|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: November 2019
7.3.2019 11:49:36   
Tami.tami
Ful bi bla doma, ampak nevem kak bi z kreditom pa tak malo me je strah.. sicer nisem tak da nebi mogla delat.. delam v lidlu. Sej ni druga nobenemu se nisem povedla ko hocem pocakat do prvega pregleda. Sicer bi mi vrjetno bol prav prislo da bi povedla ko dvigujemo kr trezke stvari sej nevem kaj naj 😣

(odgovor članu Mali*Čudež)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: November 2019
7.3.2019 13:01:10   
Mali*Čudež
Saj te razumem ja, sicer naredi kot misliš, da je prav, pa kak se počutiš. Jaz sem sefici povedala, itak je že vedla mojo situacijo od prej. Sicer nimam nekega fizičnega dela ampak 160km na dan res težko naredim zdej, pa itak moram mirovat. V lidlu pa vidim kaj vse morate prelagat, tak da glej nase. Krediti pa :/ vem kak je ja. Meni se bo kar poznalo zdaj ampak nebom se sekirala zdaj. 


(odgovor članu Tami.tami)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: November 2019
7.3.2019 17:47:23   
Michonne RR
Pozdravljene drage srečke nosečke user posted image user posted image

Želimo vam izreči iskrene čestitke ob pričakovanju vašega novega družinskega člana. user posted image

Ob tem vam izrekamo prijetno dobrodošlico tudi na forumu Ringaraja.net.

Dobrodošle ste pri sodelovanju v forumih, tudi v drugih temah, sodelovanju v nagradnih igrah, branju naših objav na spletni strani Ringaraja in podobno.

Ker želimo da se mamice in bodoče mamice med nami počutite kar se da dobro, vam želimo sporočiti še, da smo skorajda 24 ur na dan na voljo za pogovor, lahko nam pišete vprašanja v forume in tudi v zasebna sporočila.

Dobrodošle in prijetno druženje!
Ekipa Ringaraja

(odgovor članu Mali*Čudež)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: November 2019
7.3.2019 19:40:11   
BabyNovember
Hejla. Začuda sem danes imela polno energije, samo tolezbadabje in bolečine so še kar prisotne. Tudi meni grejo počasi dnevi. Sicer sem na bolniški samo grem jutri do službe da povem šefom kakšna je situacija da vejo. 😊


(odgovor članu Michonne RR)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: November 2019
8.3.2019 17:42:25   
Mali*Čudež
Hellow 😊 kako ste danes punce? 


(odgovor članu BabyNovember)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: November 2019
8.3.2019 20:19:12   
BabyNovember
Utrujeno, ampak veselo danes je točno 5 teden. Kako si ti? 😊


(odgovor članu Mali*Čudež)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: November 2019
8.3.2019 21:40:27   
Tami.tami
Jaz tudi utrujeno od sluzbe, drugac pa boljse kot drugace. Edino slabo mi postaja, kar pa mi ni preveč vsec 🤪😭

(odgovor članu BabyNovember)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: November 2019
9.3.2019 11:55:38   
Mali*Čudež
Se ena utrujena tukaj 🙋‍♀️ nonstop 🤦‍♀️💤🤪 drugače se pa ti krči pri meni počasi umirjajo, hvala bogu.

Čudno, da se nam ne pridružijo še ostale 🤰 upam, da nas bo veliko. 

(odgovor članu Tami.tami)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: November 2019
9.3.2019 13:11:54   
Mali*Čudež
Tami, tudi meni počasi postaja slabo, sicer še zmeraj upam, da se slabosti tokrat izognem. Ko sem bila noseča s tamalo, mi je bilo grozno slabo, do 4meseca N sem bruhala, shujšala 5kg, tako, da res upam, da bo tokrat malo lažje 😁🤪


(odgovor članu Mali*Čudež)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: November 2019
9.3.2019 15:35:22   
Anonimen
Hej punce....

Kako ste? Jaz sem sicer kar vredu, imam pomanjkanje časa ampak bo 😁Pa dva dni mi je že kar fajn slabo... Neki me zanima... že odkar sem naredila test imam vsak dan na dnevnem vložku svetlo rjav flek, ki ni velik, včeraj in danes pa imam ful čudn občutek v trebuhu, ker me dejansko na vsake toliko zaboli celoten spodnji del trebuha, sej mine ampak je čudn.... Sestra pri ginekologinji pa mi skos priporoča eno kremo, tja me pa ne sprejme in ne vem kaj naj naredim.Ima katera kakšno idejo? 
lp, optimistka

(odgovor članu Mali*Čudež)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: November 2019
9.3.2019 17:51:16   
Mali*Čudež
Ojla optimistka. Po svojih izkušnjah vem, da vsakrsna krvavitev oziroma nakazovanje na krvavitev v nosečnosti ni vredu. Tako, da jaz bi se ziher odpravila že na urgenco. Mene so nazadnje, ko sem imela SS zadržal v bolnici. Pomoje ti bojo dal dabroston. Kar pojdi se pokazat. Sploh tudi bolečina ne sme bit prisotna. Itak je pa vse ok ✊✊✊💗


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: November 2019
9.3.2019 19:39:32   
Tami.tami
Optimistka, jaz bi šla kr tja sploh klicala nebi, so te dolžni vzet. Bomjse 1x prevec ko 1x premalo.Tudi jaz upam da mi nebo tak slabo kot pri prvi nosecnosti..

(odgovor članu Mali*Čudež)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: November 2019
9.3.2019 19:48:43   
Mali*Čudež
Optimistka, tako kot pravi Tami. kar odpravi se tja, morajo te vzeti. Upam, da si že šla. Sporoči ✊💁‍♀️


(odgovor članu Tami.tami)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: November 2019
10.3.2019 10:08:27   
Anonimen
Hej.

Nisem šla nikamor, ker se je bolečina umirila.... bi rekla da mi počitka primanjkuje.... bom jutri poklicala pa vztrajala da me pogleda....Kako je pa kej z vašo napihnjenostjo?
Lp,optimistka

(odgovor članu Mali*Čudež)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: November 2019
10.3.2019 12:32:22   
Prvannosečka
Živijo punce :), sem se vam pridružila v skupini saj sem tud zagledala plusek. Prva nosečnost. Me je kar malo strah, saj se mi tako kot vam dogajajo čudne stvari. Malo slabo potem spet ne... Sem kar še malo v temi. Mogoče malo v temi, kaj naj še pričakujem, ker je to vse zame prvič. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: November 2019
10.3.2019 13:06:42   
Mali*Čudež
Ojla 💁‍♀️

Optimistka super, da se je umirilo, ja kar vztrajaj jutri, da te pogleda. Mora te. Prvanosecka pozdravljena in dobrodošla med nami 🤰 počasi se pa večamo 😊 saj razumljivo, da te je strah, zame je to 4.nosecnost in 2.otrok pa se še vseeno soočam s strahovi. To je normalno. Vse bo ok, skupaj bomo preživele teh 9m 😊 no zdaj nam je ostalo 8😁 si si zračunala kaj pdp in ali že imaš datum za prvi pregled? 

(odgovor članu Prvannosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: November 2019
10.3.2019 13:22:15   
Prvannosečka
V aplikaciji mi kaže 7.11. Prvi pregled imam 5.aprila.Zelo sem zbegana kaj lahko jem in kaj ne. Dnevno imam težave kaj jesti v službi za malico in potem doma. Se je potrebno  oglasiti še pri svojem osebnem zdravniku, ali je dovolj ginelokog? Samo april je še daleč, jaz sem pa že tako nestrpna... 


(odgovor članu Mali*Čudež)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: November 2019
10.3.2019 13:23:28   
Tami.tami
Dobrodosla prvanosecka, tudi mene je malo strah sicer druga nosecnost zame, ampak me je vseeno strah nikoli neves kaj prinese.. bomo zdrzale 😁 vse bo dobro 

(odgovor članu Mali*Čudež)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: November 2019
10.3.2019 13:32:33   
Prvannosečka
Ja upam, da bo 😉🙈


(odgovor članu Tami.tami)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: November 2019
10.3.2019 14:13:29   
Mali*Čudež
Prvanosecka, jej kar ti paše, ne obremenjuj se s tem. Jaz jem zjutraj jajčka ali pa jogurt in kosmiče s chia semeni, za kosilo jem isto kot prej, večerja pa spet nekaj lahkega. V bistvu res kar mi paše. Vmes vzamem kakšen puding ko mi tako pasejo. Ali jemlješ kakšne vitamine ali folno? Mogoče si to nabavi, jaz jemljem Novalac vitamine, ker vsebujejo se omega. Vmes spijem eno sumecko magnesola. Osebnega zdravnika ne rabiš obiskati, edino, ko boš opravila prvi pregled pri G, če boš želela bolniško, ti G napiše list s priporočilom bolniške, s katerim greš potem do svojega osebnega zdravnika. Saj načeloma tako naročajo na prvi pregled, razen če se ti bog ne daj pojavi kakšna krvavitev ali bolečina, potem moraš iti takoj, da te pogledajo. Vem, da si nekatere plačajo samoplačniški ultrazvok pri katerem drugem G, do prvega pregleda, da so bolj pomirjene.


(odgovor članu Prvannosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: November 2019
10.3.2019 14:30:35   
Prvannosečka
Tudi jemljem novalac folno kislino in pa malo donata, saj imam težave s prebavo. Se, da iti preg k g preden imaš pregled? Kako veš, da če je kaj narobe. V čem se razlikuje normalna bolečine od tiste, ki je nevarna... Bi mogla jesti še kašne druge vitamine kot folno od novalac? 

(odgovor članu Mali*Čudež)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: November 2019
10.3.2019 14:41:50   
Mali*Čudež
Ne, pomoje bo novalac čisto dovolj, tam so se drugi vitamini. Tisto bolečino, ki bi znala bit nevarna, prepoznaš takoj. Veš, da nekaj ni vredu. Ti blagi krči, na primer kot pri menstruaciji so menda kar normalni, ker se maternica pripravlja, razteza itd. Ja, lahko greš pred prvim rednim pregledom, samoplačniško,to je tvoja odločitev. Aja jaz sem si, ko sem bila noseča s tamalo, nabavila angel sound. Zlata vredna napravica. Od 11.tedna dalje sem vsak večer poslušala srčni utrip tamale, kar me je neizmerno pomirilo. 


(odgovor članu Prvannosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: November 2019
10.3.2019 15:00:33   
Prvannosečka
Mogoče si bom pa potem res kupila to napravo 😊. A se kj mazete s kakšnimi kremami že proti strijam? 

(odgovor članu Mali*Čudež)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: November 2019
10.3.2019 15:04:29   
Prvannosečka
Ste si že kaj začele kupovati nosečniška oblačila. Kje je najbolje to kupit? 

(odgovor članu Prvannosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: November 2019
10.3.2019 20:06:55   
Tami.tami
Jej kar ti paše, vsaj jaz tak delam. Oblačila pa tak, zdaj je se prehitro. Imam pa se jih z prejsne nosecnosti ki sem jih kupla h&m, mana .. samo h&m mislim da vec nima mama oddelka vsaj pri nas ne..

(odgovor članu Prvannosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?