala do nuhalne,bom imela pa pred tem že verjetno zgodnjo morfologijo. Čakam na pregled naslednji teden,da vidim plod in srček ❤

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Septembrke 2019
16.1.2019 11:59:32   
eminna
Midva sva povedala samo staršem, ostalim druzinskim članom pa bova po pregledu. Hčerka bo pa sama opazila kdaj bo začel trebuh rasti :) stara je 8 let in moram reči da je bila prva nosečnost zeeelo drugacna - kot da je ni bilo. Sedaj imam občutek da že celo večnost ne spim dobro, wc cez noč ene 3x, danes mi je zmanjkovalo sape, malo vrtoglavice, modrc bo treba zamenjat v kratkem.. ☺️ Kdaj ste/boste presedlale na nosečniška oblačila? 

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Septembrke 2019
16.1.2019 12:04:47   
DaKaNi
Hej maaamice 😊😊 . Tudi jaz danes pricenjam z 7.tednom, ampak pregled pa sele cez 3 tedne 😥😥 . Neucakana fuul 😄 .  Tako se veselem tega malega zakladeka 😍

(odgovor članu eminna)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Septembrke 2019
16.1.2019 16:52:10   
sashy
Zivjo.Tudi mi pričakujemo septembra. Natančneje 9.9.. prvi pregled imam 11.2.. nosečnost je bila pravo presenečenje, popolnoma nepričakovana in nenačrtovana. M je zamujala že 9 dni, ko sem šla le naredit test in nisem mogla verjet svojim očem. Trenutno sem noseča 6t2d in za enkrat vse ok. Z možem sva ravno kupila nov avto in hišo, ki jo je potrebno še zgraditi do konca, kar pomeni, da nas čaka še veliko dela in selitev. Vse skupaj bi bilo pa čisto obvadljivo če ne bi imela že pet otrok, tako da bo tole šesto dete in sicer 7. nosečnost, ena se je končala v 6. tednu.
Bo še precej pestro, saj sva bila z možem mnenja, da jih imava 5 dovolj, ampak je zaščita zatajila in bomo še malo večja družina. Se pa še navajam na dejstvo, da sem noseča.

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Septembrke 2019
17.1.2019 0:15:53   
DaKaNi
Sashy dobrodosla med nami. Imava na isti dan pregled 😊. Zelim ti vse dobro! In nic sekirat, vse boste zrihtal! 😊
Bibice kako se prehranjujete? Kako je z gibanjem?Se katero mal bolj pika v jajcnikih?

(odgovor članu sashy)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Septembrke 2019
17.1.2019 8:55:47   
eminna
očitno jaz ne znam objavljani preko telefona tako, da če bo kaj objavljeno 2x se prosim samo nasmejte :D
Uglavnem pred nosečnostjo sem bila na ketonski (hotela sem izgubiti par kg, da bom v nosečnosti pojedla kakšno tortico več user posted image ) ampak ker nama je uspelo narediti pikico že prvič mi ta načrt ni uspel :)
Te diete po user posted image nisem nadaljevala, ker se mi ne zdi primerna za ta čas.. mi pa fuuul dišijo špageti, riž, zelenjava in pomaranče!! Upam, da ni kaj narobe ampak imam tudi par manj kot pred ketonsko.
Imate kakšen dober recept za zajtrk s proseno kašo ali ovsenimi kosmiči?

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Septembrke 2019
17.1.2019 12:01:50   
sarcika81
DaKaNi mene ta teden kr konkretno boli, sem začela danes z Magnesolom. Tko da se očitno nekaj dogaja

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Septembrke 2019
17.1.2019 13:53:39   
naty1989
So vam že kaj rekli kdaj bi naj imele nuhalno? To se moraš sam naročiti v določenih tednih ne? 

Emina

Ne jaz še ne bom presedlala na nosečniška oblačila. Še imam kr nekaj časa. Ko bo začel trebušček kaj rastit, takrat pa že počasi.

Sashy

Uh to vas pa no veliko na kupu. Ja nič ne moreš, te je življenje lepo presenetilo. Več vas bo, boljše bo.

(odgovor članu sashy)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Septembrke 2019
17.1.2019 14:08:25   
naty1989
DaKaNi

Jaz se normalno prehranjujem kot sem se do zdaj. Edino več zelenjave in sadja jem če se da vsak dan. Sploh sadje. Hvala bogu imam to rada. Te ovsene kosmiče zdaj nisem jedla pa sem brala da so zdravi in jih bom začela. Pač v glavnem te zdrave stvari čim več. No pa čim manj alkohola, mastne hrane, hitre hrane, sladkarij... gibat se pa probam vsak dan, vsaj kako uro. 

Eminna

Ne nimam nobenga recepta, ker ne jem tega. Bom pa nabavila ovsene kosmiče, ker so zelo priporočljivi.

Kaj pa ve jeste? Za zajtrk me zanima, ker nekako ne vem včasih kaj bi jedla.

Mene tudi malo zaboli včasih. Je bolj taka topa bolečina. Na levi strani. Ampak ni fejst.

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Septembrke 2019
17.1.2019 17:58:54   
sarcika81
Punce kakšne pa imate sicer nosečniške simptome?

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Septembrke 2019
17.1.2019 18:16:49   
eminna
naty1989

zajtrk jajce, kumarica, paprika.. hčerka zajtrkuje z mano in gledam da poje tudi kaj zelenjave :)
včasih sirova štručka in navaden jogurt

Sarcika81

simptomi.. utrujenost, boleča prsa, rahel glavobol, občasno špikanje v jajčnikih, zelo oster vonj,
odpor na določeno hrano, ki sem jo prej jedla vsak dan - salame, rdeče meso, paradižnik
in non stop mi je mraz!! pa sem vedno bila jaz tista ki ji je bilo toplo :)


(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Septembrke 2019
17.1.2019 19:31:51   
bučka5
Zdravo. Se ena nova med vami. Kaj vec vam povem o sebi po prvem pregledu ki bo 6.2. In ze komaj cakam. Ni moja prva nosecnost imam ze nekaj skratkov doma :) 
Pri meni skoraj ni simptomov. Vsaj zaenkrat. Razen tega da ne tudi meni skozi mrzlo in sm cela ledena :). 


(odgovor članu eminna)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Septembrke 2019
17.1.2019 19:35:06   
Anonimen


Zdravo. Se ena nova med vami. Kaj vec vam povem o sebi po prvem pregledu ki bo 6.2. In ze komaj cakam. Ni moja prva nosecnost imam ze nekaj skratkov doma :) 
Pri meni skoraj ni simptomov. Vsaj zaenkrat. Razen tega da ne tudi meni skozi mrzlo in sm cela ledena :). 





(odgovor članu bučka5)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Septembrke 2019
17.1.2019 19:54:32   
DaKaNi
Moji simptomi so pa  ful boleca prsa.. pa gul me bradavice srbijo.. zebe me, pa fajn pika v levem spodnjem delu. Druga pa ne. Kako pa imate z spolnimi odnosi? Meni je gineokolog oz sestra rekla naj se do 1.pregleda raje izogibava temu. Bi to bilo nevarno za splav?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Septembrke 2019
17.1.2019 20:24:45   
sarcika81
DaKaNi midva v vsaki nosečnosti abstinirava. Drugače so načeloma dovoljeni. Včasih odsvetujejo,če leži posteljica ob ustju materničnega vratu ali pa če je grozeči splav. 
Jaz imam pa samo malo bolj polne prsi,nič boleče. Sem pa na začetku 7. tedna. Itak me skrbi,da ne ponovno SS. 

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Septembrke 2019
17.1.2019 21:36:03   
NajaaM
Moji znaki so identicni Eminninim, plus to, da se mi zdi, da sem vcasih cisto brez sape in ker veliko hodim, me takrat nekako “boli” maternica. Ne vem, ne znam razlozit.
Moja prejsnja nosecnost je bila 7 mesecev lezanja zaradi predlezece posteljice in krajsanja maternicnega vratu in s tem povezana tudi spolna abstinenca. Sedaj sva se odlocila, da pocakava do 1. pregleda, da vidimo. Me je pa tega iz dneva v dan bolj strah, ker sem imela pred tremi leti v 13. tednu odmrtje ploda. In sedaj vsakic, ko grem na wc buljim v papirnin sem vsa vesela, ker je vse ok 🤦‍♀️😎😉
Nosecniskih oblacil ne mislim nosit vsaj se kaksna dva meseca, ce se seveda ne bom prevec zredila, saj bi pojedla vse kar vidim 😂😁

(odgovor članu sarcika81)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Septembrke 2019
18.1.2019 0:18:34   
DaKaNi
Imajo v lidlu ravno modrce za dojenje in pajkice ,majcke za trebuscke. Jaz sem si vzela za v prihodnje. Fajna stvarca. Sva pa danes nabavila Mamaroota in dremavcka. In veselje ko stopim v spalnico kjer imam zaenkrat te stvari..je neopisno. Res da sem hitra ampak tega soncka si res noro zelim in upam da bo vse ok!! Za mene in za vse mamice!

(odgovor članu NajaaM)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Septembrke 2019
18.1.2019 7:31:39   
eminna
Po pravici povedano je meni vsako dotikanje trenutno odveč, kaj šele spolni odnosi.
Saj to naj bi se po prvem tromesečju spremenilo ampak me skrbi, da bom kot znanka, ki ni prenesla moževega dotika.
Ji je postalo kar slabo. Mož je spal 9 mesecev na kavču.
bom tudi jaz danes šla pogledat v Lidl če slučajno imajo še kaj, ker ta ponudba je bila prejšnji teden se mi zdi.

DaKaNi
Pri nas je pa mož tisti ki bolj hiti z nakupi za dojenčka :) drugi dan ko sva izvedela je že gledal voziček po Pikapolonici user posted image
In vse bo OK! samo ne se obremenjevat s temi mislimi, da gre lahko kaj narobe

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Septembrke 2019
18.1.2019 9:15:35   
naty1989
Sarcika81

Jaz nimam nekih posebnih simptomov. Razen zelo bolečih prsi in to zjutraj ko vstanem in pa ponoči ko grem na wc. Pa v trebuhu čutim napihnjenost oz.kot da se skozi nekaj dogaja not. Včasih tudi kako rahlo špikanje. Najbrž imamo vse neke podobne znake. 

Je kateri kaj slabo? Meni ni, mogoče kak dan malo, ampak bi to opisala bolj kot da se ti v želodcu vse meša. Ampak hitro mine. Hrana se mi pa ni nobena "gor postavila" kot pravijo da je to najbolj značilno. 

Bučka5

Dobrodošla med nami in vso srečo še naprej. Jaz imam pa 5.2 spet pregled pri G.

Emina

Tudi jaz raje zdaj nimam spolnih odnosov, se vzdržim. In mi tudi nekako ni do tega, vsaj trenutno ne. 

Tudi jaz sem zaenkrat vesela, da ko pridem na wc vse štima. Me prav zmrazi če pomislim da bi bilo lahko kaj narobe. Ampak zdaj smo nekako v najbolj nevarnih tednih in si res želim da pridem že ven iz njih. Uh si bomo oddahnile ko bo vsaj 11,12 tednov za nami. Vsaj meni bo ogromen kamen kaj kamen skala padla iz srca. Je pa res da strah bo vedno, samo malo boljše pa vseeno bo.

(odgovor članu eminna)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Septembrke 2019
18.1.2019 10:37:35   
Pikapolona33
Ojla! Nosecniski znaki, jao... pri meni slabost, sploh zjutraj. Malo boljše  je če pojem kak kreker, pomaga za cca 15 minut. Apetit pa uh... mam ene čudne. Pašejo mi pomaranče, banane, juha. Pa včeraj mi je zadisala krompirjeva solata z čebulo.Imam izrazitejši vonj,kar je prav zoprno.Bolijo in Srbijo me prsa pa Špikanje v maternici:)Spolnost- ne, bi lahko pa mi je tako čudno.Poskušam se čimveč gibat; ampak če mi je slabo je to malo zoprno.Joj z otroškimi zadevami sploh ne hitim, bom začela ko bom čez polovico nosečnosti.Danes pada sneg in prav uživam, ko gledam skozi okno...


(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?