|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MARČEVKE 2020
5.8.2019 12:09:30   
Pikapokaaa
Malinca jaz pa 9tednov in 5 dni hehe 🤗 sva precej na istem. 😊🥰 Prvi pregled imam čez en teden, do sedaj še nisem ničesar imela, tudi potrditvenega ne. Tako da res komaj cakam. Da izvem, da je vse v redu. 

Kar se pa tice trebuha! Omg jaaa!!! Meni tudi ta teden kar naenkrat ful. Sploh k sm v kiklcah. 🙈🙈 Slabosti pa zaenkrat se vztrajajo. 🙈🤮

(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: MARČEVKE 2020
5.8.2019 14:11:58   
Anonimen
Meni so se ravno par dni nazaj začele slabosti. Ni mi slabo čez cel dan, me pa nekaj krat zagrabi...sili me na bruhanje, a bruhat ne morem.. Ne pomaga coca cola, niti ingverjevi bonboni. In potem se počutim še bolj grozno. Se mi zdi, da bi se boljše počutila, če bi dejansko lahko vsaj kaj zbruhala.. Kako ste ostale to reševale? 


(odgovor članu Pikapokaaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: MARČEVKE 2020
5.8.2019 17:44:07   
Tiggy91
ravno par dni nazaj začele slabosti. Ni mi slabo čez cel dan, me pa nekaj krat zagrabi...sili me na bruhanje, a bruhat ne morem.. Ne pomaga coca cola, niti ingverjevi bonboni. In potem se počutim še bolj grozno. Se mi zdi, da bi se boljše počutila, če bi dejansko lahko vsaj kaj zbruhala.. Kako ste ostale to reševale?


Anonimna probaj jest večkrat po malo - meni je to naredilo ogromno spremembo - tudi večerne slabosti sem tako umirila :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: MARČEVKE 2020
5.8.2019 21:14:36   
zuzu1
Oila, danes 8t5d 🙂 jutri imam končno prvi pregled, sem že prav nestrpna... Komaj čakam, da bo mimo 🙂

Drugace se pa simptomi počasi umirjajo (slabosti, občutljivost prsi, špikanje...), prsi pa so se vidno povečale, tudi trebuh proti večeru precej napihuje... 

(odgovor članu Tiggy91)
Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: MARČEVKE 2020
6.8.2019 7:39:03   
danny123
Juj... Odštevam minute do pregleda... user posted image
Komaj čakam, da vidim malo pikico...
Včeraj sem bila na obisku pri sestri, ki je v petek rodila. Joj se mi je kar milo strilo, ko sem pomislila, da spomladi tudi mi dobimo eno tako štručko. (No njena je že konkretna štruca z 4530g ob rojstvu). user posted image

(odgovor članu zuzu1)
Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: MARČEVKE 2020
6.8.2019 11:05:09   
sandrag

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Meni so se ravno par dni nazaj začele slabosti. Ni mi slabo čez cel dan, me pa nekaj krat zagrabi...sili me na bruhanje, a bruhat ne morem.. Ne pomaga coca cola, niti ingverjevi bonboni. In potem se počutim še bolj grozno. Se mi zdi, da bi se boljše počutila, če bi dejansko lahko vsaj kaj zbruhala.. Kako ste ostale to reševale? 




Meni so se trenutno slabosti zmanjšale predvsem na jutro in dopoldne. Prej sem bila čisto izmučena še popoldne. Tudi jaz nisem mogla bruhat....V lekarni sem Noacid proti zgagi in pomiritvi želodca. Vzela sem samo eno tabletko, ker je ogabnega okusa, vendar mi je pomagalo. Drugače pa ne vem ali mi je bilo tudi slabo od folne kisline. Jedla sem jo zjutraj pri zajtrku, potem pa sem začela jest pred spanjem, pa se mi zdi da mi je manj slabo čez dan...

Zadnje dni sem pa nenormalno lačna...Jest moram na vsake dve ure nekaj, drugače se mi že oglaša želodec. Prebava je slabša, zato pa moj trebuh pol zgleda konkretno okrogel :) ....A imate tudi ve obdobja, ko bi samo jedle?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: MARČEVKE 2020
6.8.2019 11:38:57   
danny123
Juhej! Vse je okej! user posted image
Srček bije. Pikica je pa še čisto majhna. V materinski knjižici mi piše 7t2d, ker me je sestra narobe zastopila kdaj je bila zadnja menstruacije. user posted image
PDP je 20.3. Se pravi tam okrog materinskega dneva... user posted image Se zna zgodit, da se rodi na rojstni dan svojega strica. Aj bo žur! user posted image

Meni slabi zvečer in ponoči. Apetita pa nimam prav nobenega... Jezi me edino to, da moram ponoči ustajat lulat... Grrrrrr....

(odgovor članu sandrag)
Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: MARČEVKE 2020
6.8.2019 13:06:37   
Malinca.
O super Danny..cestitke! Koliko pa je bil velik? Ti kaj odstopa glede na zm?

Hjoj..tut jaz mam pregled danes..ampak sele zvecer..umiraam :)

(odgovor članu danny123)
Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: MARČEVKE 2020
6.8.2019 13:23:46   
zuzu1
Evoo tudi jaz s pregleda ☺️ vse ok, srček bije, pravi ginekologinja, da je na pravem mestu in lepo raste. Po velikosti ustreza za 8t3d, kar je tri dni manj, kot glede na ZM, ampak je rekla, da ni to tako važno, da je vse v redu 🙂 oh kok sem vesela 😍 rok pa mi je sedaj postavila 14.3. 🙂


(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: MARČEVKE 2020
6.8.2019 14:20:12   
SweetNovember
Živjo punce, jaz sem imela danes pregled in je vse ok, predviden rok imam 10.3. Srček lepo bije :)
Me pa tudi muči slabost- brez bruhanja, in pomanjkanje apetita.....na dan jem zelo malo..upam, da se kmalu obrne, da bom raje jedla :)

(odgovor članu Kolikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: MARČEVKE 2020
6.8.2019 14:34:23   
Marčevka25
Zivjo punce! 😊
Zasledila sem tale forum, pa sem se vam pridruzla :) in sicer, moja situacija: 24.6. ZM, test narejen 22.7.(zelo viden plusek 😊😊😊) potrditveni pregled imam pa 27.8. 
Po aplikaciji Pregnancy je rok 30.3., tako da sem vas se ujela in se tudi jaz pridruzila vasemu klepetu☺ bomo videli kako bo na potrditvenem:)
Lep pozdrav vsem! 😁

(odgovor članu SweetNovember)
Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: MARČEVKE 2020
6.8.2019 14:58:25   
modralevinja
Punce,

imam datum prvega pregleda. V petek bo user posted image ... Se oglasim, ko izvem kaj več user posted image ..

Lep dan!

(odgovor članu Marčevka25)
Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: MARČEVKE 2020
6.8.2019 19:37:26   
Malinca.
Evo tut jsz s 1. Pregleda po potrditvenem.. lepo raste.. velik 32mm :) se ze lepo vidi rokice in nogice.. super obcutek :)

Cez 14 dni pa ze nuhalna..A se zavedate da bo marec zdej zdej tu 😋

(odgovor članu modralevinja)
Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: MARČEVKE 2020
7.8.2019 6:30:25   
Anonimen
Dobro jutro. Danes ponoči so se mi okrog 1ih pojavile precej močne bolečine po celem trebuhu.obiski wcja so bili na 10min (sililo me je na bruhanje, driska, zvijanje, potenje...)

Vse skupaj je trajalo cca 5 ur (seveda nič spanja). Sedaj so prisotne le še bolečine, ostalo je zaenkrat kul. G. mi je že zadnjič rekla, da če ni krvavitve, ni nič hujšega in naj samo počivam. Prvi pregled imam drug teden. Je imela katera podobne težave? Menite, da bi vseeno bilo potrebno prej do G? 

(odgovor članu Malinca.)
  Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: MARČEVKE 2020
7.8.2019 9:23:30   
Sreckanosečka
Js sm mela tud danes ponoci zelo pestro. Vceraj sem za vecerjo pojedla rižoto s kozicami in paradiznikom in me je ponoci ful začel zvijat. Sem potem bruhala in je blo ful boljse. Semizdi da mi ni pasal paradiznik zaradi kisline. Sedaj me pa zopet malo zvija. Upam da bo pri obema vse kul. Pravijo, da ce ni krvavitve ni panike. Kako ste kaj ostale? Pri meni nekih slabosti ni, le obcasno ce premalo jem cez dan. Uuuh danes sem imela grozne sanje, da otrocku slabo kaže. Koooomaj cakam ponedeljek ko imam ponovni pregled. Upam da bodo takrat novice velikooo boljse kot so bile prvic. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: MARČEVKE 2020
7.8.2019 10:39:58   
Anaina
Dobro jutro punce

Kako ste kaj?  Jaz sem se vrnila iz prvega dela dopusta. Danes že dala kri za DHT. 21.8. imam pri moji G 24. pa že nuhalno. Upam da bo vse ok pri vseh. 

(odgovor članu Sreckanosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: MARČEVKE 2020
7.8.2019 11:22:24   
sandrag
Pozdravljena Marčevka25...

Uhhh...ocitno je bila tale noč nekaj posebnega....tudi meni je bilo tok slabo, da sem se zbudila, zjutraj pa prvic v nosečnosti tudi bruhala, kar je dejansko pravo olajšanje. Zdaj sem na prepečencu, da malo zelodec pomirim.



(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 442
   RE: MARČEVKE 2020
7.8.2019 11:28:14   
Lunica2
Tudi jaz sm mislila, da so se slabosti poslovile, potem pa vceraj taka slabost, bruhala v sluzbi, komaj zdrzala do konca. Danes trkam je malo bolje. Ampak se vedno so prisotne, zgleda bojo se neki casa🙄 probam res skoz neki po malem jest, ce ne je kriza.

Bravo za vse preglede, je res fajn obcutek, ko pikice tako fino napredujejo💕 zdaj pa v pricakovanju nuhalne🙈😊

(odgovor članu sandrag)
Neposredna povezava do sporočila: 443
   RE: MARČEVKE 2020
7.8.2019 12:46:32   
zuzu1
Vas je pa res kar nekaj matralo ponoči 🙁 tudi meni je bilo nocoj bolj slabo, kot ponavadi. Za čez dan pa sem ugotovila, da če ves čas po malo jem, je slabost veliko milejše oblike 🙂 evo tudi jaz že prijavljena na nuhalno, jo imam 29.8. 🙂Imam pa eno vprašanje...sem že videla našo skupinico na FB.ju, pa me zanima, če res nikomur ne pokaže, ko se pridružiš skupini?  🙂 ker bom v tem primeru kakšen mesec še počakala... 

(odgovor članu Lunica2)
Neposredna povezava do sporočila: 444
   RE: MARČEVKE 2020
7.8.2019 16:09:27   
Lunarna
Pozdravljene,


za mano je potrditveni pregled. Srček bije in vse ok. 8t 1d in velikost 17 mm, pdp 17.marec :) Jutri se bom še na nuhalno naročila. Kdaj boste povedale svojim najbližjim? Moj je neučakan, jaz bi pa raje še molčala.

(odgovor članu zuzu1)
Neposredna povezava do sporočila: 445
   RE: MARČEVKE 2020
7.8.2019 19:46:39   
Iskrica 86
Super in vesela za vse potrditve in vse vesele ❤️💙Men še kr ne mine utrujenost js bi spala 25h na dan če bi se dalo 🤪😂 slabosti so se umirile. Js pa še 15eden do prvega pregleda. 
Lunarna Mi2 sva še tiho ve samo moja najboljša sodelavka in prijateljica sva rekla da bova počakala do nuhalne da vidiva da je res vse vredu tudi sinu še nisva povedala ki je včeraj praznoval 6.let ga bova s sabo na nuhalno vzela da vidi bratca ali sestrico no upajmo da pridemo do tam 🤞🤞🤞🙏🙏🙏


(odgovor članu Lunarna)
Neposredna povezava do sporočila: 446
   RE: MARČEVKE 2020
8.8.2019 7:05:13   
Pikapokaaa
Pri meni tudi grozna utrujenost. Dopoldnevi v službi še nekako grejo, popoldne pa pride vse za mano. Jutranje slabosti so se umirile, ampak zvečer je pa grozno! Taka slabost, da ne vem niti, kako bi ležala. Včasih mi gre še konkretno na bruhanje, hrana mi pa ne paše. Tako da večji del pojem čez dopoldne. 

Midva sva pa že povedala. Moji in njegovi starši že vejo. Njim itak ne bi mogla skrivati, ker sem imela že takoj tako grozne slabosti, sedaj se mi pa trebuh že ornk pozna! Bratje in sestre tudi že vejo. Jaz sem v službi tudi morala že takoj povedati zaradi dvigovanja. Po prvem pregledu bova pa še ostalim. 

(odgovor članu Iskrica 86)
Neposredna povezava do sporočila: 447
   RE: MARČEVKE 2020
8.8.2019 8:22:38   
Fantasistykke
Da se se jaz malo javim. Drugi pregled za mano, otrocek lepo raste. Zdaj je ze pravi mali clovecek, ki veselo plava naokoli. Po tem pregledu sem sla res zadovoljna ven, tisti obcutek ko se vse lepo vidi in stima...da si prav dobre volje :) izvid za sladkor iz prvega pregleda ni bil ok, tako da sem dobila napotnico za diabetologa 🙈 takle mamo. Ostalo sicer ok. Sicer sem pa mislila da se slabost umirja...pa je danes nazaj. Se mi ze vse jutro dviguje, da prav tezko prenasam sluzbo.

(odgovor članu Pikapokaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 448
   RE: MARČEVKE 2020
8.8.2019 9:01:49   
Anonimen
Eno vprašanje: prvi pregled imam v poznih popoldanskih urah (Leonišče). Kri, vodo itd bom verjetno morala oddati potem en drug dan, na tešče?Koliko časa vam je to vzelo? Dopoldan namreč vedno delam in se bom morala uskladiti v službi. 

(odgovor članu Fantasistykke)
  Neposredna povezava do sporočila: 449
   RE: MARČEVKE 2020
8.8.2019 10:31:47   
Kolikaa
Punce, a je mela kera ze kakrsno kol izkusnjo s krvavitvijo? . Namrec sinoci pod tusu sem nekaj krvavela,😔 sicer pocutim se kul, me nic ne boli(kot bi to naj pri splavu). Je mogoc kakrsna koli opcija da bi si z nohtu ranila maternicni vrat in bi zaradi tega krvavela? Zdej ko grem na wc sicer ni krvi, je sam tista stara ko se se izloca. G sem ze klicala in kot nalasc se mi jaula tajnica. 


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?