|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: Petruska88
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 28 29 [30]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2019
21.6.2019 18:50:24   
Ribica **
Smile, najbolje da na Coris poklices, jaz iz splosnih pogojev nisem kaj dosti razbrala, res pa da smo potovali pri 17t in da me porod se ni zanimal. 😊 Gresta daleč od meje? Mi bomo na dopustu pri 28t, tako da upam, da bo vse ok, imam pa samo modro kartico. V eni fb skupini ao sicer omenjali neko trojno kritje corisa, da to pa krije tudi en del nosecniskih stvari.

Ojej, norice, moja se je ocitno izognila tej rundi, no, upam, ker gremo kmalu na morje. Na ogtt mi zaenkrat ni treba, G mi je sicer ponudil, pa sem rekla, da ne bi, ce ni nujno, pa se je strinjal, da ni indikatorjev in da bomo pa kasneje, ce bi bilo treba. Zeleza imam pa tudi jaz premalo, jemljem tardyfer. Obcasno mi je samo srce precej razbijalo te dni, pa je tudi to menda normalno v tem obdobju in vrocini, ce bi bilo pa tega prevec, da naj grem pa na urgenco, da preverijo ekg. Danes mi samo trebuh kar otrdeva, pa cel trebuh me nekaj tisci od prebave al kaj, ravno pocivam, tamala se pa igra. 

(odgovor članu Mal_)
Neposredna povezava do sporočila: 726
26.6.2019 10:38:28   
Speluzla88
smile z možem sva bila ravno prejšnji teden na Hrvaškem in sem se pred tem pozanimala pri Corisu kako je z nosečnostjo ti sporočam, da so mi odgovorili, da krijejo do 37.tedna nosečnosti.
Spoštovani. Tole je njihov odgovor na mail:

Hvala lepa za vaše sporočilo.

Naše zavarovanje krije stroške zdravstvene obravnave in prevozov, ki nastanejo kot posledica novo nastalih bolezni in poškodb. Za potovanja na Hrvaško načeloma svetujemo osnovni paket, z zavarovalno vsoto 25.000€.

Kar se nosečnosti tiče pa naše zavarovanje krije le nujne primere, ki bi lahko ogrozili ali življenje mame ali otroka (sem spada seveda tudi predčasen porod). Kritje je podano do 37ega tedna. Tipičnih nosečniških težav, kot so slabost, zastajanje vode ali bolečine v križu, ne krijemo.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 727
27.6.2019 12:46:55   
smile_1
Speluzla, najlepša hvala za odgovor!!! Mi je ful pomagalo, bom kar Coris potem vzela :-)

(odgovor članu Speluzla88)
Neposredna povezava do sporočila: 728
27.6.2019 12:53:20   
smile_1
Ribica, midva greva v Dalmacijo (na kopno stran) cca 5,5 ur od doma :-).

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 729
27.6.2019 13:15:18   
Speluzla88
Jaz sem potem vzela kar kritje za 50.000eur, ker ni dosti razlike pri ceni, sam sem rekla, da bo bolj za zihr...

(odgovor članu smile_1)
Neposredna povezava do sporočila: 730
Stran:   <<   < Prejšnja stran  26 27 28 29 [30]
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 28 29 [30]
Pojdi na:

Neverjetno, kaj vse dojenček zna že v trebuhu
Še preden malo bitje pokuka ta svet, se mora na življenje v njem dobro pripraviti. Zato se dejansko že v trebuščku uči i...
Kako naj se bodoči očka poveže z bitjem v ...
Tudi bodoči očetje so vzhičeni ob pričakovanju otroka, imajo pa veliko manj možnosti, da dejansko občutijo, kako malo bi...

poletje-vrtec
Michonne RR

Ali bo vaš otrok poleti v vrtcu?